Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Γιατί δεν το βάζεις ρε Ιουλία πάνω από τη λεκάνη; Κράταγέ τον εσύ και θα κάνει! Εγώ την Ειρήνη πιο μικρή την έβαζα για τσίσα έτσι. Της έλεγα τςςςςςςςςςςςςςςςς και αυτή τα έκανα καμιά φορά!

Γιογιό εγώ έχω ένα βατραχάκι που μου πήρε ο Θου και είναι μια χαρά. Νομίζω πως είναι fisher prise...

Άντε είδες ο Γιώργης!!! Μόνο του τα λέει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενα τωρα ειδα οτι εχουμε παρομοιο θεμα!κ εμενα ετσι εκανε,αλλα επειδη ηταν στη μπανιερα περιμενα κ εγω πολλη ωρα..κ τσουπ!βγηκαν τα κουραδακια!!ειναι κ χειμωνας βεβαια,ποση ωρα να τα αφηνουμε ξεβρακωτα;;;;;;;;;;;;;;;;ουφ!μπερδευτηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα δοκιμασα,αλλα δεν τα κανει εκει,γιατι θελει να περιμενει πολλη ωρα..οσο τον κραταω,δεν καθεται..ειναι κ μεγαλο το καπακι για αυτον κ θελει να σηκωνεται ορθιος..

να φανταστεις κανει κακα,με φωναζει μαμαααααααα,μου δειχνει τα κουραδακια κ τα μωρομαντηλα για να τα μαζεψω,μου λεει εκειιιιιιιιιιιι κ μου δειχνει τη λεκανη να καθισω! κ μετα ξανακανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πάω αυριο να παρω,απλα ηθελα να δω αν κ στα γιο γιο επιλεγουμε ή ολα ειναι ιδια..ξερω κ εγω..πιο χαμηλα,πιο πλατια..βλακειες λεω;;;;;;;;;;;;;θα παρω αν ειναι της fisher price που ειπες!ευχαριστω!!

πώς νιωθεις που πλησιαζουν οι μερες;;εχεις κανενα προαισθημα;;φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως νατασα ,για εναν ανεξηγητο λογο,πιστευω πως θα γεννησεις κοντα στην πρωτοχρονια..!ξερω πως δε θελεις να παει τοσοοοο μακρια,αλλα μου εχει κατσει πως η μικρη θα σας κανει ποδαρικο!!!!!!

λες το προαισθημα μου να επαληθευτει οπως της θουλης;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!χα χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησαμεεεεεεεεεεεεεεεεε

ολεεεεεεεεεεεεεεεεε [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

κ ναι με εστειλε κ μενα το ιδο μην..μιλησαμε κ ειναι σα να μη γεννησε..λεει καθολου δε πονεσε..τι καλα..

συμπεθερα να χαιρεσαι το γαμπρουλη σου//

ποσα ηπιες εχθες?για πες? :lol::lol::lol::lol:

ιουλια τι καλα που στα λεει..ζηλευωωωωωωωωω

εμενα εκει που καθοταν τωρα με τιποτα..

α εγω πηρα απλο απο τα τζαμπο..σιγα..

μαριαιωαννα μπραβο..αλλα που σε πηρα δηλ? :lol::lol::lol:

βενι εκανα τη παιδικη τυροπιτα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναγύρισα! Η μεγάλη δεν κοιμάται και την έχει αγκαλιά ο μπαμπάς μου....η μικρή κοιμάται του καλού καιρού με τον μπαμπά της. Ωραία την βόλεψα...χαχα

Λέω να κάνω κουραμπιέδες με συνταγή παρλιάρου. Έκανα πέρσι και ήταν μούρλια. Απλά δεν κράτησα την συνταγή ο μ....κας και πρέπει να ξαναψάχνω τώρα...

Veni είμαι πολύ καλά. Πώς πάει ο γιός;

Γιώτα κατάλαβα καλά; Θα έρθεις για τις γιορτές;

Lovie πρωτοχρονιάτικο λες να είναι το μωράκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Naτης ζησειειει!!!Να μας ζησει ο αγοραρος Παναγιωτα!!!

Τι καλα!!!!! :x:x:x

Αντε κ στις υπολοιπες εγκυουλες του εξπρες!!!!!!

Νατασα εσυ εεεεχεις καιρο!!!χαχαχαχα

Να σου πω το δικο μου προαισθημα?Νομιζω θα γεννησεις 23 ξημερωματα ή 24 ξημερωματα!

Παντως ξημερωματα θα ειναι κ με την τσιμπλα στο ματι!!!! :lol::lol::lol:

Και ολα θα ειναι οπως τα ονειρευεσαι!!!Ααααααχ!!!Καλο μου κοριτσακι!!!! :YMHUG::YMHUG:

Βρε Ιουλιακι..... =))=))=))=))=)) Εχω λιωσει...Στην μπανιερα? =))=))=))=))

Μιλαμε με πεθανες!!!!

Δεν ξερω αλλα μου φανηκε τοοοσο αστειο!!!!!!!!

