Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι κανετε οταν δε τρωει;;;


Recommended Posts

ναι τα σκετα..παιρνω απο το σμ τα λενε Organic κορν φλεικσ δεν ειναι ακριβως βιολογικα αλλα ειναι νοστιμα.

Ναι καθε μερα ξυπναει για γαλα αναμεσα σε 5 παρα και 6..

παντως τις τελευταιες μερες ξυπναει στις 3 και δεν ξερει τι θελει..και μεχρι τις 5-6 που θα πιει γαλα μου βγαζιε την ψυχη..

τεσπα..

συνηθως δινω τα κορν φλεικσ ειτε με γιαουρτι, το τρωει καλυτερα, ειτε με γαλα που δεν τα πολυτρωει..ειτε σκετα και τα μασουλαει σαν πατατακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι ζαχαρη και αλατι δεν εχουν, εχουν κατι σαν σιροπη καλαμποκιου αλλα οχι ζαχαρη.

Κοιτα δενε χει δοκιμασει με ζαχαρι οποτε τα ρωει..αμα δοκιμασει σηγα μη ξαναφαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια πολυ εδιαφερουσα συνταγη! Εγω που ειμαι της ανθυγιεινης θα τα τσιγαρισω κιολας!!! :lol:

Καλα, Σωσω θα σε λεω εδω! :-p

Ειδες;;; ειμαι ο φωτεινος παντογνωστης(μη χεσω.. 8-}) !!!!!! :lol::lol::lol: Εμ τι δηλαδη αλλοι που το παιζουν γνωστες επι παντος επιστητου καλυτεροι ειναι;;;;;; :lol::lol:

Μου αρεσαν οι 2 δοσεις! :lol: Αυτο το αισιχτιρ το εχω πει παμπολες φορες για τον ιδιο λογο!!!! Ναι ρε κουμπαρε να τα αφησουμε να τα κανουν χαλια ,αλλα να τρωνε και τιποτα!!! :evil:

3 τα ξημερωματα βρε Χρυσουλιο;;;;πω πω το κερατα γυμνασια που σου κανει! :? Θαυμαζω την υπομονη σου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελιακ χτες το απογευμα δεν εφαγε τιποτα!!!

Θα φτιαξω σημερα κεικ με μελη μπας και φαει εστω αυτο..

ε ρε που εμπλεξα..ποιος ο Χριστοφορος που ετρωγε και εμενα να μη τρωει..ειναι δυνατων;;;;;

Τι να κανω ρε Τονια ασε...σημερα ηταν καπως καλυτερα..ελπιζω τωρα που θα παει στο μεγαλο κρεβατι να κοιμαται καλυτερα..

αλαλ ρε συ εκει που ειχε στρωσει μια χαρα και ξεκουραζομουν..τι επαθε δεν ξερω..

τεσπα..υγεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπανακορυζο ειχαμε σημερα και αν δεν εβαζα το χερακι μου ή μαλλον τα καλιτεχνικα μου καραγκιοζιλικια και ενα κομματι αλουμινοχαρτο να το κοβει και να κανει μπαλιτσες νηστικος θα εμενε ο Ιασωνακος...

Τον ειχα αφησει να τον ταισει ο μπαμπας του γιατι εχω διαβασμα αλλα μετα απο 20 λεπτα ουρλιαχτων λες και τον σαφαζανε και αφου ειδα οτι 3-4 κουταλιες ελειπαν απο το πιατο του σε τοση ωρα εκανα τη δυναμικη μου επεμβαση και το εγλυψε το παλιο-σπανακορυζο.

Ενω το τρωει γενικα, του φταινε αλλα τις τελευταιες μερες... εγω που κλεινομαι στο δωματιο να διαβασω, οι δυο τελευταιοι τραπεζιτες που μαλλον φυτρωνουν τωρα... δυσκολη φαση αλλα τι να κανουμε? Και το αγχος του αποχωρισμου θα του περασει και η οδοντοφυια θα τελειωσει... Επιτελους φτασαμε στο τελος!

Καποτε ελεγα οτι με τα πρωτα δοντια θα ριξω πυροτεχνηματα και θα φωταγωγηθει η Ακροπολη, δεν το εκανα ομως και πολυ καλα απο οτι βλεπω, γιατι οι εορτασμοι ταιριζουν καλυτερα στο τελος αυτης της φασης... Ετοιμαζομαι λοιπον! Η ακροπολη μας πεφτει λιγο μακρια αλλα θα ριξουμε πυροτεχνηματα να φωταγωγησουμε τον κηπο των Ηρωων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασμα γιατι αγγελικη;;;

εγω την αφηδω στον αντρα μου να την ταισει..κριθαρακιμε κοτα..\

το ιδιο με χθες..σε λιγο σχολαω..

