Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

lena έγραψε:

Αχου το μικρούλι μου...το πιάσαν οι ζέστες... άντε αμα το κερδίσει το μελινάκι θα μας ανεβάσει και βιντεάκι..χιχι :)

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FLEXIBATHAKI....

ΛΕΝΑΚΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΛΗΡΩΣΗ??

ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ρουμπέλα μοθ αύριο θα γίνει η κλήρωση!!! Όσο για το βιντεάκι θα το ανεβάσεις πρώτα στο you tube και μετά βάζεις το link στο φόρουμ. οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με λένε Φιλιππάκι και είμαι ένα μικρό αγοράκι

Η μαμά μου μ΄αγαπά και με πλένει τακτικά

Για μπανάκι όταν πάμε, πρώτος θέλω πάντα να' μαι

Και αν είναι Φλέξιμπαθ, τόσο καλύτερα για μας!!!

Ένα εύχρηστο μπανάκι για το μικρό μου αγοράκι

Θα το πάω διακοπές και θα κάνει και βουτιές

Το νερό δεν το φοβάται και δε θέλει να κοιμάται

Μες στο Φλέξιμπαθ χάνεται ο μικρός μου ο μασκαράς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Ναι Ρουμπέλα μοθ αύριο θα γίνει η κλήρωση!!! Όσο για το βιντεάκι θα το ανεβάσεις πρώτα στο you tube και μετά βάζεις το link στο φόρουμ. οκ;

ΟΚ ΛΕΝΑΚΙ....ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι έξυπνο, άπλο, εύχρηστο με ωραίο σχεδιασμο. Βεβαίως γράφω για το "φλεχιβατη" το οποίο όλες οι μαμάδες θέλουν. Πας για κάμπινγκ και δεν χωράει το μπανάκι του μωρού η καλύτερη λύση ειναι το "φλεχιβατη". Χωράει παντού μπορείς να το πάρεις όπυ θές μαζι σου. Θέλω πολύ να είμαι μια απο τις τυχερές όπως όλες μας σίγουρα... Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμ... τι να γράψω για το φλεξιμπαθάκι;

Είμαι άσχετη λιγάκι...

στο να γράφω ποιηματάκι...

Φλεξιμπαθάκι!!!

Είσαι σουπεράκι!!

Λένα... μετράει η συμμετοχή μου, έτσι;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα!!!!!Θέλουμε και εμείς flexibathaki για το μικρό μου μπουμπουκάκι που μόλις βγήκε απ'το κοιλάκι!!!!!

Είναι σούπερ βολικό για το μπάνιο μας που είναι τόσο δα μικρό!!!!!!

Θα χωράει διπλώμένο,γιατί όχι και ανοιγμένο;

Η μπουμπού θα πλατσουρίζει και η μαμά θα τα σκουπίζει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου ο διαγωνισμός έκλεισε. :) Σας ευχαριστώ όλες που συμμετείχατε και σας εύχομαι καλή επιτυχία. Αύριο κάποια στιγμή θα ανακοινωθούν τα ονόματά σας με την σειρά που γράψατε, με τον αντίστοιχο αριθμό που σας αναλογεί. Περισσότερες λεπτομέρειες αύριο ... αναμείνατε συντονισμένες :P .... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια μου. Καταρχήν ζητώ συγγνώμη για τις διακοπές που είχαμε στο mammyland αλλά έχω πεί οτι κάνουμε εργασίες για αναβάθμιση. Ελπίζω να μην ξαναδιακοπεί η σύνδεση γιατί σήμερα είναι η μεγάλη μέρα!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Στις 7 το απόγευμα να είστε όλες μπροστά στην οθόνη!!!!! :woohoo: :woohoo:

Ο διαγωνισμός θα γίνει live!!!!! :woohoo: :woohoo: θα παρακολουθήσουμε μαζί όλη την διαδικασία και αμέσως μετά θα ανακοινωθούν στο φόρουμ τα 6 τυχερά νούμερα που θα κερδίσουν!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σε λίγο θα ανακοινώσω όλα τα ονόματα που πήραν μέρος. Το κάθε όνομα έχει δίπλα και ένα νούμερο. Έτσι θα γνωρίζετε εκ των προτέρων ποιό νούμερο έχετε! :)

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες σας!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν επανέρχομαι με την λίστα ονομάτων. Οι συμμετοχές ήταν 115!!! :woohoo: αναλυτικότερα συμμετείχαν:

1.marinapapa

2.ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ

3.AFRODITH

4.ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

5.filos`ifigen

6.RUBELA

7.didima

8.marvel1984

9.marylou

10.suzanita

11.boulou

12.asat

13.Θέλω να γίνω μαμά!

14.ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

15.elenatsak

16.Julie

17.Τόμα

18.oliax73

19.vagman

20.mitsi1985

21.marker

22.BIKAKI

23.Crazy

24.pepita

25.maraki85

26.geozouli

27.olya

28.nana82

29.ΜΑΝΝΟΥΛΑ

30.ntina.ef.

