Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

εχετε πολυ γελιο τελικα..αντε θα σας κανω παρεα..μαζι περιμενουμε με την αναστασουλα..κι αν μου ρθει ξεκιναω την πρωτη σπερματεγχυση κι εγω..καλη επιτυχια!!!!!!!!!

θα περιμενουμε και σενα εδω στο 2 μας βλεπω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

elpizv na kleisei kala to 2!!! :lol::lol:

εγω cuando μου το ευχομαι για ολες τις κοπελες εδω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ομως αυτη την στιγμη η Αναστασια μας απασχολει να πανε ολα καλα :x:x:x:x:x:x:x:x:x

θα ανοιξουμε αλλο post αργοτερα για κοπελες που θελουν να γεινουν μανουλες απο 1 χρονο και πανω ετσι θα ξεκαθαρισουνε λιγο τα πραγματα!!!!!!!!! εδω ειμαστε λιγο πισω χρονολογικα !!!!!!!!!!!!!!!!!

σεβασμο στις κοπελες που ειναι αρκετο καιρο καιρο στο φορουμ και εχουν ανοιξει τα ματια μας σε εμας τις καινουργιες.

θα ανοιχτει νεο θεμα και θα ξεκαθαρισουνε τα πραγματα !!!!!!!!!!!!!!!!!! #-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, σας φιλώ γλυκά και σας σκέφτομαι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μας έτυχαν δυσάρεστα γεγονότα στην οικογένεια και θα με χάσετε για λίγο...

Αναστασούλα μου γλυκιά, θα παρακολουθώ οταν μπορώ τα νέα σου και εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Πότε κάνεις χοριακή; Την Τρίτη;

Θα συγκινηθώ πάρα πολύ εάν είσαι εγκυούλα...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, σας φιλώ γλυκά και σας σκέφτομαι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μας έτυχαν δυσάρεστα γεγονότα στην οικογένεια και θα με χάσετε για λίγο...

Αναστασούλα μου γλυκιά, θα παρακολουθώ οταν μπορώ τα νέα σου και εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Πότε κάνεις χοριακή; Την Τρίτη;

Θα συγκινηθώ πάρα πολύ εάν είσαι εγκυούλα...!!!!

Καλημερα Marikaki μου.Ευχομαι τα δυσάρεστα γεγονότα να είναι ανατρέψιμα!Ας εισαι καλα εσυ!

Την Τεταρτη κάνω χοριακη αν δεν έρθει μεχρι Τριτη βράδυ που περιμένω κανονικα.Δεν εχω και πολλες ελπιδες αλλα ενα θαυμα μπορεί να γίνει!!!Φιλια πολλα!! :x;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω cuando μου το ευχομαι για ολες τις κοπελες εδω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ομως αυτη την στιγμη η Αναστασια μας απασχολει να πανε ολα καλα :x:x:x:x:x:x:x:x:x

θα ανοιξουμε αλλο post αργοτερα για κοπελες που θελουν να γεινουν μανουλες απο 1 χρονο και πανω ετσι θα ξεκαθαρισουνε λιγο τα πραγματα!!!!!!!!! εδω ειμαστε λιγο πισω χρονολογικα !!!!!!!!!!!!!!!!!

σεβασμο στις κοπελες που ειναι αρκετο καιρο καιρο στο φορουμ και εχουν ανοιξει τα ματια μας σε εμας τις καινουργιες.

θα ανοιχτει νεο θεμα και θα ξεκαθαρισουνε τα πραγματα !!!!!!!!!!!!!!!!!! #-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o

e den eimaste kai toso kainouries emeis!!! :lol:

anastasoula simptomata pou anagnorizeis kathe fora?oute ego elpizo poli... :-ss:-ss

ase min ta psaxnoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsareeeesss!!!na mai k egw!!!! :):) epaniltha!!!xixixixi!!anastasaki mou dilwnw k egw parousa stin anamoni sou!!!!tha perimenw mazi me ola ta koritsakia mas k tha efxomai na eisai egkyoula koritsi mou.....

marikaki mou elpizw ola na pane kala apo edw k pera k na min einai toso dysaresta ta pragmata!!kouragio....esy eisai pigi dinamis!!! ;)

sia mou an katalaba kala tha anoiksei k NO3 pou tha einai koritsia pou prospathoun pano apo ena xrono??sorry an einai xazi i erotisi alla den to "epiasa" to noima!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα παιζουν μεχρι την Τεταρτη πρωι...αν δεν σας πω μου ηρθε περιοδος μεχρι Τριτη βραδυ ετοιμαστειτε, παντε κομμωτήριο, βάψτε νυχια, βαφτείτε, βαλτε δαντελες και σατεν, ριξτε κολωνιες και αρωματααααααα