ε ναι ρε συ...αιχιχτιρ να πουμε...

χθες πηρε το απογ το τοστ και το εκανε μπαλακια...και τα πετουσε κατω..

θα τρασβουσατισ πλεξουδες μου μιλαμε.. :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις παλι 10 κουταλιες φαγητο..κριθαρακι κοτοπουλο..

εσεις μαγειρευεται καθε μερα;;

και μετα αυγο και 1/4 του τοστ...και γαλα...

καλα ειναι ..δεπ ιεραζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααα

να μαι κι εγω!!!!!

λοιπον να σας πω η χαρουμενη μανα τη εφαγε το καμαρι μου???

χθες: 3 πιατα φαγητο(1 μεσημερι,2 το απογευμα),αυγο,3 φετες ψωμι,1 μανταρι και γαλα πρωι και βραδυ

σημερα: 3 φετες ψωμι,μισο πιατο φαγητο το μεσημερι,1 πιατο φαγητο το απογευμα,γαλα το πρωι

τωρα κατω στην γιαγια του δεν ξερω τι χλαπακιαζει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παντως τωρα που του ξαναηρθε η ορεξη τον εχω ακομη μονο με κρεατικα και ψαρι

σιγα σιγα θα προσθεσω και οσπρια και λαχανικα(με το μαλακο)και βλεπουμε αν θα τα φαει και αυτα

προς το παρον τυρι του το βαζω μεσα σε μπιφτεκι

καροτο και κολοκυθακια τα βαζω στην ψαροσουπα

τι λετε παμε καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ, σχεδον καθε μερα μαγειρευω και για τις μερες που εμεις τρωμε πιτσες-σουβλακια κ.λ.π. για τον Ιασωνα εχω στην καταψυξη ετοιμα κεφτεδο-μπιφτεκακια, τα ψηνω, βραζω κανενα λαχανικο ή ζυμαρικο και ειναι Ok.

Το διαβασμα ειναι γιατι επιτελους θα παρω το πτυχιο μου... ειχε γινει κατι σαν το γεφυρι της Αρτας... το επιανα, το αφηνα... τωρα τελος. Οταν γεννησα τον Ιασωνα, ειχα περασει τα περισοτερα μαθηματα και ειχα κανει και την πρακτικη ασκηση, μου ειχαν μεινει ομως 9 γελοια μαθηματα απο πρωτο και δευτερο εξαμηνο που τα ειχα αφησει λογω βαρεμαρας. Περασα κι αυτα τον Ιουνιο και τωρα μεχρι τις 25 Ιανουαριου καταθετω και την πτυχιακη μου. Αλλα εχω μεινει λιγο πισω στο γραψιμο και τρεχω τωρα να προλαβω γιατι αλλη αναβολη δεν παιρνει.

Ενταξει εφαγε και σημερα η δικια σου... δεν ειναι το καλυτερο που μπορουσε αλλα δεν εμεινε και νηστικια... αυτα τα αυγα σωνουν και σ' εμας την κατασταση οταν δεν βγαζουμε ακρη με τις ορεξεις του μικρου. Μαζι με λιγο ψωμακι και τυρακι ειναι κανονικο θρεπτικο γευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης ειστε χαρα....ετσι να συνεχισετε..τα παει σουπερ ο μικρος...

αγγελικη τι σπιυδαζεις;;;

αντε ρε που φαγε καλα...

ρε γαμωτο μηπως το αυγο την φουσκωνει;;δε ξερω..

και η τονια ειπε οτι το γκουντα και η παρμεζανα εχουν πολυ ασβεστιο..το γνωριζετε;;

τονια δε σε αμφισβητω φωτεινε μου παντογνωστη...διασταυρωση κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και συνηθως διακατεχομαι απο αγχος και υπερβολη, ψυχολογια τελειωνω. Το τονιζω οτι τελειωνω γιατι σε 15 μερες πεταω απο πανω μου ενα βραχνα 7μισι χρονων...

Για τα τυρια, την περιεκτικοτητα τους σε ασβεστιο και οτι αλλο θελεις, ριξε μια ματια εδω... http://www.logodiatrofis.gr/index.php?o ... &Itemid=98

Αληθεια, γιατι πιστευεις οτι το αυγο τη φουσκωνει? Ειναι μια αρκετα θρεπτικη τροφη, λογικο ειναι αν την καταναλωνει και με αργους ρυθμους ή με ψωμακι και τυρακι να την χορταινει. Εχεις παρατηρησει κατι περιεργο οπως πολυ φουσκωμενη κοιλια ή αερια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω για τον πινακα...

το ιδιο μο βαλε και η τζουλιαξ στο μανπυλες του οκτωβρη...

