Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Γίωτα πλάκα κάνει που το βάζει όλο αυτό το φαγητό?? :o:o:o

Για τον Ιάσονα δεν είχα ιδέα ότι περάσατε τέτοια στεναχώρια, αφού είναι όλα καλά τώρα δόξα το θεό

Καληνύχτα κορίτσια πάω κι εγώ να ξαπλώσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγνωμη γιωταμπουρεκακι...

4 ΜΗΛΑ??? 3 ΜΑΝΤΑΡΙΝΙΑ??? 2 ΜΠΑΝΑΝΕΣ??? ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ????!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

και μετα λεω οτι ο δικος μου τρωει πολυ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα παω αυριο κιολας να παρω ενα αλλο σαμπουαν, να δουμε..

οχι τπτ αλλο του εβαλα ελαιολαδο σημερα κ ειναι σα λαδωμενος ποντικος :lol::lol::lol:

αχ αναστασια... ειναι πολυ δυσκολο να εισαι συνεχεια μεσα στο σπιτι.. με τη δουλεια αλλαζεις τουλαχιστον λιγο παραστασεις..

ο αναστασης ηταν δυσκολο μωρο.. κ ακομα ειναι..

αλλα τους τελευταιος μηνες εχει τεραστια αλλαγη στη συμπεριφορα του, ειναι πιο ηρεμος, δεν κλαιει τοσο πολυ (ισως γιατι συννενοουμαστε κιολας)

αλλα οσο θηλαζα ελεγα "ε δε θα το κοψουμε θα κοιμαται ολο το βραδυ"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε δε θα αρχισει να καταλαβαινει δε θα τρεχει ολο απο πισω μου

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και αλλα τετοια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω γιωτα πολυ δυσκολα ειναι αυτα...

αλλο κακο να μη σας εβρει.. ΠΟΤΕ

κ εγω σε λιγακι θα παω να νανισω

καληνυχτα κοριτσαρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι στον τρίτο μήνα κύησης.

Δεν καταλαβαινω απο που προκυπτει, αυτο για το ΕΣΠΑ ρε κοριτσια. Τι πληροφορηση εχετε;

Ρε σεις!! Εχω πατησει 6 φορες υποβολή!!! :lol::lol::lol::lol:

7 Φορές...!!! :?:?:?:D

Γιώτα μου η Ρούλα διανυει περίοδο έρωτως με τον γιο της και πλέει σε πελάγη ευτυχίας!!

:D

Χτυπησα 2 φετες με βουτυρο και μερέντα!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o manwlhs me eskase gia na kimithei .

prin 15 lepta kimithike epitelous !!!!

afou shmera apofasise a mathei tis xares ths mpalas 9 to bradu!!!!!

mexri tora tis eixe xesmenes kai apopse brike na mathei epitelous pos paizoune me thn mpala !!!!

eutixos efage to fagito tou kai eipie olo to gala paizontas ...htan toso xaroumenos pou me to pou tou elega mam pigene etroge kai sinexize na paizei .

meta ton bazw gia nani kai na mhn klinei mati .....efiga apo to dwmatio afou epibdisa kai erikse ena klamataki gia ligo,ksana piga mesa kai koimithike amesos ....ouf ,to thelei to klamataki tou :evil:

exasa kai to master :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ειμαι στην δουλεια.

Δεν έχω κλείσει μάτι, όχι με την δουλειά αλλα χθες έφερε καπάκι ο Κώστας με το ποδήλατο και εκοψε τα κάτω χείλια του με τα δόντια του.. Αλλα πολύ... Λέγαμε να τον πάμε για ράματα, μετα σκεφτόμουν ότι στα παιδων θα γίνμεται της Πόπης απο άρωστα παιδάκια και τελικά τον πήγαμε στον φαρμακοποιό και μας είπε ότι αν το παθαινε αυτο το παιδι του δεν θα το πήγαινε στο νοσοκομείο και ότι θα περάσει...

Αλλα παιδιά ειναι πολύ χάλια...

Σημερα δε, αφου κοιμηθηκε κανονικά το βραδυ, ξυπνησε και μου λεει ο αντρας μου ότι δεν το βλέπει καλά λέει είναι μαυρο και λίγο κιτρινο.. Το κιτρινο υποθέτω ότι βγηκε απο το ιώδιο..

Αργυρώ τι κάνει ο Λουκάς?

Παναγιώτα μου και πάλι με το καλό το νινάκι σου!

Φιλάκια σε όλες κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Έρη μαύρο είναι από το χτύπημα και από το αίμα

αφού σας είπε έτσι ο φαρμακοποιός που τον είδε μη στεναχωριέσαι

θα περάσει.

