Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:o:o:o:o:o:o:o ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΒΛΕΠΩ Η ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ :o:o:o:o:o:o

Αναστασια τελικα καλα εκανα και μετα το φλουρι ανοιξα το post :lol::lol::lol:

κοριτσια μαζευτειται εχουμε την 1 εγκυουλα του 2011 :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου συγχαρητηρια....με το καλο....

εγω απο μαρτη θα ξεκινησω...ιανουαριο κ φεβρουαριο δεν ξαναμενω εχω ασχημη εμπειρια :oops:

ασχετο τις ευχες μου τις εγραψα στο προηγουμενο ποστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου συγχαρητηρια....με το καλο....

εγω απο μαρτη θα ξεκινησω...ιανουαριο κ φεβρουαριο δεν ξαναμενω εχω ασχημη εμπειρια :oops:

ασχετο τις ευχες μου τις εγραψα στο προηγουμενο ποστ....

Χρυσανθη μου δεν ενθουσιαζομαι, το ξανα ειδα το εργο.Απλα ευχομαι να ειναι αληθινο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα αναστασια δεν πας σε κανενα μεγαλο μαιυτηριο να κανεις χοριακη?αντε γιατι εχουμε αγωνια......εγω δηλαδη θα ειχα παει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΡΑΜΠΑΜ ΘΕΤΙΚΟ ;;);;);;);;);;)

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΩΣ ΤΟ PREDICTOR ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΡΑΜΠΑΜ ΘΕΤΙΚΟ ;;) ;;);;) ;;);;)

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΩΣ ΤΟ PREDICTOR ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ :-w :-W :-w :-W :-w :-W :-w :-W

ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Σια μακαρι να ειναι αληθινο, αλλα κραταω την ανασα μου μεχρι αυριο το βραδυ να μην μου ερθει η ακατανομαστη και μετα νομιζω μπορω να ελπιζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ αναστασακι μου δεν ηξερα.....κ εγω ροδο μενω ευτυχως εχουμε μια κλινικη εδω κ δουλευει παντα....γιατι απο νοσοκομειο.....θα κλεισεις ραντεβου στον 9ο....χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αναστασια μου να κανεις κ την χοριακη...υπομονη μεχρι την δευτερα τωρα κ να πανε ολα καλα.....αντε να περνουμε κ εμεις σειρα......να φυγει ο ιανουαριος κ ο φεβρουαριος γρηγορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια!!!! εγω εκανα πρεντικτορ. και την τεταρτη μερα καθηστερησης ηταν πιο αχνη η γραμμη απ' οτι η δικια σου. μετα απο 2 μερες που το ξαναεκανα ηταν λιγο πιο εντονη οχι κανονικη παντως. Τωρα περιμενω σε 4 μηνες να γεννησω. Ολα αυτα οπως αποδειχθηκε πιο μετα ηταν λογω το οτι το μωρο ηταν πιο μικρο, δηλ. ειχα αργα ωοριξια.

Σου ευχομαι να ειναι θετικοτατο τελικα και να ερθεις και εσυ στην παρεα μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια!!!! εγω εκανα πρεντικτορ. και την τεταρτη μερα καθηστερησης ηταν πιο αχνη η γραμμη απ' οτι η δικια σου. μετα απο 2 μερες που το ξαναεκανα ηταν λιγο πιο εντονη οχι κανονικη παντως. Τωρα περιμενω σε 4 μηνες να γεννησω. Ολα αυτα οπως αποδειχθηκε πιο μετα ηταν λογω το οτι το μωρο ηταν πιο μικρο, δηλ. ειχα αργα ωοριξια.

Σου ευχομαι να ειναι θετικοτατο τελικα και να ερθεις και εσυ στην παρεα μας!!!!!

Ειχες παρει το διπλο το πρεντικτορ ή το μονο?Αχ μου δινεις ελπιδες αν και την εχω πατησει.Μακαρι να μπω στην παρεα σας!!!Με το καλο το μωρακι σου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα παρει το διπλο, αλλα δεν εχει σημασια. Και στο πρωτο μου παιδι παλι το ιδιο ειχα παρει, αλλα νομιζω το μονο(εχουν περασει 7 χρ.)

Πως την πατησες δηλ.;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περσυ το Δεκεμβριο είχα παρει το διπλο πρεντικτορ.2 ημερες πριν την περιοδο εκανα το ενα θετικο, αχνο βεβαια.....πετουσα απο τη χαρα μου.Κανω και το αλλο λιγες ωρες αργοτερα, παλι το ιδιο αχνο....την επομενη πηγα για χοριακη και ηταν μηδεν!!!

Πολυ φοβαμαι μην ειναι παλι το ιδιο!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι δυνατον ρε κοριτσια να κανουν λαθως τα τεστ???? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] και αν συμβαινει κατι τετοιο γιατι δεν το διορθωνουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες χρόνια σας πολλά και μια πολύ πολύ καλή και τυχερή νέα χρονιά!!!

Εμείς σήμερα είχαμε τραπέζι στο σπίτι γύρω στα 15 άτομα και μόλις τώρα ξεμπέρδεψα από πιάτα, καθάρισμα κτλ και είμαι κομμάτια!

Αναστασία τι όμορφη και αισιοδοξη φωτογραφία είναι αυτή που μας έδειξες! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις και μια θετικότατη χοριακή και να είναι η μεγαλύτερη δυνατή! Αντε να παίρνουμε και άλλες σειρά σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα απλα υπομονη. αλλα εμενα δεν μου φανηκε αχνη και τοσο. η δικια μου γραμμη ηταν πιο αχνη. Γιατι δεν πας να παρεις το σελφ κλεαρ? που δειχνει απο νωρις εαν εισαι;

Δηλ. ολη την χρονια 2010 προσπαθουσατε δεν τα καταφερατε; ή καταλαβα λαθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...