οχι γιατι ελεγα μηπως τηνφουσκωνει και δε τρωει ολα τα υπολοιπα...

γιατι μετα το αυγο αργει να πεινασει...και χανει το απογευματινο..δλδ απογ συνηθως τρωεει αυγο...

παρμεζανα σε φετες υπαρχει;

αντε να τελειωνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρμεζανα σε φετες, δεν ετυχε να δω ποτε συσκευασμενο αλλα στον παγκο των τυριων στο σουπερ μαρκετ λογικα θα κοβουν και φετες.

Το αυγο επειδη ειναι σιγουρη επιτυχια του το δινω παντα αφου εχει φαει τα αλλα που θελω. Και το χρησιμοποιω κι ολας, του λεω π.χ. αν φας ολο το αχλαδι εχει και αυγουλακι μετα. Του το δινω απογευμα κατα τις 4-4.30 μετα απο χυμο και φρουτα. Μετα μεσολαβουν 3 ωρες και περισσοτερο για το βραδυνο. Οποτε δεν υπαρχει προβλημα.

Τα παμπερς τα αντικαταστησαμε απο καιρο με πανες του LIDL και ειμαι πολυ ευχαριστημενη αλλα 30% ειναι καλη εκπτωση... να μετρανε και τα κουπονια αραγε? Θα το σκεφτω...

Να ρωτησω κι εγω κατι? Ποτε ξεκιναμε να δινουμε κανονικο βραδυνο? Δηλαδη κρεας πατατες, μακαρονια, λαχανικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη,μερα...γιατι πρεπει να δινουμε κανονικο απογευματινο;;;

ιδεα δεν εχω..

δλδ αγγελικη εσυ το αυγο το δινεις απογευματινο κανονικα;;;

αρα κραταει 3 ωρες το αυγο γεματο το στομαχι;;

εγω το δινω μετα το γαλαλ..

ψαρι θα φαμε σημερα..οικογενειακως..

καλα αν δινεις 4-4.30 το αυγο κλκαι ρπιν δινει χυμο ,το μεσημεριανο ποτε το τρωει καλε;; :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η παρμεζανα ειναι το τυρι με την μεγαλυτερη περιεκτηκοτητα σε ασβεστιο..και σε φετες ΔΕΝ κοβετε!!!...μπορεις βεβεια να βρεις παρμεζανα φιλε- εχει στον Βασιλοπουλο σηγουρα γιατι παλια επαιρνα- και τριμενη...

ειναι πολυ σκληρο τυρι για να κοπει σε φετες και θρηματιζετε...

εμενα δε την τρωει..

Επισης σημερα σνομπαρε παλη τα κορν φλεικσ με γαλα- τα εφαγε σκετα- και τωρα τρωει μπανανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσοχη μονο..η Παρμεζανα μοιαζει με ενα αλλο τυρι την Grana Padana...και πολλοι- μη πω οι περισσοτεροι- δεν ξερουν τη διαφορα...

να ζητησεις αποκλειστηκα παρμεζανα η αμα μπορεσεις παρε ενα κοματι συσκευασμενο- εχει ακομα και στα λιντλ γνησια Ιταλικη παρμεζανα συσκευασμενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok seςς....θα παρω και θα σε πω τι μου δωσαν...εμεις παλι σημερα μισο ψαρι..γιαουρτι δε θελει να φαει...για απογευματιο..αλλα δε πειραζει..φανταζομαι θα πεινασει και θα το φαει...1

δε γινεται καθε απογευμα τοστ και φρουτα..ημαρκτον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλμυρη..αλλα οχι πολυ..εχει εντονο αρωμα απλα....

Εμενα σημερα εφαγε ενα μπολ καλαμποκι...σνωμπαρε το κοτοπουλο με τραχανα αλλα εφαγε ενα ολοκληρο πιατο φακιες στη μαμα μου..ειναι δυνατων;;;;;

Για απογευμα παλη δε θελει να φαει τιποτα...του εκανα τραχανα λαχανικων, το εφτυσε, του εκανα φαγοπυρο σε σπιτικο ζωμο λαχανικων εφαγε 2 κουταλιες...τι να πω..

θα του δοσω 1 κομματισ πο το χτεσινο κεικ μπας και το φαει με γιαουρτι σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη,μερα...γιατι πρεπει να δινουμε κανονικο απογευματινο;;;

ιδεα δεν εχω..

δλδ αγγελικη εσυ το αυγο το δινεις απογευματινο κανονικα;;;

αρα κραταει 3 ωρες το αυγο γεματο το στομαχι;;

εγω το δινω μετα το γαλαλ..

ψαρι θα φαμε σημερα..οικογενειακως..

