Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

Καλημερα σας κοριτσια! B)

Θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στις μανουλες και τα μωρακια που κερδισαν τα υπεροχα μπανακια!!! :woohoo:

Καλα πλατσουρισματα babies! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Argi έγραψε:

RUBELA τι Μελινάκι είναι αυτό?!!! τρέλα, πανέμορφη να την χαίρεσαι :kiss:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!

ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΦΑΝΗ 26 ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΗ!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΤΗΡΙΑ ΦΑΝΗ26 ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! :)

Να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τα κοριτσια απο το

Μαριαεβιτα και την Λενα μας για το υπεροχο δωρακι που θα μας

χαρισουν! Να εισαστε παντα καλα! :)

Επισης τα θερμα μου ευχαριστηρια σε οσα κοριτσια με ψηφισαν.

Ομολογω πως δεν το περιμενα με τιποτα,μιας και δεν ειμαι και

απο τα πιο ενεργα μελη αλλα φαινεται πως το στιχακι μου αρεσε

και οτι υπαρχουν ατομα που με εκτιμανε! :)

Συγχαρητηρια Ρουμπελακι,και Μαρβελ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!! Να ανακοινώσω και επίσημα τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας αν και βλέπω οτι το έχετε κάνει ήδη... :laugh:

Λοιπόν ,

1η είναι η marvel1984 με (67 votes)!!!

2η είναι η Lenaki26 με (54 votes)!!!

3η είναι η RUBELA με (32 votes)!!!

Συγχαρητήρια κοριτσάρες μου καλά πλατσουρίσματα με τα μωράκια σας|!!! Α! και όποια μπορέσει εκτός της Ρούμπης που μου το υποσχέθηκε ας μας στείλει ένα βιντεάκι με το flexibath και το μωράκι.. :woohoo:

Μαρία και Εβίτα σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά για την προσφορά σας!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!! Να ανακοινώσω και επίσημα τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας αν και βλέπω οτι το έχετε κάνει ήδη... :laugh:

Λοιπόν ,

1η είναι η marvel1984 με (67 votes)!!!

2η είναι η Lenaki26 με (54 votes)!!!

3η είναι η RUBELA με (32 votes)!!!

Συγχαρητήρια κοριτσάρες μου καλά πλατσουρίσματα με τα μωράκια σας|!!! Α! και όποια μπορέσει εκτός της Ρούμπης που μου το υποσχέθηκε ας μας στείλει ένα βιντεάκι με το flexibath και το μωράκι.. :woohoo:

Μαρία και Εβίτα σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά για την προσφορά σας!!!! :kiss::kiss:

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαριτήρια σε ΟΛΕΣ τις νικήτριες (και δια κληρώσεως και δια ψηφοφορίας) και καλές βουτιές!

Rubela με τόσο όμορφο νινάκι είσαι νικήτρια έτσι κι αλλιώς. Την είδα με το φιογκάκι και έλιωσα. Να τη χαίρεσαι κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Σας ευχαριστούμε όλες για τη συμμετοχή σας και τις καταπληκτικές απαντήσεις σας!

Φυσικά ευχαριστούμε και το forum του mammyland και τη Λένα για την άψογη διοργάνωση και τη φιλοξενεία!

Έχουμε ήδη στείλει σε όλες τις νικήτριες mail και ζητάμε τις διευθύνσεις και τα τηλέφωνά σας για να συννενοηθούμε για την αποστολή. Προς το παρόν δεν μας έχετε απαντήσει. Μας έχει βέβαια στείλει η Λένα τα στοιχεία σας άλλά όλο και κάτι λείπει...

Τώρα για όλα τα άλλα κορίτσια που μπήκατε στον κόπο, συμμετείχατε στο διαγωνισμό και γράψατε κάτι όμορφο για το FlexiBath μπορείτε αν θέλετε να τηλεφωνήσετε στη Μαρία στο 210 2724601 να της πείτε ποιά είστε και θα σας το στείλουμε στην τιμή των 30 ευρώ με τα έξοδα αποστολής.

Φιλιά πολλά σε όλες και όλους!

Καλά μπάνια και καλές διακοπές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaevita έγραψε:

Γειά σας κορίτσια!

Σας ευχαριστούμε όλες για τη συμμετοχή σας και τις καταπληκτικές απαντήσεις σας!

Φυσικά ευχαριστούμε και το forum του mammyland και τη Λένα για την άψογη διοργάνωση και τη φιλοξενεία!

Έχουμε ήδη στείλει σε όλες τις νικήτριες mail και ζητάμε τις διευθύνσεις και τα τηλέφωνά σας για να συννενοηθούμε για την αποστολή. Προς το παρόν δεν μας έχετε απαντήσει. Μας έχει βέβαια στείλει η Λένα τα στοιχεία σας άλλά όλο και κάτι λείπει...

Τώρα για όλα τα άλλα κορίτσια που μπήκατε στον κόπο, συμμετείχατε στο διαγωνισμό και γράψατε κάτι όμορφο για το FlexiBath μπορείτε αν θέλετε να τηλεφωνήσετε στη Μαρία στο 210 2724601 να της πείτε ποιά είστε και θα σας το στείλουμε στην τιμή των 30 ευρώ με τα έξοδα αποστολής.

Φιλιά πολλά σε όλες και όλους!

Καλά μπάνια και καλές διακοπές!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΔΕ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΦΛΕΞΙΜΠΑΘΑΚΙ ΜΑΣ ;)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...