Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου-Γκαστρονυχτίου Νο 27!


Recommended Posts

Α, δε σας είπα...Χθες έφυγα από τη δουλειά στις 7 και ο άντρας μου με τη μαμά μου είχαν πάει τη μικρή σε έναν παιδότοπο και πήγα και τους βρήκα....

Καμία σχέση με τον παιδότοπο που είχαμε πάει την πρώτη φορά...Πολύ πιο οργανωμένα, περισσότερες κοπέλες για να κρατάνε τα παιδιά...Μια κοπέλα είχε αποκλειστικά την Ιωάννα, η οποία είχε κατενθουσιαστεί..... :D:D:D 9.30 ώρα φύγαμε...Εγώ πήγαινα συνέχεια και την κοίταζα τη μικρή και ο Γ. με τη μάνα μου με έλεγαν παρανοϊκή...Αλλά εμεινα υπερευχαριστημένη....Εμείς πίναμε καφέ χαλαρά και η κοπέλα πρόσεχε την αλήτισσά μου.... :D:D:D:D:D

Όταν φύγαμε ο άντρας μου ο κουβαρντάς της άφησε 7 ευρώ φιλοδώρημα επειδή πρόσεχε την κόρη του... :shock::shock::shock: Μα 7 ευρώ;;;Λέει, για να την προσέχει και την επόμενη φορά... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας.....

καλοριζικο το νεο τρενακι...

νατασουλα με το καλο να φερεις στο κοσμο την κορουλα σου....

και σε οσες θελουν μωρακι με το καλο να γκαστρωθουν :D

μαμα παναη και εγω πιστευω οτι περναει καποιο αλμα αναπτυξης...υπομονη 3 μερουλες και θα φτιαξει παλι...αλλα μην δινεις ξενο..

χρυσα τι να πω πια με τους εμετους;;;ελπιζω να μην συνεχιστουν για πολυ ακομα...δεν εχω χειροτερο...μπλιαξξξξξξξξξ.......

καρολινακι αμαν ρε γαμωτο...κριμα για τα βιντεακια...

εμεις τα ιδια...ελπιζω τωρα που ανοιξε καινουργιο τρενακι να συνεχισει να κοιμαται ο ιασονας...

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Γωγω..και εσυ εφτασες κοντα 24..πωπω..πως περναει ο καιρος για τους αλλους!!!

Βαρεθηκα πως δε βαρεθηκα...δεν αντεχω αλλο τα ξερατα..τα νευρα μουυυυυ

πολυ λαρτζ ο αντρας ο αντρας σου ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δε μπορω να βρω τις εβδομαδες με τα αλματα... γκρρρρρ

εχω κ το χουλιγκανοβατραχακι να με φωναζει

συμπεθερα μουυυυ απο το ιδιο τρωμε με τον μικρο, γιαυτο το βαζω κ ειναι ετοιμο απο νωρις. το κανω κ στη χυτρα και γινεται τσακ μπαμ!

πιπιλα ουτε εμενα ηθελε, μετα τον 6ο μηνα την πηρε κ τωρα δεν ξεκολλαει :lol:

καλο ειναι να του τη δωσεις μετα τον δευτερο μηνα, αφου εδραιωθει η γαλουχια

νατασουλα μου λειψατε πολυ!!

καλα χρυσα εσενα δεν το συζηταω... μου φαινεται θα γεννησω πρωτα κ μετα θα τα πουμε :lol::lol::lol::lol:

αντε ερχεται κ η γιωτα!!!

νατασαλαβι δεν εμφανιζεσαι κ χαιρομαι!! αχ λετε να γενναει τωρα? αγχωνομαι!

θουλαρα τριψε κοιλιτσα εσυ κ φυσα λιγο κ προς τα εδω!! να κολλησω γκαστρουλιαση!

αφρο κ εγω ειχα πονοκεφαλους.. μηπως σε πιανει καμια ιγμοριτιδα? εγω απο αυτο ειχα.

αχ καρολινακι πως σε καταλαβαινω.. κ εγω εχω σε εναν εξωτερικο σκληρο βιντεο απο τη φοιτητικη μου ζωη, φωτο απο τις πρωτες μας διακοπες με τον τολη, αστεια βιντεακια που ειχαμε γυρισει με την κουμπαρα μου πριν χρονια, τις φωτο απο τον αρραβωνα, το γαμο κ αλλα πολλα.. κ χαλασε ο ατιμος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν εχει φαει μπουκια απο οταν ξυπνησε.. τι να τον κανω!!!

