Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι κανετε οταν δε τρωει;;;


Recommended Posts

μοραβο ρε συ μπεμπουλης...ποσο χαιρομαι που χαιρεσαι...

ειλικρινα..ελπιζω να το συνεχισει ο σπυρακος γιατι πες του...θα ερθω εκει...

τελικα δεν το ειχει δει η αλλη παιδιατρος;;

τι εγινε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η αλλη παιδιατρος ελεγε συνεχεια μην τον πιεζεις και δεν πειραζει αν δεν φαει,πως κανω ετσι και αλλα τετοια κουλα :evil::evil::evil::evil::evil:

ενω ηξερε για την παλινδρομιση δεν της πηγε στο μυαλο να του κανουμε εξετασεις

γιατι μαμ ελεγε,ηθελε να φαει απλα μολις εβλεπε το φαγητο εκλαιγε

τωρα ειναι ολο μαμ και τρωει

αλλα και παλι αν τυχει μερα που δεν θελει να φαει δεν τον πιεζω ξερω οτι θα πεινασει και θα φαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα μπραβο στο σπυρακο βρε πολυ χαιρομαι που επανερχεστε!!! :D

Σωσω δε το διαβασα το θεμα ακομη γιατι πρεπει να φυγουμε...αλλα εχω απορια ρε παιδι μου τι σου ελεγαν...Θα το δω οταν γυρισουμε! ;)

Ρε πολυ καλα εφαγε η μικρη σημερα και παραδοξως κι ο Αλεξ εφαγε σχεδον ολα τα φασολακια με το κοτοπουλο!!!!!!! \:D/ Ρε να συναντιομαστε πιο συχνα ειχε ευεργετικες επιδρασεις!!!

Τωρα για απογευματινο τι να σου πω κι εγω που εχω στερεψει απο ιδεες με το κορμι που εχω... :lol: Φρουτα,τοστ μονο με κασερι,κεικ που εχεις φτιαξει εσυ(εισαι και χρυσοχερα ειδα με ελιοψωμο που εκανες! :lol: ),τυρι με ψωμι,γιαουρτι,γαλατοπιτα που γινεται τσακ μπαμ..

Ρε κι εγω σε συμπαθησα πολυ αληθεια! να τα ξαναπουμε!!!! :P

Ανδριανα(εσενα λεμνε ετσι βρε η τη κορη σου;) ποσο ειναι βρε η μικρη και τρωει λιωμενα; Μη τρελαινεσαι ομως..ναι καλο ειναι να τρωει κανονικα,αλλα καποια θα αρχισει αυτο ειναι σιγουρο! Μια φιλη μου μου ελεγε οτι μεχρι το δημοτικο ετρωγε λιωμενα γιατι ετσι της αρεσε..δε γουσταρε αλλιως το φαγητο και καποια στιγμη αρχισε να τρωει κανονικα!;) Και ειναι μια χαρα κοπελα και γαμω τα ατομα!!! :lol:

Τι καταλαβα κι εγω που λυσσαξα να του κοψω τα αλεσμενα νωρις;;;μαζι με τα αλεσμενα εκοψε και το φαγητο... :-w

Αναστασια σε ψαροσουπα μηπως το τρωει αφου εδειξε να της αρεσει η σουπα;;;γιατι κι ο δικος μου μονο ετσι το τρωει.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εμενα ψαροσουπα ουτε να τη φτυσει...

αλλα ετσι ψητο το κρεας που γινεται σα τσιχλα της αρεσει..και παλευει και παλευει ..και το κατεβαζει..

ανωμαλο παιδι μου..

3 χρονων ειναι καλε και συ,,,

της ανδριαννας το παιδι...

ρε συ να βγουμε κια μονες μας αμα θελεις...

για πες γρηγορη γαλατιπιτα...;;;;

συνολικα μπεμπουλης ποσο καιρο δε σου ετρωγε;;;απο ποτε ξεκινησε να τρωει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 μηνες δεν ετρωγε σωστα σωσω μου

3 μηνες και η παιδιατρος μας στην κοσμαρα της

εχει 3-4 μερες που τρωει παλι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia, γραψε μας τη συνταγη για τη γρηγορη γαλατοπιτα.

Πολυ χαιρομαι που τρωνε τα μωρακια!

Ο Ιασωνας σημερα εκανε παρτυ... φαγαμε παστιτσιο στο σπιτι της γιαγιας μου. Τον ειχα αγκαλια και εβαζε και τα χερια του μεσα στο πιατο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaΣωσωκα να εισαι καλα,..

