Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

lena έγραψε:

Lenaki26 έγραψε:

Ελενάκι μου γλυκό εύχομαι με το καλό το νέο μέλος! Ναι όντως είναι πολύ πρακτικό. Σου εύχομαι καλή επιτυχία. :kiss:[/quote:1rtklzdq]

Ευχαριστω πολυ Λενακι μου!!! Με το καλο και εσυ να υποδεχτεις τα κοριτσακια σου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αύριο θα πάμε στο χωριό

που πολύ το αγαπώ

θα πάρουμε πράγματα πολλά,

θα φορτωθούμε μέχρι τα αυτιά!!

Το μπανάκι μου όμως δεν θα το πάρουμε

είναι μικρό το αμάξι

γι'αυτό και μπάνιο θα μου κάνουνε

στη λεκάνη ή στη σκάφη.. :unsure:

Μαμά-μπαμπάαααα σας παρακαλώωωωωω!!!!

Πάρτε μου το flexibath

να κάνω το μπάνιο μου σαν άνθρωπος και εγώ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ FLEXIBATH ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΘΕ ΑΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΜΑΜΑΣ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω κ εγώ το φλεξιμπανάκι,ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΦΛΕΞΙΜΠΑΝΑΚΙ, ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΦΛΕΞΙΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!!!!

Μη με παρεξηγήτε, δεν το λέω εγώ, ο Γιαννάκης φωνάζει από την κοιλιά και μου πήρε κ τα αυτιά!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου τι τελειο μπανακι!!το παιρνεις παντου μαζι σου και εισαι ξενοιαστη!!ασε που δεν πιανει και χωρο!!!θελω και εγω το μπανακι οχι για μενα για το φουκαριαρικο το βαφτιστηρι μου που θα παει διακοπες και ο μπαμπας του εχει παρει αυτοκινιτο με μικρο πορπ μπαγκαζ αρα το μπανακι που εχει δε χωραει γιαυτο θελει το φλεξιμπανακι!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...τη βαλιτσα μου τη φτιαχνω στο νησακι για να παω ,μα να μην το αμελησω ενα flexibath να αποκτήσω... καπελακι θα φορω καθώς και αντιηλιακό ,στη θαλασσα θα βουτήξω για να δροσιστώ μα μετα μπανακι θέλω με ζεστό γλυκό νερό,η μανουλα θα μου έχει ετοιμο το flexibath για να πλυνω τα μουτρακια και μετα να κανω μαμ.. Ειμαι η Κωνσταντινούλα μια μικρή γλυκιά ξανθιά τα φιλάκια μου σας στέλνω ναι σε όλα τα παιδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

θελω 1 μπανιο για να χωραει και η μαμα αλλα που να το βρουμε μετα τοσα της κιλα;;;

ασχετο αλλα αυτο μου ηρθε!

Σωσώ έγραψες πάλι...χαχα καλόοοοοο

Οι υπόλοιπες που είναι δεν πήραν χαμπάρι ακόμη;...για ρίξε κανένα σύρμα...πριν λήξει ο διαγωνισμός... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

...τη βαλιτσα μου τη φτιαχνω στο νησακι για να παω ,μα να μην το αμελησω ενα flexibath να αποκτήσω... καπελακι θα φορω καθώς και αντιηλιακό ,στη θαλασσα θα βουτήξω για να δροσιστώ μα μετα μπανακι θέλω με ζεστό γλυκό νερό,η μανουλα θα μου έχει ετοιμο το flexibath για να πλυνω τα μουτρακια και μετα να κανω μαμ.. Ειμαι η Κωνσταντινούλα μια μικρή γλυκιά ξανθιά τα φιλάκια μου σας στέλνω ναι σε όλα τα παιδιά!

Γιώτα άργησες αλλά το πέτυχες!!!! μ΄αρέσει που δεν είχες και έμπνευση... :laugh: Καλή επιτυχία!!!!

