Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Εγώ Θούλη θα σου έλεγα

πάρτο απόφαση

είναι δύσκολος στον ύπνο.. τι να κάνουμε

ίσως αν μεγαλώσει λίγο ακόμη

ξέρω και παιδάκια που κοιμήθηκαν κανονικά στα 4-5

υπομονή και κουράγιο

και επειδή είσαι καλός άνθρωπος ρε να δεις που η κόρη θα είναι

υπναρού άντε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια πέφτω για υπνο

νύσταξα (-|(-|(-|(-|(-|

θα τα πούμε αύριο

σας χρωστάω και τα νέα από τη λυκοφωλιά

δεν είναι κάτι ιδιαίτερο

δε βρήκαμε κανέναν :D:D

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορη υπναρου? :roll::roll::roll: για της νατασας λες? :lol::lol::lol::lol: ναι ναι υπναρου θα ειναι :lol::lol::lol:

εγω θελω να τον βαζω κρεβατι κ ας μη κοιμηθει..δε με νοιαζει..ας πΑΙξει ας μετρησει προβατακια..ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΕΛΩ

μαρια ιωαννα το παιδι σου ειναι μιλαμε ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

η ικρη δε ειναι που εβλεπε τη θαλασσα το καλοκαιρι κ επεφτε για υπνο? :lol::lol::lol:

μου τη δινεις 10 μερες να σε δωσω το θοδωρη να δεις τι εστι υπνος?

κ να εχεις κ δουλεια

αφρο οση ωρα κ να το αφησω στο μεμε παλι ξυπναει..πλεον κ ο ιδιος δε μπορει να κοιμηθει αλλα εκει επιμενει ο ποντιος :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα κάνε μια χοριακή ρε κοριτσάκι για να είσαι σίγουρη και μην αγχώνεσαι...

Μαρία πήγατε στην πεθερά;; Αυτή δεν είναι η λυκοφωλιά;

Θου θέλει πολύ υπομονή για να αλλάξει συνήθεια στον ύπνο. Από μέρους σου κυρίως. Αν το πάρεις απόφαση θα γίνει πιο εύκολο. Και γω δεν πιστεύω πως φτάνουν 9 ώρες ύπνου σε τόσο μικρό παιδάκι. Εξάλλου αν γκρινιάζει το μεσημέρι και είναι άκεφος σημαίνει πως νυστάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρις οχι δεν το ειπα...εχω αλλο ενα τεστ..θα το κανω αυριο το πρωι,γιατι αυτο δεν ηταν με πρωινα ουρα...θα δω τι θα δειξει αυριο και βλεπω...

θου αυτο που σου ειπε η αφρο ειχα κανει και εγω στον ταλιμπαν....στην ηλικια του μικρου σου....κοιμαται μονος του εδω και καιρο...θελω απλα λιγο υπομονη.....

αχ!!!!!!!βρε κοριτσια,το ξερω οτι ειναι ευλογια τα παιδια....αλλα οταν δεν εχεις βοηθεια απο κανεναν...τι τα θες;;;;τεσπα...δεν υπαρχει λογως να αγχωνομαι προκαταβολικα!!!!!!! ;)

αυριο τα νεοτερα...

νατασουλα ευχομαι η μπεμπουλα να σου κανει την εκπληξη και να ερθει στην αλλαγη της χρονιας...

εχω πονοκεφαλο....με ποναει το στομαχι μου....και πειναω.....τελεια! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαραντααααααααααααααν!!!!!!!!!

εγω κοριτσια αδιαθετησα κανονικοτατα!!!!!!το πρωτο τεστακι μαλλον δεν το εκανα σωστα ή ηταν βιοχημικη....μολις τελειωσει η περιοδος θα παω γυναικολογο για τεστ παπ και θα δουμε.....δεν στεναχωρηθηκα αλλα δεν χαρηκα κιολας.... ;)

γιωτου,ευχομαι τελικα αυριο να δεις το αποτελεσμα που επιθυμεις....!!!!!!!

θουλη,συμφωνω μαζι σου!!!!!!!!!!!!!

νατασα,εισαι το παραδειγμα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!που μενεις???????

χρυσα,πως παει το λιονταρακι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες...

εκανα το πρωι τεστ και βγηκε το ιδιο...θα περιμενω 3 μερες και θα ξανακανω...αν βγει και αυτο θετικο θα παρω τηλεφωνο την γυναικολογο...ειδωμεν... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα.

Τι μου κανετε;;;

Γιωτα μη μασαααααςςςςς..ολα γινονταιιιιι!!!!!!

Ποια θα ανοιξει το επομενο τρενακιιιιι..

