Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

κουραγια αναστασια μου!! προσπαθησε να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσε πολυ, οταν ειναι να ερθει μια εγκυμοσυνη θα ερθει. το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα εγω ειδα αποτελεσματα ετσι.

κανε και αυτη την εξεταση που σου εγραψα πιο πριν μηπως αυτο ειναι το προβλημα.

Να σαι καλα κουκλα μου.Νομιζω αυτη την εξεταση την κανεις οταν εχεις αποβολη απο κανονικη εγκυμοσυνη, εγω ακομα μεχρι εκει δεν εφτασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmeraaa koritsakiaaaa..xronia polla kalh xronia na exoume k suntoma na erxosaste sthn parea mas..ante kale biasteite...kai egw kai to zouzouni mou sas fusame me polu agaphhhhhhhh...filakiaaaa

fouuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!anastasia pos ginetai tora auto?me thetiko test kai periodos kanoniki?na pas sto giatro sou,giati kati egine sigoura..ego edo perimeno..eho igra nerenia..kai ena arnitiko clearblue test..opote apla perimeno..den nomizo alla den niotho kai tipota..mou fainetai periergo giati den eimai sinithismeni oute se tetoies mini kathisteriseis,kai to arnitiko test me katevase ligo apo to sinefaki mou..tha perimeno an den erthei aurio methaurio tha do gia xoriaki.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φύσσα merykal, φύσσα δυνατά να ξεκολλήσουμε..... σε ευχαριστούμε για το ποδαρικό. Ήσουν η ιδρύτρια του πόστ, γι'αυτό φύσσα να πάρουμε μπροστά...

Αναστασούλα μου γλυκιά, μην μου στεναχωριέσαι. Όλες μαζί θα προχωρήσουμε και θα ξεκολλήσουμε. Να δεις που σε λίγο καιρό, θα πέφτουν οι ανακοινώσεις σύννεφο.

Υπομονή, κορίτσια και επιμονή!!! Η ώρα μας έρχεται...

Cuando βάστα γερά, φιλενάδα. Έλα, να μας κάνεις ποδαρικό με την πρώτη εγκυμοσύνη του 2011!!! Αναμένουμε τα νέα σου με μεγάλη αγωνία και ανυπομονησία!!!

Έλα, να προχωρήσουμε λίγο.... [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] η λίστα περιμένει.... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Δεν ακούω πολλά ντόινγκ-ντόινγκ [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif] και ανησυχώ.... οι πολλοί κουραμπιέδες και τα πολλά μελομακάρονα βλάπτουν. Για ανασυγκροτηθείται κυρίες μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακη μου βαλεμε στη λιστα γιατι απο τον μαρτη θα ξεκινησω κ εγω..... :lol:
ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΜΕΝΕΙΣ ΡΟΔΟ.

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακη μου βαλεμε στη λιστα γιατι απο τον μαρτη θα ξεκινησω κ εγω..... :lol:
ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΜΕΝΕΙΣ ΡΟΔΟ.

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ?

ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΠΛΕΟΝ.........ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΟΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου, υποδεχτείτε τη λίστα του 2011:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

9. kiska

10. Xρυσάνθη

11. levou

12. girl84

13. marikaki27

Λοιπόν, άντε να κοκκινίζουμε σιγά-σιγά [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif] , όχι από το κακό μας... [smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif] , αλλά γιατί θα είμαστε εγκυούλες, καλέ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοίξαμε kiska μου και σας περιμένουμε.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μερεντούλα, [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] που είσαι;;;; Σε χάσαμε... [smilie=director2.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα, χα, χα, χα, χα, :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπράβο, βρε cuando, είσαι αστέρι... (*)(*)(*)(*)(*)(*) Από εδώ και στο εξείς αναλαμβάνεις επί των δημοσίων σχέσεων...ό,τι διαφορές έχουμε με τον πελαργό, ξέρουμε ποιόν να στείλουμε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Από τώρα να ελπίζεις... από τώρα... και αύριο να το κάνεις το τέστ. Μην μας σκάσεις στο περίμενε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diavasa kai ola ta proigoumena post gia na min xasw kai kanena episodeio...eixa mia agwnia gia tin Anastasia ..krima re gamwto...ade me dunami twra pou allakse o xronos kai esu alla kai to marikaki...ade na doume cuandooooo..perimenoume...koritsia egw 8 meres akoma gia na miiiinnnn...amin panagia mou amin!!!anastasia mou kalitera na pareis to clearblue tin alli fora..ite arnitiko ite thetiko lathos den kanei...ade liges meres akoma!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia και εγώ συμφωνώ με την kiska για το clearblue. Είναι πολύ αξιόπιστο και σε εμένα δεν έκανε ποτέ λάθος.

