Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

κοριτσακια μου γεια σας [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

εχω την μανουλα μου απο χτες το βραδυ και ακομα δεν ηρθε απολαμβανω τις υπηρεσιες της :D:D:D:D:D:D:D:D

κοριτσια ο γαμος ηταν μια χλιδα,το απολαυσα ομως,χορεψα και βαλς με το αντρακι μου,

ειχανε φερει τραγουδιστες,και ειχαν φερει και σεφ δικο τους,εφαγα κατι απιστευτες γευσεις,ραβιολι με σαλτσα πορτοκαλι και κανταιφι :shock::shock:

το πιο ωραιο ηταν στο τελος που τραγουδουσαν ελληνικα κοματια οι τραγουδιστες,μην πω για τις τουαλετες που φορουσαν οι κοπελες!!!!θα δω αν εχω καμια καλη φωτο να σας βαλω!!!

παντως σαν τα γλεντια τα δικα μας δεν κανουν :!::!::!:

σοφακι ωραια κοιλουμπητσααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρεββέκα μου μια χαρά στιλάτη σε βρίσκω, ούτε πολλά κιλά ούτε μεγάλη κοιλιά, αν δεν το ήξερα ότι είσαι έγκυος δεν θα το καταλάβαινα απο την φώτο!!!! Είστε πάντως ταιριαστό ζευγάρι!!!!! Να περνάτε έτσι πάντα ωραία!!!!!

Να μαι κι εγώ με την κόρη μου λίγο πριν την γιορτή τηςpost-1311-13873934649868_thumb.jpgDSC00025.JPG[/attachment:1ulcocey]DSC00013.JPG[/attachment:1ulcocey]

post-1258-13873935848208_thumb.jpg

post-1258-13873935848293_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες???

που εισαστε ολες γεννατε??? :D:D:D περιμενετε και μενα καλε!!!!

σημερα το προγραμμα εχει βολτες με την μαμα!!!!τι καλα εχω πλεον παρεα να σουλατσερνω :D:D

σοφακι εισαι μια κουκλα το ιδιο και η μικρουλα σου!!!ουτε και συ εχεις παχυνει πολυ μια χαρα εγκυουλες ειμαστε!!τι ωραιο σπιτακι!!!!

αννουλα που εισαι σε καταπιε το κρεββατακι μαζι με το αντρακι????

δωστε το παρων καλε!!!!

αυριο μπαινω στην 36η εβδομαδα!!!μετραμε μερες :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Αϋπνίες έχει καμιά σας?

Από τις 4:30 είμαι ξύπνια σήμερα.

Και όλη η δεξιά μεριά πονά.

Εκεί που είναι τα ποδαράκι μας και χτυπά και πίσω μέχρι πάααανω όοοολη η ωμοπλάτη.

Στο γραφείο που κάθομαι ζορίζομαι πολύ.

Όλο σηκώνομαι και τεντώνομαι.

Marielen τι διαβάζω;;;;;;;;;;; τι έγινε ξεκινήσαμε;;;;;;;;;;;;;;;;;; να σου ζήσει κούκλα μου!!!!!!!!!!!!! Να είστε πάντα όλοι γεροί και ευτυχισμένοι!!!!!!!!!!!!!!

THEODOSIADOU με το καλό και εσύ! Είσαι η επόμενη!!

annoula1987 να χαρώ εγώ τα πιγκουινάκια μας!!!

Rebbeka καλώς την δέχθηκες την μανούλα!! Εμένα θα έρθει 10/01. Έχουμε ακόμα …

FANIKO κοντεύεις και εσύ … με το καλό!!!

Thouli εμείς θα κάνουμε την ανατροπή και θα τα πάρουνε μετά τα κιλά … μην κάνουμε ότι κάνουν όλες … χαχα

Barbitsa τέλειο το χαλάκι … ψάχνω και εγώ …

Stk εγώ τα έχω πλύνει. Το πολύ πολύ αν έχω το περιθώριο και την όρεξη να τα ξαναπλύνω να φρεσκαριστούν.

