Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

ευακι καλα πολυ μαρεσει ο χαρακτηρας της μικρουλας σου

μου θυμηζει τον δικο μου :lol::lol::lol::lol::lol:

νασια περαστικα της

αχου μωρε το καημενουλι....μαλλον την πειραξε η αντιβιωση

κι εμεις απο αντιβιωση μονο σεκλορ εχουμε παρει...ευτυχως χωρις παρενεργειες!!!!

εγω εχω πρηστει πολυυυυ

χειλια,μυτη και μαγουλο τουμπανο!!!

σαν την χειλουδακη εγινα :lol::lol::lol::lol::lol:

μεχρι πριν λιγο ποναγα φρικτα,ευτυχως που τον μικρο τον εχευν οι γονεις μου...

ααα να σας πω και το αστειο???

δοκιμαζα μια γουνα χθες και λεω πωπω σαν αρκουδα ειμαι

και λεει ο μικρος 'μαμα ακουδα μαμα ακουδα' :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα αναστασια "γραφει" ο γιος σου....

νασια μου δεν ξερω τι να σου πω.....

μου φανηκε βασικα περιεργο που για απλη ιωση σου εδωσε αντιβιωση..κ μαλιστα σεκλορ που εγω προσωπικα την θεωρω δυνατη για μωρα...

θα σου πω την δικη μου προσωπικη εμπειρια....

ως μωρο πηρα παρα πολυ αντιβιωση...συνεχεια ωτιτιδες κ βρογχιτιδες...κ φουλ αμοξιλ...

το αποτελεσμα...μεγαλωσα κ με το που θα παρω μια κουταλια αντιβιωση παθαινω αλλεργικο σοκ...

απο την μεγαλη ποσοτητα αντεδρασε ο οργανισμος μου...

κ μπορω να παρω μονο ενα ειδος αντιβιωσης μονο που δεν θα με πειραξει....

οποτε ειμαι γενικα πολυ επιφυλακτικη με τους γιατρους που δινουν αντιβιωση.

βεβαια η δικια σου μπορει να εχει τα δικια της...

παντως θα επρεπε να σου πει να την σταματησεις εφοσον ειδες αιματακι...

εσυ θα κρινεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκουτεν αμπεντ φιλεναδες !

Πρωτον ..Νασια ελπιζω η μικρη να συνελθει γρηγορα ..καλα ειναι απαραδεκτη η παιδιατρος σας ..κυριως για τον τροπο της ..μηπως να την αλλαζατε ? δεν ξερω εγω ειμαι λιγο καπως μ'αυτα τα θεματα , στο κατω κατω για τα παιδια μας προκειται ..Στο θεμα αντιβιωση θα σας πω απο πρωτο χερι οτι καλη ωρα σαν την καλυψω- μαρια ηπια επισης μπολικη αντιβιωση σαν παιδι μιας κ ειχα θεμα με αμυγδαλιτιδες απο τοτε που θυμαμαι την αφεντια μου ..Σιγουρα η σεκλορ ειναι απο τις ισχυρες αυτο νομιζω κ γω ..επισης σιγουρα στις ιωσεις δεν δινεις αντιβιωση κ γενικα δεν το καταλαβαινω πολυ το σκηνικο της παιδιατρου σας ..εγω λεω να την ξεχεσεις ..αλλα παλι εχω τα νευρα μου οποτε μην το παρεις αυτο το τελευταιο κ πολυ στα σοβαρα ..Αν ομως χρειαστεις πχ κατι πολυ σημαντικο να την ρωτησεις κ δεν μπορεις να την βρεις η εστω να πεις τα στοιχειωδη για μενα ειναι καπως ..

Δευτερον ..Αναστασια βαλε παγο αν το αντεχεις ..ειναι λιγο βαρβαρο αλλα ανακουφιζει οσο δεν φανταζεσαι ..τα μεσουλιτ δεν σε πιανουν στον πονο ? Επισης μ'αρεσει γιατι ο Σπυρακος εχει χιουμορ ..Υποθετω αυριο θα πας οδοντιατρο ε ? Τουλαχιστον τον μικρο τον εχουν οι δικοι σου ..εγω παρολο τον πονο τις ειχα εδω ..κ ηταν στιγμες που ηθελα πραγματικα να χτυπησω την κεφαλα μου στον τοιχο ..

