Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι κανετε οταν δε τρωει;;;


Recommended Posts

xeimmarow h aggelikh...δε μλαει δε μιλαει αλλα ολα τηε βγηκαν... :lol::lol::lol:

πλακα κανεις που εχεις κανει ολα αυτα..και φανταζομαι αλλα ποσα,ε;;

πωπωπωπω!!!τι λες τωρα...

δηλαδη 1 φρουτο και 1 αυγο ειναι καλα μεχρι το μσημεριανο;;

και παλι σου λεω..δεν εχω προβλημα..απλα μου κανει εντυπωση τηε ποσοτητας που ετρωγε...

τεσπα..

θεσ νικια ειμαι..η μοιρα με εφερε εδω...

κρυβε λογια μη μας ακουσει η τονια ... :lol::lol::lol::lol:

εσυ τον αφηνες να τα πεταει ολα κατω και να τα κανει...π;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για τα πασαλειμετα και τα πεταμενα φαγητα, ουτε κι εγω εχω την υπομονη της Χρυσας... Αν ειναι σε καλη διαθεση του δειχνω πως να φαει με το κουταλι ή το πηρουνι του και οταν αρχισουν τα φαγητα να πετανε, του παιρνω τα κουταλια, πιρουνια, πιατα τον αφηνω να γκρινιαρο-κλαψει για να ξεθυμανει του λεω καθε φορα οτι το φαι ειναι μεσα στο πιατο ή μεσα στο στομα και πουθενα αλλου και μεχρι να μαθει να τρωει σα μεγαλο παιδι θα τον ταιζει η μαμα και συνεχιζω εγω το ταισμα. Δεν εχουμε κανει μεγαλες προοδους σε συτο το θεμα μεχρι τωρα. Τα φαγητα που τργωνται με κουταλι, μετα απο λιγο πετανε στον αερα και καταληγουμε στα παραπανω. Με τα φαγητα που θελουν πιρουνι παμε καλυτερα με τη μεθοδο των 2 πιρουνιων. 1 σε καθε χερι γιατι αν του δωσω μονο 1 το ελευθερο χερι βρισκεται αμεσως μεσα στο πιατο να λιωνει το φαγητο και φρικιαζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι αυτη που δε μιλαει? Για ρωτα τη Χρυσα τη συμπατριωτισα σου που βαριουνται να διαβαζουνε κατι τεραστιες εκθεσεις σε αλλο θεμα...

1μισι φρουτο και 1 αυγο ειναι μια χαρα. Αν επινε και λιγο γαλα οταν ξυπναει θα ηταν σουπερ τελεια!

Δε σου αρεσει στην Κρητη ή απλα προτιμας τη Θεσσαλονικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πινει και γαλα το πρωι...κανονικα...240 περιπου...

οκ..

θα χαλαρωσω ως προς αυτο το θεμα..

θεσ νικη δε την μπορω πλεον νομιζω..πολυ βαβουρα..

κρητη μικρη πολη αλλα αλλη νοοτροπια..

καλε ξερω οτι μιλας πολυ..αλλα τα λες ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κι εγω μονο μια τετοια καταπληκτικη φωτογραφια οταν ηταν περιπου 9 μηνων... με εκεινα τα μπισκοτα οδοντοφυιας-μπετον αρμε- τι καταπληκτικη ιδεα ηταν κι αυτη. Στα καλα καθουμενα αποφασισα οτι τα συνηθισμενα μασητικα ειναι βλαβερα πλαστικα και καλυτερα να του φτιαξω τα τσιμεντο-μπισκοτα να μασουλαει... οτι θα ελιωναν καποια στιγμη απο το πολυ σαλιο ομως δεν το ειχα σκεφτει. 3-4 του εδωσα, πεταξα τα υπολοιπα και ξαναγυρισαμε στα γνωστα και συνηθισμενα...

Προτιμω να του βγαζω φωτογραφιες παντως οταν κανει διαφορα πετυχημενα και τα διαφορα τργικα λερωματα με φαγητα, λασπες, μαρκαδορους κ.τ.λ. να τα ξαχναω μολις μπουν τα ρουχα στο πλυντηριο.