εγω χαλια...ξερναω πλεων σε καθημερινη βαση..μπλιαξ

Νατασα τελεια τα νεα σουυυυυυ..αντε ρε υπομονηηη θα κανεις διαστολη..εισαι η αποδειξη στο επιχειρημα οτι πολλα παιδια δεν ειναι ετοιμα να βγουν στις 40 ευδομαδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Μπουρεκακι εισαι εγκυος! παρ το αποφαση νωρις νωρις για να το συνηδητοποιησεις και να χαρεις! Εμ ποιος σου ειπε να εισαι καλη μανουλα? Τωρα θα σε επιλεγουν τα νινακια για μαμα και θα σου ρχοντε! :D

Βρε σες θα περασει! Κουραγιο. Ειχες και στον Χριστοφορακο αναγουλες?

Νατασσα εισαι εδω η στο μαιευτηριο? ;) grousi και οι υπολοιπες την καλημερα μου!!!!!! Ελπιζω να μην εχει ανοιχτει αλλο τρενακι και μιλαω μονη μου!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Γιώτα-μπουρου καλέ εσύ χθες δεν αναρρωτιόσουν να κατέβεις ή όχι μην κολήσεις γκαστριά? :o:lol::lol::lol::lol:

δεν πειράζει ρε συ όλοι καλοί χωράνε σε αυτόν τον κόσμο, είμαι σίγουροι πώς θα βρείτε τον τρόπο και θα τα καταφέρετε, ένα μωράκι πάντα φέρνει την ευτυχία :x:YMHUG:

Θούλη μπορείς να τον βάλεις στο δωμάτιό του και να του πεις αν δεν θέλει να κοιμηθεί να παίξει μόνος του ήσυχα, ίσως και να κοιμηθεί!!! :?

αχ η μικρή ξαναξύπνησε το βράδυ, πάω μέσα, την ρωτώ αν θέλει αγκαλίτσα, μου γύρισε την πλάτη, της έδωσα νεράκι, την πήρα αγκαλιά και ξανακοιμήθηκε αυτό κατά τις 24.30 το βράδυ....κατά τις 7.00 το πρωί ξανά, πήγα να της πω να κοιμηθεί γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμη και ευτυχώς ξανακοιμήθηκε και μόλις ξύπνησαν (9.15) :D

Η Νατασσούλα πού είναι? και

η Παναγιώτα?

και η συμπεθέρα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλε που εχουν παει ολες??? γιατι εχουμε τοσες πολλες απουσιες??

νατασα γεννησες??? :lol::lol:

μπουρεκακι αποτι φαινεται γκαστρωθηκες!!!! :lol: να πας να κανεις πρωτα μια χωριακη να επιβεβαιωθει 100% και εγω πιστευω οτι θα ζοριστειτε μεν πολυ αλλα θα τα καταφερετε!!

εμεις ξυπνησαμε 9.30!!! 8-)8-)8-)8-) κ ειχαμε ενα τελειο βραδυ!!!

αντε ποια θα ανοιξει το επομενο?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες τι κάνετε?

Εμείς όχι και πολύ καλά. η Έλενα συνεχίζει με βήχα κι ευτυχώς τίποτα άλλο ο άντρας μου όμως από χθες είναι με 40 πυρετό και με τα αντιπυρετικά δεν πέφτει κάτω από 39

:(:( το απόγευμα θα παέι γιατρό, ελπίζω να μην κολλήσουνε τα παιδιά....

Νατάσα πολύ καλά τα νέα σου, αφού μαλάκωσε ο τράχηλος και έκανες και 1 εκ διαστολή νομίζω ότι είσαι σε πολύ καλό δρόμο :D:D

Γιώτα μπουρικ πως αντέχεις να περιμένεις άλλες 3 μέρες γαιτί δεν κάνεις χοριακή?

Θού πάρτο απόφαση ότι απλά είναι δύσκολο παιδί στον ύπνο, δυστυχώς όλα τα παιδιά δεν είναι ίδια. Μακάρι να κοιμόταν όλα σερί 12 ώρες και μάλιστα πανέυκολα

Τρις καλώς μας ήρθες πάλι

Χρύσα που θα μετακομίσετε?

Γίωτα 2 μέρες ακόμα άντε σε περιμένουμε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...σημερα 1 στη δουλεια θα παω :D

νατασουλα πραστικα ρε συ..μακαρι να γινει καλα μεχρι τη πρωτοχρονια..

αργι τι καλα παιδακια εχεις με το υπνο..

γιωτα 2 καλε εισιαι εγκυος..ακομα το σκεφτεσαι????????????

δε το περιμενες? :shock:

αννα τι κανεις με τις αρρωστιες..ειπες καλυτερα ειναι ο μικρος ε?..τελεια..παιδικο τον πας?

λενα μια χαρα που ξυπνησε 9,30

εμενα 5,30 τον πηρα κρεβατι κ ξυπνησε 8,15

γαλα δε ζητησε..δε εδωσα

νατασα λογω του μην του χθεσινου που ειπες για διαστολη σε ειδα στο υπνο μου οτι εισουν στο πατρικο μου κ τρωγαμε κ σε εδωσα μια φουστα τζιν μου μινι κ φορουσες..