αντε δεν εφαγε φρουτα...

το κουνελακι που παντα τρωει 2 πιατα γεματα???

πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες ρε Χρύσα τι λαρτζ που είναι;;;;;; :twisted::twisted::twisted: Μα 7 ευρώ;;;;; :twisted::twisted: Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι εγώ του είπα να της δώσει, αλλά 2-3 ευρώ..Όχι 7... :evil::evil::evil::evil::evil:

Συμπεθέρα πως το τρώτε το κουνέλι;;;;;; :?:?:?:?:?:? Δεν έχω φάει ποτέ!!!! :?:? Το σιχαίνομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα το κουνελι μας αρεσει παρα πολυ!!

ε δοκιμασε πρωτα κ μετα να λες οτι το σιχαινεσαι!! :lol:

ειναι πολυ νοστιμο!

αχ δε σας εχω πει τις καινουριες λεξεις του χουλιγκαν

λεει μπαλονακι, λενακι (κουνελακι), παιτσωω (παιξω), που πηγε, ποζι (ποδι), ανατατη (το ονομα του), ουτουλη (λεει το μαυρο πητ - χοντρουλη) και μερικες αλλες αλλα αυτες ειναι που λεει πιο συχνα

κ τις λεει τοσο καθαρα το αστερι μου!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Γωγω..το κουνελι ειναι σαν κοτοπουλο...

εμεις τρωμε αλλα οχι συχνα..για την ακριβεια κανα 2-3 φορες το χρονο που κανει στιφαδο η μανα μου

Α δε σας ειπα..ταυτοποιηθηκε το ενα ζευγαρι αποτυποματα, μου ειπαν αμα θελω να υποβαλλω μινηση και πρεπει να παω στην Αστινομικη διευθυνση σημερα ..αλλα τα κλοπημαια ακομα ΔΕΝ βρεθηκαν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε μωρέ...Μεγάλωσε το παλικαράκι....

Κορίτσια εμένα λέει και την πιο συνηθισμένη λέξη....Μαλάκα... :oops::oops::oops:

Με ακουσε 2 φορές στο δρόμο να τη λέω και αυτό ήταν...Όποτε μπαίνουμε στο αμάξι όλους τους μπροστινούς τους λέει έτσι...Μόνο τότε όμως.... :oops::oops::oops::oops: Πώς θα το κόψουμε;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Επίσης, πότε γίνεται η καμπύλη σακχάρου;;;;Δεν έχω κλείσει ακόμα ραντεβού (το αποχαιρετιστήριο πιαθανότατα) με τον γυναικολόγο μου και δεν θυμάμαι πότε πρέπει να γίνει.... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

μεγια το τρενακι!! καλες εγκυμοσυνες σε οσες το θελουνε!! ;)

θα μεινω σε ενα πραγμα μονο...γωγω ακομα με ποναει το στομαχι μου οταν το σκεφτομαι αυτο που διαβασα... :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o

δεν μπορω ουυυυυτε να το σκεφτω..εγω αμα πνμιγει καποιος φευγω φωναζοντας για βοηθεια δεν βοηθαω απο τον πανικο μου :o:o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops: αχ δεν μπορωωωωωω καθολου :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

επισης μαμα παναη η κουμπαρα μου εδωσε πιπιλα πριν τις 40 μερες και η μικρη ξεχνιοτανε και εχασε 200γρ.. :shock: και ελεγε τι καλα η μικρη τρωει πλεον καθε 3 ωρες... :shock: και μετα ετρεχεεεεεεεε!!!

αστην για αργοτερα...εμεν πηρε 8 μηνων μετα δοντια πιο πριν την εφτυνε!τωρα την λατρευει!! :lol:

σας φιλω παω να συνεχισω δουλιτσα!!!

:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα χρυσα μου τι να κανω?? προσπαθω να περναω πιο πολυ χρονο με τον μικρο..εχθες ετρεξε να με καλοσωρισε με μαμμμμμμμααααααααα!! :D:D:D:D:D

αλλα οταν πηγα να τον αγκαλιασω εφυγε :o

αλλα καλυτερα δεν λεω!! τωρα δεν με διωχνει απο το σπιτι :lol::lol::lol:

εσυ με τη νδουλεια?? καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλη καλα...βρε το σκατουλι....κοιτα να δεις τι κανει!!!

Ειναι γλυκας για φαγωμα ομως..δεν μπορεις ν ατου κρατησεις κακια....

Με τη δουλεια ετσι και ετσι...

