Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ............. :(

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΧΘΕΣ!

ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...........

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Η ΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΞΕΙ ΟΛΟΥΣ.............

ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΛΠΙΔΑ ΑΛΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΑ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ....

ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ........

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΡΟΔΟ........

Αχ Ρόδοςς !! τι όμορφα που είναι..

Καλή επιτυχία κορίτσι, περιμένουμε νέα σου όταν μπορέσεις !! φιλάκια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια,

MArikaki , είσαι απίστευτα δυνατή, τόσο πολύ που μπορείς και με κάποιες λέξεις μέσα απο δω να μας μεταδίδεις αυτήν σου την δύναμη, Προσπάθησε κοπέλα μου να την στείλεις και σε σένα, αν καταλαβαίνεις τι εννοώ, όλη αυτήν την δύναμη της ψυχής σου....Ξέρω, "Θα τα καταφέρεις,αλήθεια σου λέω γιατί εσύ με έμαθες να το ξέρω με τον Α ή τον Β τρόπο εσύ θα καταφέρεις να αποκτήσεις αυτό το πλασματάκι που θέλεις, που το αξίζεις" Πιές τα κρασάκια σου κάνε τις βολτούλες σου και κάνε ένα διάλειμα βρε κοπέλα μου, μικρό αλλα καλό, προσπάθησε να ξεκουράσεις το μυαλουδάκι σου που το πεδευεις, που βράζει και κούρασε το σώμα σου...

Δεν θα σου πω ότι λυπάμαι γιατί δεν είναι τίποτα σε αυτό που πραγματικά νιώθω και δεν μπορώ να το πω με δυο λόγια. Αλλά θα σου πω "ΜΠΡΑΒΟ" είσαι αξιοθαυμαστη. Και εσύ και αυτό το άλλο σου μισό...

Κορίτσια καλή επιτυχία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, με συγκινείται όλες μέχρι δακρύων... [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

ΣΙΑ, rose, MaDi, Diosa, Xouanitaki, Teddy_Dion, Morouli σας υπερ ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια και για την απέραντη συμπαράσταση.

Σας αγαπώ πολύ, όλες τις φιλενάδες του mammyland και χάρη σε σας σήμερα ξύπνησα δυνατότερη και πιο αισιόδοξη για το μέλλον. Είμαι πολύ πεισματάρα και δεν το βάζω κάτω εύκολα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν ξέρω που θα μας βγάλει ο δρόμος της επιθυμητής μητρότητας, αλλά σκοπεύω να τον πάρω μέχρι το τέλος. Μην με ρωτήσετε, με ποιό τρόπο... θα αυτοσχεδιάζω πηγαίνοντας :lol::lol::lol::lol:

Να ξέρετε ότι και εγώ θα είμαι εδώ για σας, στις δύσκολες στιγμές σας, για να σας εμψυχώσω όπως μπορώ και στις χαρούμενες στιγμές σας, για να χαρώ με τις επιτυχίες σας.

Σας στέλνω πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*:-* , προχωράτε με δύναμη και αποφασιστικότητα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εγώ προς το παρόν κάνω time out!!!!!!!!!!!!!!

Xouanitaki καλή επιτυχία με την σαλπιγγογραφία. Όλα καλά εύχομαι, όλα καλά...

makotaki σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψη που μας έκανες και για τις ευχές που μας έδωσες. Να είσαι καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki καλη επιτυχια με την σαλπιγγογραφια..περιμενουμε νεα σου!