θα παρει φωτια το mammy =p~[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] [smilie=violent4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να έχεις μια τεράστια χοριακή την Τετάρτη! πολλή θετική ενέργεια κ ηρεμία %%-@};-%%-

Ευχαριστω πολυυυυυυυ κι εσυ με το καλο το μωρακι σου!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsareeeesss!!!na mai k egw!!!! :):) epaniltha!!!xixixixi!!anastasaki mou dilwnw k egw parousa stin anamoni sou!!!!tha perimenw mazi me ola ta koritsakia mas k tha efxomai na eisai egkyoula koritsi mou.....

marikaki mou elpizw ola na pane kala apo edw k pera k na min einai toso dysaresta ta pragmata!!kouragio....esy eisai pigi dinamis!!! ;)

sia mou an katalaba kala tha anoiksei k NO3 pou tha einai koritsia pou prospathoun pano apo ena xrono??sorry an einai xazi i erotisi alla den to "epiasa" to noima!!!! :lol:

κοριτσι μου θα ανοιξουμε 1 post για τα κοριτσια που προσπαθουν πανω απο 2 χρονια εδω ειμαστε για κοριτσια που προσπαθουν εως και 6 μηνες.

Το σωστο ειναι να ανοιξουμε αλλο ποιο προσδιορισμενο χρονικα...

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα παιζουν μεχρι την Τεταρτη πρωι...αν δεν σας πω μου ηρθε περιοδος μεχρι Τριτη βραδυ ετοιμαστειτε, παντε κομμωτήριο, βάψτε νυχια, βαφτείτε, βαλτε δαντελες και σατεν, ριξτε κολωνιες και αρωματααααααα

θα παρει φωτια το mammy =p~[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] [smilie=violent4.gif]

:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Αναστασια θα ειμαστε στην αναμονη :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego pantos konteuo ta 2 xronia prospatheion!!!vre anstasaki de se ponouse to stithos?to xereiw oti polles fores den ehei simptomata kai omos eisai!!!sto euxomai..

Μεχρι και πριν 2 ημερες το στηθος κοντευε να σπασει αλλα πιθανον να ηταν και απο την pregnyl, μετα ηρεμησε.....Χθες το βραδυ πηγα να αλλαξω πλευρο και τεντωθηκα, ενιωσα τραβηγμα και στις δυο σαλπιγγες και μετα τιποτα!!!Δεν ξερω τι να σκεφτω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι anastasia να είσαι, να ανεβούμε λιγάκι γιατί πολύ στεναχωρηθήκαμε με το Μαρικάκι.Πρέπει λοιπόν να κάνεις την αρχή....για να ακολουθήσουμε και εμείς.Θα σε περιμένουμε την Τετάρτη για ανακοίνωση στο Νο3!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα θα καεί το Πελεκούδι, εάν είσαι εγκυούλα [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Ύποπτο μου φαίνεται που δεν έχεις συμπτώματα... :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Ωρε δεν θελω να περνουν τα μυαλα μου αερα αλλα κι εμενα υποπτο μου φαινεται!!! :-?

Φυσικα εκανα και τεστ....μη ρωτησετε ποια μαρκα δεν σας λεω!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου θα ανοιξουμε 1 post για τα κοριτσια που προσπαθουν πανω απο 2 χρονια εδω ειμαστε για κοριτσια που προσπαθουν εως και 6 μηνες.

Το σωστο ειναι να ανοιξουμε αλλο ποιο προσδιορισμενο χρονικα...

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino δεν εχουμε κανει κατι ακομα !! περιμενουμε την Αναστασια μας και μετα θα αποφασισουμε κοριτσι μου !!! θα ενημερωσουμε μην αγχωνεσαι ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια....σημερα ειμαι στην 12η ημερα απο την σπερματεγχυση....και πριν μιση ωριτσα πηγα τουαλετα και ειχα λιγο ροζ.....τι ειναι αυτο παλι?και αρχισαν και λιγα απαλα πονακια περιοδου...μαλλον φαγαμε την παπαρα?ή ειναι καμια εμφυτευση? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...