Cuando μου κουράγιο, ελπίζω αυτή τη φορά να έκανε λάθος το clearblue... περιμένουμε αύριο τα νέα σου... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mou aresei i aisiodoxia sou...ma ki eseis..xaxa..me auta pou lete gia to clearblue peistika..e more mporei na nai mia kathisterisi apo to taxidi..leei pantos oti panta iparxei periptosi lathous giati ola exartontai apo ti mera tis emfiteusis pou kamia fora argei poli na ginei..genika to kalitero einai 19 meres meta tin epimaxi epafi..diladi stis 8 tou mina gia mena..ama den erthei mexri telos tis vdomadas tha pao paraskeui na kano xoriaki iposxomai..arkei na min erthei ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά cuando, μιλάμε είσαι τέρας αυτοσυγκράτησης και υπομονής... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Πως αντέχεις να περιμένεις μέχρι το τέλος της εβδομάδος;;;; :?::?::?::?: Ήμουν νιά και γέρασααααααα..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω ρε μαρικακι να χρειαστει...ειχα ενα αρνητικο τεστ πρωτη μερα καθυστερησης..αυριο ειναι 30 μερες..μπορει να ερθει αυριο.γενικα εδω και 5 μερες ερχεται 28 αλλα μπορει κατι να την αλλαξε..θα πρεπε να περιμενω τουλαχιστον 3 μερες μετα το πρωτο τεστ.οποτε τι πεμπτη τι παρασκευη...αν δεν ερθει αυριο μεθαυριο θα αρχισω να εχω ελπιδες σοβαρες πως κατι οντως συμβαινει κι οτι δε θα φαω και παλι τα μουτρα μου...δεν ειμαι καθολου τερας ψυχραιμιας απλα δεν πιστευω και πολυ..μονο ελπιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου, υποδεχτείτε τη λίστα του 2011:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

9. kiska

10. Xρυσάνθη

11. levou

12. girl84

13. marikaki27

Λοιπόν, άντε να κοκκινίζουμε σιγά-σιγά [smilie=evil5.gif] [smilie=evil5.gif] [smilie=evil5.gif] [smilie=evil5.gif] [smilie=evil5.gif] [smilie=evil5.gif] [smilie=evil5.gif] [smilie=evil5.gif] [smilie=evil5.gif] , όχι από το κακό μας... [smilie=angry9.gif] [smilie=angry9.gif] [smilie=angry9.gif] [smilie=angry9.gif] [smilie=angry9.gif] [smilie=angry9.gif] , αλλά γιατί θα είμαστε εγκυούλες, καλέ!!!!!

Marikaki καλησπέρα,

βάλε με και μένα στη λιστούλα!!!!

φιλιά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?λιγο νωρις μπηκα και δεν ειναι καμια μεσα :-p

κριμα αναστασια μου ηρθε τελεικα η σιχαμενη X( τι να πω ας ειναι ο επομενος μηνας ο τυχερος σου.καθε μηνα ελπιζουμε οποτε δεν το βαζουμε κατω :-bd

cuando περιμενω νεα σου με πολυ αγωνια :-ss:-ss μου φαινεται ο πελαργος πηρε την λιστα αλλα δεν ξερει να διαβαζει :)):)) επρεπε να του τα πεις κιολας γιατι δεν βλεπω να στελνει μωρακια :(

τι ωραια η λιστουλα μας και ποσο ωραια θα γινει οταν κατακοκινισει :) γι αυτο συνεχιζουμε δυναμικα τα ντοιν ντοιν [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] γιατι το 2011 θα γεμισει μωρακιααααααα \:D/ :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα, χα, χα, χα, χα, :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπράβο, βρε cuando, είσαι αστέρι... (*)(*)(*)(*)(*)(*) Από εδώ και στο εξείς αναλαμβάνεις επί των δημοσίων σχέσεων...ό,τι διαφορές έχουμε με τον πελαργό, ξέρουμε ποιόν να στείλουμε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν το κυβερνητικό σχήμα όπως προέκυψε από τον πρόσφατο ανασχηματισμό και το ξεκίνημα του νέου topic, έχει ως εξής:

Πρόεδρος: ... ???? (να μπεί λέτε η πρώτη που θα κοκκινήσει στη λίστα μας;):D

Υπουργός επί των δημοσίων σχέσεων: Cuando

Υπουργός επί διατήρησης λογιστικών βιβλίων και καταγραφής νέων μελών: Μarikaki

Υπουργός μόδας (με εξειδίκευση στην επιλογή εσωρούχων :lol: ): ΣΙΑ

Υπουργός παιδίας και γνώσης του αντικειμένου ''σύλληψη'': Αnastasia32

........................................................................

Περιμένω ιδέες και νέες υποψηφιότητες και για άλλα υπουργεία !!!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...