Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιο τραγουδι θα αφιερωνατε στον καλο σας???


Αννιώ

Recommended Posts

Απο περιεργεια αναρωτιεμαι:ειμαι η μονη που εκφραζομαι μεσα απο ηχους και στιχους ή κανω λαθος... Εγω πολυ συχνα του κανω αφιερωσεις.

Για πειτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννιω μου ωραο θεμα ανοιξες....εγω θα του αφιερωνα τα παντα γιατι ειναι η ζωη μου, το ειναι μου, η ψυχη μου, ο ερωτας μου........αλλα θα του χαριζα, το παρακατω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννιω μου ωραο θεμα ανοιξες....εγω θα του αφιερωνα τα παντα γιατι ειναι η ζωη μου, το ειναι μου, η ψυχη μου, ο ερωτας μου........αλλα θα του χαριζα, το παρακατω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγο λαικο αλλα με πολυ νοημα...

'' ηταν η ζωη μου κολαση και την εκανες απολαυση, εισαι αυτο που ονειρευομουνα τοτε που περιπλανιωμουνα... ''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγο λαικο αλλα με πολυ νοημα...

'' ηταν η ζωη μου κολαση και την εκανες απολαυση, εισαι αυτο που ονειρευομουνα τοτε που περιπλανιωμουνα... ''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΑΓΑΠΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΦΟΒΑΜΑΙ...

{youtube}wTXC7LdCc3o{/youtube}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΑΓΑΠΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΦΟΒΑΜΑΙ...

{youtube}wTXC7LdCc3o{/youtube}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννιω μου, τι ωραιο θεματακι... γεματη στιχους και τραγουδια ειναι η ζωη μου!!!;)

απ΄ τα πολυ αγαπημενα μας, απ'τον πρωτο καιρο της γνωριμιας μας... Σ'αγαπω... για το τωρα, το πριν, το μετα και το παντα...

(Ρεμος-Πρωτοψαλτη)

Του γαμου μας...

Θελω κοντα σου να μεινω, θελω σκια σου να γινω... Καθε πληγη ν'απαλεινω που σε πονα... Τα βλεφαρα μου να κλεινω, να με φιλας και να σβηνω... Θελω κοντα σου να μεινω ΠΑΝΤΟΤΙΝΑ....

Κι αυτο που νομιζω μας εκφραζει απολυτα, μετα απο 6 περιπου χρονια σχεσης και 2 γαμου...

Μα η αγαπη, ετσι ειναι η αγαπη... Παιρνει και δινει κατι... και μας κραταει εδω... Κι εγω που σ'εχω, διπλα μου παντα σ'εχω... δεν εχω να προσεχω... σε ξερω... σ' αγαπω.....

πω,πω... μ'επιασε νοσταλγια ξαφνικα.....

http://www.youtube.com/watch?v=AtNvXhX2NUs&NR=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννιω μου, τι ωραιο θεματακι... γεματη στιχους και τραγουδια ειναι η ζωη μου!!!;)

απ΄ τα πολυ αγαπημενα μας, απ'τον πρωτο καιρο της γνωριμιας μας... Σ'αγαπω... για το τωρα, το πριν, το μετα και το παντα...

(Ρεμος-Πρωτοψαλτη)

Του γαμου μας...

Θελω κοντα σου να μεινω, θελω σκια σου να γινω... Καθε πληγη ν'απαλεινω που σε πονα... Τα βλεφαρα μου να κλεινω, να με φιλας και να σβηνω... Θελω κοντα σου να μεινω ΠΑΝΤΟΤΙΝΑ....

Κι αυτο που νομιζω μας εκφραζει απολυτα, μετα απο 6 περιπου χρονια σχεσης και 2 γαμου...

Μα η αγαπη, ετσι ειναι η αγαπη... Παιρνει και δινει κατι... και μας κραταει εδω... Κι εγω που σ'εχω, διπλα μου παντα σ'εχω... δεν εχω να προσεχω... σε ξερω... σ' αγαπω.....

πω,πω... μ'επιασε νοσταλγια ξαφνικα.....

http://www.youtube.com/watch?v=AtNvXhX2NUs&NR=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...