Λογικά θα πρηστουν και λίγο τα χειλάκια αλλά θα περάσει

Η δικιά μου σήμερα είχε 38 πυρετό

Πήρε ντεπόν και κοιμάται δροσερή είναι τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera .

eri pes ton antra sou na ton ferei apo edw na kanoume setaki ....emeis exoume xtipimeno to panw xeilos :lol::lol:

xthes ekane xazomares gia na gelaw kai epese me ta moutra sta plakakia ,den exei pristei alla exei ginei mple .

perimenw ton K apo wra se wra !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη καλως να τον δεχτεις!!!

ερη μην ανησυχεις, ετσι γινεται

εμεις ειχαμε παει σε ενα γαμο στην αριδαια κ ενω ημασταν στο ξενοδοχειο κ τον ειχαμε ντυσει, του λεγαμε μα τι ομορφος που εισαι κ τι κουκλος κλπ κλπ κ αυτος περπατουσε ολο καμαρι κ μπερδευτηκε σε ενα χαλι κ σακατευτηκε

ειχε χτυπησε κ το πανω κ το κατω κ απο μεσα

αιμααααααααααααα δε σου λεω τιποτα

ειχε πρηστει κ εκεινο το πετσακι απο μεσα (δε θυμαμαι πως το λενε) κ νομιζα οτι του ειχε κοπει, ασε δραμα η κατασταση

ειχε τουμπανιασει ειχε γινει κ καταμαυρο

παντως κ στο νοσοκομειο να τον πηγαινατε σπανια κανουν ραμματα σε εκεινο το σημειο

πιο καλα επουλωνονται ετσι

απλα προσεχε μην του δωσεις κατι που θα τον τσουξει πχ πορτοκαλι λεμονι

κανω κουνελακι

ο μικρος βλεπει το dvd brainy baby και χαιρεται :lol::lol:

αντε μπας κ κανω καμια δουλεια

εχει πολυ κρυο, τα χιονια απο προχτες ακομα δεν εχουν λιωσει πανω στις ταρατσες :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες!!!!!!!! Μπουρεκακι μου δεν θυμομουν οτι ο ταλιμπανακος ειχε ατροισια οισοφάγου!το ειχες ξαναει πουθενά δεν θυμάμαι! σημασια οτι ολα καλα τωρα!!!!

πηγαμε σε 2 σουπερμαρκετ ,εχω να μαγειρεψω μοσχαρακι με ρυζι ,να βαλω σκουπα κ σφουγγ. να συμμαζεψω το χαος της ζωής μου,να απλώσω ρούχα..αυριο δουλεύω ,και θελω να οργανωσω κ το μενου των Χριστουγέννων!

Ερη περαστικα κ να ηθελε ραμματα μετα απο καποιες ωρες πλεον δεν ραβουν λογω φοβου μολυνσης! Αφρο καλως τα δεχτηκες!!

μιλησε καμμια με την Παναγιώτα? φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα θελω κ εγω μπεινυ μπειμπυ!!!

καλε ξεχασα να σας πω.. πηγαμε εχθες σε ενα παιχνιδαδικο να ψωνισουμε κατι πραματα συγκεκριμενα που ειχα δει στο ιντερνετ,λοιπον το koukou.gr ειχε το παιχνιδι 30 ευρω και εδω 50! ενα αλλο εδω 30 κ στο σαιτ του κουκου 13 !!! ελεος !!! καλα μιλαμε στα μικιρα μερη που υπαρχει μονοπωλιο οι μαγαζατορες ειναι απαραδεκτοι! τελικα γυρισα σπιτι κ τα παρειγγειλα απο το ιντερνετ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..δε διαβασα..

εχετε κανα νεο απο παναγιωτα??????????????

γιωτα εσυ θα ανοιγεις τρενα..τελος :lol:

μετα απο ποοοοοοοοοοοοσο καιρο κοιμηθηκε σερι..αν κ ξυπνησε οριστικα 7.30 :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε γιωτα!! καλα βρηκατε πιο ακριβα απο το κουκου??? καλοπερνανε οι χιωτες! :lol::lol::lol:

εγω πραγματικα πρεπει να κανω τους κουραμπιεδες σημερα

και τα τυροπιτακια

θα χαλαει η φετα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παραειναι λαρτζ ομως!! θα ξεχειλωσουν στο τελος!! :lol::lol::lol:

γιωτααα μετραω τις μερες μεχρι να ερθετε!!! 12 και σημερα!!

μπα αυτο ηταν με το ντιβιντι... 7 λεπτα μετρημενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!! Βλέπω την Θούλη και την Γιώτα online; Πολύ χαίρομαι!!!!