κ καποια στιμγη αισθανεσαι απο κατω νερα κ με λες..αιμα εχω?κ λεω ναι..εσπασαν τα νερΑ :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες μου ..

Νατασσουλα περαστικουλια στον αντρα σου ελπίζω να μην κολλησουν τα παιδια...

Νατασσα αντε πλησιαζει η ωρα που θα ρθει το μπεμπε!!!!!!!!!!!!!!! το πολυ σαββατοκυριακο ε? με το καλοοοοοοοοοο και με εναν πονο!!!!!!!! :P:P

Χρυσουλινι μου τι εγινε? που θα μετακομισετε τελικα? οι ναυτιες ακομη ε?

Γιωτακι μακαρι να σαι εγκυουλα...

Τρισευτυχισμενη τι κανεις?

Γωγακι,Θουλι τι μου κανετε?

αχ εγω παω να σκασω και το γραφω εδω για να μην το γραψω στο καινουργιο τρενακι που θα ανοιξετε...

χθες μου κλεψαν το κινητο.... :(:(:( το οποιο ηταν σχεδον καινουργιο...και το χειροτερο ηταν οτι εχασα βιντεακια και φωτο της παπενιας μου για περιπου εναμισυ μηνα.... :(:( αυτο με πληγωσε πολυ...δεν ειχα προλαβει να τα περασουμε στον υπολογιστη με την μετακομιση...και χθες το πρωι πηγα να τρακαρω με το τουτου...γλιστρησε επειδη εβρεχε και πηρα μια τρομαρα...και το βραδυ χτυπησα λιγο το κεφαλι μου..ημουν μ επαγο...καποιος μας γλωσσοφαγε βρε κοριτσια....

αντε ελπίζω απο δω και περα μονο χαρες!!!!!!!!!!!!!!!

φωναξα την αστυνομια...τον ειχαν καταγραψει οι καμερες αλλα το κινητο εννοειται και ο ιδιος αφαντος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

χθεσ το βραδυ καταφερα να κοιμηθει στο κρεβατι του ,ξυπνησε 2 φορεσ μεσα σε μια ωρα κατα τισ 2 και τον πηγα πισω .την πρωτη φορα καθησα διπλα του μεχρι να κοιμηθει και τη δευτερη στην πορτα .

το πρωι στισ 7 ξυπνησε ουρλιαζοντασ και ηρθε τρεχοτας διπλα μου ,τον κρατησα και τωρα ξυπνησαμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ξεχασα να πω το πως εγινε... :oops:

το ειχα αφησει οπως κανω παντα στο γραφειο μου πανω...αλλα καποια χαζη... :twisted::twisted: μην πω τιποτα αλλο..ειχε ξεχασει να κλειδωσει τη μια απο τις δυο τζαμενιες πορτες της εισοδου..το οποιο δεν φαινοταν ..εγω καθομαι στην εισοδο αλλ απου να σκεφτω να το δω...και ειχα παει τουαλετα και τσουπ τον πετυχα μπροστα στο γραφειο μου...λεγοντας ενα ονομα που ειχε παει ηδη σε εναν αλλο οροφο και το χε μαθει.....του πα οτι ειναι στον δευτερο...και εννεοιται το χε παρει και εγινε λουης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ανοιχτε το αλλο τρενοοοο!!!!!

Αννα ναι..και στο Χριστοφορο ξερνουσα 9 μηνες..μπλιαξ..και ειχα και τον γιατρο να λεει συνεχεια τελεια παμε τελεια..γκρρρρρ

Νατασοθλα περαστηκα στον αντρα σου ...πωπω..με αυτε ςτις αρρωστιες..ελπιζω οντως να μη κολλησει τα παιδια...

Καρολ τι ηταν αυτο που σε βρηκε καλε..παναγια μου...ποιος σας ματιαξε;;;;

Τα φιλια μου σ σενα και στον Λυδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ καρολινακι συμπονω. Κι εμενα με ειχαν κλεψει. Το πορτοφολι μου την ημερα που πηγαμε να παρουμε το γαμπριατικο και τα παππουτσια τα νυφικα. Ευτυχως ειχαμε ψωνισει. Και ειχα μεσα την πρωτη μας φωτογραφια με τον μπεμπη μου. Ποιο πολυ εκλαιγα γι αυτην την φωτο παρα για τα λεφτα. :cry:

Θουλι ο μικρος ειναι καλα!! Βρεφικο δεν τον παω εδω και 20 μερες γιατι στην ταξη του 3 παιδακια παθαν ανεμοβλογια κι εμεις δεν ειχαμε κανει το εμβολιο. Τωρα το καναμε μολις περασε ο κινδυνος να την κολλησαμε. Θα τον ξαναπαω 10 γεναρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...