Τριτον ..καλυψω-μαρια ..Περναει φαση ισως η μικρη ? Προσεξε αν ειναι τα δοντια εχεις το εξης να τσεκαρεις ..τρωει κανονικα ? Γιατι τα περισσοτερα σ'αυτη την φαση αν η ενοχληση ειναι εντονη κανουν απεργια πεινας ..Επισης παιζει - τρεχει - χοροπηδα κτλ ? Ισως βεβαια εκτος απο τα δοντια να εχει συνηθισει κ την παρουσια σου διπλα της οποτε ξυπναει ..παιζει κ αυτο ..Στο περιβοητο βιβλιο θυμαμαι οτι ελεγε κατι σχετικο οπως οτι τα παιδια - μωρα οταν πηγαινουν για υπνο χρειαζονται σταθερες παραστασεις ετσι ωστε αν μεσοξυπνησουν να αναγνωρισουν το περιβαλλον που βρισκονται οτι ειναι ακριβως το ιδιο με αυτο το οποιο ειχαν οταν επεσαν για υπνο ..Αν για παραδειγμα περιμενεις μεχρι να κοιμηθει διπλα της , οταν ξυπνησει περιμενει να δει παλι εσενα απο πανω της ..Δεν ξερω αλλα καπως σωστο μου φαινεται αυτο ..Παρολα αυτα εμεις επιστρεψαμε λιγο σ'αυτο αλλα ευελπιστω να την ξαναφερω στον ισιο δρομο οταν με το καλο τελειωσει ολη αυτη η ταλαιπωρια ..

Τεταρτον ..εκτος την Αριαδνη που περασε κ περναει αυτη την φαση με το αλλεργικο παραλληλα η μια μου κορη εχει μυξες κ η αλλη ξαναξερασε σημερις κ ειχε κ λιγο νερουλα κακα ..Τρεμω κ μονο στην ιδεα του τι μπορει να σημαινει αυτος ο συνδιασμος ..

Πεμπτον ..αυριο εχω το δικαστηριο για τον μ@λακα που με ειχε απολυσει ενω ημουν εγκυος κ εχω μαυρισει απιστευτα ..

αυτα ..Νιωθω χαλια ..συγνωμη για την μαυριλα κ την πολυλογια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι ανεβα λιγο,αυριο θα πανε ολα καλα στο δικαστηριο γτ εχεις δικιο πανω απο ολα...'οσο για τις μικρες σου..δε μπορω να πω τπτ αλλο παρα ολα θα πανε καλα κ ισως να μην ειναι τπτ τελικα..

κ εγω την αλλη φορα ειχα φρικαρει με το μπουκωμα αλλα δεν εξελιχτηκε σε κατι αλλο...

οποτε μην προδιαθετεις καταστασεις...

κοιτα να πεσεις νωρις σημερα κ να ξεκουραστεις οσο γινεται..

αυριο ειναι μια νεα μερα!!!!!

στο θεμα της αγγελικης τωρα...

τρωει κανονικα..

δεν εχει σαλια..

δεν βαζει χερια στο στομα...

ειναι υπερκινητικη οπως παντα..

λιγη γκρινια εχει μονο το απογευμα αλλα μεχρι εκει...

ολα καλα λοιπον..

το βραδυ την ταιζω κ την βαζω για νανι κ φευγω οποτε δεν κοιμαται με εμενα διπλα..

αλλα ολη την υπολοιπη μερα ειμαι εκει οποτε αυτο φταιει.

κ ασχολουμαι πολυ μαζι της..

αλλα δε μπορω να την αγνοω..

τεσπα παω για ξεκουραση.

αυριο θα ειναι μια νεα μερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι μια καλη κ ηρεμη νυχτα σε ολους μας ..

παω κ γω να δω αν θα πιει λιγο γαλατακι το μικρο , να τις φιλησω κ να δω αν καταφερω να κλεισω το βλεφαρο επιτελους ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες...

