Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Εδώ είμαι... Ακόμη..........

Συγκινήθηκα με την Παναγιώτα...

Τώρα διάβασα τα νέα γιατί τώρα γύρισα στο σπίτι. Είμασταν βόλτα οικογενειακώς στο κέντρο!

Εγώ έέέέέέχω ακόμη... :lol::lol::lol: Είμαι ΜΟΝΟ 39+2 εβδομάδων!!! :D:D:D

Δεν μπορώ να γράψω και πολλά γιατί πάω να κάνω μπάνιο την Ειρήνη και να ετοιμαστώ γιατί θα βγούμε σαν ερωτευμένο ζευγαράκι σήμερα!!!

Θα επανέλθω αύριο!!!

Κάλό βράδυ!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ νατασα να περασετε σουπερ!!! αντε οσο προλαβαινεις ακομα!!!!

ρεσυ αφρο δεν ειναι σαμπουαν, ισως ειναι ξηροδερμια που λεει η αναστασια

ειναι κιτρινοκαφετια ειναι οπως η νινιδα που ειχε μικρος δεν ειναι σαν κρουστα

δεν ξερω κιολας αλλα μου μοιαζει παρα πολυ με νινιδα αλλα γενικα δεν ειχε.. μονο τον πρωτο καιρο

σε καποια σημεια ειδικα εχει κομματια! μετα το λουσιμο με το λαδι αυτα μαλακωσαν και βγηκαν!

και τον ξεπλενω παντα παρα πολυ καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να πω ενα γεια στο τρενακι νο 26..μπραβο!!!

Να σας ευχηθω καλες γιορτες, καλες γεννες, κ να ειστε παντα χαρουμενες κοριτσια...να δειτε τα παιδακια σας ευτυχισμενα...

Για μενα, τον σεμπουλη κ τον Κασπερ ευχομαι...δεν ευχομαι τιποτα..ας ειμαστε παντα οπως ειμαστε τωρα...δεν χρειαζομαστε τιποτα αλλο..ααα ισως χρειαζομαστε ενα πραγμα...ΟΗΕ θελοντος μια καλη μεταθεση!! τιποτα αλλο!!

ααα κ να ανοιξουν τα αεροδρομια στη Β Ευρωπη, εχει αποκλειστει απο χθες ο Κασπερ στο Αμστερνταμ κ δεν μπορει να παει πουθενα λογω χιονια!!

Σας φιλω κοριτσια, δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω, του χρονου ισως!! :P

Ο Σεμπουλης σας στελνει κ αυτος στις ευχες του!

ΥΓ την φωτογραφια την εφτιαξα κ την εστειλα ταχυδρομικως στα πεθερικα μου, την κουνιαδα κ το νονο του Κασπερ αντι για την τυπικη χριστουγεννιατικη καρτα!!

post-14333-13873935831976_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να ειναι απο το σαμπουαν???

μα ποσο περισσοτερο να τον ξεπλενω???

και μοιαζει τοσο πολυ με τη νινιδα κ σενα?

ρεσυ δεν ξερω, επειδη εχει μαλλι τωρα (πιο μικρος δεν ειχε τπτ) δεν ξερω ποσο καιρο το εχει

χτες το παρατηρησα, ειδα τα κομματια

δεν τον πλενω καθε μερα, λες να εχει καποια σχεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw to kalokairi to paratirisa ...sthn paidikh xara kai mou eipai h giagia oti kai ta egonia ths exoun kai einai apoto sampouan .....

bazw ligotero tora kai ton kseplenw kala kai einai kalutera ta pragmata .

oute egw ton louzw kathe mera ,pou na bromisei mesa sto spiti !!!

fran ta filaia mou kai tis euxes mou exeis ,kales giortes !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O Χριστοφορος τσακισε μισο ροδι..ηοιες γαλα..επαιξε με την οδοντοβουρτσα..και τωρα ο Οδυσεας προσπαθει να τον κοιμησει...

Λενακι εγω νομιζω οτιειναιξηροδερμια, αλλαξε του το σαμπουαν βαζε λιγοτερη ποσοτητα και θα περασει

παω να φαω και εγω λιγο ροδι

Φρανιτακι η καρτα σουπερ.,..

σας ευχομαι να πατε εκει που θελετε περισσοτερο σαν οικογεννεια..να εκχιονισουν τα κ@λ@αεροδρομια..εμενα μου λες...να μη σου πω ποσες μερες ερχοταν το μπος απο κιεβο...και να περασετε ομορφες γιορτες!!!

Αναστασια μη μασας..σεντονια πετσετες σοβρακα του Ο και φανελακια καθως και φουτερ τςη δουλειας ειχα και ρουχ ατου μικρου..με το σιδερο και τη σηδεροστρα που εχω μανι μανι κολλαροζονται...

Ρε κοριτσια τωρα τελευταια εχω αηπνιες..

