Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

etoimazomoun na panigiriso..re si anastasia einai karathetiko!!!auto pou sou irthe apokleietai na einai periodos!!!kamia fora iparxei ligoi aimoragia..alla eixes ena karathetiko test...ego perimeno..kai pisteuo pos tha erthei kai fisika elpizo na min erthei!!!

anastasia perimene vre koritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν μπορω να το πιστεψω οτι ηρθε. μηπως ειναι λιγες σταγονες; πραγματικα αγωνειω και εγω μαζι σου. Δεν μπορω να πιστεψω οτι δειξανε λαθος τα τεστ!!!!!!!!!!!!

περιμενω νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε μια εξεταση που λεγεται αντιπατρικα αντισωματα και γινεται με μια εξεταση αιματος. χωρις να το πεις στο γιατρο σου γιατι δεν το δεχονται γενικα οι γιατροι. μολις τωρα μου το ειπε μια φιλη μου που το εκανε. Μετα εκανε ενα εμβολιο και εμεινε εγκυος, ολα αυτα κρυφα απο το γιατρο της φυσικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε μια εξεταση που λεγεται αντιπατρικα αντισωματα και γινεται με μια εξεταση αιματος. χωρις να το πεις στο γιατρο σου γιατι δεν το δεχονται γενικα οι γιατροι. μολις τωρα μου το ειπε μια φιλη μου που το εκανε. Μετα εκανε ενα εμβολιο και εμεινε εγκυος, ολα αυτα κρυφα απο το γιατρο της φυσικα.

Εμβόλιο χωρίς να στο εγκρίνει ο γιατρός σου πως θα το κάνεις βρε georgi μου. Καλύτερα να μην κάνουμε πειράματα χωρίς να γνωρίζουμε. Την εξέταση ας την κάνει αλλά εμβόλιο δε θα το συνηστούσα χωρις την συγκατάθεση ενός γιατρού.

Αναστασία μου το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι σε καταλαβαίνουμε και σε νιώθουμε οι περισσοτερες κοπέλες εδώ μέσα που παιδευόμαστε τόσο καιρό (αν αυτό σε παρηγορεί έστω και λίγο). Σου έυχομαι ολόψυχα να είναι το τελευταίο άσχημο παιχνίδι που παίζει μαζί σου η παλιό περίοδος και τον επόμενο μήνα να έχουμε μια καραμπινάτη χοριακή!

Βάστα γερά φιλενάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια Καλη Χρονιααααααα!καλοριζικο το νεο μας ποστ και ευχομαι να αδειασει συντομα :-p ευχομαι υγεια σε ολες σας και στις οικογενειες σας και πολυ πολυ συντομα τα σπορακια μας να ερθουν!

τι διαβαζω για την αναστασια μας?τι εγινε τελεικα?παντος το τεστ ειναι καραμπινατο θετικο τοσο λαθος να εδειξε?ευχομαι αυτο που ηρθε να ηταν απλα υπολλειματα και να ειναι εγκυουλα!περιμενουμε νεα σου..

cuando μου μακαρι να εισαι εχω αγωνια και για σενα :-ss:-ss ξουτ ξουτ βρωμοπεριοδος!!αντε να ξεκινησουμε το νεο μας ποστ με εγκυουλες :) καλη μας επιτυχια @};-@};-@};-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια και από μένα,

χρόνια πολλά, καλή χρόνια, εύχομαι

το 2011 να είναι το τυχερό μας!!!!!

Πάνω από όλα υγεία και όλα τα άλλα θα τα καταφέρουμε!!!!!

Αναστασία μου ελπίζω τελικά να μην είναι περίοδος το αίμα που είδες,

πραγματικά σου το έυχομαι.

Cuando σου εύχομαι να είσαι εγκυούλα.

Σε όλες τις υπόλοιπες εύχομαι με το καλό!!!!!!!!!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando και Αναστασία, βαστάτε γερά κορίτσια... δεν θα περάσει.... εύχομαι και οι δύο εγκυούλες, για να ανοίξετε καινούργιο πόστ και να μετακομίζουμε μια-μια...

Θα σκάσουμε από την αγωνία μας μέχρι αύριο... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ για τη συμπαρασταση, το ξερω πως με καταλαβαινετε.Ακομα δεν εχω κανονικη ροη, ισα στο σκουπισμα μονο πολυ ελαχιστο !!Ας μην γινω περισσοτερο περιγραφικη, απλα δεν το βλεπω για περιοδο ακομα!

Αν μεχρι και αυριο παει ετσι παω για χοριακη!!