σήμερα ευτυχώς είμαστε καλύτερα, εμφανώς αδυνατισμένο το γλυκάκι μου αλλά ζωηρούλα και γκρινιαρούλα όπως την έχουμε συνηθίσει...την παιδίατρο θα την ταχτοποιήσω όταν την ξαναδούμε για εμβόλιο, γιατί μου φαίνεται ότι μόνο για τα ανώδυνα είναι καλή...θα πρεπε να την αλλάξουμε μετά απ'αυτό που έκανε αλλά δεν υπάρχει κανείς καλός εδώ κοντά. Θα δούμε στην πορεία...Κι εγώ είμαι της άποψης ότι για το παιδί μου δεν κάνω εκπτώσεις κι αυτή μου την έσπασε γιατί δεν μπορώ να βασίζομαι πάνω της...όσες φορές χρειάστηκα κάτι αναγκάστηκα να πάω σε νοσοκομείο γιατί είτε δεν την έβρισκα, είτε μου έλεγε άλλα ντ'άλλων και δεν με βοηθούσε...υποτίθεται ότι είναι πάρα πολύ καλή γιατρός...σαν άνθρωπος όμως???????

Καλυψώ μου εγώ κόντεψα να μείνω κουφή στα 9 μου χρόνια από λάθη παιδιάτρων που ενώ είχα πρόβλημα με τις αμυγδαλές κι έπρεπε να τις βγάλω αυτοί μου έδιναν αντιβιώσεις κάθε 20 μέρες που πάθαινα ωτίτιδες και ράγιζαν τα τύμπανα...ακόμα και τώρα ένα κουσούρι στα αυτιά μου έχει μείνει, δεν ακούω καθόλου καλά.

Αναστασία μου πως πάει το δόντι? Πήγες σε οδοντίατρο? Καλά ο Σπυράκος όλα τα λεφτά, στο 'χω ξαναπεί...μπαμ και κάτω!

Ευάκι μου τί έγινε με το δικαστήριο? Τα κορίτσια σου τί κάνουν? Αύριο χρονίζει η μπουλουκίτσα νομίζω?

Αγγελική εγώ την ξεκίνησα την δίαιτα μαζί με τον άντρα μου, εδώ και τέσσερις μέρες, εκείνος έχασε τρία κιλά κι εγώ δύο...νομίζω ότι θα δούμε αποτελέσματα αν δεν λυγίσουμε, πρίν από λίγο ήμουν έτοιμη να κάνω επιδρομή στην καντίνα! Πώς πάει το διάβασμα? Ο Ιασονάκος τί κάνει?

Καλό βράδυ κουρτσούδια μου

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι διαιτα θαυμα ειναι αυτη?????2 κ 4 κιλα σε 4 μερες???καλα ακουσα?????????

ειναι σιγουρα καλη η λυσσας της πεινας????

οσο για το θεμα της παιδιατρου...αν οντως εχεις ολα αυτα τα παραπονα θα ηταν καλυτερο να το ψαξεις το θεμα..

αυτο με την αντιβιωση κ το αυτι δεν ηξερα οτι μπορεις να το παθεις....

γενικα οσο κ να εμπιστευεσαι τον γιατρο σου πρεπει να το ψαχνεις πολυ το θεμα..

κ το κυριοτερο...οσο λιγοτερα φαρμακα τοσο καλυτερα!!!!

ευακι μπες να μας πεις κ εσυ τι εγινε σημερα.....

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψώ μου την δίαιτα αυτή την έχω γράψει μερικές σελίδες πιο πίσω...την έκανε η κουμπάρα μου (από διαιτολόγο εννοείται) πριν 3-4 χρόνια και έχασε 27 κιλά σε 11μήνες!!!!!!!!! Δεν μπορώ να σου πώ ότι δεν πεινάς αλλά δεν λιμοκτονείς κιόλας...καλή είναι απλά εμείς με τον άντρα μου είχαμε συνηθίσει να τρώμε ότι βρώμικο μπορείς να φανταστείς οπότε τώρα μας φαίνεται κάπως...