ενω δεν πινω καφε ουτε τσαι ουτε κοκα κολα- δε με τραβαει- δε νυσταζω με τιποτα μιλαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Συγγνώμη σε 1 μέρα κλείσατε το 25 και γράψατε και 6 σελίδες στο 26;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Σήμερα στο τσακ το γλίτωσα το να κοιμηθώ στο γραφείο. δε μπορώ να βλέπω άλλο Η/Υ μπροστά μου! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σας παρακαλώ πείτε μου αν είχα κανένα νέο, γιατι δεν έχω δυναμεις να διαβάσω το 25 :(:(:(:(

Είμαι να σκασω κορίτσια. Σε λίγο θα πάρω τον ξαδερφό μου να του ευχηθω για τη γιορτή του και πριν απο λιγο με πηρε η μαμα μου τηλ. να μου πει οτι η γυναικα του θα κάνει διακοπή κύησης γιατί το έμβρυο έχει μεσογειακη αναιμία. Έχουν και οι δύο το στίγμα. Έμεινε έγκυος μετά από 2 αποβολές και τώρα πρέπει να το ρίξει. :cry::cry::cry::cry::cry:

Δε μου το είχε πει ο ίδιος οτι προχώρησε αυτή η κύηση, μου το είχε πει η μαμα του (θεια μου) εμπιστευτικά.

Θα σκάσω σας λέω... :evil::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω το πιο συγκλονιστικο νεο ειναι πως η Παναγιωτα αυριο γενναει...

το δευτερο ο λουκακος ειναι καλυτερα!!

Ερωτηση..ειναι απαραιτητο αυτο...δηλαδη η μεσογειακη αναιμια δενε ιναι συνδρομο νταουν...ποσο δυσκολο ειναι να ζησεις με αυτην...

ρωταω γιατι δεν εχει κανενας στο περιβαλλον μου και πραγματικα δεν εχω ιδεα πως εξελησσετε η νοσος και τι προβληματα διμηουργει στο ατομο που την εχει.

Επισης με ρωτισε ο γιατρος αν εχει καποιος απο μας και ειπα πως δεν ξερω και δεν θυμαμαι αν καναμε στον Χ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθα..

Σισσιώ αυτά είναι πραγματικά πολύ δυσάρεστα :(:(:(

Έτοιμο το μαλλί πολύ ωραίο

Θούλη έβαλα 2 7 και κάτι αλλά το κάτι ήταν διαφορετικό

+ λίγο κατάξανθο σαντρέ (αυτό μου είχε περισσέψει από όταν τα έκανα κατάξανθα :lol::lol::lol::lol: μουχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol: και είπα ε μην πάει χαμένο)

Αλλά οκ μια χαρά βγήκε

Σισσιώ αυτά που ακούγονται ότι τα χρήματα του ΕΣΠΑ έχουν φαγωθεί

και το ΕΣΠΑ δεν θα προχωρήσει κλπ κλπ πες μου ότι είναι

ράδιο αρβύλα ε?? :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα κάνετε... Πότε έφτασε το νέο τρενάκι στην 7η σελίδα; Εγώ είχα μείνει στο προηγούμενο...

Εγώ έχω πρόβλημα με το στήθος μου. Με πονάει και μάλλον είναι φραγμένος πόρος... Παλιά καραβάνα αλλά δεν είμαι καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφ σιγα τις κεβεζουδες!

7 σελιδες κ τις διαβασα σε 7 λεπτα!...Ουτε ενα κατεβατο δεν ξερετε να γραφετε!

Τσατ το κανατε το τρενακι! :D:D:mrgreen::mrgreen:

Λενα θα σε παρω τηλ να συνεννοηθουμε..χλωμο το βλεπω... :(

Αθηνα ξεσπασε σε μας αγαπη μου!!!Βρισε τον φρ πορο,βρισε...Οτι θελεις!

Γκρινιαξε,"φωναξε"!!!Οτι σ'ευχαριστει! :YMHUG:

Ουτε εγω ξερω για την μεσογ.αναιμια πολλα...Μονο τις πιθανοτητες...

Μ'αρεσει ο τιτλος ενος θεματος που βλεπω διπλα "...υγρο στους ορχεις" :lol::lol::lol: (ξερω πως μπορει να ειναι κατι σοβαρο αλλα ειναι αστειο να το βλεπεις ετσι σε τιτλο...)

Θυμηθηκα κ ενα παλι θεμα που ελεγε "σπερμα τρεχει εξω" =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρι τρελη Αναστασια..ειναι σοβατρο...

το ενα απο τα αγορακια της Μαρκερ μαζευει συνεχεις υγρο στον εναν ορχη και πρεπει να εγχειριστει μαλλων..

της δε Γιωτας μπουρικ ειχε εγχειριστει 2 ημερων για κατι παρομοιο...

Καμια σχεση με χαζομαρα στιλ σπερμα τρεχει απέξω...

χαχαχαχαχαχαχα

Αθηνα κουραγιοοοοοο...

τι να πεις ρε συ....

