Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσιαααα ηθελα να σας γραψω κατι γιατι ειμαι πολυ χαρουμενη και πιστευω πως θα βοηθησει ψυχολογικα και εσας...γιατι τελικα υπαρχει ελπιδα...λοιπον διαβαστε!!

Το καλοκαιρι προς το τελος η κολλητουλα μου εμεινε εγκυος και ημασταν ολοι παρα πολυ χαρουμενοι...δυστιχως στον 3ο μηνα ανακαλυψαν κατι σαν μυνιγκοκυλη λεγεται στο εμβρυο και επρεπε αμεσως να της το παρουν...περασε πολυ ασχημα και δυσκολα το ξεπερασε..εκανε κατι εξετασεις dna και καρυοτυπο για να βρουν τι εφαιγε να μην ξαναγινει και ηταν λεει απο μυκοπλασμα..εκανε ενα σωρο θεραπειες με φαρμακα και τετοια και επιτελους τον Γενατη ξανα αρχισε τις προσπαθειες...εγω ημουνα σιγουρη οτι θα ειναι εγγυος αλλα δεν ξερεις και ποτε...τελικα την προηγουμενη εβδομαδα κανει 2 τεστ 3 μερες πριν την αναμενομενη ημερομηνια και ηταν αρνητικα..της λεω πρεπει να ειναι νωρις καλυτερα περιμενε..εμενα μου εδειξε 2 μερες πριν την περιοδο αλλα ετυχε...την ημερα που εκανε το μαρικακι την χοριακη εκανε και η κολλητη μου..ηταν και η αναμενομενη ημερομηνια περιοδου..κανει...αρνητικη...λεει παει δεν ειμαι...εμενα ομως δεν μου καθοτανε ημουνα σιγουρη...λεει οχι η χοριακη δεν κανει λαθος...περναει το σκ να μην τα πολυλογο και πουθενα η περιοδος που παντα εχει στανταρ μερα ετσι....παει και η Δευτερα και εχτες λεει δεν γινεται θα κανω τεστ..κανει 2...και τα 2 θετικοτατα καθαρααα...παει στη γιατρο κατευθειαν και ειδαν τα τοιχοματα και τη μητρα πρισμενη και αιματωμενη...σημερα παει για χοριακη να δουνε ποσο ακριβως ειναι...τελικα ναι και η χοριακη μπορει να μην δειξει...ακομα δεν το πιστευω!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα γουρλούδες μου!!

Υπάρχει η σωστή στιγμή για τον καθένα, μην αναρωτιέστε γιατί όχι τώρα εγώ κτλ (ξέρω είναι δύσκολο), θα έρθει ο χρόνος όμως που θα δικαιωθείτε για την υπομονή και την επιμονή!

Εμένα το βιολογικό μου ρόλοι χτύπησε στα 27, όντας αρραβωνιασμένη και φουλ ερωτευμένη! Τελικά έκανα παιδάκι στα 35 με άλλον άντρα! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται.... υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...