Όσο για το θέμα με τις ωτίτιδες που πάθαινα, δεν φταίνε οι αντιβιώσεις γι'αυτό, απλά το ανέφερα γιατί από βλακείες γιατρών έφτασα σε σημείο να παίρνω αντιβιώσεις με τα κιλά ενώ το πρόβλημα ήταν αλλού...οι αμυγδαλές μου έπρεπε να βγούν γιατί θα με "χτυπάγανε" είτε στην καρδιά είτε στα ωτορινολαρυγγολογικά μου (όπως και έγινε τελικά) ή δεν ξέρω που αλλού. Από απανωτά λάθη όμως δεν μου τις έβγαλαν με αποτέλεσμα κάθε φορά που κρύωναν τα λαιμά μου ή απλά σιναχωνόμουν με "χτύπαγε" στα αυτιά με ωτίτιδες σε σημείο να ραγίζουν τα τύμπανα. Κάποια στιγμή έφτασα σε σημείο να αρρωσταίνω τόσο συχνά που κάθε 15-20 μέρες έπαιρνα αντιβίωση. Ευτυχώς ένας ωριλα ανακάλυψε το πρόβλημα με τις αμυγδαλές, τις χειρουργήσαμε και δεν με ξαναπόνεσαν τα αυτιά μου παρά μόνο πέρυσι που έπαθα ωτίτιδα (μετά από 25 χρόνια δηλαδή). Ο γιατρός που με χειρούργησε τότε μας είπε ότι ήμουν ένα βήμα πριν το κοχλιακό εμφύτευμα, ακόμα λίγο και θα κουφαινόμουν τελείως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σε ολες

λοιπον η Αριαδνη ειναι σαφως καλυτερα σημερις μ'ολο αυτο που περασε τις προηγουμενες ημερες ..Το θεμα ειναι οτι οι μεγαλες τελικα εχουν ιωση με βηχα που φτανει ισαμε κ εμετο απο το ζορι τους κ μυξα μεχρι το πατωμα ..Μεσα στην χτεσινη τρεχαλα μου προλαβα κ τις πηγα μεχρι τον παιδιατρο αλλα ευτυχως δεν χρειαζονται ουτε αντιβιωση ουτε τιποτα μιας κ θα περασει τις επομενες μερες ..Με λιγο ντεπονακι , λιγο ζεστο χαμομηλι με μελι κ μπολικη αγκαλια γιατι η γκρινια δεν σημαζευεται ..Δεν παραπονιεμαι ομως μιας κ φετος ομολογω οτι ουσιαστικα ειναι η πρωτη φορα που περνανε ιωση ..πολυ καλυτερα λοιπον τα πραγματα σε σχεση με περισυ ..

Νασια διαβασα αυτα που εγραψες για τις ωτιτιδες κ τρελαθηκα ..Τελικα οι γιατροι νομιζω οτι την αντιβιωση εχουν σαν μπουσουλα κ σου λεει ολα τ'αλλα καλυπτονται ..Τον κακο τους τον καιρο ..Παντως σοβαρα τωρα καντε μια ερευνα για νεα παιδιατρο στην περιοχη σας η εστω λιγο πιο μακρυα αν ειναι να εχετε μια σωστη επικοινωνια κ συννενοηση ..Δεν ξερω αν ειναι λυση να τρεχετε το μικρο στο νοσοκομειο οταν δεν μπορειτε να βρειτε την παιδιατρο ..Κ μονο τα μικροβια που μπορει να τσιμπησει απο κει ..Ευτυχως ειναι καλυτερα το Μαρουλακι σου !

Τωρα οσον αφορα το χτεσινο δικαστηριο ...Ο αντιδικος - δεν ξερω αν το λεω κ σωστα - για να αντικρουσει την υποθεση μας ισχυριστηκε κριση στον τουρισμο ..Ξεκαρδιστηκο ? Απολυτως !!!

Εννοειται οτι ο νομος ειναι με το μερος μου κ επισης οι δικαστες ηταν γυναικες κ απο οτι μου ειπε ο δικηγορος μου κ οι δυο ειναι μητερες τριων παιδιων ..Οοοοοταν βγει η αποφαση θα ειναι σιγουρα στην πλευρα μας κ θα δικαιωθουμε ..Τωρα το ποτε θα γινει αυτο με τα ελληνικα δικαστηρια θεος ξερει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

τι κανετε??

εγω ακομη πρησμενη πολυ....πηγα οδοντιατρο και μολις με ειδε μου εδωσε και αλλο αντιφλεγμονωδες

σημερα εχει πρηστει και το ματι μου....ωραιοτατα!!!

