Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια....ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη..Σημερα πηγα για το doppler~ 1900 γραμμαρια η μπεμπουλα στις 31 βδομ+0 μερες~ Ειχε το κεφαλακι προς τα κατω..ολα καλα !!!

Ο 8ειος μου λεει οτι αν φτασω τις 40 βδομαδες το μωρο 8α φτασει τα 3.600 :shock:;):shock::)

fIlaki πλακωσου στα γλυκα....εχεις πολλα περι8ωρια !!αχχχ ποσο σε ζηλευωω :shock:

Τωρα ραντεβου μετα τις γιορτες :) Ν Α Εχετε ενα τελειο σαβ/κο....φιλακιΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου γλυκά σας γράφω μετά από πολύ καιρό μιας και είχα περιπέτεια. Ένα θα σας πω αυτή τη στιγμή κρατάω αγκαλίτσα τη μπεμπούλα μου που ήρθε στη ζωή με καισαρική τομή στις 13-12 !!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] ήταν λίγο βιαστική. Μπήκα στο νοσοκομείο την 1 Δεκεμβρίου λόγω πρόωρων συσπάσεων μου έβαλαν ορό Yotopar μήπως και σταματήσουν γιατί ο γιατρός φοβήθηκε λόγω προηγηθήσας καισαρικής τομής. Μόλις μου τον έβγαζαν οι συσπάσεις χειροτέρευαν. Νοσηλεύτηκα για 13 ημέρες με ορό αλλά οι συσπάσεις συνεχιζόταν οπότε μπήκαμε για καισαρική τη Δευτέρα τη μέρα που μπήκα στην 36η εβδομάδα. Όλα πήγαν τέλεια η μικρή ζύγιζε 3520 Kg και γεννήθηκε υγιέστατη!!! Χθές το απόγευμα επιστρέψαμε σπιτάκι μας και παρόλη την ταλαιπωρία μας νοιώθω τρισευτυχισμένη!!!! Θα κάνουμε Χριστούγεννα με τη μπεμπούλα μας!! Το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο που είχα ποτέ. Σας εύχομαι ολόψυχα με το καλό να κρατήσετε όλες τα μπεμπάκια σας αγκαλίτσα και να νοιώσετε την ευτυχία που νοιώθω αυτή τη στιγμή. Φιλιά πολλά σε όλες σας!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πενυ και φιλακι τελεια τα νεακια σας για τα μπεμπακια!!!!μπραβο!!!

μαριελεν :!::!::!::!::!: τι απιστευτα νεα ειναι αυτα εισαι η πρωτη της παρεας!!!!μια χαρα κιλακια γεννηθηκε να σου ζησει να εισαστε παντα ευτηχισμενοι,υγειης και καλοτυχο το μωρακι σου συνχαρητηρια!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marielen να σας ζησει η μπεμπουλα!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Να ειναι τυχερη και γερη!!!!!

Ευχομαι να ζησεις τα πιο ευτυχισμενα Χριστουγεννα της ζωης σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοιλιτσες μου στρουμπουλες.

Πως ειστε?

Κατα αρχας να ευχηθω στην Ελενη μας να της ζησει η κορακλα.

Να ειναι γερη,δυνατη κι ευτυχισμενη.

Καλη λοχεια σε σενα.

Περιμενουμε φωτο και λεπτομερειες για τα παντα.

Σημερα πηγαμε για καρδιοτοκογραφημα και στο γιατρο μας.

Η μπεμπα μας ειναι 2950 και ειναι ολα τελεια.

Φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη να σου ζησει τελεια Χριστουγεννα αντε κ στα δικα μας!!

ησουν κ η πρωτη στη λιστα μια μια να σβηνεται!

