Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μεγαλώνω και μικραίνω

όπου πας κι εσύ πηγαίνω

είμαι βολικό πολύ

στη μαμά και στο παιδί.

Το καλύτερο μπανάκι

για το πιο γλυκό μωράκι,

χώρο ελάχιστο θα πιάνω

και γιορτή το μπάνιο κάνω!

Flexibath με ονομάζουν

κι όσοι μ' έχουν δε μ' αλλάζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα το είδα ότι δε χρειάζεται να γράψουμε ποίημα. Τζάμπα πήγε η φαιά ουσία για να φτιάξω τη ρίμα! :laugh:

Επί τη ευκαιρία lena με το καλό να δεχθείς τα κοριτσάκια σου (επιτέλους και κάτι σε ροζ πήξαμε στο γαλάζιο!) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριέσαι τίποτε δεν πάει χαμένο...μετά την κλήρωση των 6 τυχερών θα γίνει ψηφοφορία απο τα μέλη για το ποιά έγραψε το καλύτερο σχόλιο και επιπλέον 3 κοπέλες θα κερδίσουν κι' αυτές απο ένα flexibath! Σούπερ; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Super σίγουρα, αν και υπάρχουν πολλά σχόλια που μου αρέσουν! Μάλλον θα 'ναι δύσκολη η ψηφοφορία. Όπως και να 'χει όμως, εύχομαι καλή τύχη σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά θα μαι καλό και ήσυχο παιδάκι

άσεμε λίγο ακόμα στο ύπεροχο μπανάκι

θέλω να πλατσουρίζω, να κάνω σαν ψαράκι

μόνο με "flexibath" γουστάρω παιχνιδάκι.

Είναι μικρό, τρελλιάρικο και άνετο μπανιεράκι

χωράει τα παιχνίδια μου στο δροσερό νεράκι!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά τέλειο :woohoo: :woohoo: :woohoo:

το ποιο πρακτικό μπανάκι για τους "νομάδες" σαν εμάς :P

περιμένουμε τι μικρή μας σε μερικές βδομάδες και είμαστε τόσο χαρούμενοι :woohoo:

η μικρή μας λοιπόν με το που θα γεννηθεί θα αρχίσει tie μετακομίσεις ανά την ελλάδα (μεταθέσεις πολλές μεταθέσεις :dry: ) και μαζί με εκείνη και η προίκα τις οποτε οτιδήποτε καταλαμβάνει ελάχιστο χώρο για μας είναι σωτήριο

μπράβο στους κατασκευαστές που σκέφτηκαν και μας τους ταλαίπωρους τους γονείς που μας κόβετε η μέση και που συν τις άλλης κλατάρουν και τα λάστιχα του αυτοκινητου με όλα τα βαριά πράγματα :P μπράβο για το super μπανάκι τις "φλεχιβατη"!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια μου λεει η μαμα:

"εισαι μικρουλης βρε γιωργακη.μη βγαινεις μονος στο δρομακι!"

και μια φωναζει:

"μαζεψε τα παιχνιδια σου.εισαι μεγαλο πια παιδακι!"

μα τι ειμαι εγω? πτυσομενος σα το flexibathακι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ομορφο και λειτουργικο :)

μανουλιτσα το λατρευω το μπανακι μου εγω

θελω ολη μερα εκει να την περνω!!!!

να το περνουμε μαζι μας οπου και να παμε

γιατι χωρις μπανακι πριν απο τον υπνο δεν κοιμαμαι!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είναι η τελευταία μέρα διαγωνισμού! Μέχρι το βράδυ στις 12 μπορείτε να γράφετε τα σχόλιά σας. Αύριο θα γίνει η κλήρωση και θα έχουμε νικήτριες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΤΕ ΠΟΛΥΕΥΚΟΛΑ ΩΣΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΠΑΣ..ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΙΣΟ ΠΟΡΤ-ΜΠΑΓΚΑΖ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ....!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

να μαι κ γω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

προλαβα? :P:P:P

μια χαρα μπανακι για το δευτερο μωρακι.. :lol::lol:

Γιούπιιιι!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ναιιιιιιι πρόλαβες στο τσαφ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Πού είσαι μωρό μου; Διακοπούλες ε;;;;;;;; Μου τα είπε η Γιώτα.... :P Πολύ καλά έκανες!!!

Πώς πάει η κοιλίτσα μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...