Αλήθεια η lovie που είναι; Είναι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατασκηνωνει σε καμπινγκ!!!!!!!!!!!!!!! ειναι καλα ναι!!! να δηλωσω συμμετοχη για αυτήν?δεν εχει ιντερνετ στο καμπινγκ!!!! φιλια!!! ηταν ξαφνικη η εμπνευση ,αν κ λατρεψα της Σωσω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα γι 'αυτό χάθηκε το πουλάκι μου... :lol:

Πες της να πάει σε κανένα internet καφέ ή να γυρίσει πριν τις 22 του μηνός...:laugh: :laugh:

Να τις δώσεις τα φιλιά μου. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To savropinguinaki μες στο flaexibath μπανακι πρεπει να ναι

ολη μερα για να την περναει ωραια!!!

Μα θα φυγει στο νησι.. κι η μαμα θ΄ανησυχει..

Που θα βαλω την πραματια? Γινεται ενας χαμος!!

Ενα flexibath μπανακι ειναι ο δρομος ο σωστος!!

Μες στ΄αμαξι θα τ' ανοιξει η Κωνσταντινα η ξανθια

και τις κουκλες τις θα κανει ολες απο μια βουτια,

μη βαριεται στο ταξιδι που θα παει μακρυα...!!

Βρε ΣΩΣΩ μες στη μπανιερα θα ναι μονο το μωρο

κι' η μαμα θα ναι απ' εξω για να ριχνει το νερο!

Μες στο flexibath μπανακι αν καθισει κι η μαμα

η βαρκουλα θα μπαταρει και θα τρεχουνε νερα!!

Το ξεφτιλισα... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P παλι στο μπανιο εισαι παιδι μου? παλι με το νερο πλατσουριζεις? βρηκαμε μπελα με το "φλεχιβατη" δεν ξεκολαει απο εκει.Τι να κανουμε αστο να κολυμπησει στο "φλεχιβατη" γιατι με την κριση θα κανουμε να δουμε θαλασσα κανα δυο χρονια.Κωνσταντινε βγες επιτελους μελανιασαν τα χειλη σου!!! :blink:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω δεν παιζεσαι με εκανες και γελασα παλι χαχαχαχαχαχχαχαχα.........κοριτσια γραφω αλλο ενα για τα μικρα μας.....

Ειμαστε μικρα μωρακια και ολα μας θελουμε,flexibath μπανακια...

ειναι ομως εννια και μας πηραν τα ζουμια...

δεν ξερουμε αν θα τα κερδισουμε και τα νυχια μας μυριζουμε,

μπας και ειμαστε νικητες και να κανουμε τρελες πολλες...

οι μαμαδες μας να τσιριζουν απο την χαρα τους

και οι μπαμπαδες να τραβανε τα μαλλια τους..

και να λενε δυνατα δεν παμε καθολου καλα ..

ετσι κανετε για ενα μπανακι???

και εμεις να απανταμε δεν ειναι απλο μπανακι

ειναι το flexibathaki...

αν το εχει καθε μωρο θα ειναι παντα καθαρο...

για αυτο οσοι δεν το κερδισουμε θα παμε κατευθειαν να το ψωνισουμε...

η τιμη δεν τσουζει και ειναι καλυτερο και απο τζακουζι,

το flexibath ειναι φοβερο και πανω απο ολα βολικο...

για να βαζουμε μεσα κωλαρακια και να κανουμε

σουπερ μπανακια... :laugh: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου δίπλωσες το φορμάκι

μου δίπλωσες το κορμάκι

μου δίπλωσες το σορτσάκι

μα και το μαγιουδάκι

μου δίπλωσες τα πάντα ακόμη και την πάνα

ε τότε τι περιμένεις και τι αργείς ρε μάνααααααααααα?

ΔΙΠΛΩΣΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνω μια διευκρίνηση;

Πολλά κορίτσια ίσως πιστέυουν οτι πρέπει να γράψον κάποιο ποιηματάκι για να μπούν στην κλήρωση. ΛΑΘΟΣ. Ένα απλό σχόλιο αρκεί. Το διευκρινίζω για να μην σπάζετε τα κεφάλια σας να βρείτε στιχάκια...έχουμε που έχουμε τις ζέστες...φτάνει... :laugh:

Όλες εσάς που γράψατε κάποι σχόλιο σας έχω περάσει ήδη στην λίστα. Αναμένουμε και άλλες συμμετοχές μέχρι τις 22 του μηνός υπενθυμίζω! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...