Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

κοριτσια τελικα βρηκα αλλη λυση να παρω το μπανακι για να μην σας το στερισω κιολας....αντι για λογαριασμους απο συγγενεις φιλους και γνωστους..και μηνυματα παρακαλιας για μια ψηφο...θα πω σε ολους μου τους γνωστους φιλους συγγενεις..να μου δωσουν απο ενα ευρω....ετσι θα μαζεψω λεφτα για μπανακι αλλα θα μου μεινουν κιολας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....δεν λεει να σκοτωθουμε για ενα μπανακι αλλα εγω τα μηνυματα παρακαλιας για μια ψηφο τα θεωρω ντροπη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

suzanita έγραψε:

κοριτσια λεω να βαλω ολους μου τους γνωστους και φιλους και βεβαια ολο το σοι να τους πω να φτιαξουν λογαριασμο για να με ψηφισουν....γιατι με μια ψηφο δεν παιρνω ουτε φωτοτυπια απο το μπανακι.χαχαχαχαχαχαχαχαχα

αστα Σουζανιτα σε προλαβε αλλομελος του mammyland το οποιο εχει ηδη απο την αρχη του διαγωνισμου να στελνει πμ και να παρακαλει για ψηφους οποτε δεν αποκλειω κιολας να εει ηδη φτοιαξει και αλλους λογαρισμους ..αλλα ετσι ειναι ο καθενας αγωνιζετε με το τροπο του καποιες καθαρα και καποιες αλλες οχι ..... :woohoo: τωρα μπορει να ξεκινησει ο πολεμος :angry: ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re paidia xalaroste g ena xazo mpaniero?alloste otan dilosame summetoxi sto diagonismo itan prokeimenou na mpoume se klirosi k oxi se psifoforia!!!!opoia to thelei toso polu oste na stelnei pm averta as tro parei re paidia (k tha to parei apoti fenetai) k as to xarei!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

άντε να έρθει η Κυριακή να τελειώσει αυτή η ψηφοφορία γιατί έχει καταντήσει σήριαλ πια!!!!

o Onour k i Sexrazat kaluteroi einai? ftiaxno pop corn!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια φευγω για σκ στο εξοχικο μασ!

παιρνω μαζι και το μελινακι και οταν με το καλο γυρισουμε απο δευτερα θα δω και τα νεοτερα!! μην σφαζομαστε για ενα μπανακι ελεος!!! :huh:

σασ βαζω και μια φωτο ετσι για να χαλαρωσουν τα πνευματα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια μια ψηφοφορία είναι μην κάνετε έτσι!! :laugh:

Οποιες το κερδίσουν το κέρδισαν...δεν θα χαλαστούμε τώρα και γι΄αυτό... :huh:

Άν δεν είστε καλά κοριτσάκια, δεν θα μοιράσουμε ξανά δωράκια....κανονίστε.. :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΘΕΛΟΥΜΕ ΞΥΛΟ

ΘΕΛΟΥΜΕ ΞΥΛΟ

ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΝΑ ΤΗΣ

ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΔΩΡΟ...ΜΑΣ ΓΚΑΣΤΡΩΣΕ ΜΕ ΤΟ

ΣΜΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!! :laugh: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Καλε εμενα δεν μου εστειλε καμια μνμ. Να το παρω ως απορριψη? :P :laugh: :laugh:

ΟΧΙ ΡΕ ΣΑΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ...ΠΡΟΣ ΘΕΟΥΥΥΥΥ

ΣΑΝ ΚΛΑΣΙΜΟ ΠΑΡΤΟ....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

ΟΧΙ ΡΕ ΣΑΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ...ΠΡΟΣ ΘΕΟΥΥΥΥΥ

ΣΑΝ ΚΛΑΣΙΜΟ ΠΑΡΤΟ....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:31q2peu0]

αχαχχαχαχαχαχα ζαχαρενιαααααααααααα καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ζαχα?ολες φασολαδα φαγατε καλοκαιριατικα?μαρή γτ μας δειχνεις τα βυζά σου?

Λενα συγνωμη που μπαχαλευω το θεμα.....keep up the good work!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

margaritak έγραψε:

[/quote:e7trq2r7]

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!! ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΟ ΜΑΛΛΙ.....

ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΦΙΟΓΚΑΚΙ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!) ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ!! P1010086_640x480.jpg[/quo

ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ--ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταία μέρα της ψηφοφορίας, και απ' οτι βλέπω στην λίστα .... οι νκήτριες φαίνονται ξεκάθαρα ποιές είναι! :)

Απλά περιμένουμε τυπικά να λήξει η ψηφοφορία το βράδυ και αύριο ανακοινώνω τα ονόματα! :woohoo:

Σας ευχαριστώ όλες για την συμμετοχή!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Τελευταία μέρα της ψηφοφορίας, και απ' οτι βλέπω στην λίστα .... οι νκήτριες φαίνονται ξεκάθαρα ποιές είναι! :)

Απλά περιμένουμε τυπικά να λήξει η ψηφοφορία το βράδυ και αύριο ανακοινώνω τα ονόματα! :woohoo:

Σας ευχαριστώ όλες για την συμμετοχή!!!! :):)

ΛΕΝΑΚΙ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ....ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΟΝΟΜΑΤΩΝ ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΝΑ ΜΕ ΨΗΦΙΣΟΥΝ... ;););)

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΠΤ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΕΣ ΜΕ ΨΗΦΙΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...