Δεσποινα σε πλησιαζουμε στα κιλα στη 37 εισαι εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!Μια βδομαδουλα ελειψα κι αρχισατε να γεννοβολατε βρε;;;;;;; :o:o:o:o

Μαριαλενα μου να σου ζησει η κορακλα σου!!!!!!!!!!!!!!!! Να ειναι γερη και τυχερη σε ολη της τη ζωη!!!!! :-*:x:-*:x ο μπομπιρακος μου και στις 40 εβδ να γεννηθει δε θα φτασει το βαρος της ζουζουνας σου!!!! :lol::lol::lol:

Κοριτσαρες μου δεν προλαβαινω να σας διαβασω, ευχομαι οοοοοολες να ειστε καλα!!!! :-*:-*:-*

Εγω σταματησα τη δουλεια λογο καιρου και απο το σπιτι.....με την Αντωνια......δεν προλαβαινω τιποτα!!!! 8-|8-|

Ο μπεμπης μου ειναι 2400 και γενναω 5/1!!!!!!! Ελπιζω να προλαβω αυριο να μπω και να τα πουμε!!!!!

Σας φιλω οοοοοοοοολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααααα!!!!Τι βλέπω!!!???Αρχίσαμε τα γεννητούρια????!!!!! :D:D:D Πολύ χαίρομαι!!!

Μαριελεν,να σου ζήσει η μικρή!!!Ταλαιπωρήθηκες λίγο αλλά σίγουρα άξιζε!!!Άντε Δεσποινάκι,είσαι η επόμενη!!!!! :D:D:D

Την Δευτέρα έχω doppler και θα σας πω και τα δικά μας νέα!!!Προς το παρόν απολαμβάνω τον αντρούλη μου που στερήθηκα τόσο καιρό και μου έλειψε!!!Σαν ερωτευμένοι πιγκουίνοι είμαστε!!αχαχαχα!!! :lol:

Από κιλά είμαι +7!!Τους επόμενους 2 μήνες που μου έμειναν δεν πιστεύω να πάρω πάνω από 3 ακόμα οπότε νομίζω είμαι σε πολύ καλό δρόμο!!!Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeera :D:D:D efxomai na exoume oles ena telio savvatokiriako :P:P nomizo omos oti to pio telio tha to exi i Marielen kai me to dikio tis :D:D:D:D na sou zisi na einai gero kalotixo kai panta eftixismeno :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: kai sis na eiste panta kala na to kamaronete :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::x:x:x sigkinithika para poli eilikrina :((:(( otan diavazo gia kopeles pou gennisan anipomono akomi perissotero nomizo pos den tha perasoun pote oi meres :(:(:( kai kati asxeto poso asxeti eimai dil pou den mporo na valo to tickeraki mou?? exo prospathisi apires fores alla tipota #:-s#:-s#:-s#:-s filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες ομορφες!!!! :D:D

σημερα ερχετε η μανουλα μου και αρχιζει η αγωνια γιατι ειχα συνδεσει τον ερχομο της με την γεννησει της λυδιας μου!!!!ανυπομονω!!!!

εχω και τον γαμο σημερα,θα σας βαλω φωτο αν δω τιποτα περιεργο απο τουρκικο γαμο και το τραβηξω!!!!

αχ ματα φτανεις και συ!!!!καλε λεμε αρχισαμε να γενναμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :shock::shock::shock::shock::shock:

αννουλα και γω ακριβως 7 κιλα πηρα,τωρα ζυγιστηκα!!!

ανθουλιτσα μου πολλα φιλακια και σε σενα!!!μουτς!!!

δεσποινακη τελεια τα κιλακια!!!ολα καλα!!!θα ερθει η ψυχουλα σου συντομα και σενα αντε με το καλο!!!

καλημερα σε ολες!!!!εχω πολλες δουλιτσες σημερα αλλα εδω θα μαι θα μπαινοβγαινω :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου ,

πήγα χθες στο γιατρό όλα καλά πάνε , ο μπέμπης είναι 2472γρ και η μπέμπα 2188γρ , από δευτέρα σταματάω τα yutopar και το μαγνήσιο και μου είπε ο γιατρός ότι αν δεν γεννήσω μέχρι 31/1 γιατί έιναι σχεδόν έτοιμα τα μωρά , και θα με ξαναδεί στις 22/12 και θα με προγραμματίσει για 6/1,αν δεν γεννήσω νωρίτερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..αρχισαν τα γεννητουρια??????? :D

να σου ζησει μαριελεν...