μου εφτιαξες τη διαθεση που δενβρηκα τρο κρεβατι που ηθελα για να αρχισω απο αυριο την Σπαρτιατικη εκπαιδευση του Χ...

οντως ρε συ...αλλο ρωτας και αλλο σου απαντανε...μπουχαχαχαχαχα!!!

Εγω παντως του Χ..παντελονια και παλτο του πηρα σκουρο γκρι μολυβι...ε ετσι μου αρεσει τελοςπαντων....απο τα Ζαρα και τα Η&Μ..

Στο θεμα φαη..

Αναστασια τεελια ρε..αντε και εις ανωτερα..

εμςι σημερα ηπιαμε γαλα στις 7 μετα φαγαμε ενα ψωμακι αντιδωρο, μετα 1/4 μηλου και 1.4 μπανανας..

μετα κοιμηθηκαμε..ξυπνησαμε φαγαμε γλωσσα με λαχανικα στον ατμο..1 μικρο μπολακι...μετα πηγαμε ΙΚΕΑ οπου φαγαμε 1 μηλο και 1 αχλαδι και μιση μπανανα...

και μετα ηπιαμε γαλα και κοιμηθηκαμε..

αυτο το παιδι ΔΕΝ πειναει;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω το θεμα σου εχει πολυυυυ γελιο!!!

Το ειδα λιγακι στα γρηγορα!!!Εχει φαση που στις 1ες σελιδες σου την λενε

κοπελες που τωρα ειστε καλες φιλες!!!

Μα κ εσυ...Τζα στο μαμμυ κ τσουπ το "ρασο"(κατα τη γνωμη αλλων!) :lol:

Α!Επισης εχει κ πολυ "ψωμι"...Με πολλες! 8-)

Ψαροσουπα δεν ξερω να κανω...Εδω ψαρια κ ψιλο σιχαινομαι :oops:

Παντως Τονια εχεις δικιο...μαλλον της αρεσουν τα σουποειδη...

Ρε κοριτσια εφαγε κατα τις 8παρα το γιαουρτακι της κ στις 8+ εφαγε σουπα ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΗ κ ΠΑΓΩΜΕΝΗ κατευθειαν απο το ψυγειο...Ειδε την κατσαρολα κ φωναζει "ΝΤΟ! ΝΤΟ"(που τελικα σημαινει "αυτο")...Εφαγε πανω απο 20 μεγ κσ... :shock: μονο ζουμι κ ρυζι!

Χρυσα εφαγε πολλα :? φρουτα βρε!Μια χαρα!!!

Μπραβο στον Σπυρο!Κ η δικια μου 3-4 μερες εχει που τρωει! :D

Σωσω οτι κρεας να'ναι τρωει?κ μοσχαρι ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρωει....κρεας...αλλα μη φανταστεις...δε ξερω..ειχε να φαει 10 μερες κρεας και εφαγε 1,5 γιουβαρλακι προχτες..

με το κρεας αν καταλαβα καλα δεν εχει καλη σχεση...

εντωμεταξυ εγω δε τρωω κρεας..

αλλα μεγαλη..ολοκληρη γαιδαρα..

τι να πω..

εφαγε και 1 γιουρτι σημερα..παιδια μοσχαρι με ρεβυθι ειναι πολυ κουλο;;

τελειο το θεμα με τα φορμακια..εγω ακομα το βλεπω και γελαω..

τονια που εισαι πουλοπομ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι καλε ηρθα!! :D

Πηγαμε σε μια φιλη που γεννησε κι απ τη μια ζηλεψα το μικρουλι αλλα απ την αλλη σφιχτηκε λιγο το στομαχι μου και ειπα... αντε παλι απ'την αρχη! :-ss

Λοιπον σας βαζω τη συνταγη για γαλατοπιτα που εκανα κι εγω απο το ιντερνετ,μονο που δεν ειχα καστανη ζαχαρη και βιολογικο βουτυρο κι εβαλα κανονικα! ;)

400 γρ. ζάχαρη καστανή

200 γρ. σιμιγδάλι

ελάχιστο αλάτι

ξύσμα πορτοκαλιού ή 2 βανίλιες

4 αυγά (βιολογικής γεωργίας)

κανέλα

150 γρ. βούτυρο (βιολογικής προέλευσης)