Εγω εχω παρει γιογιο...Μη ρωτατε το γιατι...ετσι το πηρα!

Φισερ πραις ενα που ειναι σαν θρονος γαλαζιο με ασπρο κ αν

βαλεις μπαταριες μολις κανει κακακια ή τσισακια παιζει μουσικη για να τα

επιβραβευει!!!!! :o):o):ymapplause::ymapplause:

Ερη μου περαστικα...Απαπα.,...

Δωστου ενα φιλακι!(μηπως μου εστειλες καπου μνμ?μειλ?πηρα κατι στο κινητο μου αλλα δεν το βρισκω τωρα...)

Κοριτσι...Πηγαμε στο κοσμος...ΠΑΝΙΚΟΣ!!!

Τελικα ολοι εχουν λεφτα αλλα γουσταρουν να γκρινιαζουν!

Τι ουρες στα ταμια,τι κοσμος στα φαγαδικα...

Δε θα το πιστεψετε τι εκανε ο αντρας μου...Εγω ακομα δεν το πιστευω...

Με το που μπηκαμε σχεδον η Αννυ κατευθυνθηκε σε ενα σταντ με μπαμπουσκες :shock: ....

Αρχισε να τις χαιδευει...Και λεει ο Α την πωλητρια...Δωσε μου μια κοκκινη απο αυτες!

Ελαμψαν τα ματια της της πωλητριας...

Εγω "ελα βρε μωρο μου,μπαμπουσκα θα της παρεις?"

"Ναι,γιατι?Αφου θελει!"

Ποσο εκανε λετε????????

80 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΕΥΡΩ!Και την πηρεεεεε! :-o:-o:-o:-o:-o [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Αααααααααααααααααααααα!Ελεος!

Στενοχωρεθηκα τοσο πολυ....Ας τα διναμε σε καποιον που τα εχει αναγκη.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!

καταρχας παναγιωτα να σας ζησει ο παλικαρος!!!!!!!!!!

μπραβο που το γεννησες τοσο ευκολα!!!!

αντε κοριτσια κ στα δικα σας, ευκολα κ γρηγορα!!!!

αναστασι εχουμε το ιδιο γιογιο!!! ο αναστασης το χρησιμοποιει πολυ κ σα σκαμνακι!! :lol::lol::lol:

καλα ρε εδωσε 80 ολοκληρα ευρω??

καλε εσεις εισαστε πλουσιοι!!!! να σε εχω απο κοντα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα μου αν σχολασει ο τολης νωρις πολυ θα ηθελα να ερθουμε!!!! να φαω κ κανενα σοκολατακι σου μιαμ μιαμ!!!

εγω νομιζω ανημερα τις γιορτης σου θα γεννησεις!! κ θα εχεις το ωραιοτερο δωρο οπως ακριβως το ονειρευεσαι!!!

χαχαχαχαχα ιουλια!! μα στη μπανιερα???

κ ο δοθωρακος εκει δεν τα εκανε θουλη???

αχ ασε, κ δεν εχω καμια ορεξη για γιογιο... βαριεμαι να μαζευω σκατουλες απο τα χαλια!!

ειναι κ ωραια, παχια, με μακριες τριχες... ηταν κ πανακριβα!!

οτι πρεπει για να τα χεσει ο αναστασης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία σοβαρά; 80 ευρώ; Άρα φθηνά την γλίτωσε ο μπαμπάς μου...

προχθές ήταν τ' ανηψάκια μου εκεί με τους γονείς μου, και η μικρή ήθελε μπαμπούσκα. Πήρανε αλλά μόνο 12 ευρώ...

Και λεω την γλίτωσε ο μπαμπάς μου γιατί είναι τύπος που δεν μπορεί να πεί όχι, οποτε αν η μικρή διάλεγε αυτή των 80 ευρώ ... τον έβλεπα να την έπαιρνε...ευτυχώς!Τσάμπα λεφτά ρε συ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε??

εμεις εδω καλα με το σπυρακο μονοι μας...εχουμε λιγη γκρινια γιατι δεν κοιμηθηκε το μεσημερι αλλα κατα τα αλλα καλα

να ευχηθω κι εγω στην παναγιωτα να της ζησει το παλικαρακι το μικρο

καλη λοχεια και καλους θηλασμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου να ειναι ευτυχισμενος καλοτυχος και υγιης ο μπουμπουκος σου!!!!!!

με το καλο να γυρισετε στο σπιτι σας και να το παρει καλα ο μεγαλος!!!!!

αντε και του χρονου με μια κορη. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα

καλα βρε κεβεζουδες ποσα γραψατεεεεεεε

ΤΡι εγινα ρε παιδια στο θεμα με το κρεβατακι

Βενη μου...χαθηκες!!!

Καλα εκανες στο λεοφορειο!!!!

παναγιωτα κουμπαρουλα.. [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Τι αλλο..σορυ που δεν σχολιαζω αλλα ειμαι πτωμααα...ολη μερα καθαριζα σημερα και τωρα που τελειωσα ο μικρος θελει παιχνιδια..παω

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια ...με θελετε και εμενα στημ παρεουλα σας?

