Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεο μελος!!!


Recommended Posts

Καλημερα!Ειπα να γινω και εγω μελος της ομορφης παρεας σας,μιας και εχω ακουσει τοσο καλα λογια απο την αδερφη μου που ειναι ηδη μελος.Ονομαζομαι Δήμητρα,ειμαι 28 ετων και περιμενω το πρωτο μου παιδακι.Δυστυχως ειμαι στο κρεβατι με σπασμενο ποδι και θα χρειαστει να κατσω ακομα 3 μηνες :( .Ελπιζω να τα λεμε συχνα μιας και εχω ενα σωρο αποριες!:P Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demmy καλώς μας ήρθες!

Τα κορίτσια εδώ έχουν κάνει φοβερή δουλειά με αυτό το site. Θα μάθεις πράγματα και θα ανταλλάξεις απόψεις για οτιδήποτε σε απασχολεί!

Περαστικά με το πόδι σου (πως το έπαθες αυτό;)!

Καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να πάρεις το μπουμπούκι σου αγκαλιά!!!

Φιλιά

Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demmy καλώς μας ήρθες!

Τα κορίτσια εδώ έχουν κάνει φοβερή δουλειά με αυτό το site. Θα μάθεις πράγματα και θα ανταλλάξεις απόψεις για οτιδήποτε σε απασχολεί!

Περαστικά με το πόδι σου (πως το έπαθες αυτό;)!

Καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να πάρεις το μπουμπούκι σου αγκαλιά!!!

Φιλιά

Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου ευχαριστω!(Επεσα απο την σκαλα:blink: ).Εσυ εισαι μανουλα;Αν εισαι να το χαιρεσαι αν δεν εισαι με το καλο τα ευχαριστα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου ευχαριστω!(Επεσα απο την σκαλα:blink: ).Εσυ εισαι μανουλα;Αν εισαι να το χαιρεσαι αν δεν εισαι με το καλο τα ευχαριστα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από μέρα σε μέρα θα γίνω μανούλα!!! Ο γιατρός μου είπε μέχρι τις 31/10 θα έχω γεννήσει!!!

Πολλά περαστικά!!!!

Και προσοχή από δω και πέρα ε;

Φιλιά

Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από μέρα σε μέρα θα γίνω μανούλα!!! Ο γιατρός μου είπε μέχρι τις 31/10 θα έχω γεννήσει!!!

Πολλά περαστικά!!!!

Και προσοχή από δω και πέρα ε;

Φιλιά

Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι τελεια!!!Με το καλο!!!Πρεπει να ναι φοβερο να σαι τοσο κοντα στην γεννηση του μωρου σου!:woohoo: Να ναι γερο και ευτυχισμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι τελεια!!!Με το καλο!!!Πρεπει να ναι φοβερο να σαι τοσο κοντα στην γεννηση του μωρου σου!:woohoo: Να ναι γερο και ευτυχισμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΜΥ ΕΠΕΣΕΣ ΕΝΩ ΗΣΟΥΝ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ;;;;

ΠΡΟΣΕΧΕ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ..

ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE..

ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΝ ΕΜΑΣ

ΤΙΣ ΠΡΩΤΑΡΕΣ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΜΥ ΕΠΕΣΕΣ ΕΝΩ ΗΣΟΥΝ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ;;;;

ΠΡΟΣΕΧΕ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ..

ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE..

ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΝ ΕΜΑΣ

ΤΙΣ ΠΡΩΤΑΡΕΣ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα, να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και περαστικα

με το ποδι σου, ειμαι η Βικυ και εχω μια κορη σχεδον 7 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα, να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και περαστικα

με το ποδι σου, ειμαι η Βικυ και εχω μια κορη σχεδον 7 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ορισες στη παρεα!!Σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!Περαστικα με το ποδρακι σου !!Ειμαι η Αντζυ και εχω δυο γιους 7 και 5 ετων ενω ειμαι εγκυος στη 21η εβδομαδα στο τριτο μου γιο!!

Πολλα φιλια κι απο μενα!!

glitterfy054258259D30.gifglitterfy054400148D30.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ορισες στη παρεα!!Σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!Περαστικα με το ποδρακι σου !!Ειμαι η Αντζυ και εχω δυο γιους 7 και 5 ετων ενω ειμαι εγκυος στη 21η εβδομαδα στο τριτο μου γιο!!

Πολλα φιλια κι απο μενα!!

glitterfy054258259D30.gifglitterfy054400148D30.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom ,με το καλο το μωρακι σου!Ναι ημουν ηδη εγκυος αλλα δεν το ηξερα.Pebi,να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου!:laugh: .Mom 3 ,με το καλο να υποδεχτειται και το 3ο σας αγορακι!Να τουσ χαιρεσαι ολους!Κικιτσακι να χαιρεσαι τον γιοκα σου!Σας ευχαριστω ολες για το θερμο καλωσορισμα!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom ,με το καλο το μωρακι σου!Ναι ημουν ηδη εγκυος αλλα δεν το ηξερα.Pebi,να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου!:laugh: .Mom 3 ,με το καλο να υποδεχτειται και το 3ο σας αγορακι!Να τουσ χαιρεσαι ολους!Κικιτσακι να χαιρεσαι τον γιοκα σου!Σας ευχαριστω ολες για το θερμο καλωσορισμα!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και απο εμενα ενα θερμο καλωσορισμα!!Ειμαστε μια τρελη καλη παρεα,ελπιζω να διασκεδασεις εδω!!Ειμαι η Παναγιωτα 27 χρονων και εχω μια κορη 7 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και απο εμενα ενα θερμο καλωσορισμα!!Ειμαστε μια τρελη καλη παρεα,ελπιζω να διασκεδασεις εδω!!Ειμαι η Παναγιωτα 27 χρονων και εχω μια κορη 7 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...