Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσαρες!!!! [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

σημερα εχουμε την επετειο μας!!!!κλεινουμε 1 χρονο παντρεμενοι!!!ειχα σκοπο να του κανω ενα ωραιο δειπνο στο σπιτι αλλα τελικα θα παμε εξω το βραδυ γιατι δεν εχω κουραγια!!!!

σημερα δεν σηκωθηκα καλα,πολυ βαρος νιωθω!!γιατι αραγε :crazy::crazy::lol::lol::lol::lol:

αχ εφερε τα ποδια της δηλαδη τις τεραστιες ποδαρουλες της στο στομαχι μου!!!προτιμουσα να μου κλωτσαει τα πλευρα μου!!!

πενυ εμενα μου αρεσει οτι εχει να κανει με ξυλο!!!!αλλα αυτο ειναι αποκλειστηκα γουστο δικο σας!!!και οι λευκες ειναι ωραιες απλα θεωρω το ξυλο πιο ζεστο!!!

αννουλα καλημερα!!!!τι χαρουλες ειναι αυτες???φτου φτου!!!

αντε μινι λιγο εμεινε ολες μια μια τωρα θα περιμενουμε!!!και γω λεω πως τελος του μηνα θα γεννησω!!!ας παρουν τα νινακια μας κιλα και να ναι υγειεστατα και ας ερθουν!!!

ειρηνακη εεεεεεε δεν ειμαστε και τοσο μινιον καλε!!!!απλα αυτοι ειναι πολυ ψηλοι!!!ελεος που τους βρηκαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρεβέκκα μου να ζήσετε!!!

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεσται την Λυδία σας και τα άλλα κουτσούβελα που θα προκύψουν!!!

@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kopelies

penny emena maresei to leyko mhn koitas pou h dikia mas einai kafe mas thn phre o petheros e den elege na thn allakso (pantos thn panta thn allaksa giati htan kitrinh thn phra asprh kai allaksa kai to sxedio htan trenaki k to kana arkoudaki)xroma den mporousa na allakso.opote esy des poia tha s kanei klik kai parthn

mini me geia to doraki mia xara!! elpizo na kaneis koumpara th kollhth sou!kai emena h kollhth mou tha ginei!! kai go psiloponao kai exo xestei teleios sorry gia thn ekfrash alla fovamai poluuuu

anna shmera einai h mera sou

rebbeka na zhsete kai sena h mera sou einai na perasete teleia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου !!! διαβασα τα νεακια σας χαιρομαι που ολες ειστε καλα!!!

rebbeka χρονια σας πολλα με το καλο να ερθει και το μωρακι σας!!! :ymparty:

annoula1987 ερχετε ο αντρουλις σου τι καλα!!! :ymapplause::-bd

τα δικα μας τα νεα ειναι τα εξεις: προχθες πηγαμε στο γιατρο μας και η μπεμπουλα μας εφτασε τα 2000γρ !!! και ολα ειναι τελεια :x:lol:

και επιτελους εχθες πηγαμε και παραγγειλαμε κουνια για την μπεμπα μας την πηραμε σε ενα πολυ γλυκο χρωματακι σε κρεμ και εχει και ζωγραφια δυο αρκουδακια που αγκαλιαζονται θα σας εβαζα φωτο αλλα λογο γιορτων θα αργησει λιγο να μας την φερουν μου ειπαν μετα απο μηνα

τωρα θελουμε πολυ λιγα πραγματακια να παρουμε ακομα και να φτιαξουμε και την βαλιτσα

αχ κουκλιτσες μου ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 8 ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif]

αντε να περασουν οι μερουλες και να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα [smilie=binkybaby.gif] [smilie=love4.gif]

barbitsa!!!

dat

ioanna123456

IreneValadia

Lenaki26

Marielen

mata

THEODOSIADOU

mini82

penny1979

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbitsa!!! μου ειναι τελειο το δωματιο πολυ μαρεσει οπως το εχετε διακοσμησει!!!στην κουνια που παραγγειλαμε εχουμε και εμεις την ιδια ζωγραφια!!! δεν ειναι πολυ γλυκουλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barbitsa ειναι τελειο το δωματιο!!!! Και τελειοποιημενο...εγω υποτιθεται γενναω σε 24 μερες και ακομα δεν εχω τη συρταριερα, την κουρτινα και περιμενω να μου αντικαταστησουνε την κουνια....κατα τ'αλλα ειμαστε ετοιμοι!!!!!!!