Εφαγα το υπολοιπο ροδη..τελει οηταν το ατιμο..φυσικα ο Τζεφ με τον μπαμπα του ξεραθηκε σε χρονο ντε τε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθα..

Σισσιώ αυτά είναι πραγματικά πολύ δυσάρεστα :(:(:(

Σισσιώ αυτά που ακούγονται ότι τα χρήματα του ΕΣΠΑ έχουν φαγωθεί

και το ΕΣΠΑ δεν θα προχωρήσει κλπ κλπ πες μου ότι είναι

ράδιο αρβύλα ε?? :roll::roll::roll::roll::roll:

Δεν έχουμε τέτοια ενημέρωση στο Υπουργείο Μαράκι. Σήμερα μεσα σε όλα είχαμε και αυτό το προτζεκτ. Τι θα πληρώσουμε το 2011 από έργα ΕΣΠΑ. :o:o:o:o

Δεν πανε καλά! Έχουν ξεφύγει!

Χρυσάκι η Μεσογειακή αναιμία είναι πολύ σοβαρή ασθένεια. ΠΟυ απαιτεί μεταγγίσεις αίματος κάθε 10-15 μέρες και αυτό είναι το λιγότερο. Βέβαια στις μέρες μας έχουν βρεθεί κάποιοι τρόποι αντιμετώπισης, αλλά γενικά δε συνίσταται να γεννας παιδί με μεσογειακή αναιμία. Τα ποσοστα θνησιμότητας είναι μεγάλα και αν και υπάρχουν πολύ αισιοδοξες έρευνες, είναι μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες

καλέ είστε τελείως τρελές??????????

Πότε ανοίξατε καινούργιο τρενάκι????????????????

Πάω να σας διαβάσω και επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα ρε συ..πωπω..πολυ κριμα...

πραγματικα πολυ κριμα..

σε δυσκολη θεση συτοι οι γονεις...

Αναστασακο μουρλο μου τσαχπινομανουλοοοοο!!!!

νατασα τι κανεις;;;;

ο ανηρ μου θελει να παμε για νανι...εγω δε νυσταζω..κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πω την αληθεια ουτε κι εγω γνωριζω τα προβληματα που προκαλει η μεσογειακη αναιμια στα μωρα

πολυ κριμα ρε γμτ...........

ο αντρας μου εφυγε για την δουλεια και εγω κανω τις υπολοιπες δουλειες,τελειωνει το ενα πλυντηριο και εχω και αλλο ενα...

τις κανω τωρα που ειμαι μονη μου γιατι την αλλη εβδομαδα εχω πολλα τρεξιματα σε δημ.υπηρεσιες οποτε που χρονος

βεβαια λογω του χεριου μου τις κανω πολυ πιο χαλαρα

ο μικρουλης στην γιαγια και στον παππου αποψε και εγω θα κοιμηθω μονη μου :(:(:(

χθες καναμε τον πρωτο μας διαλογο

εγω: σπυρο τι θα σου φερει ο μπαμπας??

σπυρος: κεας!!!

εγω: τι ειναι το κρεας σπυρο??

σπυρος: μαμ μαμα...κεας μαμ :o:lol::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι γονείς της φίλης μου έχουν και οι 2 το στίγμα

Πρίν τη φίλη μου έκαναν 3 παιδιά που είχαν μεσογειακή αναιμία

Όλα πέθαιναν στα 1,5 με 2 χρονών

Το 4ο παιδί ήταν η φίλη μου η οποία έχει το στίγμα μόνο

Αυτά πριν 30 χρόνια που δεν υπήρχαν ακόμη εξετάσεις και απλώς ήσουν τυχερός ή άτυχος

:cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ΕΠΠΕΡΑΑ τουλάχιστον στο δικό μας ΠΔΕ έχει εντάξει κάποια έργα στο ΕΣΠΑ. Συγκεκριμένα 4 σχολεία αρμοδιότητας της ΟΣΚ Α.Ε. εντάχθηκαν στο Ταμείο Συνοχής. Λογικά θα πρέπει να πρέπει να χρηματοδοτείται.

Μαράκι τώρα τα πράγματα έχουν αλλάξει. Το προσδόκιμο ζωή έχει επιμηκυνθεί, αλλά είναι μια ζωή μεσα στην ταλαιπωρία και στις ενέσεις πριν τελικά καταλήξει ένα παιδί. :cry: Αστα σου λέω... είμαι να σκάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα που χαθηκες ρε????????

αναστασια που μενει η μαμα σου?

αναστασια με τη δουλεια κανα νεο?τ σε λενε/?

χρυσα εισια αναποδο πλασμα..τελος..καλε αλλες κουτουλανε το πρωτο τριμηνο...

συμπεθερα καλα να περασετε σαινι..

εκανα τυροπιτα για το μικρο..μουρλια βγηκε..καντε το κ σεις

http://www.sintagespareas.gr/sintages/p ... opita.html

καλε τη χουι κ αυτο ο μικρος..καθε βραδυ να βγαζει τα σεντονια..ειναι κ σαλιαρης σα κμενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...