Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μικρό και θαυματουργό!

Θα το χαρακτήριζα "το βαλιτσάκι του sport Billy"!

(έβγαζε κάτι μικρό από μέσα και σε λίγο έπερνε την κανονική του διάσταση).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μένα κορίτσια!!!

το ποιό τέλειο ,εύχρηστο,όμορφο,διασκεδαστικό και μαγικό μπανάκι που υπάρχει!!!τώρα το μπάνιο γίνεται πραγματικό παιχνίδι!!!

πολύ θα το ήθελα!!!!! :cheer:

....πώς μπορούμε να πάρουμε μέρος στον διαγωνισμό?μήπως συμμετέχουμε αυτόματα επειδή είμαστε μέλη?

φιλάκια...!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρακτικό, εύχρηστο, ευχάριστο!!!

Ότι καλύτερο για τον μικρό μου πρίγκηπα, να μπορεί να κάνει το μπανάκι του όπου κι αν βρίσκεται!!!

Καλή επιτυχία σε όλα τα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα καλημέρα μου ήρθε ένα e mail απο το mammy κάτι για τον διαγωνισμό, αλλά πραγματικά δεν μπορώ αν διαβάσω τίποτα, δεν έχει γράμματα αλλά κάτι τετραγωνάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μεγαλυτερο προβλημα σημερα ειναι η ελειψη χωρου! Εχω ενα τεραστιο μπανακι για την μπεμπα μου, που με μεγαλη χαρα θα το ξεφορτωνομουν για ενα πτυσσομενο, ευχρηστο και ασφαλη μπανακι σαν το "φλεχιβατη".

Η εξελιξη ειναι απαραιτητη για να γινει η ζωη μας πιο ευκολη. Ο χρονος ειναι χρημα πλεον και οσο πιο πρακτικα προιοντα βγαινουν στην αγορα, τοσο περισσοτερο μας διευκολυνουν, για να περναμε ποιοτικο χρονο με τα παιδια μας!

Συγχαρητηρια. Πολυ ωραιο προιον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλειο μπανάκι!ο,τι πρέπει για τι μικρή μου νεράιδα που θα ταξιδεύουμε συνεχεια στη χίο και θα κουβαλάμε τόσα πράγματα.βγαίνει k σε τέλεια χρώματα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΕΛΙΝΑΚΙ,

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ,

ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ,

ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΠΛΑΤΣΟΥΡΙΖΩ ΣΤΑ ΡΗΧΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γράψτε ένα σχόλιο για την πρακτικότητα του flexibath αν σας αρέσει και τί είναι αυτό που το κάνει ξεχωριστό και συμμετέχετε αυτόματα και εσείς στο διαγωνισμό. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλός ο Διαγωνισμός Λενάκι!!!!!!!!!

Παίρνουμε μέρος........... ακόμη κι αν δεν έχουμε νινί???????????

Αν είναι έτσι...........

Δηλώνω Παρούσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φαίνεται πάντως φοβερά πρακτικό κι εύχρηστο........... και λατρεύω τη λαχανί έκδοσή του!!!!!!!!!!!!

Καλή επιτυχία σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 16 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ.ΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΘΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω γι αυτο το τελειο μπανακι τα λογια ειναι περιττα οταν προκειται για κατι το τελειο,το ευχρηστο και το ευχαριστο για τα μωρακια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Πολύ καλός ο Διαγωνισμός Λενάκι!!!!!!!!!

Παίρνουμε μέρος........... ακόμη κι αν δεν έχουμε νινί???????????

Αν είναι έτσι...........

Δηλώνω Παρούσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φαίνεται πάντως φοβερά πρακτικό κι εύχρηστο........... και λατρεύω τη λαχανί έκδοσή του!!!!!!!!!!!!

Καλή επιτυχία σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Και βέβαια μπαίνεις στο διαγωνισμό! ;) Μπορεί να σου φέρει και γούρι άλλωστε να φέρει κανένα νινί.... :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδυμ-ακια!

Ρουχαλ-ακια! Γαλατ-ακια!Μπιμπερ-ακια!

Τσαντ-ουλες!Βουρτσ-ουλες!

Ελεος! καμμια απ ολες αυτες τις χαριτωμενες λεξουλες που μοιαζουν να αναφερονται σε κατι μικρο,δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα!

Παραμενουν μονο χαριτωμενες,και....ογκωδεις!

Το μπαν-ακι ομως,ειναι αυτο που λεμε ονομα κ πραμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...