καλα αν δινεις 4-4.30 το αυγο κλκαι ρπιν δινει χυμο ,το μεσημεριανο ποτε το τρωει καλε;; :shock::shock:

Πρωινο τρωει στις 8-8μισι: 240 ml γαλα με 3 κουταλιες της σουπας κουακερ ή 200 ml γαλα με 2 κουταλιες κουακερ και τριμενη μπανανα ή μηλο. Μεσημεριανο στις 12-12μισι. Ενδιαμεσα δεν τρωει φρουτα ή κατι αλλο. Απογευματινο στις 4. Με την εξης σειρα: 150-200 ml χυμο μανταρινι, 1 μπανανα ή ενα μεγαλο αχλαδι ή ενα μετριο μηλο, αυγο (μερα παρα μερα)ή αντι για το αυγο 2 κριτσινια ολικης αλεσης με σουσαμι ή μια μικρη φετα σπιτικο κεικ. Στις 8-8.30 βραδυνο γαλα και μιση φετα ψωμι ολικης ή γιαουρτι ή κρεμα με γαλα ή τραχανα με γαλα και ελαχιστη φετα.

Απο τη στιγμη που ξεκιναει να φαει ειτε του αρεσει και τα καταβροχθιζει ολα αμεσως ή κανουμε τα καραγκιοζιλικια και τα παιχνιδια και οτι φαει μεσα σε 40 λεπτα αυτο ειναι. Μονο αν δε φαει μεσημερινο σχεδον καθολου, αντι για τα γνωστα απογευματινα, του ξαναδινω απο το ιδιο μεσημεριανο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια πηγακαι πηρα μοσαρελα αντι για πρμεζανα...μπερδευτηκα..και ομολογω οτι μου αρεσε πολυ..

της μικρης καθολου..αλλα πρωτη φορα τωρα εφαγε...

ρε αγγελικη φοτυ φοτυ...

οσον αφορα το φαγητο λεω...

τελικα εφαγε σες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε ΣΩΣΩ, ειναι φαγανος δε λεω, απλα οπως καθε παιδακι κανει τα δικα του. Ποτε λεμε οχι στο γαλα για 2 μηνες, ποτε οχι στα φρουτα για 3 μηνες, γενικα αν ηταν στο χερι του δε θα ετρωγε ποτε ψαρι και δε θα μασαγε καθολου. Αν τον αφηνα να κανει τα κεφια του ακομα θα δουλευε υπερωριες το μπλεντερ. Να φανταστεις με 16 δοντια αρνουταν να φαει ακομα και πατημενα με το πιρουνι...

Ειναι ξεροκεφαλος αυτος και επιμενει στα δικα του κι εγω επισης. Με λιγη επιμονη απο τη μερια μου, λιγο εκβιασμο του τυπου οχι αχλαδι-οχι αυγο, μικρη υποχωρηση στο θεμα του αλατιου (δεν του εβαζα καθολου) και πολλα-πολλα καραγκιοζιλικια, δεν του εχει περασει μεχρι τωρα.

Ο Ιασωνας οπως ηταν αναμενομενο εφαγε καλα σημερα αφου ειχαμε μοσχαρισια κεφτεδο-μπιφτεκακια. Με λιγο ζορι εφαγε και 2 βραστα κολοκθυθακια. Το απογευμα εκτος απο τα 7!!! στιμενα μανταρινια εφαγε και ενα μεγαλο αχλαδι και ενα κριτσινι και μετα αμαρτησα... το παραδεχομαι αφου του εδωσα για πρωτη φορα στη ζωη του 1 κοματι απο τη σοκολατα Kinder. Να βλεπατε την εκπληξη του!!! Πρεπει να επαθε γευστικο σοκ... Αλλα το βραδυ με αποζημιωσε (για την αμαρτια) αφου εφαγε τοσο ομορφα και με ελαχιστα πασαλειματα την κρεμα μονος του!

Αυριο να δουμε που θα του δωσω για πρωτη φορα κανονικα μεγαλα μακαρονια με σαλτσουλα και τυρακι. Μαλλον θα πρεπει να τον βγαλω καμια φωτογραφια... βλεπω ηδη τα μακαρονια να κρεμονται απο το ταβανι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια, καλό υπόλοιπο κυριακής εύχομαι!!  εμείς σήμερα σηκώσαμε χαλιά και μαζέψαμε χειμωνιάτικα και βγάλαμε τα κολακαιρινά... ήταν δουλειές που έπρεπε να γίνουν και τις σκεφτόμουν συνέχεια... ππφφ.. αλλά μηδέν χρόνος... πως περνάτε την κυριακή σας;;  @Girly κ @marinamanoulitsa να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! πολύχρονα να είναι!! 
    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...