Μετάβαση σε περιεχόμενο

lete na exei ginei to thavma k na mhn to exw parei xampari??


titina21

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsaki makari na exase ton dromo kai na mhn gyrisei mesa stous epomenous 9 mhnes...axxxx

h mesh mou milame me exei pethanei...olo me travaei kai me tsimpaei ala periodos giok....to testaki isws to kanw thn kyriakh mazi me ton kalo mou :)apo thermokrasia exw meres na thn metrisw!!tha paw na valw twra apo periergia...(einai kai arga vevea twra)alla tha valw etsi na dw pou vriskomai kai tha sas enhmerwsw...:):D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou evala thermometro..37 exw vevea einai kai 2:30 wra to vrady.......alla pwpw ryww para poly.....ax kai ayth h mesh me talaipwrei paaaaara poly....kai na fantasthte oti doulepsa mono shmera apo thn arxh ths evdomadas kai den eixame katholou douleia gia na peis oti kourastika.....xmmm axxxx eyxomai na me talaipwrei ena mikro sporaki....kai den peirazei....ANTEXW!!!! :D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax titina mou elpizw na eisai egkioula...giati emena me episkefthke pali simera...eixa 4 meres kathisterisi alla dystyxws mou irthe......!!!!!!!!!! :?:?

telos pantwn...den peirazei...exoume olokliro to 2011 diko mas!!!

elpizw na akousw apo sena euxarista neakiaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

filiaaaaaaaaaa :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας! διαβαζω το φορουμ εδω και πολυ καιρο αλλα αποφασισα σημερα να γραφτω μηπως με βοηθησετε με το προβλημα μου.

ειμαι 1μιση χρονο παντρεμενη και μολις αρχισα προσπαθειες για μωρο. με πολυκυστικες και κλασσικη διαδικασια καθε μηνα(primolout kai glucophaze).

αυτη τη φορα εχω όλα τα συμπτώματα και 22 μερες τωρα θερμοκρασία πάνω απο 37. εκανα 2 τεστ clear blue 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και αλλα 2 τις 2 πρωτες μερες καθυστερησης. ολα αρνητικα. διαβαζω βεβαια οτι συμβαινει συχνα αυτο και ελπιζω!!!

με 6 μερες καθυστερησης πλεον να παω για χοριακη? θα εχω σιγουρο αποτελεσμα? η να κανω ακομα ενα τεστ και αν ειναι αρνητικο να αρχισω παλι τα primolout?

τιτινα πες τι εγινε γιατι μας εχει ανχωσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας! διαβαζω το φορουμ εδω και πολυ καιρο αλλα αποφασισα σημερα να γραφτω μηπως με βοηθησετε με το προβλημα μου.

ειμαι 1μιση χρονο παντρεμενη και μολις αρχισα προσπαθειες για μωρο. με πολυκυστικες και κλασσικη διαδικασια καθε μηνα(primolout kai glucophaze).

αυτη τη φορα εχω όλα τα συμπτώματα και 22 μερες τωρα θερμοκρασία πάνω απο 37. εκανα 2 τεστ clear blue 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και αλλα 2 τις 2 πρωτες μερες καθυστερησης. ολα αρνητικα. διαβαζω βεβαια οτι συμβαινει συχνα αυτο και ελπιζω!!!

με 6 μερες καθυστερησης πλεον να παω για χοριακη? θα εχω σιγουρο αποτελεσμα? η να κανω ακομα ενα τεστ και αν ειναι αρνητικο να αρχισω παλι τα primolout?

τιτινα πες τι εγινε γιατι μας εχει ανχωσει!!!

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ.

ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ GLUCOPHAZE ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΛΛΑ.

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ 1/2 ΧΑΠΙ ΚΑΘΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ 1 ΧΑΠΙ ΚΑΘΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΜΕΤΑ 1 ΧΑΠΙ ΚΑΘΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ 1/2 ΧΑΠΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ 1 ΧΑΠΙ ΚΑΘΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ 1 ΧΑΠΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ Η' ΑΠΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΑΡΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ; ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΟΣΟ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον για να τα παρω απ την αρχη και να σε βοηθησω. βρηκα οτι εχω πολυκυστικες στα 18 και μεχρι τα 22 επαιρνα gynofen χωρις καμια διακοπη με αποτελεσμα να μικρυνει παρα πολυ η μητρα μου(δεν ξερω αν φταινε τα χαπια).τα εκοψα και για 2 χρονια αφησα τον οργανισμο μου να λειτουργησει μονος(με καθολου καλα αποτεσματα βεβαια).

το καλοκαιρι εκανα παλι ορμονικες και επειδη εργαζομαι σε νοσοκομειο με ανελαβε γιατρος απο εκει και μου ειπε οτι το μονο μου προβλημα ειναι η ινσουλιναιμια μου(τα ποσοστα γλυκοζης στο αιμα). μου εδωσε τα glucophaze(1 καθε μεσημερι) και μου ειπε οτι βοηθουν στη συλληψη και στο να "κολλησει¨καλα το εμβρυο τους πρωτους μήνες. επειδη του ειπα τα συμπτωματα που εχω μου ειπε να το παιρνω καθημερινα μεχρι τον 4ο μηνα εγκυμοσυνης.

βασικα το χαπι αυτο ξεγελαει τον οργανισμο και ρυθμιζει το κυκλο. φαινεται στο σωμα σου σαν να κανεις γυμναστικη και διαιτα.