Κουκλακι ειναι ο γιος σου Αφροδιτη και πολυ μουρη... περιμενεις και δευτερο ε? Με το καλο! Αγορακι ή κοριτσακι ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοο πολυ γελιο ο Μανωλακης!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σωσωκα θυμαμαι μας ελεγαν στη σχολη οτι ειναι πολυ σημαντικο να τα αφηνουμε να πιανουν,πασαλειβουν,δοκιμαζουν κτλ το φαγητο γιατι τα παιδια ανακαλυπτουν το κοσμο μεσω των αισθησεων,η αισθηση της αφης ειναι πολυ εντονη,τα βοηθαει στην εξελιξη της οπως και στην αναπτυξη της νοητικης λειτουργειας και ενα σωρο αλλα...ομως εγω λεω οτι αυτος που τα εγραψε ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!! :lol::lol:

Κι εμενα με κοβει κρυος ιδρωτας οταν τον αφηνω...δε τη παλευω καθολου!!!! :-s

Οπως δεν εχω την υπομονη της Αγγελικης να κανω τοσα πολλα για να φαει(Αγγελικουλα χαρας το κουραγιο σου παιδι μου! :D)!!!! :o Εχω ευαισθητο νευρικο συστημα!!! :lol::lol:

Παω να βρω το θεμα με τη συναντηση!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παλη με βολευει οταν τρωει μονος του...

γιατι κανω και καμια δουλεια..

πχ μπορω να πλυνω τα πιατα- να δω ποσο ακομα πρεπει να γκρινιαξω για να μου παρει ο αντρα ςμου πλυντηριο πιατων...- η να μαγειρεψω το φαη να προετοιμασω κατι γιατι μου γυριζει τα κουμπια της κουζινα ςκαι φοβαμαι μη πεσει κατι κατω και το φαει...μετα πλενω το ταψακι, πλενω και τα χερια και μουτρα του ταζουλι και πεταω το τραπεζομαντηλο..οχι σφουγγαρισμα..

αλλιως θα ειχαμε πεθανει της πεινας...

συνηθως πλεων βεβεια του δινω να φαει φρουτα εκεινη την ωρα οποτε δεν εχουμε μεγααααλες καταστροφες..τερμα το μειομενο και ειναι η ωρα τετοια..αλλα αμα ειναινα γαει γιαουρτι το καλυτερο του...γινετε κατασπρος...αλλα εχει φαση απιστευτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Χρυσα μου φρουτα και τετοια κι εγω μονο του τον αφηνω εννοειται!!! Αλλα στο μεσημεριανο,ειδικα αν ειναι σουποειδη,ειλικρινα με πιανει ταχυπαλμια γιατι μετα θελω μια ωρα να τον καθαρισω!!! :o Ασε που ειναι και ψυχολογικο...ετσι που τον βλεπω μεσα στα λαδια νομιζω οτι θα ξερασω,με πιανει φαγουρα,νιωθω οτι κολλαω...μηπως θελω ψυχιατρο;;;;!!!! :lol::lol::lol:

Παντως τον αφηνω για να μη με λεει γκεσταμπο μεθαυριο!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μασιμεριανο τον ταιζει η πεθερα μου..εκεινη ειναι λιγο γκεσταπο οποτε δεν παιζει....

θα τον ταισει και αμα το μπολ ειναι σχεδων αδειο θα τον αφισει να παιξει λιγο με το κουταλακι...αλλιως.

εμεις μονο το ΣΚ που συνηθως του κανω ψαρι τον αφινω και τρωει υπο επιβλεψη...

Πρεπει να μαθουν να τρωνε και μονα τους σε καποια φαση αλλα ΟΚ..θα μαθει που θα παει...

Σημερα θα του κανω Μοσχαρακι με φιδε αντε να δουμε τι θα φαει...για την ωρα εχει φαει 2 κουταλιες σουπας κορν φλεικσ ξερα και στις 7 ηπιε γαλα...και δεν ζηταει να φαει παρολο που ειμαι στην κουζινα και ασχολουμαι με φαγητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απο μενα..να σου ζησει αφρο...

περιμενεις και δευτερο,ε;;χριστε μου.. :lol::lol:

αγγελικη εσυ δε θα κανεις αλλο;;;

γιατι εγω...δε ξερω...

εγω της κανω τραχανα με γουβαρλακια..

καλυτερος δεν ειναι ο τραχανας απο το ρυζι;;;

παιδια δε ξερω..ισως την αφησω και γω 1 μερα να φαει μονη..αλλα τωρα δεν ειμαι σε φαση...

τονια κανονισε να ερθεις...

σε ταβερνα τι θα της δινατε;;λεμε να παμε σημερα ..εγω θα εχω και τη σουπα αλλα αν δε φαει,τι να της παρω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις οταν πηγαινουμε σε ταβερνες ο Χ τρωει ψωμι και σαλατα...

τα καλυτερα του ειναι αγγουρι και κρεμμυδι.

Μπορειες ομως να παρεις ρυζι η ψητη πατατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης μπορεις να της παρει και κατι μαγειρευτο,λαδερο(εγω του ειχα παρει καποιες φορες γεμιστα οταν υπηρχαν) αλλα και καμια πατατα,κολοκυθακι ή κατι απο αυτα που θα παραγγειλετε να της δωσεις αν θελει,ενταξει μωρε δεν εγινε και τιποτα για μια φορα... :?