Παναγιωτα μου να σου ζησει ο παιδαρος!

Ειρηνακι...σου χω πει τις καλυτερες ευχες κανεις χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Εμενα ο μπεμπακος κοιμαται τωρα ,σε καμια ωριτσα λογικα θα θελει να φαει!Να σας ρωτησω κατι....αν βγαλω γαλα ποση ωρα μπορει να μεινει εκτοσ ψυγειου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσσα που να σας προλαβω ρε?????????? διαβζω αλλα...δυσκολα!!! :lol:

θα σε πω να βρεθουμε δευτερα ή τριτη οκ? αυριο θα ειμαι κατω μηπως θα κατεβεις καθολου αγορα?

τι εγινε με την δουλεια?

ελισα καλησπερα!

το γαλα δεν μενει εκτος ψυγειου..βαλτο και μετα ζεστανε το. ενα θες να το παρεις μαζι σου βαλτο σε ισοθερμικο..ετσι ξερω... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα να το χαίρεσαι το καινουριο αγοράκι σου!!

Τι ωραία που δεν πόνεσες.

Εδώ εμείς τραγουδάμε. Το κακό είναι οτι τραγουδάει και ο αντρας μου! :oops::oops::lol::lol::lol:

Σήμερα δεν έκανα τίποτα! Ουτε καν σκούπισα! ουουουουουουφφφφφ!! :oops::oops::?:?:?

Σορι που δε σχολιάζω... βαριέμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννησε η Παναγιώτα!!!!! Τι ωραία! Παίρνετε σειρά κορίτσια!!!!! Λοβιε σειρά σου!!!

80€ για μια μπαμπούσκα;;;;; :shock: Να τη βαλετε σε σημείο που να φαίνεται τουλάχιστον.

Εγω μετα τον φραγμενο πόρο, εχω λιγότερη ροη και μαλλον δεν της φτανει. Θηλαζει ωωωωωωρα από το δεξι και μετα της δινω το άλλο. Περιμενω να φτιαξει και να πεταει παλι κουβαδες... ειδατε που γκρίνιαζα; Τωρα θελω το βυζι μου πίσω....

ΛΕΝΑ κατεβα οσο πιο γρηγορα μπορεις απο το τρενακι γιατι ειναι πολυ καρπερο.... εκτος αν θες τρίτο!!!!

Χαιρετω και τα υπολοιπα κορίτσια. Εχω την μικρη αγκαλια και πιαστηκα. Κοντευουμε 6 κιλα!

Γεννησε χτες η αδερφη μου τον τριτο γιο 3750γρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρεεε....

Παναγιώτα μου μπράβο. Να σου ζήσει ο τοξοτάκος σου. Άντε και στα δικά μας οι γκαστρωμένες.

Νατάσα δεν πιστεύω να θες να γεννήσεις? Νωρίς είναι ακόμη. =))=))=)) Μ'εχει φάει η περιέργεια με το VBAC σου γιατί και μια φίλη μου πήγε στην Αγγελική για να γεννήσει μετά απο καισαρική και την έχε φάει η αγωνία και αυτήν για το πότε θα γεννήσεις να μας πεις λεπτομέρειες. Σύσσωμη όλη η Ελλάδα σε περιμένει!!

Εμένα πάλι μου μεταθέσε τη ΠΗΤ για 21/2. Πολύ νωρίς μου φάνηκε. Της είπα ότι στανταρ θα την περάσουμε την 40 βδομάδα γιατί η σύλληψη έγινε σχεδόν ένα μήνα μετά την ΤΕΡ αλλά μου λεγε ότι δεν πάει έτσι. Άντε να δούμε!!

Ιουλία τι καλά...το παιδί είναι έτοιμο. Χειμωνιάτικα βέβαια είναι κομματάκι μανίκι αλλά πάλι καλά να λες. Εμένα ο σκατούλης όταν τα κάνει λέει "έκανα κακά". Άλλες φορές δε λέει τίποτα. ΑΛΛΑ πάντα λέει "έκανα πουτς" όταν τις αφήνει :lol::lol: . Έρχεται μαζί μου στην τουαλέτα μη και με χάσει και λέει η μαμά κάνει τσίσα. Τι του λέω να κάνει και αυτός αλλά με γράφει προς το παρόν. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη μου δεν ξερω αν θα κατευω αυριο..αν θα κατευω παντως θα σε παρω τηλεφωνο..αλλιως για Δευτερα η Τριτη ειμαι ΟΚ.

Θα δοκιμασω αυριο και τα ψωμακια σου

Το φρεσκοαντλημενο γαλα διατηρειτε σηγουρα 2 ωρες εκτος ψυγειου..απο κει και περα εξαρταται απο την θερμοκρασια του σπιτου και το μερος που ειναι εως και 4 ωρες...δες και την ομαδα θηλαζοντας και αποθηλαζοντας με αγαπη..η μες στο www.perithilasmou.gr

Αθηνα κουραγιο..θα μεγαλωσει και αυτη και θα ειναι ευκολοι οι θηλασμοι που θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...