Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!! ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!


Recommended Posts

ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ. ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ Η ΖΩΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΕΠΑΘΑ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ. ΗΤΑΝ ΟΞΥ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ. ΑΝΕΒΑΣΑ 14/90 ΠΙΕΣΗ, ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ 7,2 ΚΑΙ ΛΕΥΚΩΜΑ +++. Σ'ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΙΕΣΗ, ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ, ΟΥΤΕ ΛΕΥΚΩΜΑ. ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟΚΕΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑΝΕ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ. ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ. ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ, ΚΙ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ. Ο Δ/ΝΤΗΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΥΨΗΛΗ ΠΙΕΣΗ 18/11. ΤΕΛΙΚΑ, ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 2 ΩΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ. Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ, ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ? ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΚΙΣΙΜΟ, ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΡΑΜΜΑ. ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ, ΖΑΛΑΔΕΣ, ΝΑΥΤΙΕΣ ΚΙ ΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟΚΕΤΟ. ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3200ΚG Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΚΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ, ΤΟ ΕΘΑΨΑ. ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΚΙΝΔΥΝΕΥΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ. ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΕΟ ΧΡΟΝΟ. ΕΧΩ ΑΛΛΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ. ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ, ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΤΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 214
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ.... ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ... ΕΣΥ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,,, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ... ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ.... ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ... ΕΣΥ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,,, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ... ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου καλησπερα σου και καλως μας ηρθες στην παρεουλα μας...οτι και να πω θα ειναι λιγο...λυπαμαι πολυ....δυστυχως υπαρχουν και αυτα στη ζωη μας...αλλα πρεπει να προχωραμε μπροστα....σου ευχομαι λοιπον να περασει γρηγορα ο καιρος και γρηγορα να ξαναμεινεις εγκυος και να αποκτησεις ενα μωρακι υγιες....σε φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου καλησπερα σου και καλως μας ηρθες στην παρεουλα μας...οτι και να πω θα ειναι λιγο...λυπαμαι πολυ....δυστυχως υπαρχουν και αυτα στη ζωη μας...αλλα πρεπει να προχωραμε μπροστα....σου ευχομαι λοιπον να περασει γρηγορα ο καιρος και γρηγορα να ξαναμεινεις εγκυος και να αποκτησεις ενα μωρακι υγιες....σε φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ, ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ, ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα δεν εχω λογια........:(

ευχομαι μονο να εισαι καλα σωματικα και ψυχολογικα....οσο γινεται γρηγοροτερα να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα δεν εχω λογια........:(

ευχομαι μονο να εισαι καλα σωματικα και ψυχολογικα....οσο γινεται γρηγοροτερα να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εχεις απολυτο δικιο....ηρεμησε....και ολα θα φτιαξουν.....και σε λιγο καιρο θα ασχολεισαι με το νεο το μωρακι που θα σου ερθει......φιλακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εχεις απολυτο δικιο....ηρεμησε....και ολα θα φτιαξουν.....και σε λιγο καιρο θα ασχολεισαι με το νεο το μωρακι που θα σου ερθει......φιλακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ολες εδω μεσα υποκλινομαστε σε σενα ! κουραγιο γλυκια μου

το αγγελουδι σου σε βλεπει απο εκει ψηλα και γρηγορα θα σου στειλει το αδερφακι του να σας χαρησει το γελιο ξανα, δεν θα γινει παλι , δεν μπορει να γινει παλι ειναι αδικο , δεν αξιζεις αλλο πονο,δεν πρεπει να συμβαινουν τετοια! το μονο που μπορω να σου πω ειναι να θρηνισεις το μωρακι σου οσο εσυ νοιωθεις και μπορεις!

ευχομαι με ενα μωρακι στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ολες εδω μεσα υποκλινομαστε σε σενα ! κουραγιο γλυκια μου

το αγγελουδι σου σε βλεπει απο εκει ψηλα και γρηγορα θα σου στειλει το αδερφακι του να σας χαρησει το γελιο ξανα, δεν θα γινει παλι , δεν μπορει να γινει παλι ειναι αδικο , δεν αξιζεις αλλο πονο,δεν πρεπει να συμβαινουν τετοια! το μονο που μπορω να σου πω ειναι να θρηνισεις το μωρακι σου οσο εσυ νοιωθεις και μπορεις!

ευχομαι με ενα μωρακι στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΚΑΡΔΙΑ, ΜΑΤΙΑ, ΝΕΦΡΑ, ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΤΛ. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ, ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ, ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΟΛΑ. ΚΙ ΟΣΥΖΥΓΟΣ ΤΑ ΞΕΣΤΗΣΕ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ. ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΚΑΡΔΙΑ, ΜΑΤΙΑ, ΝΕΦΡΑ, ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΤΛ. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ, ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ, ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΟΛΑ. ΚΙ ΟΣΥΖΥΓΟΣ ΤΑ ΞΕΣΤΗΣΕ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ. ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΝΕΑΝΙΚΟΥ ΔΙΑΒΗΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ. ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.............

ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΣΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ.

ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ , ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 1η .

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΧΡΟΝΩΝ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΝΕΑΝΙΚΟΥ ΔΙΑΒΗΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ. ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.............

ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΣΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ.

ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ , ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 1η .

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΧΡΟΝΩΝ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας!!