SOFIAEVA ουάου κοιλίτσα … ζήλεψα … θα βάλω και εγώ!

Barbitsa έχω να βάψω τα νύχια μου … δε θυμάμαι και εγώ από πότε … πολύ καλή η ιδέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali evdomada se oles mas :D:D:D telia i koilitsa sou sofia :D:D:D kala gai tin kori sou den to sizitao poli glikia i fotografia pou filage tin koilitsa sou :D:D ta kata fera kai afto to mina kai pira 3,5 kila zigistika proi proi sinolo 13 na ta xairomai :(:(:(:( na do pou tha ftaso :roll::roll: Irene kai go apo aipnies kala ta pao stis 3kai30 ksipnisa simera kai kata tia 5 ksanakoimithika.rebbeka kales voltoules me ti mama sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειρηνακη και stk !!!!

αυπνιες εχω και γω!!!και πονακια στους γοφους!!!αλλα αυτο που με εκνευριζει πιο πολυ ειναι η βουλωμενη μυτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka ta exo kai go afta exoun gini poli diskola ta vradia mas :(:( alla ipomoni kontevoume :D:D:D:D:D:D:D simera piga gia perpatima gia kanena 40 lepto kali molis girisa eixa arketa igra....tha paro to giatro mou na do ti tha mou pi.exi simvi se kamia sas???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υγρά έχω και εγώ κατά καιρούς.

Ισως επειδή περπάτησες και πολύ και κυκλοφόρησαν μέσα στο σύστημα...

Δες και το βράδυ αν θα είναι το ίδιο.

Ρεβάκκα και εγώ τα περισσότερα πρωινά είναι σαν να έχω φάει ξύλο.

Οσο για το μπούκωμα στο ρινικό σύστημα το έχω από τον Μαιο ... :P

Να σας δείξω και τα αυτοκόλητα μας!

post-4730-13873935848609_thumb.jpg

post-4730-13873935848711_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka ta exo kai go afta exoun gini poli diskola ta vradia mas :(:( alla ipomoni kontevoume :D:D:D:D:D:D:D simera piga gia perpatima gia kanena 40 lepto kali molis girisa eixa arketa igra....tha paro to giatro mou na do ti tha mou pi.exi simvi se kamia sas???

οταν περπαταω και γω πολυ εχω πολλα υγρα αλλα δεν εχω ρωτησει ποτε νορμαλ ειναι!!!!

για ρωτα και πες μας και μας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου.

Τι μου κανετε?

Σα να αρχισαμε να αραιωνουμε.Βαρυναμε και δεν αντεχουμε και πολυ,ε?

Ρεββεκακι μου δυο κουκλοι ειστε.

Φτου σας.

Αχ για υγρα μη μιλατε.Εγω σχεδον συνεχεια νιωθω σαν κατουρημενη.

Μαλλον τα μωρακια μας πατανε σε περιεργα σημεια ή η πολλη ελλειψη του ...γκουχ γκουχ... φταιει.

Ειρηνακι πανεμορφα τα αυτοκολλητα.

Αντε με το καλο να ερθει το μπεμπακι να γεμισει το δωματιο.

Σοφακι μητερα και κορη ειστε μοντελα.

Φτου και σε σας.

6 μερες μου εμειναν...

Ανυπομονω να περασουν οι μερες.

Πωπω,οσο πλησιαζει ο καιρος,τοσο δεν περνα.Εχει κολλησει ο χρονος.

Αυτη τη βδομαδα θα ετοιμασω και τη βαλιτσουλα μας.

Πεμπτη εχω το τελευταιο ραντεβου στο γιατρο και Δευτερα ερχεται η μπεμπα μας.