Γιώτα πώς τα περνάς κοριτσάρα μου; Χριτούγεννα στην Χίο ή εδώ;

Η Νατάσα μου τί κάνει; Κοντεύει;;;;;;

Θούλη μου εσύ πώς πάς; Κάτι για τυρόπιτα διάβασα .... αυτή την πίτα την είχα φάει πρόπερσι στα ζαγορωχώρια. Την λένε κασόπιτα εκεί...έχει λίγες μέρες που το ξαναζησυτούσαμε με τον Σταύρο γι' αυτη την πίτα αλλά δεν θυμόμασταν καθόλου συνταγή...μετά βρήκαμε την συνταγή μεσω internet και απο τοτε την κάνουμε συνέχεια αλλά με παραλλαγές... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

τι νέα? δεν πρόλαβα να σας διαβάσω και έτσι θα ρωτήσω: κανένα νέο από Παναγιώτα? ήρθε ο παίδαρος ή ακόμη? :?:

Θούλη στην 2η εγκυμοσύνη δεν ειχα καφέ γραμμή και είχα κοριτσάκι, καλέ λέτε και η Παναγιώτα να έχει κοριτσάκι τελικά? :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Ο Λουκάς είναι πολύ καλύτερα αφού σήμερα παίζει κιόλας με την Ρέα....΄και είναι απύρετος!, μόνο που τις τελευταίες 2 βραδιές ήθελε εμένα να κοιμάμαι στο δωμάτιό του!!! :o:shock::shock: λες και είναι βρέφος!!! :shock::shock::shock::?:?

κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο γαμπρούλης μου χτύπησε? :o

δεν μου τον προσέχεις συμπεθέρα!!!!! :?

Λένα τι λένε τα πιτσιρίκια όλα καλά?

σας φιλώ.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενααααααααααααααααααααααααα\\τι κανεις????????/τα κοριτσακια σου?με το νεο ετος σταματαω..

οποτε θες ελατε...

τελεια η πιτα που εκανα κ αξιζει..μια χαρα..τσακ μπαμ.

η νατασα καλα..σε λιγο θα χωνεψει το μωρο :lol::lol:

περιμενω να με πει τα νεα..

γιωτα 12 μερες μας μειναν???????/τελεια..εσυ θα ερθεις εγω σταματαω..ο καθενας με το καημο του..

αυριο δουλεια..κ εχει..παλι καλα..

κ σημερα προς το τελος εχω..

λενα ξαναβαλε το ντι βιντι 8-)

ερη αυτο το παιδι ολο χτυπαει :( τρομαξε ε?

κ εμαν σημερα μεσα σε μιση ωρα 3 φορες επεσε.. :?

αφρο καλως να το δεχτεις..

μπεμπουλης κοιμηθηκες καλα μονη?

αργι καλημερα..αντε μπραβο στο λουκακο..τρωει? :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου λενα!!! τι κανουν τα κοριτσακια σου???

αργυρουλα μου τα παιδακια καλα πρεπει να ειναι :P εχω να τα δω απο την τριτη ;)

πολυ χαιρομαι που ο λουκας ειναι καλυτερα1! ελπιζω να μην κολλησετε ουτε εσεις ουτε η μικρη

αχ θουλαρα σε ειδα στον υπνο μου

ειδα οτι ηρθες σπιτι κ εκανες κουραμπιεδες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω καιρο να δω τη νατασα κ ανησυχω... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι μικρές κοιμούνται και οι δυο...ακούω τώρα κάτι ήχους απο την μικρή..μάλλον μου ετοιμάζει τούρτα... :lol::lol: κάτσε να δώ...

Καλά η μικρή είναι όλα τα λεφτά. Κοιμήθηκε εχθές στις 1 το βράδυ και ξύπνησε σήμερα στις 10!!!!! :-bd[smilie=wav.gif] Απίστευτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι καλα ρε λενα που το ενα τουλαχιστον κοιμαται..μεγαααλη υποθεση..

οποτε θελετε ελατε ;)

λενα κουραμπιεδες???????μπα..ποτε δε εχω κανει..λεω σημερα να κανω τα σπιτακια..κ μαλλον θα τα κανω..

συμπεθερα πως περασατε?????????????????????αντε ξυπνα.. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αργυρώ καλημέρα Λένα!!!!!!!!!! Μπερδσυτήκαμε νομίζω ε;;;; :lol:

Είναι πολύ καλά οι κούκλες μου. Δόξα το θεό! Μεγαλώνουν αυτές και χαζεύουμε εμείς.... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...