πηγα και στον γιατρο για το ζαχαρο..παω για διαβητη μου ειπε

μου εδωσε εξετασεις να κανω και παρακολουθηση του ζαχαρου για 10 μερες και να ξαναπαω+διατροφη για διαβητικους!!!

χθες ημουν ολη μερα στο ικα και ειχα και τον πονο μου

το απογευμα παω να παρω αγκαλια τον μικρο που μου ειχε λειψει...απο τοην χαρα του αρχισε να κουναει τα χερια του και το ενα προσγειωθηκε στο πονεμενο δοντι :( ποοοοοονοοοοοςςςςςςςςς

εκλαιγα απο τον πονο και ο μικρος εκλαιγε επειδη εκλαιγα εγω

με πηραν εν τω μεταξυ απο ενα γραφειο ευρεσεως εργασιας που ειχα παει και μου ειπαν οτι βρεθηκαν καποιες θεσεις και απο βδομαδα θα παω σε καποια ραντεβου!!!!!

για την θεση της καθαριστριας δεν με εχουν παρει ακομη................

ευα χαλαρα με τα δικαστηρια!!!

εγω εχω τον αλλο μηνα

με ειχαν τρακαρει και επειδη ειχα ολικη ζημια η αποζημιωση ηταν 8.000ευρω

τα πηρα μετα απο ενα χρονο απο το επικουρικο γιατι ο ηλιθιος που με τρακαρε ειχε ασφαλεια που εκλεισε μια βδομαδα μετα το τρακαρισμα

τωρα το επικουρικο μου κανει εφεση γιατι λεει ηταν πολλα αυτα που μου εδωσαν :twisted::twisted::twisted::twisted: παρολο που ειχα χτυπησει κιολας(τους ειχα και χαρτια απο νοσοκομειο+φωτογραφιες)

αλλα απο οτι μου ειπε η δικηγορος μου θα το κερδισουμε

anyway εγω λεφτα πισω δεν τους δινω!!!!! ασε που πλεον δεν υπαρχουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.....

Εύα μου να τα εκατοστήσει το Αριαδνάκι [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε γερή, δυνατή, τυχερή και πάντα χαρούμενη!!!!!! Να της δώσεις ένα μεγάλο φιλί από το Μαρουλάκι κι εμένα...

Αναστασία αυτό που έπαθες με το τρακάρισμα και την αποζημίωση το έπαθε και η αδερφή μου, έπεσε ένας βλάκας (λίαν επιεικώς τον χαρακτηρίζω έτσι) πάνω στο παρκαρισμένο (μπροστά στο σπίτι μας) αμάξι της αδερφής μου και το έκανε κατακαίνουριο (ολική ζημιά). Άφησε τα στοιχεία του μέσα στο αμάξι για να τον βρούμε γιατί ήταν 6 το πρωί. Μετά από μία εβδομάδα η ασφαλιστική του έκλεισε και τρέχαμε να βρούμε το δίκιο μας. Φαίνεται μετά το μετάνοιωσε που άφησε τα στοιχεία του και μας απειλούσε ότι θα μας κάνει μήνυση γιατί έπαθε κι αυτός ζημιά!!!!!!!!!! :evil::evil::evil: Αν είναι δυνατόν! Δεν φτάνει που διέλυσε παρκαρισμένο αυτοκίνητο ζητούσε και τα ρέστα!!!! Πάντως η αδερφή μου με πολύ τρέξιμο τότε κι επειδή ο κουμπάρος της δουλεύει στην δικιά της ασφαλιστική κατάφερε και πήρε πίσω 7000 ευρώ. Καλά ξεμπερδέματα αν και πιστεύω ότι θα το βρείς το δίκιο σου τελικά!!!

Κοριτσάκια πάω να ξαπλώσω λίγο τώρα που κοιμάται η Μαρουλίτα μου!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα

Ευχαριστω βρε Νασια να σαι καλα ! Και συ οτι επιθυμεις , να χαιρεσαι την οικογενεια σου !

