Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έρχεται η κόρη μου!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!

Θυμάστε που σας έλεγα ότι στις 29/10 κλείνω τον ένατο; Τελικά μπορεί και να την γλιτώσω! :P

Χτες πήγα στον γιατρό και με έβαλε στον καρδιοτοκογράφο. Αλλού την έψαχνε την μικρή και αλλού την βρήκε. Μου είπε ότι κατέβηκε τόσο πολύ που θα γεννήσω το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 31/10!

Ενθουσιάστηκα!!!!

Επίσης μου είπε ότι έχει τόσο καλή θέση που θα γεννήσω γρήγορα και πολύ εύκολα!!!

Αυτό με ενθουσίασε ακόμη περισσότερο!!!

Λέτε να γεννήσω σήμερα και να μου βγει κανένας "Μεταξάς" και να λέει όλο "όχι";;;:laugh:

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση!!!

Καλό υπόλοιπο σε όλες μας και πραγματικά "με έναν ή κανέναν πόνο"!!

Φιλιά

Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ μπράβο κοπέλα μου! Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου όλα να πάνε καλά και ΕΥΚΟΛΑ!!!

Με το καλό να υποδεχτείς την κορούλα σου!!!:) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπράβο κοπέλα μου! Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου όλα να πάνε καλά και ΕΥΚΟΛΑ!!!

Με το καλό να υποδεχτείς την κορούλα σου!!!:) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου! Με ένα πόνο κούκλα μου. Όλα καλά να σου πάνε και εσένα και του μωρού σου! Άντε κι απ τα δικά μας κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου! Με ένα πόνο κούκλα μου. Όλα καλά να σου πάνε και εσένα και του μωρού σου! Άντε κι απ τα δικά μας κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έυχομαι με ενα πονο κοριτσι μου!Εγώ εχω γεννέθλια στις 1 Νοεμβρίου!!Θα απολάυσεις ενα ήρεμο μωρό σκορπιουδάκι (τουλάχιστον ετσι μου έλεγε η μαμά μου για μένα)!!!

Καλη λευτεριά!!!

s.gifc.gifo.gifr.gifp.gifi.gifo.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έυχομαι με ενα πονο κοριτσι μου!Εγώ εχω γεννέθλια στις 1 Νοεμβρίου!!Θα απολάυσεις ενα ήρεμο μωρό σκορπιουδάκι (τουλάχιστον ετσι μου έλεγε η μαμά μου για μένα)!!!

Καλη λευτεριά!!!

s.gifc.gifo.gifr.gifp.gifi.gifo.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου με το καλο να ερθει στον κοσμο η μπουμπου σας....με κανενα πονο εννοειται....ολα καλα να σου πανε,.....θα περιμενουμε τα νεα σου....φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου με το καλο να ερθει στον κοσμο η μπουμπου σας....με κανενα πονο εννοειται....ολα καλα να σου πανε,.....θα περιμενουμε τα νεα σου....φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 έγραψε:

Σου έυχομαι με ενα πονο κοριτσι μου!Εγώ εχω γεννέθλια στις 1 Νοεμβρίου!!Θα απολάυσεις ενα ήρεμο μωρό σκορπιουδάκι (τουλάχιστον ετσι μου έλεγε η μαμά μου για μένα)!!!

Καλη λευτεριά!!!

s.gifc.gifo.gifr.gifp.gifi.gifo.gif

ΚΑΙ ΕΓΩ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΘΕΙ (1980).ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 έγραψε:

Σου έυχομαι με ενα πονο κοριτσι μου!Εγώ εχω γεννέθλια στις 1 Νοεμβρίου!!Θα απολάυσεις ενα ήρεμο μωρό σκορπιουδάκι (τουλάχιστον ετσι μου έλεγε η μαμά μου για μένα)!!!

Καλη λευτεριά!!!

s.gifc.gifo.gifr.gifp.gifi.gifo.gif

ΚΑΙ ΕΓΩ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΘΕΙ (1980).ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...