Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ένα μπανακι ευέλικτο, μικρο και βολικό για καθε παιδακι!! Ένα μπανάκι ξεχωριστό για το σπιτι, τη γιαγια, το ταξίδι, την εκδρομή!!

Είναι υπέροχο...

Καλή μας επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΝΤΕΒΩ ΠΟΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΙΝΑΝΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ. :):):)

ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΛΩΤΕΣ,

ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΒΟΥΤΙΕΣ

ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΡΘΕΙ

ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!

ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΩ...

ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΘΑ ΤΣΙΡΙΞΩ.. :angry::angry::angry: .

ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ

Κ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ!!

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΕΞΤΕ

ΤΙΣ ΨΗΦΟΥΣ ΣΑΣ ΜΑΖΕΨΤΕ

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΨΗΦΙΣΕΤΕ

ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΘΑ ΤΟ ΧΤΥΠΙΣΕΤΕ. :dry::dry::dry:

ΕΙΜΑΙ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ

Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ.!!!!!

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΒΟΗΘΙΣΤΕ ΜΕ

ΨΗΦΗΣΤΕ ΜΕ ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΕ!!! :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

ΠΟ ΠΟ ΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΣ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γίνει κλήρωση για τα πρώτα 6 μπανάκια και μετά θα ψηφίσουμε 3 κοπέλες που έγραψαν το πιο πετυχημένο σχόλιο για να κερδίσουν τα υπόλοιπα 3 μπανάκια. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορω , δε μπορω,δε μπορω να κρατηθω,

το μικρό flexibathaki το θελω τρελα και εγω.

Και θα μπουν μεσα τρία μωράκια,τα μικρά μου ανθρωπάκια.

Ενα έξω τωρα παιζει και τα δυο κολυμπανε στην κοιλιτσα τη δικια μου...

Μα οταν βγουνε ποιος μας πιανει,στο μπανακι θα βουταμε και θα κάνουμε χαρούλες , μακροβούτια και τρελούλες!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετακομιση θα κανω σε ενα μακρινο νησί μα να ταξιδεψω λεω με το flexibath εκεί! την Μαρία και την Εβίτα τις χιλιοπαρακαλώ πολλά flexibath να δώσουν μπας και παρω ενα κ' εγώ! ενα θέλω για τη Μαρθα και τον ντοντο τον γλυκό,ένα για την Ειρηνούλα που πολύ την αγαπώ ,2 για τα αντμινακια τα μικρουλια στην κοιλιά και αλλα 2 για τα παλλικαρακια στης Ευουλας την κοιλιά,ενα ο Χριστοφορακος και αλλο ενα ο Μανωλιος ,πωπω μέσα θα σας βαλω το καταστημα εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ρε γιωτα δε παιζεσαι!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss:

λενακι γειτονισσακι ολα καλα...

αρχες του αλλου παω για αυχενικη..

τα κοριτσια σου καλα? :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ εύχρηστο και βολικό φαίνεται!! Ότι πρέπει για διακοπές, ταξίδια ακόμα και μονοήμερες - διήμερες επισκέψεις σε γιαγιάδες κ στενούς συγγενείς!!

Καλή επιτυχία κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

μετακομιση θα κανω σε ενα μακρινο νησί μα να ταξιδεψω λεω με το flexibath εκεί! την Μαρία και την Εβίτα τις χιλιοπαρακαλώ πολλά flexibath να δώσουν μπας και παρω ενα κ' εγώ! ενα θέλω για τη Μαρθα και τον ντοντο τον γλυκό,ένα για την Ειρηνούλα που πολύ την αγαπώ ,2 για τα αντμινακια τα μικρουλια στην κοιλιά και αλλα 2 για τα παλλικαρακια στης Ευουλας την κοιλιά,ενα ο Χριστοφορακος και αλλο ενα ο Μανωλιος ,πωπω μέσα θα σας βαλω το καταστημα εγώ!

:woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: Πολύ γέλασα!!! :laugh:

Ρε σύ την Κωνσταντίνα στην απ' έξω την έχεις; :laugh:

Και ένα για την Κωνσταντίνα παρακαλώ σε ροζ... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ρε γιωτα δε παιζεσαι!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss:

λενακι γειτονισσακι ολα καλα...

αρχες του αλλου παω για αυχενικη..

τα κοριτσια σου καλα? :kiss::kiss::kiss:

άντε με το καλό κουκλάρα μου!!! Όλα καλά και οι μικρούλες μου καλά !!!

903 γραμμάρια η μιά και 830 γραμμάρια η άλλη ήταν την Πέμπτη που πήγα στην γιατρό. :woohoo: μεγαλώνουν!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το Κωνσταντινακι σε ευχαριστει πολυ μα ευχεται αλλο χρωματακι γ τον αδερφουλη που θα 'ρθει! η μανουλα μου ελπιζει πως οταν παμε στο νησί η κοιλίτσα θα φουσκώσει με ενα τοσο δα νινί! ο μπαμπακας μου το λεει υιος θα ειναι τουτη τη φορά μα εγώ χασκογελάω γτ δεν ξερει την τυφλα του παιδιά! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταπληκτικό!θα ήθελα να κερδίζω και εγώ ένα για τα δυο μου μωρά,για την ένυσσα&"εργι" η ένυσσα είναι 2 χρόνον και ο "εργι" είναι 3 μηνών,ελπίζω να τα καταφέρω και να είμαι μια από τις κερδισμένες :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...