μαρικακι μου χαιρομαι που εισαι δυνατοτερη και πιο αισιοδοξη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

helena σε ευχαριστουμε πολυ που μας δινεις δυναμη να συνεχισουμε.ειχες χαθει και σκεφτομουν αν εισαι καλα και με το που ειδα το ποστ σου χαρηκα παρα πολυ με τα ευχαριστα νεα σου.με το καλο το μωρακι σου καλη εγκυμοσυνη να εχεις!ετσι θα κανω και εγω αυτο το μηνα δεν μετραω τιποτα θα κανουμε οποτε θελουμε και αν θελει θα ερθει.. :-*:-*:-*:-* φυσα με λιγακι μπας και τον επομενο μηνα εχω και εγω το σπορι μου :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι κουραγιο με τη σαλπιγγο..ολες σχεδον εχουμε περασει απο αυτο ..δεν ειναι και το καλυτερο αλλα αξιζει να σου φυγει και η απορια και να ειναι ολα καλα να συνεχισεις..τι κανετε;ησυχια επεσε..μαρικακι ευχομαι να σαι καλυτερα σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki mou kali sou epityxia....na pane ola katefxin!!!!!! :):)

aman bre marikaki....dn exw logia na ekfrasw to thaymasmo mou pros esena..... :):)

eisai poly dynatos xaraktiras,ypomonetikos k epimonetikos(kala to lew kale???)

mprabo mprabo...k pali mprabo!!!!pairnoume k meis kouragio apo sena k sympasxoume!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki καλη επιτυχια με την σαλπιγγογραφια..περιμενουμε νεα σου!

μαρικακι μου χαιρομαι που εισαι δυνατοτερη και πιο αισιοδοξη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

helena σε ευχαριστουμε πολυ που μας δινεις δυναμη να συνεχισουμε.ειχες χαθει και σκεφτομουν αν εισαι καλα και με το που ειδα το ποστ σου χαρηκα παρα πολυ με τα ευχαριστα νεα σου.με το καλο το μωρακι σου καλη εγκυμοσυνη να εχεις!ετσι θα κανω και εγω αυτο το μηνα δεν μετραω τιποτα θα κανουμε οποτε θελουμε και αν θελει θα ερθει.. :-*:-*:-*:-* φυσα με λιγακι μπας και τον επομενο μηνα εχω και εγω το σπορι μου :-p

fouuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu efxome na eftase mexri esena :)

eime siguri 8a er8ei polyyyyyyyyy syntoma!

a kai mia mikri symvouli filiki: kane ligi apoxi k apo to mammyland... 8a se voi8isei i apoxi na min to skeftese to 8ema synexeia!!! akouse me :)

filakia k kaly tyxi se oles

xxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ helena μου εφτασεεεε...τι ωραια μακαρι να ερθει συντομα!αν σου πω οτι πριν απο λιγο αυτο μου ειπε και ο αντρας μου θα το πιστεψεις?μου ειπε να βγω για λιγο να ξεχαστω αλλα ελα που δεν μπορω :( δεν ειμαι κολλημενη αλλα οσο να ναι το σκεφτομαι..λες και αυτο το λιγο να επηρεαζει?γι αυτο απηχες και εσυ?θα δοκιμασω παντος σε ευχαριστω παρα πολυ για ολα.να προσεχεις και να μπαινεις να μας λες νεα σου ακομα και αν εχω βγει θα τα μαθω εγω ;):x:x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ helena μου εφτασεεεε...τι ωραια μακαρι να ερθει συντομα!αν σου πω οτι πριν απο λιγο αυτο μου ειπε και ο αντρας μου θα το πιστεψεις?μου ειπε να βγω για λιγο να ξεχαστω αλλα ελα που δεν μπορω :( δεν ειμαι κολλημενη αλλα οσο να ναι το σκεφτομαι..λες και αυτο το λιγο να επηρεαζει?γι αυτο απηχες και εσυ?θα δοκιμασω παντος σε ευχαριστω παρα πολυ για ολα.να προσεχεις και να μπαινεις να μας λες νεα σου ακομα και αν εχω βγει θα τα μαθω εγω ;):x:x:x:-*:-*:-*:-*

an 8es to pisteveis alla k gw evgena me files filous k syxna malista k epina k kana potaki k diaskedaza k sto mialo m eixa efxarista gegonota k omorfi ka8imerinotita...

m erxotan sto myalo mono otan eftane i mera na r8ei i akatonomasti.....