Αυτα τα νεακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακη μου την δευτερα θα φερεις το μωρακι σου στο κοσμο!!!!τι ωραια!!!!θα περιμενω πως και πως να διαβασω την εμπειρια σου!!!

εγω παρασκευη εχω γιατρο αντε να δω τι θα μου πει!!!

μολις γυρισα απο λαικη και ειμαι πτωμα!!!!

ειρηνακη μου αρεσουν πολυ τα αυτοκολητακια!!!!εγω θα μεταφερω αυτες τις μερες την κουνια στο δωματιο μου και θα περιμενω να γεμισει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακη μου την δευτερα θα φερεις το μωρακι σου στο κοσμο!!!!τι ωραια!!!!θα περιμενω πως και πως να διαβασω την εμπειρια σου!!!

εγω παρασκευη εχω γιατρο αντε να δω τι θα μου πει!!!

μολις γυρισα απο λαικη και ειμαι πτωμα!!!!

ειρηνακη μου αρεσουν πολυ τα αυτοκολητακια!!!!εγω θα μεταφερω αυτες τις μερες την κουνια στο δωματιο μου και θα περιμενω να γεμισει!!!!!!!

Θα γεμισει η κουνια με την κοπελαρα που θα βγαλεις.

Κοριτσια περνανε οι μερες και τα μωρακια θα σκανε μυτη το ενα μετα το αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν θα προλαβαινουμε να διαβαζουμε γενητουρια!!!εσυ δεσποινακη που εχεις κανονισμενη ημερομηνια εχεις ανχος????εγω εχω ανχος ποτε θα συμβει που θα μαι αν θα ειμαι ετοιμη κτλ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω αγχωθει ΑΚΟΜΑ...

Οταν δεν ξερεις τι σε περιμενει ειναι δυσκολο.

Εγω ξερω τι θα γινει και ποτε,οποτε ακομα ειμαι χαλαρη.

Το μονο μου αγχος μεχρι στιγμης ειναι αν η μπεμπα ειναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω αγχωθει ΑΚΟΜΑ...

Οταν δεν ξερεις τι σε περιμενει ειναι δυσκολο.

Εγω ξερω τι θα γινει και ποτε,οποτε ακομα ειμαι χαλαρη.

Το μονο μου αγχος μεχρι στιγμης ειναι αν η μπεμπα ειναι καλα.

ενταξη λιγο πολυ ολες ξερουμε τι μας περιμενει :D:D:D:D

και φυσηκα μονιμο ανχος να πανε ολα καλα και να ειναι υγειης τα μπεμπακια μας αλλα και μεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά!

Μόνο να πάνε όλα καλά και να είναι γερά!

Μετά τα Χριστούγεννα θα μας φέρουν την κούνια.

Θα πάει κατευθείαν στο παιδικό δομάτιο αλλά το ημιδιπλο κρεβάτι που υπάρχει μέσα δε θα μετακινηθεί ακόμα μια και σκοπεύω να μετακομίσω εκεί ώστε να μην ενοχλούμε τον μπαμπά μας μέχρι να τελειώσει η δουλειά στο εργοστάσιο.

Για να δούμε πως θα τα πάμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω εχω ενα κρεββατι στο παιδικο και σκαιυτομουν να κοιμαμαι εκει να μην ενοχλω τον τζεμ,αλλα ο τζεμ θελει να το ζησει ολο το σκηνικο να ξυπναει και εκεινος και τετοια!!να δω ποσο θα αντεξει!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην περίπτωση μας εγώ του το πρότεινα και δεν είπε οχι.

Ελπίζω να μην ενοχλείται έτσι και αλλιώς και να κάθετε να κοιμάτε στο γκαράζ ... χαχαχα ... έχουμε και εκεί κρεβάτι.

Τι να κάνω τον λυπάμαι...