Αντε βρε cuanto κανε εσυ καλο ποδαρικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα, anastasia εισαι εγγυο'υλα κοριτσακι μου... αχ ναι!!!!!!!!! Εγω δυο τεστ τετοια ------------------------------------- :shock::shock::shock:

Αντε να ερθει ομως γιατι ειναι μαρτυριο αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια καλο θα ηταν να επερνες τηλεφωνο το γιατρο σου...εγω ειμαι σιγουρα οτι εισαι εγκυουλα...ολα θα πανε μια χαρα θα το δεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και καποιος γιατρος πρεπει να το εγρινει, δεν ειπα αυτο. Απλα οι περισσοτεροι γυναικολογοι δεν δεχονται αυτη την εξεταση για να κανει εξωσωματικη. αυτη η φιλη μου ειχε κανει και 6 εξωσωματικες και μετα προχωρησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια καλο θα ηταν να επερνες τηλεφωνο το γιατρο σου...εγω ειμαι σιγουρα οτι εισαι εγκυουλα...ολα θα πανε μια χαρα θα το δεις ;)

Πιστευω πως θα μου πει να κανω χοριακη αυριο!!Δεν ξερω εχω λαλησει!!!Παλι ειχα λιγο στο σκουπισμα ροζακι!!... :( Θερμοκρασια εχω 36,9...λεει κατι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σαφως και διαφερει....δεν ειναι παντως σαφης ενδειξη εγκυμοσυνης....τεσπα...περιμενουμε τα νεα σου αυριο απο την χοριακη και ελπιζω να ειναι τελεια... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia den thelo na elpizo..alla den ehei erthei akomi..an den erthei mexri aurio to proi..isos na kano ena testaki ektos ki an antexo na perimeno ligo..genika eimai edo kai 5 mines roloi akrives opote xairomai ligo me tin kathisterisi oron..xaxaa

mporei na ftaine kai ta taxidia kai ola..alla ekana kai ntoin kai den irthe...makari na min :ympray::ympray::ympray: ...makari...anastasia sou euxomai tin pio terastia xoriaki tou aiona!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando σου ευχομαι να μην ερθει....και αυριο να εχεις ενα θετικο τεστακι.... :):):):) αχ!!!!!!!αντε να μπει καλα η χρονια με πολλα πολλα σπορακια :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia den thelo na elpizo..alla den ehei erthei akomi..an den erthei mexri aurio to proi..isos na kano ena testaki ektos ki an antexo na perimeno ligo..genika eimai edo kai 5 mines roloi akrives opote xairomai ligo me tin kathisterisi oron..xaxaa

mporei na ftaine kai ta taxidia kai ola..alla ekana kai ntoin kai den irthe...makari na min :ympray: :YMPRAY: :ympray: ...makari...anastasia sou euxomai tin pio terastia xoriaki tou aiona!!!!!!

Ευχομαι αυτη η καθυστερηση σου να κρατησει 9 μηνες φιλεναδα...κρατα γεραααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASIA KAI CUANDO ΕΛΠΙΖΩ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΥΠΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ....... @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali xronia se oles mas koritsakia m!

ante to 2011 na nai makran kalitero kai me polles,para polles egkimosines kai gera mwrakia:)

anastasoula m apo oti vlepw simera pas gia xoriaki!

ante koritsaki m ola na einai teleia kai na deis ena terastio arithmo xoriakis!

sto euxomai eilikrina kopela m!

na skeftesai thetika, na pisteueis Ston Theo kai ola tha ginoun!

to idio euxomai kai se sena cuando m! na eisai egkioula opws potheis kai ola na pane teleia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Δεν χρειαστηκε να σηκωθω καν απο το κρεβατι να παω για χοριακη.Μια χαρα ηρθε η κυρια, :evil:

Cuando σου κανω πασα να εγκαινιασεις το 2011 με μια τεραστια χοριακη!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΕΜΑΤΗ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!! :D

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!!!!!ΔΥΝΑΜΗ ΝΑΙ?ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ......ΟΣΟ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΣΤΑΥΡΟ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΕΞΕΙΣ!ΘΑ ΕΡΘΕΙ.............. ;)

COUANDO?

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗ 15 ΜΕΡΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, anastasia κοπέλα μου, δυνατή έτσι? Δεν λυγίζουμε...ξανά απο την αρχή και το ξέρεις ότι θα το καταφέρεις, γιατί το θέλεις πολύ κοπέλα μου, ναι θα το καταφέρεις και εσύ!!!

Εγώ σε μια άρνηση του τεστ και σε μια αρνηση να έρθει η κυρία...γιατί πρέπει να με βασανίζει έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγια αναστασια μου!! προσπαθησε να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσε πολυ, οταν ειναι να ερθει μια εγκυμοσυνη θα ερθει. το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα εγω ειδα αποτελεσματα ετσι.

κανε και αυτη την εξεταση που σου εγραψα πιο πριν μηπως αυτο ειναι το προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...