otan eixa epafes me ton antrouli m, meta koimomoun san poulaki k den ka8omun na analogizome...

an sillava ti egine an exw simptwmata....

sou efxome se 1 mina na m peis oti eise egkios giati an to pareis apofasi egw 8a kanw moraki syntoma 8a kaneis....ksekina opos leme dynamika k zise ka8e mera tu kiklou aftou efxarista xoris na perimeneis kati...

filakia

xxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fouuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu efxome na eftase mexri esena :)

eime siguri 8a er8ei polyyyyyyyyy syntoma!

a kai mia mikri symvouli filiki: kane ligi apoxi k apo to mammyland... 8a se voi8isei i apoxi na min to skeftese to 8ema synexeia!!! akouse me :)

filakia k kaly tyxi se oles

xxxxxxx

helena ευκολο να το λες....οταν υπαρχει προβλημα είτε απο την μια πλευρα ειτε απο την αλλη, το χαλαρωμα του μυαλου μονο δεν βοηθαει πιστεψε με.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ΣΤΟ MAMMY ΜΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ :):):):):):):):):)

ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ :x:x:x:x:x:x:x:x

ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙΑ ΜΑΣ :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ο σκοπος εδω μεσα ειναι να λυνουμε τις αποριες μας, να λεμε τις εμπειριες μας και να βοηθα η μια την αλλη.Ειναι πως το εχει δει η καθε μια!!Εγω θα πηγαινα αραγε ποτε σε ουρολογο αν δεν μου το ελεγαν εδω?Θα ζουσαμε ακομα στον κοσμο μας, θα προχωρουσαμε σε εξωσωματικη και μετα θα παιρναμε φωτια!!! :shock:

Και το καλυτερο οπως λεει και η φιλη Σια, ειναι οι φιλιες που δημιουργησαμε εδω μεσα και μαλιστα καλυτερες απο οτι στην κανονικη μας ζωη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα μπηκα να πω και εγω καλη επιτυχια στο χουανιτακι και πολλα φιλακια σε ολες......ως γνωστον λογω στομαχιου-εμετου -ναυτιας κλπ...δεν μπορω να καθομαι και πολυ γιατι αναγουλιαζω αλλα μπαινω να μαθαινω και τα νεα σας..φιλιαααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA83 αν και μάλλον δεν έχουμε συναντηθεί κάπου εδώ μέσα θέλω να σου ευχηθώ

ολόψυχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη !!!!

Όπως είπαν και τα κορίτσια ποιο πάνω εδώ μέσα ήμαστε για να λύνουμε τις απορίες μας και να βοηθάμε η μία την άλλη !!

προσωπικά έχω μάθει πολλά πράγματα απο το μαμμυ και το σημαντικότερο είναι οτι έχω κάνει φίλες !!!!

τις ευχαριστώ :YMHUG::YMHUG: κορίτσια σας γουστάρω πολύ !!!!!!

Αναστασάκι λίγες μέρες έμειναν ακόμα, κουράγιο και κράτα γερά οτι και αν γίνει !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα μπηκα να πω και εγω καλη επιτυχια στο χουανιτακι και πολλα φιλακια σε ολες......ως γνωστον λογω στομαχιου-εμετου -ναυτιας κλπ...δεν μπορω να καθομαι και πολυ γιατι αναγουλιαζω αλλα μπαινω να μαθαινω και τα νεα σας..φιλιαααα :D

υπομονή, θα περάσουν κάποια στιγμή οι αναγούλες και οι εμετοί ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω ειμαι εδωωωω!!!γιουχοουυυυυ αναστασια θα ερθει ο σπορος εδω τον περιμενουμε [smilie=female.gif] κοριτσι λες? ;) ποιος ξερει θα δειξει ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε πολυ γελιο τελικα..αντε θα σας κανω παρεα..μαζι περιμενουμε με την αναστασουλα..κι αν μου ρθει ξεκιναω την πρωτη σπερματεγχυση κι εγω..καλη επιτυχια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...