Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

αναστασια μου ειχες σκεφτει οτι μπορει να ηταν βιοχημηκη περισυ?

Οχι δεν το αποκλειω, απλα δεν προλλαβα να το διασταυρωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τωρα απλα υπομονη. αλλα εμενα δεν μου φανηκε αχνη και τοσο. η δικια μου γραμμη ηταν πιο αχνη. Γιατι δεν πας να παρεις το σελφ κλεαρ? που δειχνει απο νωρις εαν εισαι;

Δηλ. ολη την χρονια 2010 προσπαθουσατε δεν τα καταφερατε; ή καταλαβα λαθος;

οχι εχουμε ηδη 2 χρονια που προσπαθουμε με μια αποδεδειγμενη βιοχημικη πριν 6 μηνες...Απλα η ημερα ειναι λιγο δυσκολη σημερα για να βρουμε φαρμακειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι σημαινει βιοχημικη;

Δοξα το Θεο δεν χρειαστηκε να παιδευτω τοσο πολυ. ΛΙγους μηνες απλα το αφησαμε ελευθερα και τον Αυγουστο το εβαλα σκοπο στις διακοπες, ετσι και εμεινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι σημαινει βιοχημικη;

Δοξα το Θεο δεν χρειαστηκε να παιδευτω τοσο πολυ. ΛΙγους μηνες απλα το αφησαμε ελευθερα και τον Αυγουστο το εβαλα σκοπο στις διακοπες, ετσι και εμεινα.

Βιοχημικη ειναι οταν το ωαριο με το σπερματοζωαριο ζευγαρωνουν αλλα στη διασπαση των κυττάρων κατι παει λαθος και δεν προχωραει η εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που καταλαβα εγω ειναι...οταν παει να γινει η εμφυτευση για διαφορους λογους δεν γινετε....η διασπαση δεν γινετε οταν γινετε η εμφυτευση γινετε απο την ωρα που ενωνοντε....δηλαδη πριν φτασουν στην μητρα,.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα στην δευτερη φωτο φαινεται καλυτερα η γραμμη, απλα μου κανει εντυπωση που δεν ειναι ιδιο μεγεθος με την γραμμη ελεχγου!

post-7474-13873935933681_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως το βλεπω θετικο το τεστ Αναστασια :):):):)

διαφορετικα φανταζομαι δεν θα εδειχνε τιποτα εκτος και αν ειναι ελατωματικο X(X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!

Κερδισαμε και εμεις αμζι το φλουρι μετον αντρουλι μου. Μας ευχομαι τα καλυτερα τυχη αγαπη υγεια και ενα υγειες μωρακι. Κοριτσια Υγεια ευτυχια σστην ζωη σας και καλώς να ερθει το μωρακι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι τις βιοχημικές δεν τις πιάνουν τα τεστ βρε Αναστασία γιατί η χοριακή είναι πολύ μικρή. Εγώ πριν 1 χρόνο που είχα μια βιοχημική είχα 5 μέρες καθυστέρηση έκανα 4 τέστ καθαρά αρνητικά και χοριακή 22.9! Ευχομαι μια τεράστια χοριακή για να σου φύγει κάθε αμφιβολία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι τις βιοχημικές δεν τις πιάνουν τα τεστ βρε Αναστασία γιατί η χοριακή είναι πολύ μικρή. Εγώ πριν 1 χρόνο που είχα μια βιοχημική είχα 5 μέρες καθυστέρηση έκανα 4 τέστ καθαρά αρνητικά και χοριακή 22.9! Ευχομαι μια τεράστια χοριακή για να σου φύγει κάθε αμφιβολία!

Η δικη μου βιοχημικη πριν 6 μηνες εφτασε μεχρι 300, αλλα δεν εγινε εμφυτευση.Στις 18 μοναδες το τεστ την ανιχνευσε!Και μετα απο 1 εβδομαδα επεσε και αδιαθετισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα εγω το μονο που σου λεω ειναι να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσε, οσο μπορεις. ειναι το καλυτερο για σενα.

Εχεις δικιο αυτο θα κανω και ελπιζω να εγινε το θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KNOCK, KNOCK...

ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;;;

Καλώς σας βρήκα, κορίτσια στο καινούργιο πόστ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Πω, πω ποδαρικό που μας έκανε η Αναστασούλα!!!! Ελπίζω Αναστασία μου τη Δευτέρα να έχεις μια τεράστια χοριακή και να ξεκινήσουμε τους mammyδοπανηγυρισμούς!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Μέχρι τότε προσευχόμαστε, παρακαλάμε και βγάζουμε τα φλογοβόλα, για κάθε ενδεχόμενο... Έλα, η ομάδα άμεσης δράσης......, λάβετε θέσεις....., στοχεύσατε......., πύυυυυυυυυυυυυρ....[smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα στην δευτερη φωτο φαινεται καλυτερα η γραμμη, απλα μου κανει εντυπωση που δεν ειναι ιδιο μεγεθος με την γραμμη ελεχγου!
καλα πλακα μου κανεις;;;;;καριμπανατο θετικο ειναι :D:D:D:D:D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΜΠΗΚΑ ΠΡΩΙ--ΠΡΩΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ

ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ Η ΑΦΙΛΟΤΙΜΗ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΟΛΛΕΣ ΜΑΣ [smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif]

ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΜΠΑΜ ΘΕΤΙΚΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣsmilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Προς το παρον ολα ησυχα τα πραγματα.....ελπίζω να μην παραμονευει πουθενα η ρουφ....μεχρι να βγει αυτη η ημερα θα μας σκασει!!! :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!! αναστασια μου που μενεις?

ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη. εγω εχω πολυ εμπιστοσυνη στα τεστ, ισως γιατι δεν την εχω πατησει ποτε. πηγαινε παρε τα αλλα που βγαινουν απο 5η μερα που μενεις εγκυος. καλο κουραγιο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!! αναστασια μου που μενεις?

ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη. εγω εχω πολυ εμπιστοσυνη στα τεστ, ισως γιατι δεν την εχω πατησει ποτε. πηγαινε παρε τα αλλα που βγαινουν απο 5η μερα που μενεις εγκυος. καλο κουραγιο!!!!!!!!!

Καλημερα σου.Στη Βεροια μένω, σε ενα χωριο της.Γιωργια μου, δεν θα παρω τεστ σημερα, ο γιατρος μου ειπε οτι αν δεν μου ερθει στις 14 ημερες ειμαι εγκυουλα,Γιατι να δωσω κι αλλα λεφτα αδικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάστα γερά φιλενάδα, είσαι εγκυούλα και θα μείνεις εγκυούλα για τους επόμενους 9 μήνες ;););););););)

Από αύριο πανηγυρίζουμε, μετά την χοριακή :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Το μπεμπάκι είναι καθοδόν και σε λίγο θα μας στέλνεις μπεμπεδόσκονη (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) για να ακολουθήσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ θα το ηθελα αλλα ουτε μιση ημερα δεν με αφησε να χαρω!!Μολις με επισκευτηκε! :( 14 ημερες μετα αγγλος στο ραντεβου της!! :evil:

Αιντεεεεεεεε παμε παλιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ, βρε Αναστασία.... Περίμενε να περάσουν μερικές ώρες για να σιγουρευτείς.

Μπορεί να μην είναι η ακατανόμαστη... Εγώ ελπίζω ακόμα, με νύχια και με δόντια... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Με την cuando δεν ξέρουμε τι γίνεται;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...