16-18 ώρες σκληρή δουλειά κάθε μέρα χωρίς Σαββάτο και χωρίς Κυριακή - κάθε μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Despoinaki ante me to kalo na ipodextis to moraki sou :D:D:D rotisa ton giatro mou gia ta igra kai mou eipe oti den einai kati einai ap to perpatima kai to sarantalepto na to kano misaoro.koritsia ntrepomai poli pou ton rotao tetoia pragmata :oops::oops::oops::oops::oops: alla den mporo kiolas thelo na ksero :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε όλες τις γκαστρούλες ,

Δεσποινούλα με το καλό να υποδεχτείς την κορούλα σου , εγώ παω την τετάρτη στο γιατρό και θα δουμε τι θα μου πει , πότε θα με βάλει να γεννήσω .... κορίτσια και αύριο να μου έλεγε μια χαρά θα ήμουν , πονάω παντού , δεν μπορώ να κάτσω , δεν μπορώ να ξαπλώσω , δεν μπορώ να κάνω τίποτα στην κυριολεξία !!!! Μόνο υπομονή κάνω να είναι καλά τα παιδάκια μου και όποτε πρέπει θα με βάλει και εμένα .. ;););) Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι μου κανετε;;;;;;εγω ολα καλα!!!!!επιτελους πηραε θεση η μικρουλα κ ετσι εχω ηρεμησει..απλα κουραζομαι πολυ ποναει κ η μεση μου πολυ εχω χαθει λογω το οτι σπιτι εμεις δεν εχουμε ιντερνετ.....κ μπαινω απο της μαμα ςμου...αλλα διαβαζω συχνα τα νεα σασς απλα δεν εχω ωρα να σας γραψω!!!!να ζησει κ στην ελενιτσα η κοριτσαρα της κ δεσποινακι μου με το καλο να γεννησεις κ συ!!!!!σας ευχομαι καλα χριστουγεννα εαν δεν τα ξαναπουμε κ ναι κοριτσαι φτασαμε στο τελος................ερχονται τα αγγελουδια μας...........σας σκεφτομαι κ σας αγαπω πολυ!!!!!!!!!!θα τα ξανπουμε συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!!

Περασα το χειροτερο σ/κ και το πιο βαρετο των τελευταιων μηνων!!! Ο Σπυρος δουλευε ακομα και χθες και εμενα με εφαγε η μουγκα μεσα στο σπιτι!!!! Ευτυχως ειχα τη μπεμπουλα να κλωτσαει και δυστυχως ειχα και τις ψιλοσυσπασουλες ολη μερα να μου θυμιζουν οτι φτανει ο καιρος!!

Barbitsa το χαλι που βρηκες ειναι πολυ γλυκο και ταιριαζει απολυτα με το δωματιο που εφτιαξες, οσο για τα νυχια εχεις πολυ ταλεντο!!!! Ειναι πολυ....Merry Christmas!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

A και σταματα να βλεπεις βιντεακια με τοκετους....Το εκανα και εγω...το μονο που προσφερουν ειναι μπολικο αγχος και τπτ αλλο!!!

Stk πλυνε τα ρουχαλακια απο τωρα!!!! Ετσι για να μπαινεις και στο πνευμα...και αν νομιζεις οτι ειναι νωρις και οτι θα σκονιστουν μεχρι να γεννησεις, πλυντα και αλλη μια...ετσι εκανα και εγω!!! :lol::lol::lol:

Sofiaeva η κοιλιτσα σου ειναι τελεια και στρογγυλη (καλα μονο η δικια μου δεν ειναι στρογγυλη??)... Οσο για τη μικρη σου ειναι πολυ γλυκα!!! Πως τα περασατε στη γιορτη?

Rebbeka καλως δεχτηκες τη μανουλα σου!!! Απολαυσε τις υπηρεσιες της μεχρι εκει που δεν παει!!! Φουλ εκμεταλλευση!!! :D:D

Ο Tζεμ πραγματικα ειναι δυο μετρα!!! Δε γινοτανε η μπεμπα σας να βγει κοντο παιδακι!!!! Σε βλεπω να κανεις ειδικη παραγγελια σε κρεβατια!!! Βαλε και αλλες φωτο απο το γαμο να δουμε και εμεις πως ειναι!!!