εσυ παιρνεις primolout για να σου ρθει? καθε μηνα που τα παιρνω ειναι καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον για να τα παρω απ την αρχη και να σε βοηθησω. βρηκα οτι εχω πολυκυστικες στα 18 και μεχρι τα 22 επαιρνα gynofen χωρις καμια διακοπη με αποτελεσμα να μικρυνει παρα πολυ η μητρα μου(δεν ξερω αν φταινε τα χαπια).τα εκοψα και για 2 χρονια αφησα τον οργανισμο μου να λειτουργησει μονος(με καθολου καλα αποτεσματα βεβαια).

το καλοκαιρι εκανα παλι ορμονικες και επειδη εργαζομαι σε νοσοκομειο με ανελαβε γιατρος απο εκει και μου ειπε οτι το μονο μου προβλημα ειναι η ινσουλιναιμια μου(τα ποσοστα γλυκοζης στο αιμα). μου εδωσε τα glucophaze(1 καθε μεσημερι) και μου ειπε οτι βοηθουν στη συλληψη και στο να "κολλησει¨καλα το εμβρυο τους πρωτους μήνες. επειδη του ειπα τα συμπτωματα που εχω μου ειπε να το παιρνω καθημερινα μεχρι τον 4ο μηνα εγκυμοσυνης.

βασικα το χαπι αυτο ξεγελαει τον οργανισμο και ρυθμιζει το κυκλο. φαινεται στο σωμα σου σαν να κανεις γυμναστικη και διαιτα.

εσυ παιρνεις primolout για να σου ρθει? καθε μηνα που τα παιρνω ειναι καλο?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ. ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΚΛΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 35 ΜΕΡΕΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΑΙΡΝΩ DUPHASTON ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ. ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ; ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙΡΟ;

ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ. ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΚΛΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 35 ΜΕΡΕΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΑΙΡΝΩ DUPHASTON ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ. ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ; ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙΡΟ;

ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ!!!

εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα, όμως μια οικογενειακή φίλη παίρνει τα ίδια χάπια και είχε εντερικες διαταραχες.γι αυτο σου είπε ο γιατρος σου να αυξήσεις σταδιακα τη δόση. τα συγκεκριμενα χαπια ειναι για διαβητικους.

εγω τα παιρνω απο το σεπτεμβριο. τα duphaston σε τι δοσεις τα παιρνεις? και ποιες μερες?

ο γιατρος σου ειπε οτι δεν εχουν συνεπειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα, όμως μια οικογενειακή φίλη παίρνει τα ίδια χάπια και είχε εντερικες διαταραχες.γι αυτο σου είπε ο γιατρος σου να αυξήσεις σταδιακα τη δόση. τα συγκεκριμενα χαπια ειναι για διαβητικους.

εγω τα παιρνω απο το σεπτεμβριο. τα duphaston σε τι δοσεις τα παιρνεις? και ποιες μερες?

ο γιατρος σου ειπε οτι δεν εχουν συνεπειες?

ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ, ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 3-5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΡΧΕΤΕ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 40 ΜΕΡΕΣ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ GLUKOPHAZE ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ. ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΔΕ ΕΦΤΙΑΞΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax titina mou elpizw na eisai egkioula...giati emena me episkefthke pali simera...eixa 4 meres kathisterisi alla dystyxws mou irthe......!!!!!!!!!! :?:?

telos pantwn...den peirazei...exoume olokliro to 2011 diko mas!!!

elpizw na akousw apo sena euxarista neakiaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

filiaaaaaaaaaa :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ... ΤΟ 2011 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ. ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΚΛΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 35 ΜΕΡΕΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΑΙΡΝΩ DUPHASTON ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΦΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ. ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ; ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙΡΟ;

ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ...

ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ, ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ, ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ, ΕΝΝΙΑ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ.

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ...

ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ, ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ, ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ, ΕΝΝΙΑ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ.

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!

αυτο ειναι αληθεια! αργα η γρηγορα όλες θα γινουμε μανουλες!

δειτε και τα θετικα της υποθεσης!!! αν δεν μας κατσει θα χουμε ακομα ενα μηνα μπροστα μας γεματο σεξ!!!

θα σας εχω νεα απο τη χοριακη μου τη δευτερα! ελπιζω να εχω ακομα καθυστερηση(για αλλους 8 μηνες!!!) :D:D:D:D:D:D

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι χ+μ μου!!!!!!συγνώμη για την ώρα αλλά τώρα σχολασα από την δουλειά....εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια να είναι εγγυουλες και το 2011 να είναι πολύ καρποφορεί για όλες μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ... ΤΟ 2011 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

nai kalh mou!!!!!!!!!!!tha einai to niwthw....oso mauro kai an theloune na mas to kanoun oi politikoi emeis tha perasoume super!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

tha exoume glyka mwrakia sthn agkalitsa mas!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

titina mou pote tha kaneis to testaki??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου το γραφείο θα το κάνω αύριο το πρωί σήμερα εφυγα βιαστικά για την δουλειά και δεν πρόλαβα!!!!αχ τι κούραση είναι αυτή που εχω .....η μέση μου με πονάει κάθε μέρα και πιο πολυ..μιλάμε δεν μπορώ να ισιωσω..και κάτι άλλο....το πρωί που χτενιζομουνα έφυγέ μια τούφα μαλλί...παναγία μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...