Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έρχεται η κόρη μου!


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα!!!

Φαντάζομαι σας έχω πρήξει αλλά οι περισσότερες από εσάς που το έχετε περάσει θα συμμερίζεστε την αγωνία μου. Τις τελευταίες μέρες σας γράφω ότι "έρχεται η κόρη μου"... μάλλον δεν βρίσκει ταξί γι'αυτό δεν έρχεται!!!

Η αγωνία μου είναι μεγάλη... τώρα θα γεννήσω... ύστερα θα γεννήσω! Τελικά εγώ πότε θα γίνω μάνα;;;;;;

Χτες το βράδυ πήγα πάλι στο γιατρό μου ο οποίος μου είπε ότι είναι σχεδόν βέβαιως ότι θα γεννήσω πριν την τρίτη 4/11. Αλλιώς θα μπω την τρίτη νωρίς το πρωί με πρόκληση!!!

Ωστόσο χτες είχα συσπάσεις! Γι'αυτό είναι σίγουρος ότι όπου να'ναι γεννάω!

Βρε κορίτσια δεν περνάνε οι ώρες με τίποτα λέμε!!!

Μου μένουν 48 ώρες το πολύ και ειλικρινά σκέφτομαι τους άντρες και το φανταριλίκι!!! Σαν τον φαντάρο κάνω!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση!!!

Φιλιά πολλά σε όλες

Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΙΩΤΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΛΕΝΕ!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΛΕΝΕ!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου, κουραγιο!!!! "λιγες ωρες μεινανε, ματια μου γλυκα!!! οι σκοπιες τελειωσανε, τα δακρυα στεγνωσανε!! την αλλη Κυριακη, θα εχεις το νινι!!" :laugh: :laugh: :laugh:

μην αγχωνεσαι γλυκια μου!! εμειναν πραγματι λιγες ωριτσες... ερχεται στ' αληθεια η κοριτσαρα σου!!!:woohoo:

με το καλο κοπελα μου!!! μ'εναν πονο ευχομαι!!! ολα θα πανε καλα!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου, κουραγιο!!!! "λιγες ωρες μεινανε, ματια μου γλυκα!!! οι σκοπιες τελειωσανε, τα δακρυα στεγνωσανε!! την αλλη Κυριακη, θα εχεις το νινι!!" :laugh: :laugh: :laugh:

μην αγχωνεσαι γλυκια μου!! εμειναν πραγματι λιγες ωριτσες... ερχεται στ' αληθεια η κοριτσαρα σου!!!:woohoo:

με το καλο κοπελα μου!!! μ'εναν πονο ευχομαι!!! ολα θα πανε καλα!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα καλημέρα, όταν γέννησα στο διπλανό δωμάτιο ήταν μια γυναίκα η οποία είχε κλείσει τις 40 εβδομάδες και ο γιατρός της είπε να κάνουν πρόκληση τοκετού αλλά αυτή δεν ήθελε!!!! Και την άκουγα να φωνάζει, είχε συσπάσεις σε ακανόνιστο χρόνο (να φανταστείς ότι κοιτούσα το ρολόι κάθε φορά!!) ώσπου με πήρε ο ύπνος - από την κούραση- την επόμενη μέρα ήρθε στο δωμάτιό της πάλι, αλλά αυτή τη φορά με το παιδάκι της :) Μην φοβάσαι τίποτε σύντομα θα κρατήσεις και εσύ το δικό σου στην αγκαλιά σου, εύχομαι -αν είναι δυνατόν- χωρίς πόνο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα καλημέρα, όταν γέννησα στο διπλανό δωμάτιο ήταν μια γυναίκα η οποία είχε κλείσει τις 40 εβδομάδες και ο γιατρός της είπε να κάνουν πρόκληση τοκετού αλλά αυτή δεν ήθελε!!!! Και την άκουγα να φωνάζει, είχε συσπάσεις σε ακανόνιστο χρόνο (να φανταστείς ότι κοιτούσα το ρολόι κάθε φορά!!) ώσπου με πήρε ο ύπνος - από την κούραση- την επόμενη μέρα ήρθε στο δωμάτιό της πάλι, αλλά αυτή τη φορά με το παιδάκι της :) Μην φοβάσαι τίποτε σύντομα θα κρατήσεις και εσύ το δικό σου στην αγκαλιά σου, εύχομαι -αν είναι δυνατόν- χωρίς πόνο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...