IreneValadia βλεπω καλα πας απο αυπνιες...Καλα δεν ξανακοιμασαι μετα??? Εγω μπορει να ξυπναω 300 φορες τη νυχτα αλλα την ξαναπεφτω μετα απο λιγο και το πρωι που φευγει ο Σπυρος του δινω και καταλαβαινει...μεχρι 10.30 καμια φορα και 11....!!!!

Καλα κοριτσακια αυτο με τη βουλωμενη μυτη εμενα μου την εχει δωσει απιστευτα...!!! Απο τη μερα που εμεινα εγκυος ειμαι μονιμως μπουκωμενη, με ταλαιπωρει και η αλλεργικη μου ρινιτιδα και σα να μη φτανει αυτο εδω και 2 μηνες εχω ιγμοριτιδα και τη βγαζω με ροναλ...Τα βραδια πεταγομαι στον υπνο μου γιατι δεν μπορω να παρω ανασα!!! Βαζω το ροναλ μου και μετα απο λιγο κοιμαμαι παλι σαν πουλακι!!!!

Δεσποινα περασανε οι μερες και ξεκινας να μετρας αντιστροφα!!!! Με ενα πονο σου ευχομαι και ενα υγειεστατο μωρο!!!!

Κοριτσια εγω να σας πω την αληθεια δεν ηθελα να εχω τη μπεμπα μεσα στην κρεβατοκαμαρα μας...Βεβαια ακομα δεν εχουμε αποφασισει τι θα κανουμε, οταν ερθει η ωρα θα δουμε...

Κalli αν δεν καταφερεις να ξαναμπεις μεχρι τα Χριστουγεννα,σου ευχομαι να εχεις καλες γιορτες !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες!!!!!!!!!

Χθες είχα την αδερφούλα μου εδώ, μου έκανε δουλίτσες! Μου έφερε και μελομακάρονα που είχε φτιάξει, να είναι καλά! Πολύ μου αρέσει που έχω το σπιτάκι μου καθαρό!! Μου σιδέρωσε κιόλας και είμαι κομπλέ ;) Α δεν σας είπα! Αύριο το απόγευμα θα μου φέρουν την κούνια και το καρότσι!! :D:D Θα τα βγάλω φωτό να σας τα δείξω!!!! Θα έρθει και η κουνιάδα μου να φτιάξουμε κουραμπιέδες! Σημερα είμαι αραχτή, περιμένω πως και πως αύριο την κούνια!!

mini υπομονή κι εγώ δεν την παλεύω μέσα στο σπίτι όταν είμαι μόνη μου, αλλά σε λίγο καιρό.. δεν θα μένουμε μόνες ούτε λεπτό!! :lol::lol:

Barbitsa μόνη σου το έκανες το νύχι??? Είσαι μεγάλο ταλέντο!!

Σοφία τέλειο το σπιτάκι σου και το δεντράκι!!! και εσύ και η μικρή σου κουκλίτσες και οι δύο!!!!

Ρεββέκα είσαστε πολύ ταιριαστό ζευγάρι!!!!

Δεσποινάκι μετά τα Χριστούγεννα έρχεται και το μπεμπάκι ε?? τέλειαααα!!!! :D:D Άντε περιμένουμε να μας πεις νέα!!!

Ειρήνη κι εγώ έχω αυπνίες καιρό τώρα. Το βράδυ δεν μπορώ να κοιμηθώ πριν τις 2 και το πρωί ξυπνάω στις 7 που ξυπνάει και ο άντρας μου και δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ αμέσως. Ξανακοιμάμαι κατά τις 9 και σηκώνομαι στις 11-12! Το έχω συνηθίσει πια..

φιλάκια πολλά σε όλες!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...