αντε με το καλο να ερθουν κ τα μωρα ιανουραριου..εγω ακομα εχω,,8 βδομαδες.. :P

μα καλα αερα τρωτε κ δε παχενεται? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! Σας ευχαριστώ όλες για τις όμορφες ευχούλες σας να είστε όλες καλά και να φέρετε στο κόσμο με ένα πόνο τα μωρουδάκια σας!!!! Ακόμη δεν το πιστεύω ότι την έχω αγκαλίτσα. Είναι ήσυχο μωράκι τρώει λίγο αλλά κοιμάται πολύ. Επειδή όταν γεννήθηκε δεν μπόρεσα να τη θηλάσω της έδωσαν ξένο γάλα και δύο μέρες τώρα της δίνω το δικό μου που μετά από προσπάθεια ευτυχώς κατέβηκε και σιγά σιγά αντικαθιστά το μπιμπερό. Υπομονή κοριτσάκια μου σε ότι περνάμε το αντάλλαγμα είναι πολύ μεγάλο!!!! θα το καταλάβατε όταν με το καλό τα πάρετε αγκαλίτσα η μυρωδιά τους και μόνο σε κάνει να τρελαίνεσαι!!!! τι όμορφο πράγμα να γίνεσαι μανούλα!!!! άντε συγκινήθηκα πάλι :P Σας φιλώ όλες και σας εύχομαι ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marialen mou sygxarhthria na giati mas xathikes prepei na eisai triseytixismenh edo emeis xarhkame polu!!!! sou eyxomai kalh loxeia na exeis kai na sas pane ola ola kala ta dyskola perasan ti oraia tora anypomonoume akoma pio polu!!! kai ta kila tou morou sou einai mia xara gia th bdomada pou to gennhses!!!

ego koritsia mou ekana th vlakeia kai eida kati video me gennes sto youtube kai fovhthika polu.. tora omos phra polu dynamh apth marialen kai eimai polu kala psixologika..

ante na pernoume seira kai oi upoloipes...

rebbeka gine mia thea gia to gamo perimenoume foto!!

anna zhse ton antroulh sou na anaplhrosete tis stigmes pou hsastan xoria kai syntoma tha xete kai to moraki sas parea!!!

faniko nomizo pos eisai h epomenh!!!mia xara ta morakia sou

despoina liges meres exeis kai sy!!!

exthes irthe h kollhth mou (mellousakoumpara) me ton diko ths kai mas eferan doro gia to moro 15 paketa pampers babylina!!e eisai trelh ths leo.nanai kala ola ta perimena alla tetoio doro pote!!nomizo pos elusa to thema babylina gia to proto kairo.

ax koritisia nomizo pos vrhka to teleio xali kai pos tairiazei ganti gia to domatio tou moroy mias kai exei thema tous looney tunes tha sas to valo apo kato na peite gnomes!!

post-14119-13873935841566_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα, καλό Σαβ/κο!!!!!!!!!!!

Σήμερα δεν ξύπνησα καλά, νιώθω σαν να έσκαβα χθες και δεν είχα όρεξη ούτε από το κρεβάτι να σηκωθώ.. Ελπίζω να μου φτιάξει η διάθεση!

Marielen να σου ζήσει η μπεμπούλα!!!!!!!! Να είναι καλότυχη και ευτυχισμένη!!! Καλή λοχεία κοπέλα μου!!!!!!!! :D:D:D

Φανή μια χαρά κι εσένα τα μωράκια σου!! Κι εγώ αν δεν γεννήσω νωρίτερα, με έχει προγραμματίσει για 8-10 Γενάρη. Στις 29 του μήνα έχω ραντεβού για να δούμε τι θα γίνει.

Ρεββέκα τυχερούλα, έρχεται η μανούλα? Τέλεια!!! Άντε περιμένουμε φωτό από το γάμο!!!

Μάτα κι εσένα ο μπεμπάκος σου μια χαρά είναι!!! Άντε κοντεύουμε σιγά σιγά όλες!!!