Τι να πω βρε παιδια ..διαβασα κ αυτο που γραφει η αναστασια αλλα κ αυτο που γραφεις κ συ για την δικη σας περιπτωση τρακαρισματος κ ξαναναρωτιεμαι αυτο το περιβοητο ..βρε που παααααμε ...

Πλακα πλακα για να βρεις το δικιο σου πρεπει να περασεις απο τα σαραντα κυμματα κ αν εισαι ακομα με σωας τας φρενας ..εχει ο θεος ..

κοψαμε τουρτιτσα στην μικρη ..ειχε γκρινια αν κ το κερακι εμαθε την κινηση για να το σβησει ..Βουτηξε κ τον μικυ μαους της στο πλαι ..προσπαθησε να βαλει κ το ενα ποδι μεσα στην τουρτα , δεν τα καταφερε ..Παει κ αυτο ..μεγαλωσε το μωρο μου ..

Η Σοφια φαινεται να συνερχεται απο την ιωση αν κ κατι μου λεει οτι εχει τελειως διαφορετικα συμπτωματα απο την αλλη η οποια σερνεται η καημενη ..Παρολα αυτα ομως κ να την ντυσω μου ζητησε κ τα μαλλια να της φτιαξω κ αρωμα να βαλει γιατι γιορταζει η μπουλουκα της σημερα ..

Αχ ..νομιζω οτι κ παλι στο ποδι θα ειμαι ολη νυχτα αλλα τελοσπαντων ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...

ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ,

ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΛΑ!

ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΠΟΛΛΑ

ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ..... ΟΥΑΟΥ... Η ΚΡΗΤΙΚΙΑ!!!!!!!!

ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΕΥΑ!!!!!!

καλα ... ειχα ιστρο νυχτιατικα...

οσο για τα δικαστηρια με τρακαρισματα...

ευτυχως ποτε δεν εφτασα ως εκει, αλλα ενα θα σας πω...

το προηγουμενο αμαξι μου, 3 φορες με χτυπησαν και τις 3 με εγκαταλειψη!

αλλα δεν ξερανε που πεσανε.... :mrgreen:

την πρωτη φορα τον κυνηγουσα αλλα τον εχασα και πηρα το 100 κλπ κλπ...

τη 2η φορα, παρκαρισμενο κατω απο το πατρικο μου, ενας παππους (συγχωρεμενος τωρα πια) ξεχασε μετα τη στροφη να ισιωσει το τιμονι... πηρε τον καθρεφτη μου και τη γωνια του μπροστινου μου... επιδη ηταν κοκκινο το αμαξι του αφησε χρωμα μονο στο χρυσαφι μπροστινο αμαξι. επιδη το στενακι δεν το περνανε ασχετοι, εψαξα ολη τη γειτονια και βρηκα το οχημα στην πυλωτη με τα σημαδια και ακομα ζεστη τη μηχανη... ο παππους εκανε τον κινεζο οταν τον φωναξα... ξανα το 100 κλπ κλπ...

3η φορα, παραμονη Πρωτοχρονιας εφευγα απο τη δουλεια, κεντρικος Κορδελιου, διπλοτριπλοπαρκαρισμενα παντου, και ενα φορτηγακι με ξυνει ελαχιστα την πλαι πισω γωνια και συνεχιζει! τραβαω χειροφρενο, παιρνω τα κλειδια και τρεχω πισω του φωναζοντας! τον κινεζο αυτος! του φωναζα την πινακιδα του να καταλαβει οτι δεν ειμαι ηλιθια. τιποτα. το 100, κλπ κλπ...

οχι θα τους χαρισω.... βλεπουν γυναικα στο τιμονι και νομιζουν θα γλυτωσουν.... χαχαχα... τους γελασανε!!!!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ευη σ'ευχαριστω κ σενα , να χαιρεσαι κ συ την οικογενεια σου !

Καλα σιγουρα ο κοσμος δεν παει καλα ..ολοι νομιζουν οτι μπορουν να την γλιτωσουν ασχετα το τι προκαλουν στους αλλους ..