ακομα ειμαστε φλου..αλλα μαλλω τα γραφεια θα χωριστουν και θα μετακομησουμε σε αλλο χωρο- δεν ξερω ακομα που αλλα θα δουμε.

Για την ωρα ειμαστε εξασφαλισμενοι τουλαχιστως ως προς τον μισθο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι αμαν ρε γαμωτο...κριμα για τα βιντεακια...

αχ γιωτακι μου και εγω γάυτο εσκασα πιο πολυ...και εκλαιγα χθες σαν μωρο... :oops::oops: μπροστα σε προισταμενους...ελεγα κινητο θα παρω παλι...τις αναμνησεις της παπενιας δεν μπορω να τις βρω..ευτυχως ηταν για ουτε δυο μηνες παλι καλα...φαντασου να τα χα χασει ολα απαρηγορητη θα μουν...

.

εσυ τελικα εισαι εγκυουλα ?????

οσο για το κινητο ευτυχως επειδη το χα παρει εταιρικο με επιδοτηση θα παρω παλι και θα δωσω οτι ειχα δωσει γι α το προηγουμενο...

να ρωτησω κατι ...τρεχει η μυτουλα της Λυδιας απο την προηγουμενη τριτη της εβαζα ορο αρκετες φορες την ημερα...αλλα μεχρι ακι σημερα τα ιδια...δεν της εβαλα οτριβιν παιδικο...δεν ηθελα..ελεγα με φυσικο τροπο,....αλλα πολυ δεν παει...θα παρω και την γιατρο να δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καρολινακι πως σε καταλαβαινω.. κ εγω εχω σε εναν εξωτερικο σκληρο βιντεο απο τη φοιτητικη μου ζωη, φωτο απο τις πρωτες μας διακοπες με τον τολη, αστεια βιντεακια που ειχαμε γυρισει με την κουμπαρα μου πριν χρονια, τις φωτο απο τον αρραβωνα, το γαμο κ αλλα πολλα.. κ χαλασε ο ατιμος!!

Μαμουυυυυυυυυυυυυυυ :lol::lol: που λεει η παπενια μου....ελπίζω να μην τα χασεις τα αρχειακια ..ειναι στιγμες που δεν αγοραζονται με ολα τα λεφτα του κοσμου...

σε φιλω γλυκια μουυυυυυυυυυ

εχω δουλιτσα θα ξαναρθωωωωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα και εμενα αχνα θετικο εβγαινε..και εκανα χοριακη και ημουνα..οποτε πανε για χοριακη να εισαι σιγουρη!!

και μην αγχωνεσαι..εγω ειμαι της αποψης πως ολα γινονται και για ολους εχει ο θεος..δυστηχως ο αντρας μου ειναι πιο αγχωδης..και δεν θελει ακομα 2ο..λες και κατι θα αλλαξει.. :( ααααχχχ με ενα παιδακι μας βλεπω να μενουμε :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να παω αλλα και με τα 2 παιδια ειναι λιγο δυσκολο...τεσπα..θα δω τι θα κανω...στον αντρα μου πως το λενε;;;;θα του ερθει ταμπλας....αχ!!!!!!!και του τα ελεγα...καταστροφικος συνδυασμος ειμαστε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα το λες και το παραλες...στην τελικη.,.μαζι του το κανες...εβαλε και αυτος το ...χερακη...του...χιχιχιχιχι...ας προσεχε!!!!

Βενη και εσυ..ξες..βου στο ψητο.,.αμα περιμενεις απο τους αντρες...

αλλα μη μασας..δε σε πηραν και τα χρονια...θα κανεις αλλο ενα φιλιπποκουκλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι μου άσε...Εγώ χθες το βράδυ που ξαπλώσαμε να κοιμηθούμε το σκεφτόμουν και έτρεμα...Δεν μπορούσα να κοιμηθώ..Και σκέψου ότι δεν το έζησα κιόλας το σκηνικό....Δεν ξέρω...Κι εγώ σαν εσένα νομίζω θα αντιδρούσα, αλλά εκείνη την ώρα οπλίζεσαι με κουράγιο νομίζω για να βοηθήσεις το παιδί σου.... :?:?:?:?:?:? Μακριά από εμάς βέβαια...Να μη συμβεί σε καμία..... :cry::cry::cry::cry::cry:

Ο Φιλιππάκος είναι καλά;;;; :D:D:D

Λένα η μικρή πίνει ελάχιστο χυμό, αλλά δεν την αφήνω να πιάσει τη συσκευασία γιατί την πατάει επίτηδες και χύνεται ο χυμός.... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...