Φιλάκια κοριτσάκια μου, να περάσετε καλά το Σαβ/κο και να κάνετε και καμιά βολτίτσα για μένα!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbitsa poli oraio to xali ontos tairiazi :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: koritsia piga kai agorasa to proderm to igro gia na plino ta rouxa tis mpempoulas mou meta tis giortes alla den antexo leo na ta plino apo tora :-?:-?:-?:-? eimai 33 evdomadon me pithani imerominia 6 2 2011 lete na einai noris akomi?esis ta exete etoimasi??? :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbitsa poli oraio to xali ontos tairiazi :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: koritsia piga kai agorasa to proderm to igro gia na plino ta rouxa tis mpempoulas mou meta tis giortes alla den antexo leo na ta plino apo tora :-?:-?:-?:-? eimai 33 evdomadon me pithani imerominia 6 2 2011 lete na einai noris akomi?esis ta exete etoimasi??? :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!! @};-@};-

Marielen ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!! :x:x:x

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

stk ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 32 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΠΗΡΑ :-*:-*

barbitsa ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΧΑΛΑΚΙ ΣΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ LOONEY TUNES!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ @-)@-) ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! :lol::lol::lol:

FANIKO ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ ΣΟΥ [smilie=love3.gif] ΑΝΤΕ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ

rebbeka ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΗΜΕΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΜΕΤΑ :-*

annoula1987

dat

ioanna123456

IreneValadia

Lenaki26

matΑ

THEODOSIADOU

thouli

geozouli

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! :x:-*:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι εύχάριστα νέα διαβάζω!!!!! Μarielen μου να σου ζήσει το μωράκι σου, μπράβο σου που προσπαθείς με τον θηλασμό,καλή λοχεία να έχεις κοριτσάκι μου!!!!

Ρεββεκάκι καλώς να δεχτείς την μανούλα σου, σαν τη μανούλα δεν έχει!!!!!

Βarbitsa να μη σε επηρεάζει τίποτα, κάθε γέννα όπως κ κάθε μωράκι είναι διαφορετικό, να σκέφτεσαι μόνο θετικά κ αισιόδοξα κ όλα θα πάνε καλά!!!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά, ο μπέμπης ως συνήθως κάνει τα ακροβατικά του στην κοιλιά μου κ περιμένουμε πως κ πως να περάσει ο καιρός να έρθει η 07/01. Αύριο είναι η γιορτούλα της κόρης μου, θα είναι Παναγία (πρωταγωνιστικό ρόλο θα εχει το κορίτσι μου) κι έχω μια σχετική αγωνία.

Σας βάζω κ 2 φώτο να δείτε κ την δική μου κοιλίτσαPicture 010.jpg[/attachment:1w1l9d6i]post-1311-13873934649868_thumb.jpgPicture 009.jpg[/attachment:1w1l9d6i]

post-1258-1387393584199_thumb.jpg

post-1258-13873935842074_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiaeva ωραία κοιλίτσα!!!!!!!!! :-*:-* Να καμαρώσεις αύριο με το καλό την κορούλα σου!!! κι εσύ 7/01 είσαι?? Άντε κοντά κοντά είμαστε όλες!!!!

stk κι εγώ τα έχω πλυμένα τα ρουχαλάκια και στα συρτάρια τους. Καλύτερα να τα έχεις καθαρά φυλαγμένα για να μην αγχωθείς τελευταία στιγμή ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kai pali!!

stella rotas kiolas ego tha ta eixa plynei eidh!!plynta kai apolayse th diadikasia!!

ellena ontos einai polu glukoulia maresoun polu k mena

sofia ti glukia koilitsa stilaki eisai k sy blepo!!

zoi koimhsou oso mporeis mas perimenoun ksenyxtia!

mini kai go to akousa ayto gia to tzaki oti den kanei tora to thimithika na sto po

parte mati ekana peiramata sta nyxiamoy shmera etsi gia tis meres

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia :-h:-h:-h exthes eplina ta prota rouxalakia tis mikris axou eniosa para poli oraia,skeftomoun o ti se ligo kairo tha tin exo mazimou kai imoun poli xaroumeni [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] tha ksekiniso na etoimazomai telika siga siga kalitera na einai etoima kai na min trexo teleftaia stigmi.poli oraia ta nixakia ego sinexia ta troo kai einai poli konta. :(:( filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...