31.μαρια@

32.alexandra mammy

33.Λιονταρακι

34.zetoyla

35.mama_xina

36.marilou

37.ΦΑΝΗ26

38.Ραφαηλία

39.eleni22

40.MARDIO

41.maria_eya1

42.ioannazis

43.eleni1976

44.AngelMama

45.sienna

46.VASOMITS

47.lida**

48.ΑναστασίαΝ

49.K.T.K.

50.erma

51.Lenaki26

52.vasoula2

53.juliax

54.katerina kafira

55.AIMI

56.miria

57.thalia7

58.lenitsa

59.katsaridoula

60.ΣΩΣΩ

61.savropinguinos

62.Cesilia

63.suzanita

64.depy

65.mairybaggelhs

66.riana

67.Manina

68.Giouli30

69.evipapa

70.thouli

71.papaki70

72.Eleni_sk

73.Marikoulio

74.mariaxar

75.popita

76.olzi

77.elda

78.mama82

79.eleni1976

80.rodanthi

81.Nikol05

82.DeeDee

83.irida85

84.tndk

85.katerina37

86.kalliope

87.thinkpink!

88.MARIA78

89.bagelitsa

90.soufra

91.MPEMPONI

92.PIPITSAZOUZOUNA

93.mariadim

94.volelena

95.dafnii

96.vivianka

97.angel4

98.despinaki85

99.margaritak

100.bebebo

101.aggelike.

102.drop_00

103.maria77777

104.joymam

105.VENI

106.elenaat

107.lovie

108.fatsoulina mou

109.bookie

110.nyxterida

111.MaYaSa

112.lenat27

113.Νανούκα

114.Maimoudaki

115.ΚΑΤΕΡΙΝΑ79

Απο αύριο θα ξεκινήσει ψηφοφορία και θα βραβευτούν οι κοπέλες που έγραψαν τα 3 καλύτερα σχόλια!!! Η ψηφοφορία θα διαρκέσει μια εβδομάδα. Όποιες κοπέλες μαζέψουν τους περισσότερους ψήφους θα κερδίσουν 3 επιπλέον μπανάκια!!!!

Στο σημείο αυτό να ευχαριστήσω το e-shop maria-evita.gr που είναι χορηγός μας και διοργάνωσε αυτόν τον σούπερ διαγωνισμό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ.ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΕΣ.

ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ ΖΕΣΤΗ ΕΣΕΙΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.

ΙΩΑΝΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίνω λεπτομέρειες για να μην μπερδευτείτε. :P

Όπως είπα η κλήρωση θα γίνει στις 7 το απόγευμα! Το μόνο που έχετε να κάνετε για να παρακολουθήσετε ΖΩΝΤΑΝΑ την κλήρωση είναι να επισκεφτείτε την παρακάτω ιστοσελίδα. Σας παραθέτω το link

http://www.ustream.tv/channel/klirosi-flexibath

Στο παράθυρο του βίντεο θα εμφανιστεί η οθόνη του υπολογιστή μου. (live webcast)

οποτε θα παρακολουθείτε ζωντανά μαζί μου την διαδικασία της κλήρωσης.

Ουσιαστικά θα ζητήσουμε απο μια αυτόματη μηχανή τυχαίων αριθμών 6 νούμερα απο 115 συνολικά συμμετοχές.

Για να μπορέσετε να δείτε καθαρά το βίντεο κάντε κλικ εκεί που λέει full view (όπως κάνουμε στο you tube).

Μπορείτε απο τώρα να μπείτε στην ιστοσελίδα να δείτε τί ακριβώς σας λεώ. Και κάτι τελευταίο μην εκπλαγείτε αν όταν πατήσετε το play ξεκινήσει μια διαφήμιση. Είναι ένα σποτάκι που πρέπει υποχρεωτικά να το δούμε. Αμέσως μόλις τελειώσει θα δείτε την μετάδοση.

Δύο λεπτά πριν ξεκινήσω θα σας ενημερώσω πάλι απο εδώ για να συντονιστούμε. Φιλάκια. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε νικήτριες!!!!!!! Ανακοινώνω τα νουμεράκια και πηγαίνουμε στην λίστα με τα ονόματα να δούμε τα nickname!!!!! Τα 6 τυχερά νουμεράκια είναι:

68

81

30

67

90

86

Συγχαρητήρια κορίτσια είστε οι τυχερές!!!! Καλά μπανάκια στα μωράκια σας!!!! Ελπίζω να τα ευχαριστηθούν και οι μανούλες γιατί είναι άκρως πρακτικά!!!!! :woohoo: :woohoo:

Ευχαριστούμε πολύ και το maria-evita.gr για αυτή την αποκλειστική προσφορά προς τα μέλη του mammyland!!! :kiss:

οι νικήτριες θα λάβουν email για τις λεπτομέρειες παράδοσης του δώρου οκ; :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...