Μετάβαση σε περιεχόμενο

lete na exei ginei to thavma k na mhn to exw parei xampari??


titina21

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θυμηθηκα τα δικα μου.την 1η φορα που εμεινα χωρις να το προγραματιζουμε πραγματι ενω περιμενα απο μερα σε μερα να αδιαθετησω γιατι θα πηγαιναμε διακοπες και ελεγα να προλαβω τα μπανια πηγαινα καθε 3 και λιγακι γιατι νομιζα οτι ετρεχε και τελικα ηταν κατι λιγα υγρα, ολο σκουπιζομουνα και ελεγα να μου ηρθαν αλλα τιποτα.επισης επειδη ποναγα οπως μερικες φορες περιμενεις να αδιαθετησεις και πονας χαμηλα ελεγα σιγουρα σημερα αυριο θα αδιαθετησω, τελικα αυτη η μερα δεν ηρθε γιατι ημουν εγκυος.στην 2η εγκυμοσυνη επειδη το προσπαθουσαμε και ημουν υποψιασμενη εκανα το self clear 3-4 μερες πριν την ημερομηνια της περιοδου μου και εδειξε αρνητικο δεν το εβαλα κατω γιατι κατι μου ελεγε οτι ειμαι εγκυος οποτε μολις περασε η αναμενομενη μερα πηγα και πηρα τεστ τα κλασικα που δειχνουν μετα την 1η μερα καθυνστερησης ε αυτο ηταν τελικα ημουν εγκυος. οποτε επειδη δεν πολυεμπιστευομαι αυτα τα τεστ αν θες κανε 1 μετα απο 1 μερα καθυστερησης και αν συνεχιστει η καθυστερηση κανε β-χοριακη για να εισαι σιγουρη. σου ευχομαι ενα ξεκαθαρο μεγαλο +!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU SAS EYXARISTW OLES GIA TIS APANTHSEIS SAS KAI TIS EYXOULES SAS!!!!!APORW PWS ANTEXW KAI EGW H ATIMH KAI DEN KANW!!!!TO PERIERGO EINAI OTI DEN NIOTHW KAMIA ENOXLHSH PERIODOU!!!!!KAI LOGIKA THA EPREPE NA NIOTHW GIATI EMENA OI PONOI XEKINANE 3 MERES PRIN ERTHEI!!!!EPISHS TERA TELEYTAIA SYNEXEIA XYPNAW KAI EIMAI PARA POLY PIASMENH....PONANE TA KOKKALA MOU LES KAI ME PLAKWNAN STO XYLO TO VRADY... :P:P:P:P TI NA PW.....EYXAOMAI NA PIASOUN OI EYXOULES SAS KORITSAKIA MOU!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορώ και εγώ κοριτσάκι μου πως αντέχεις!!!!!Εγώ δεν θα άντεχα με τίποτα.Περιμένουμε τα ευχάριστα. Βλέπεις είσαι στην σκέψη όλων των κοριτσιών και σου στέλνουμε όλη την θετική μας ενέργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX MARIANAKI MOU TO VLEPW OTI ME SKEFTESTE KAI ME XAROPOIH PARA POLY AYTO!!!SYGNWMH POU SAS ANXWNW VRE KORITSIA MOU APLWS THELW NA PERIMENW LIGAKI AKOMA KAI NA PARW THN APOFASH NA KANW TESTAKI!!!!PRIN LIGO PHGA TOUALETA GIATI ENIOTHW KATI NA TREXEI ALLA HTAN YGRO PALI...LIGO ASPRO...KAI EVALA THERMOMETRO KAI EIXA 37.2....H THERMOKSRASIA OTAN ERXETE PERIODOS PEFTEI H ANEVENEI????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέφτει titina οπότε για να λες 37,2 είσαι πολύ καλά.Και εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ενώ ήξερα 3 μέρες πριν την περίοδο ότι ήμουν έγκυος ,μέχρι να περάσουν αυτές οι 3 μέρες ένιωθα συνέχεια ότι θα μου έρθει και είχα πολλά υγρά και πήγαινα συνέχεια τουαλέτα και ψαχνόμουν!!!!!!!!!!!Κοριτσάκι όλες οι ενδείξεις είναι με το μέρος σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXXX AS EINAI PANAGITSA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YPOMONH ISWS KAI NA TO KANW AYRIO GATI LOGIKA ME TOUS YPOLOGISMOUS POU EXW KANEI PREPEI NA EIMAI STHN 30 MERA TOU KYKLOU TWRA!!!!!!!!!!KAI THA EPREPE NA EXEI ERTHEI H ESTW NA ME PONAEI JH KOILIA H NA ERXONTOUSAN KAFE EKRISEIS OPWS PANTA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!ΤΙΤΙΝΑ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ?ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΕΣΤ Κ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aporw kai egw me thn ypomonh mou mairoula!!!!!!!!!isws kanw ayrio telika!!!!!den niotw katholou oti tha mou erthei periodos pantws!!!!!!kai eimai stis 30 meres!!!!makari na sas anakoinwsw ta eyxarista syntoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se eyxaristw poly litsaki mou!!!!!!antapodidw thn thetikh energeia!!!!!!!!!!!!!!!!eyxomai a kalytera k se esena!!!!!

na se kala kamari!!!ti egine tin ekanes tin xoriaki?ante, an kai pisteyo tha vgei thetikotati!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA TO EKANA....ARNHTIKO DYSTIXWS....APOGOITEYTIKA....HMOUNA SIGOURH OTI THA EVLEPA ENA + ESTW KAI AXNO.... :(:(:(:( LEW NA EPANALAVW KAI TO DEYTERO AYRIO TO PRWI...AN KAI TZAMPA THA TO KANW.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ.ΚΑΝΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΥΡΙΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...