Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

ΛΕΝΑ μου, τουλάχιστον τα παλιά κορίτσια εδω μέσα ξέρετε τι τράβηξα... και δεν εννοώ την όλη προσπάθεια, αλλά την αγωνία και τον καημό...

Ξέρω οτι σας εχω συγκινήσει και πιστεψτε με, εχω συγκινηθεί και εγώ με την αγάπη σας!

Λενα και Julie και στα δικά σας γρήγορα!! Και πάρτε παράδειγμα από εμένα... μου φαινόταν απίστευτο να μείνω έγκυος, τελείως άπιαστο... και όμως έγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΕΝΑ μου, τουλάχιστον τα παλιά κορίτσια εδω μέσα ξέρετε τι τράβηξα... και δεν εννοώ την όλη προσπάθεια, αλλά την αγωνία και τον καημό...

Ξέρω οτι σας εχω συγκινήσει και πιστεψτε με, εχω συγκινηθεί και εγώ με την αγάπη σας!

Λενα και Julie και στα δικά σας γρήγορα!! Και πάρτε παράδειγμα από εμένα... μου φαινόταν απίστευτο να μείνω έγκυος, τελείως άπιαστο... και όμως έγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου....

Χαιρομαι τοσο πολυ για σενα!!

Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και πολυ συντομα να κρατας στην αγκαλιτσα σου το υπεροχο κοριτσακι σου....!!:) :)

Πολλα πολλα φιλια!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου....

Χαιρομαι τοσο πολυ για σενα!!

Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και πολυ συντομα να κρατας στην αγκαλιτσα σου το υπεροχο κοριτσακι σου....!!:) :)

Πολλα πολλα φιλια!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γεννηθεί το κοριτσάκι σου Μαράκι και τότε να απολαύσουμε πιο πολλές φωτογραφίες!!!

Καλή συνέχεια γλυκιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γεννηθεί το κοριτσάκι σου Μαράκι και τότε να απολαύσουμε πιο πολλές φωτογραφίες!!!

Καλή συνέχεια γλυκιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ μου να είσαι καλά και με το καλό να δείς την κορούλα σου στην αγκαλιά σου.....Είναι όντως πολύ συγκινητικό γιατί το ήθελες πολύ και τώρα είναι μια πραγματικότητα....Τί ωραια !!!!!!!!!!:cheer:

ΠΟΛΛΆ ΦΙΛΙΑ και περιμένουμε και την επόμενη φωτο που θα είναι πιο μεγάλη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ μου να είσαι καλά και με το καλό να δείς την κορούλα σου στην αγκαλιά σου.....Είναι όντως πολύ συγκινητικό γιατί το ήθελες πολύ και τώρα είναι μια πραγματικότητα....Τί ωραια !!!!!!!!!!:cheer:

ΠΟΛΛΆ ΦΙΛΙΑ και περιμένουμε και την επόμενη φωτο που θα είναι πιο μεγάλη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!! Με το καλο γλυκια μου να ερθει η στιγμη που θα την κρατησεις στα χερια σου και θα της κανεις την πιο γλυκια αγκαλια. Και ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις καταπληκτηκη μανουλα! Μπραβο καλη μου μας εδωσες μεγαλη χαρα!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλακια πολλα!!! Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!! Με το καλο γλυκια μου να ερθει η στιγμη που θα την κρατησεις στα χερια σου και θα της κανεις την πιο γλυκια αγκαλια. Και ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις καταπληκτηκη μανουλα! Μπραβο καλη μου μας εδωσες μεγαλη χαρα!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλακια πολλα!!! Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου καλο επιτελους.................

το τελιο ονομα για ενα τελιο μωρακι με μια τελια μμμμμμμμμμαμαμαμα

ευχομαι τα καλυτερα...........

συντομα να την κρατας στην αγκαλια σου με υγεια χαρα ευτυχια ....

ευχομαι πολλλλλλα :silly:

περιμενουμε με ανυπομονησια

οι γαπρουδες απο ΚΥΠΡΟ

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου καλο επιτελους.................

το τελιο ονομα για ενα τελιο μωρακι με μια τελια μμμμμμμμμμαμαμαμα

ευχομαι τα καλυτερα...........

συντομα να την κρατας στην αγκαλια σου με υγεια χαρα ευτυχια ....

ευχομαι πολλλλλλα :silly:

περιμενουμε με ανυπομονησια

οι γαπρουδες απο ΚΥΠΡΟ

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου...γλυκιά μου φιλενάδα..τί να πω δεν ξέρω..

Είμαι τόσο χαρούμενη για ΄σένα..ακριβώς γιατί ξέρω τί τράβηξες..:(

Ένα έχω να πω,αυτό το μωρό είναι τυχερό,γιατί έχει μια άξια κ αξιοπρεπή μανούλα,γεμάτη αγάπη κ γλυκύτητα.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου...γλυκιά μου φιλενάδα..τί να πω δεν ξέρω..

Είμαι τόσο χαρούμενη για ΄σένα..ακριβώς γιατί ξέρω τί τράβηξες..:(

Ένα έχω να πω,αυτό το μωρό είναι τυχερό,γιατί έχει μια άξια κ αξιοπρεπή μανούλα,γεμάτη αγάπη κ γλυκύτητα.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι μια μικρη πριγκιπισσα με τα χειλια της μαμας της!!!!!!;) ;) ;) ;) τη γλυκα της μαμας της:lol: :lol: :lol: την τσαχπινια της μαμας της:woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!! Με το καλό αγαπημενη μου φιλεναδα!!!!!!!!!Η Παναγια να σε βοηθησει και να πανε ολα καλαααα!!!!

να προσεχεις!!!!!και ... μαλλον ειναι καιρος να ξαμούθουμε για τα τελεια ροζ ρουχα!!!

φιλακιαααααααααααα:silly:

:woohoo: :ohmy: :woohoo: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι μια μικρη πριγκιπισσα με τα χειλια της μαμας της!!!!!!;) ;) ;) ;) τη γλυκα της μαμας της:lol: :lol: :lol: την τσαχπινια της μαμας της:woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!! Με το καλό αγαπημενη μου φιλεναδα!!!!!!!!!Η Παναγια να σε βοηθησει και να πανε ολα καλαααα!!!!

να προσεχεις!!!!!και ... μαλλον ειναι καιρος να ξαμούθουμε για τα τελεια ροζ ρουχα!!!

φιλακιαααααααααααα:silly:

:woohoo: :ohmy: :woohoo: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι συγκινητικές αυτές οι φωτογραφίες...

Τώρα θα την κοιτάς κάθε μέρα μέχρι να ξαναπάς για υπέρηχο...:silly: :silly: :silly:

Με το καλό να γεννήσεις κούκλα μου και όλα καλά να σου πάνε στη ζωή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι συγκινητικές αυτές οι φωτογραφίες...

Τώρα θα την κοιτάς κάθε μέρα μέχρι να ξαναπάς για υπέρηχο...:silly: :silly: :silly:

Με το καλό να γεννήσεις κούκλα μου και όλα καλά να σου πάνε στη ζωή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου η μπουμπου σου ειναι μια κουκλα,με το καλο να την παρεις αγκαλιτσα!!!!!!!!Θα εισαι μια εξαισια μανουλα που θα την μεγαλωσεις με απεραντη αγαπη!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...