Οδηγίες

Βράζουμε το γάλα με τη ζάχαρη και το σιμιγδάλι ανακατεύοντας συνέχεια. Προσθέτουμε ελάχιστο αλάτι και το ξύσμα πορτοκαλιού. Στη συνέχεια χτυπάμε τα αυγά και τα προσθέτουμε σιγά σιγά στο μείγμα που έχουμε αποσύρει από τη φωτιά. Προσθέτουμε και το βούτυρο μέσα στη κρέμα. Βουτυρώνουμε ένα ταψί και ρίχνουμε το μείγμα, ψήνουμε τη γαλατόπιτα για περίπου 40 με 45 λεπτά στους 180 C. Τη σερβίρουμε ζεστή αλλά και κρύα πασπαλίζοντας τη με κανέλα και λίγο ζάχαρη καστανή.

Παω να διαβασω το θεμα με της Σωσως! :lol:

Α Σωσω ναι ρε εννοειται οτι θελω να βρεθουμε και μονες!!!!! Θα σου γραψω σε πμ το τηλ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ τονια...περιμενω μυν σου..

αφου ειδα ζαψχαρη ....δε το κανω το γλυκο..να με συμπαπθας..

ακομα δεν εχω δωσει χαζαρη..οποτε..αστο για αργοτερα..θα την κρατησω ομως τη συνταγη..και να δειτε ποσο καλη μανα ειμαι πηγα να βγαλω μοσχαρι για τη μικρη,απο τη καταψυξη βρασμενο σε μεριδες αλλα ....δεν ειχα..ευτηχως ειχα κοτοπουλο..

κοτοπουλο με ρεβυθια λεει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρηηη πεθανα στα γελια!!!!!! :lol::lol::lol: Κολουμπρα επαθαν μερικες!!!!! :lol::lol::lol: Ρε γαμωτο που ειναι η Ζαχαρενια και η Ιφιγενεια;;;;ειχαν πολυ γελιο!!!! :lol:

Καλα βρε εσυ βαλε πολυ λιγοτερη ζαχαρη,καστανη...τα γιαουρτακια και το γαλα τους δεν εχει νομιζεις;;;; ;)

Χρυσα αυτο το "δε πειναει;;;" το ειπες για πλακα φανταζομαι...εμενα αν ετρωγε τοσα καθε μερα θα χορευα το χορο της βροχης απο τη χαρα μου!!! :lol::lol:

Αναστασια ειδες ρε;;σουπες ηθελε το παιδι κι εσυ το ταραζες στη ξεροφαγια!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαουρτι φτιαχνω εγω...αλλιως αυτο με τη πετσα..το γνωστο ανοστο..αχαχαχα..

οντως ρε..που ειναι η ζαχαρενια;;;

και γω 1 μερα θα κατσω να τα ξανα διαβασω...

παιδιακια σας αφηνω..

αυριο αν εχει καλη μερα θα παιξει ταλως παραλιακη..

στο παρκο εννοω..

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ μπονζορ!!!!

Καλε η Ζαχα εδω ειναι...ειναι εγγυος σε διδυμα και γραφει στα καλοκαιρινα μωρακια για παντα...απλα μαλλων βαρεθηκε ολα τα υπολοιπα..

Καλα η Ιφη κριμα που δεν γραφει αλλο..την πηγαινα με χιλια...

Να πω δεν την αδικω..μερικε ςμερικες ειναι ανυποφορες εδω...

Ο μικρος κυκλοφορει και μασουλαει φρυγανια...παξιμαδι δηλαδη σπιτικο, εφτιαξε ο πεθερος που απο ψωμι αγιορειτικο που παιρνουμε..ειναι μεσα στην ευτυχια...

Σωσω ε4ιπες κρες και θυμηθηκα πως ουτε εγω η γαηδουρα πηρα..

να πω στον πεθερο να παρει αυριο για τον μικρο.

ημερα θα φαει την αλλη γλωσσα αλλα σουπα, αντε να δουμε.,..

Ναι παιδια με τα φρουτα- για την ωρα τουλαχιστων- εχουμε ερωτα..μονο φρουτα και ψωμι δωστου και τιποτα αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου σες....αληθεια η ζαχα ειναι εγκυος σε διδυμα;;αχ ποσο χαιρομαι...

εμεις θα παμε με τονια στο εμπορικο...