Εμεις εχουμε περασει χαλια βραδυ μιας κ απο το βηχα εκαναν εμετο κ οι δυο ..Κοινως σημερις ειμαι ξανα αυπνη ..Το μικρο ασχετα απο τον ολο χαμο ξυπνησε το καημενο κανονικοτατα στην ωρα του δηλαδη στις 7 για να φαει κ για να ξανακοιμηθει υποθετω καμια ωριτσα ακομα ..Ελπιζω μεγαλωνοντας να γινει σαν την Σοφια που βεγγαλικα να ριχνουν διπλα της αυτη τον υπνο της δεν τον χαλαλιζει ..

Πινω τον δευτερο καφε κ μαντεψτε ..καταρρεω για αλλη μια φορα .. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

ευακι μου να χαιρεσαι την κουκλα σου

να ειναι χιλιοχρονη κι παντα γελαστη!!!!

υπομονη θα περασει και αυτο που ταλαιπωρει τις μεγαλες σου

εγω ειμαι στον πρωτο καφε μιας και μολις ξυπνησαμε

ο μικρος παιζει μεσα στο δωματιο του και τραγουδαει

κι εγω παρολο το πρηξιμο μου ξυπνησα χωρις να ποναω...ακομη

σημερα παω κομμωτηριο βαψιμο-χτενισμα και νυχια

εεεε καιρος ηταν εχω να παω για τετοια περιποιηση απο τον καιρο του νωε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

...απίστευτο...η Μαρία μου ακόμα κοιμάται!!!!!!!!!

Πάω να φτιάξω καφέ μπας και προλάβω να πιώ καμιά γουλιά πριν ξυπνήσει...

Φιλιάααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αναστασια , κ συ να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις ! Αχ θα κανεις μποτε ? κ γω θελω αλλα δυστηχως που χρονος ..δεν θυμαμαι πλακα πλακα την τελευταια φορα που πηγα κομμωτηριο ..

Κ μενα κοιμουνται ακομα ..σπανιο φαινομενο αλλα αφου ειχαν χαλια νυχτα ειναι ταλαιπωρημενες κ τις αφηνω ..Ε απο κοντα κ η μικρη βρηκε την ευκαιρια να την πλακωσει το κουβερτακι .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου...

περαστικα ρε ευακι ελπιζω να περασει γρηγορα κ αυτο....

τι να πω..ειναι ο καιρος που οι ιωσεις κυκλοφορουν με το κιλο!!!!!!!!

θα το ξεπερασεις κ αυτο!!!!!ας ειναι καλα ο καφες!!!!!!!!!!

αναστασια μου καλα εκανες κ πηγες για φτιαξιμο..που κ που μας χρειαζεται μια περιποιηση μπας κ θυμηθουμε οτι ειμαστε γυναικες...

ελπιζω ακολουθωντας την διαιτα αυτην να ρυθμιστει το ζαχαρο κ να μην πρεπει να ξεκινησεις χαπια..

βαγκ σε θαυμαζω!!!!!!ετσι θελουν γτ νομιζουν οτι ειμαστε ηλιθιες!!!!!

νασια μου εγω περναω εδω κ 2 μηνες τη φαση του γλυκου....μακαρι να ειχα τη δυναμη να κανω διαιτα...

αλλα μεσα στο σπιτι με το μωρο ολη μερα νιωθω οτι δεν μπορω!!!!

την αγγελικη την πηγαμε χτες βραδυ στους δικους μου.εχουμε ενα δικαστηριο αυριο.αυριο βραδυ θα την φερουμε.

κοιμηθηκε 11 το βραδυ.ξυπνησε στις 5 κ μεχρι τις 8 δεν κοιμηθηκε..

παιζανε με την γιαγια της!!!!!!

καλα,αν την ειχα εγω εδω δεν παιζει το εργο να μου κανει τετοια..

αλλα βρηκε κ τα κανει!!!!!

ετσι κ μου χαλασει το προγραμμα του υπνου θα γινει χαμος...

εχω γ@μηθει στις δουλειες..γενικη με τα ολα της!!!!!!!!!!

εβγαλα κ ολα τα παζλ στο πατωμα κ ειδα παλι πως ειναι το σπιτι μου..

ετσι μου ερχεται να τα πεταξω απο το μπαλκονι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας ..

εγω ειμαι ξανα αυπνη ..αντε για τεταρτη ημερα στη σειρα ..οι μεγαλες ειναι λιγο καλυτερα ομως η Αριαδνη μαλλον βγαζει δοντι μιας κ εχει συνεχως χερια στο στομα σε σημειο να δαγκωνεται απο μονη της , να τσατιζεται να τσιριζει ..Αντε να δουμε ..