Σλουρπ μου ανοιξε η ορεξη!!!!!! =p~ Μαρη να ερθω μαζι σας στη ταβερνα;;;;!!!!!! :lol::lol:

Ο τραχανας σιγουρα ειναι πιο υγιεινος αλλα δε ξερω πως θα γινουν...δε μου ακουγεται κακο παντως! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re tonia...θα ειναι και αλλοι ασχετοι...

αντε να δουμε...ψωμι και σλαατα;;εμενα δεν εχει φαει ποε σαλατα;;στην ηλικια της μικρης μου του δινατε σαλατες;;

εγω δεν της εχω δωσει.. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μετα το γεύμα της Μαρίνας, την αλλάζω ρουχα, αλλάζω και τα δικα μου τα ρουχα, διαλύω ολο το καρεκλάκι να το πλυνω, το ιδιο και τα παιχνίδια της και πρεπει να σκουπισω και να σφουγγαρισω ολο το γυρω χώρο. Ασε που πολλες φορες πρεπει να την κανω και μπανιο μετα το γευμα μας!!! Περιττο ειναι επισης το να αναφέρω ποσες φορες σκυβω να μαζέψω τα παχνιδια της απο κάτω οταν τρωει!! Γιατι φυσικα αν δεν της τα ξαναδωσω δεν ανοιγει το στομα!! Οσο για το φαγητο περα το φτυσιμο, το πεταμε με τα χέρια καθώς και χτυπάμε το κουτάλι μας!!Αα να αναφερω πως καποιες φορες τρωμε με δυο κουταλια!! Ενα εχει αυτη για να τα κανει χαλια και ενα εγω για να την ταιζω!!! Αλλιως δεεεεεεν.... Για να φαει, τραγουδαμε, χορευουμε, κάνω γκριμάτσες παιζουμε με παιχνιδια,με πορτοκάλια με ενα αδειο μπολ που χτυπαμε ενα κουταλι μεσα και διαφορα συναφη!! Φαντασια και υπομονή να εχεις!!!

Cesilia τι κάλη ιδεα αυτο με τα τραπεζομάντηλα!! Εγω της εχω τα παζλ δαπέδου κατω απο το καρεκλακι για να προστατευσω το χαλι αλλα και αυτα θελουν πλυσιμο καθε μερα!!!

aggeliki 30 συκώτι με φυστίκια Αιγίνης; Χαρα στο κουράγιο σου!!! Και μιας και το ανεφερες και εμεις εχουμε θεμα με τις χαζοκαμπύλες!! Εχουμε πεσει δυο καμπυλες κατω αλλα η παιδιατρος λεει να μην ανησυχω!! Και πως με την απιστευτη κινητικοτητα της κορης μου καθως και τον ημερίσιο αριθμό κενεσων της ειναι φυσιολογικο. Αλλα εγω ανησυχω!!Έχω δοκιμάσει και το κουκερ, και το κους κους και το ανθος αραβοσιτου και ρυζόγαλο!!!!!! Απετυχα σε ολα!! Η συνταγη της καλαμποκοκρεμας μου φαινεται ωραια. Θα την δοκιμασω και εγω. Ευχαριστωωωωωωω!!!!

Τρομερή φωτογραφία!!! Πάντως ειναι κουκλάκι!! Θα σας εβαζα και εγω να δειτε για να παρετε κουραγιο μιας και εχω μπολικες τετοιες αλλα το φοβάμαι το ιντερνετ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω αγγουροντοματα του εδινα αππο τωτε που χρονισε...μια χαρα την τσακιζει...

ακομα και τα κρεμμυδια τρωει μεσα και βουταμε και ψωμι στο λαδακι και το τρωει...

και καμια πηπερια αμα εχει μεσα τρωει.

Πρασινη σαλατα απ'εξω φοβομουν τα του δοσω αλλα παρηγειλνα μπροκολο σαλατα και ετρωγε απο εκει.....

Γεννικα αμα εχει ψωμι και αγγουροντοματα ειναι καλυμενος απο φαη...

Μαρινα εμενα αυτο μεε χει σωσει..αλλιως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια...εφαγε (πρωτη φορα τα μεγειρεψα)γιυοβαρκαλκα..με τραχανο και λιγο καροτο..

εφαγε 2,5 γιουβαρλακια..τι να πω..

καλα μτα απο αυτο φανταζομαι το βραδυ θα πιει γαλα 1 και καλη..

βαλτην αν θελεις την φωτο και βγαλτην το βραδυ..εμεις ετσι κανουμε στισ μανουλες του οκτωβρη..

σες που πουλανε ολοσωμες ποδιες;;

στο τζαμπο εχει;;

ειναι πλαστικες;;βρε λετε να ξεκινησω να δινω ντοματα για απογευματινο;;

κρεμες εκοψα παντως..αν και ποτε δεν εφαγε..ζητημα να τησ εχω δωσει κουτια..