ρε παιδια το αυγο οσες δινετε καθε μερα ποτε του το δινετε;;;

εγω της το εδινα 1 ωρα μετα το γαλα...και λεω να της το δινω απογ μηπως την χαλαει..η την φουσκωνει..

εγω κριθαρακι με κοτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα εμενα το αυγο δεν το τρωει...

σε πολυ αραια διαστηματα αμα φαει λιγο και αυτο κανω παρτι...

του το δινω συνηθως στο πρωινο μαζι με τοστακι και χυμο πορτοκαλι..τρωει μονο το τοστ και τον χυμο...

Σημερα του εφτιαξα για πρωι φρουτοκρεμα, εβαλα μεσα ροδι μπανανα μηλο αχλαδι και μια κουταλια ταχινι..μου το φτυσε στα μουτρα, ηπιε μονο ενα στιμεννο πορτοκαλι...αντε να δουμε..γαλα παντως ηπιε στις 5 και εφαγε και 1/8 απο μικρο παξημαδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι Σωσωκα μου 5 το πρωι εννοει η δολια μανα!!! :roll:

Χρυσα κι εμενα αν μου εδινες ταχινι θα στο εφτυνα στα μουτρα!!!!! :lol::lol:

Δε ξερω γιατι αλλα αηδιαζω μονο που το βλεπω! :ymsick:

Σωσω(μαρη να σε λεω με το κανονικο η θελεις ανωνυμια στο φορουμ;;;) δε νομιζω να την ενοχλει μετα το γαλα,αλλα μηπως δε πειναει πολυ τοσο συντομα...ειναι και τα γαλατα τους πολυ χορταστικα... :? Εγω πολλες φορες του το δινω και απογευμα παντως! ;)

Καλα σας λενε παντως χρυσοχερες τις θεσσαλονικες...το τσακισα το γαλακτομπουρεκο!!!! :lol::lol:

Α τα ρογδια ειναι φθινοπωρινο φρουτο κι αν τα κοψεις στην ωρα τους και τα εχεις στο σπιτι σε δροσερο μερος αντεχουν πολυ καιρο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia!

Sωσω...βραζεις ρεβυθια(να κρατανε λιγο)

μετα τσιγαρ. κρεμμυδι,σκορδο(αν θες) κ κιμα.

βαζεις σαλτσα ντοματα+ρεβυθια+ καροτα+ αλατ-πιπερ-ρηγαν-λαδι κ ετοιμο...

αν θες βαλε μαιντανο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα ναι..5 το πουρνο[*].τετοια ωρα ξυπναεικαι ουρλιαζει ΓΚΑΑΑΑ..ΓΚΑΑΑΑ..και τολμα να μη του δωσεις!!

Ροδια μας φεραν σπιτικα απο χαλκιδικη...τρελαινετε να τρωει σκετα σπυρια και μαλιστα πολυ...

ρε Τονια τρωει ταχινι και μαλιστα του αρεσει απλα δε γουσταρε να φαει κρεμα...ετσι ηταν παντα του σκατουλης στα φαγητα..

τελικα δεν εφαγε κατι παρα μονο το υπολοιπο παξιμαδι..αλλα τωρα που ξυπνησε δεν αφεγε ουτε πολλη σουπα....

αργοτερα θα το δοσω γιαουρτι με κορν φλεικσ..να δω τι θα φαε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anasτασια ευχαριστω για η συνταγη...θα το εχω κατα νου..αν δε τσιγαρισω πειραζει;;

γιατι δε τσιαριζω ποτε....

καλα ρε σες ακθε βραδυ σηκωνεται;;

μη μου πεις...

καλα μωρη τονια ολα τα ξερεις;;ακομα κΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΛΑΝΟΥΝ ΤΑ ΡΟΔΙΑ;;;ελεος αδερφακι μου..

καλε δεν εχω προβλημα αλλα με αρεσει τοσο πολυ το σωσω..

οπως θελεις ρε χαζο..

κορν φλεικσ τα απλα δινεις;;;

εμεις σημερα φαγαμε γαλα,1,5 φορυτο, 4 και 4 κουταλιες κριθαρακι με κοτα...σε 2 δοσεις ειναι αυτο...

και στη δευτερη δοση της εκανα και αυγο γιατι ελεγε μαμ..

αποφασισε να παιξεικαι με το φαγητο αλλα τα μα;ζεψα..

να επαιζε και να ετρωγε ,να ελεγα αιχιτιρ...

αλλαα να παιζει για να μλκιστει...ε οχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...