Λυπάμαι πάρα πολύ για οτι σας συνέβη...

Θέλω να σου πω πώς οτι κ αν χρειαστείς ειμαστε εμείς εδώ για σένα..'Oποτε χρειαστείς την ανάγκη να μιλήσεις σε κάποιον μπορείς ειτε εδω στο φόρουμ είτε στο chat..

Προσπάθησε να βρείς τη δύναμη να ανέβεις ψυχολογικά ωστε να προσπαθήσετε ξανά για να μείνεις εγκυος και πάλι,σύντομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας!!

Λυπάμαι πάρα πολύ για οτι σας συνέβη...

Θέλω να σου πω πώς οτι κ αν χρειαστείς ειμαστε εμείς εδώ για σένα..'Oποτε χρειαστείς την ανάγκη να μιλήσεις σε κάποιον μπορείς ειτε εδω στο φόρουμ είτε στο chat..

Προσπάθησε να βρείς τη δύναμη να ανέβεις ψυχολογικά ωστε να προσπαθήσετε ξανά για να μείνεις εγκυος και πάλι,σύντομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΛΙΩΤΙΣΣΑ έγραψε:

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ, ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΦΙΛΙΑ!!

Κορίτσι μου καλό ...

Λυπάμαι γι αυτό που σου έτυχε ,αλλά σου στέλνω όλη την αγάπη μου - και έχω πολύαγάπη να σου στείλω - αλλά σου στέλνω και τη πείρα μου στη ζωή ....

Πάντα πέρα απο το δικό σου πόνο , ίσως να υπάρχει κάτι πιό τραγικό...

Καμία γυναίκα δέν αξίζει κανένα πόνο αλλά όλα για τους ανθρώπους είναι.

Άστο στο παρελθόν , σαν μια κακιά ανάμνηση , πάρε δύναμη απο τον άντρα σου απο την αγάπη σας και προσπάθησε για ένα νέο μωράκι ...

Η νέα ψυχούλα που θα έρθει να σε γεμίσει χαρά ...θέλει τη δική σου θετική ενέργεια και τη θέλει απο τώρα.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ....όπως το να μήν έρχετε το άλλο μωρό ή ακόμα το να θέλεις κι άλλο μωρό απο τον άνθρωπο που αγαπάς αλλά δυστιχώς αυτός να μήν υπάρχει....

Υπάρχουν πολλά άσχημα κορίτσι μου αλλά δέν είναι σωστό να τα αναλύσουμε εδώ.

Πήγαινε απόψε στο κρεβάτι σου , αγκάλιασε τον αντρούλι σου , πές του πόσο τον αγαπάς, απόλαυσε τον ερωτά σου γι ' αυτόν και "κλείσε το μάτι" στο νέο πλασματάκι που ανυπομονεί να γεννηθεί άν εσύ το αφήσεις . ΚΑΙ θα το αφήσεις ...μόνο άν αφήσεις πίσω το χθές και κοιτάξεις μπροστά ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ.

ΖΗΣΕ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΩΣ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ.

ΣΕ ΦΙΛΩ και ελπίζω να μη σε κούρασα.

SO SAD

--------

ESPERAME EN EL CIELO CORAZON ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΛΙΩΤΙΣΣΑ έγραψε:

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ, ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΦΙΛΙΑ!!

Κορίτσι μου καλό ...

Λυπάμαι γι αυτό που σου έτυχε ,αλλά σου στέλνω όλη την αγάπη μου - και έχω πολύαγάπη να σου στείλω - αλλά σου στέλνω και τη πείρα μου στη ζωή ....

Πάντα πέρα απο το δικό σου πόνο , ίσως να υπάρχει κάτι πιό τραγικό...

Καμία γυναίκα δέν αξίζει κανένα πόνο αλλά όλα για τους ανθρώπους είναι.

Άστο στο παρελθόν , σαν μια κακιά ανάμνηση , πάρε δύναμη απο τον άντρα σου απο την αγάπη σας και προσπάθησε για ένα νέο μωράκι ...

Η νέα ψυχούλα που θα έρθει να σε γεμίσει χαρά ...θέλει τη δική σου θετική ενέργεια και τη θέλει απο τώρα.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ....όπως το να μήν έρχετε το άλλο μωρό ή ακόμα το να θέλεις κι άλλο μωρό απο τον άνθρωπο που αγαπάς αλλά δυστιχώς αυτός να μήν υπάρχει....

Υπάρχουν πολλά άσχημα κορίτσι μου αλλά δέν είναι σωστό να τα αναλύσουμε εδώ.

Πήγαινε απόψε στο κρεβάτι σου , αγκάλιασε τον αντρούλι σου , πές του πόσο τον αγαπάς, απόλαυσε τον ερωτά σου γι ' αυτόν και "κλείσε το μάτι" στο νέο πλασματάκι που ανυπομονεί να γεννηθεί άν εσύ το αφήσεις . ΚΑΙ θα το αφήσεις ...μόνο άν αφήσεις πίσω το χθές και κοιτάξεις μπροστά ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ.

ΖΗΣΕ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΩΣ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ.

ΣΕ ΦΙΛΩ και ελπίζω να μη σε κούρασα.

SO SAD

--------

ESPERAME EN EL CIELO CORAZON ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...