Καλυψω-μαρια παιχνιδακια στις 5 το πρωι ?! Ωχ μανα μου ..αν στα ζητησει κ σενα τι θα κανεις ?

Αναστασια πως παει με το δοντι ? Με το σακχαρο κ τις εξετασεις ?

Ευη οντως ετσι θελουν γιατι οπως λες αν δουν γυναικα στο τιμονι θεωρουν τους εαυτους τους υπερανω ξερολες κτλ κτλ ..

Αγγελικη που εισαι καλε ? Τελειωσες την πτυχιακη σου ?

Νασια που εισαι κ συ καλε ? Το Μαρουλακι ειναι καλυτερα ?

Ποια ξεχναω δεν θυμαμαι ..ειπαμε το αλτσχαιμερ μου χτυπα την πορτα ..τοκ τοκ ..

καλημερα σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μου ξεχασα να σου ευχηθω για την μικρουλα σου!!!!να την χαιρεσαι,να ειναι παντα γερη κ τυχερη κ να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!!!!!!να χαιρονται με τη σειρα τους ολα τα κοριτσια σου τη μαμακα τους!!!!

παλι αυπνη,ε??πωπω τι να πω......τουλαχιστον θα βγαλει δοντακι το κοριτσακι σου...

εμενα η δικια μου εχει πανω απο μηνα να βγαλει δοντι αλλα τωρα σιγα σιγα βλεπω τους κυνοδοντες..εχουμε αυριο παιδιατρο κ εμβολιο ανεμοβλογιας οποτε θα δουμε κ που βρισκομαστε απο δοντια κ μετρησεις.....

εμας μας αθωωσε το δικαστηριο,ξεμπερδεψαμε νωρις κ φεραμε ηδη τη μικρη στο σπιτι..χτες βραδυ μου ειπαν οτι κοιμηθηκε οκ απλα παντα στην αγκαλια της γιαγιας της..δεν ηθελε το κρεβατι ουτε για δειγμα!!!!!

'οποτε δεν ξερω τι θα μας ξημερωσει αποψε...αγκαλιες,παιχνιδια στις 5 το πρωι?????.....θα φανει!!!!!!

οι υπολοιπες τι κανετε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα

παιδια μιλαμε για πολυυυυυυ γκρινια το μικρο ..τι να του κανω δεν ξερω ..εχει επιστρεψει με τρελες διαθεσεις κ η μαμακιαση που λεγαμε πριν απο καιρο ..

κολλημενη πανω μου εδω κ τρεις - τεσσερεις μερες ..ουτε με τις αδερφες της να παιξει ουτε τιποτα ..εκει πισω μου να με κυνηγαει απο δωματιο σε δωματιο ..Γενικα της φταινε κ τα ρουχα της ..ελπιζω να βγει αυτο το ατιμο δοντι να τελειωνουμε ..απλα μου κανει εντυπωση γιατι μολις πριν λιγες μερες εσκασε μυτουλα το 8ο ..ολοταχως κ κατευθειαν το επομενο ? Τι να πω ..Παντως για κυνοδοντες δεν βλεπω φως ..εψαχνα κ στο ημερολογειο των διδυμων μπας κ βγαλω ακρη χρονικα για τα δοντια αλλα τζιφος ..η μια ετσι η αλλη αλλιως ..

Καλυψουλα ελπιζω να μην σας κανει περισσοτερα ναζακια το μικρο σημερις .. Εγω προσπαθω παλι απο την αρχη να την φερω λιγο στα νερα της γιατι μετα την περιπετεια που ειχε πριν λιγες μερες εχει μαλλον ψιλοτρομαξει - ..κ με το δικιο της βεβαια ..- κ με θελει κοντα της μεχρι να κοιμηθει ..θα της δωσω λιγο χρονο κ βλεπουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..αχ αυτο τον τσαμπουκα ..ποτε τον χανω ποτε τον βρισκω ..

ωρες ωρες μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι αλλα παιρνω βαθεια αναπνοη κ απλα συνεχιζω .. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...