δε ξερω..μου φαινονται ακυρες..

τις εχω σταντ μαπι αν μου κανει αφαγια καιρο..

αυγολεμονο δεν εκανα στη σουπα..

αγγελικη φανταζομαι στουε συνδυασμους τροφων εισαι δασκαλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μετα το γεύμα της Μαρίνας, την αλλάζω ρουχα, αλλάζω και τα δικα μου τα ρουχα, διαλύω ολο το καρεκλάκι να το πλυνω, το ιδιο και τα παιχνίδια της και πρεπει να σκουπισω και να σφουγγαρισω ολο το γυρω χώρο. Ασε που πολλες φορες πρεπει να την κανω και μπανιο μετα το γευμα μας!!! Περιττο ειναι επισης το να αναφέρω ποσες φορες σκυβω να μαζέψω τα παχνιδια της απο κάτω οταν τρωει!! Γιατι φυσικα αν δεν της τα ξαναδωσω δεν ανοιγει το στομα!! Οσο για το φαγητο περα το φτυσιμο, το πεταμε με τα χέρια καθώς και χτυπάμε το κουτάλι μας!!Αα να αναφερω πως καποιες φορες τρωμε με δυο κουταλια!! Ενα εχει αυτη για να τα κανει χαλια και ενα εγω για να την ταιζω!!! Αλλιως δεεεεεεν.... Για να φαει, τραγουδαμε, χορευουμε, κάνω γκριμάτσες παιζουμε με παιχνιδια,με πορτοκάλια με ενα αδειο μπολ που χτυπαμε ενα κουταλι μεσα και διαφορα συναφη!! Φαντασια και υπομονή να εχεις!!!

:o:o:o:o:o:o:o

Ιδρωσα μονο που τα διαβασα Μαρακι!!! :lol::lol:

Καλα 2 κουταλια εχουμε κι εμεις παντα και τρωει και λιγο το πατωμα,αλλα οχι κι ετσι...Δε θα το αντεχα η δολια!!! :roll:

Σωσωκα ευχαριστω βρε ψυχη αλλα σιγα μην ερθω κι εγω σα τη κλανια!!! :lol::lol::lol:

Γιατι το φοβασαι το αυγολεμονο;;;

Σαλατικα του εδινα κι εγω στην ηλικια της δικιας σου,αλλα ετρωγε και συνεχιζει να τρωει,μονο αγγουρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα δ πηαμε ταβερνα..μαζευτηκα αρκετοι αγνωστοι και κατσαμε σπιτι..

αυγολεμονο λενε δε κανει..λογω ωμου αυγου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε γιαυτο σου ειπα μολις βαλεις το αυγολεμονο,να αναψεις το ματι και να το αφησεις να παρει μια βραση..εγω το κανω ετσι και στο δικο μας,δε χαλαει η γευση καθολου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ ονια..νεξτ ταιμμ..και κατι σχετικο..η μικρη δεν εχει φαει ποτ λεμονι...

1 φορα επεσε λιγο στη πτατα και τσινισε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα στο αυγολεμονο δε ξυνιζει ετσι το λεμονι! ;) Βαζεις λιγο.. Εκτως αν εισαι κι εσυ λατρης του λεμονιου σα και μενα και τα κανεις θεοξυνα! :lol:

Εμενα το δικο μου το ανωμαλο γλυφει τις λεμονοκουπες,ξυνιζει,τιναζεται,δακρυζουν τα ματια του κι ομως συνεχιζει να γλυφει!!! :wtf:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα το δικο μου το ανωμαλο γλυφει τις λεμονοκουπες,ξυνιζει,τιναζεται,δακρυζουν τα ματια του κι ομως συνεχιζει να γλυφει!!! :wtf:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω απο τη στιγμη που μπαινει λεμονι στο αυγο- δηλαδη οξινο..δεν τιθετε θεμα σαλμονελας...το διαβασα στον Γαστρονομο παλαιοτερα!!!.

Εμενα παντως εφαγε αρκετα καλα τη σουπα ..τοσο καλα που ζηλεψα και εκανα και για μας..νομιζω οτι σουπα μοσχαρι με φιδε ειχα να φαω απο περισυ τον χειμωνα

Ολοσωμες σαλιαρες πλαστικες εχει στα Τζαμπο και στα μαδερκερ...

εγω τις δικε ςμου της ειχα παραγγειλει απο Αγγλια επι καλων εποχων που στελνανε ...ειχα παρει 5 Αλλα μαλλων ηταν λιγα.

Καθαριζονται πανευκολα

ειναι αυτες

http://www.mothercare.com/Toddler-Day-F ... 1&mcb=core

καλα το λεμονι εμεις το λατρευουμε!!!!

περα απο το γλυψημο τρελαινομαστε και στο φαγητο..βαζουμε σχεδων στα παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...