Αυτο περι 'χεσιματος' δεν το εχεις μονο εσυ πιστεψε με. Και εγω τα εχω κανει πανω μου και σκεψου οτι δεν θα κανω και επισκληριδιο...

Ελενα με γεια και η δικη σου κουνια!!!

2 κιλακια η μπεμπουλα σου!!! Πως μεγαλωνουνε τοσο γρηγορα βρε κοριτσια?? Εγω ακομα δεν μπορω να συνειδητοποιησω πως κουβαλαω ενα μικρο ανθρωπακι!!!!

Το καλυτερο δε σας εχω πει τι εκανα (ή μαλλον δεν εκανα ακομα) για να μη αγχωνομαι... Ενω εχω τα ρουχαλακια ετοιμα και της μπεμπας και τα δικα μου για το νοσοκομειο, δεν τα εχω βαλει ακομα στη βαλιτσα, γιατι οσο 8α τη βλεπω ετοιμη θα αγχωνομαι ακομα περισσοτερο!!! Πως με βλεπετε????? παρ'ολα αυτα....ειμαι πανετοιμη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!

barbitsa με γεια τα επιπλάκια!!! Είναι πολύ ωραίο το δωμάτιο!!!!!!

Ρεββέκα μου να τα εκατοστήσετε!!!!! Να είστε πάντα αγαπημένοι και με το καλό να υποδεχτείτε την ζουζύνα σας!!!!

Αννούλα ήρθε ο αντρούλης?? Γιούπιιιιιι!!!!!!!! :D:D

eeleennaa τώρα μπήκες στον 8ο και η μικρή είναι 2 κιλά?? :o:o Μπράβο βρε θηρίο!!!! Μια χαρά η μπεμπούλα σου!!!!

minie μου αρκεί που τα έχεις έτοιμα τα ρουχαλάκια και τελευταία στιγμή τα βάζεις στην βαλιτσούλα, δεν πειράζει :):) Πιστεύω εκείνη την ώρα θα τα κάνουμε όλα μηχανικά.. κι εγώ έχω να φτιάξω το βαλιτσάκι με τα καλυντικά το οποίο το αφήνω για τελευταία στιγμή :) αααχ θα έρθει η ώρα και ούτε που θα το καταλάβουμε!!! :D:D

Εγώ σήμερα έκανα λίγες δουλίτσες.. όσο και να θέλω να κάτσω ξάπλα δεν μπορώ βρε κορίτσια, κι έτσι μαγείρεψα και σιδέρωσα λίγο.. τώρα ξεκούραση!

φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου!!!!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκες κοιλιτσες.

Τι κανετε?

Εγω ειμαι μονη στο κρεβατι,δουλευει βραδυ ο καλος μου σημερα.

Αυριο εχουμε ραντεβου στην κλινικη για καρδιοτοκογραφημα και μετα θα παμε στο γιατρο να δουμε τη μπεμπα μας.

Αχ κοριτσια πλησιαζει ο καιρος.10 μερες εμειναν,απο αυριο γινεται μονοψηφιος ο αριθμος.

Ολα ειναι ετοιμα.Προχθες βαψαμε και ετοιμασαμε το δωματιο μας.

Μονο η βαλιτσα εμεινε αλλα θα την κανω την αλλη βδομαδα.

Αυτα τα νεα μας.

Ρεββεκακι μου να τα χιλιασετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι.Με το καλο να ερθει η Λυδια σας και πολλα πολλα ακομα μωρακια.

Αννουλα μου υποδεχθηκες τον αντρουλη σου?Τωρα μην τον αφηνεις απο διπλα σου.

Φιλακια σε ολα τα γκαστρουλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!'Ηρθε επιτέλους ο καλός μου!!Βρισκόμαστε σε φάση προσαρμογής τώρα και είμαστε λίγο κάπως αλλά θα συνέλθουμε που θα πάει!!Μάλλον θα χαθώ για λίγο αλλά θα επανέλθω μόλις ηρεμήσουμε κάπως!!Φιλάκια πολλά και να μου προσέχετε!!!Ρεββεκάκι,να τα χιλιάσετε με τον Τζεμ και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

ευχαριστω και παλι για τις ομορφες ευχουλες σας!!!

εχτες τελικα δεν βγηκαμε ηταν ο καιρος χαλια,αλλα αφησε την δουλιτσα του το αντρακι μου ηρθε το μεσημερι κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα οσο μπορουσαμε :D παιξαμε επιτραπεζια μου μαγειρεψε μια ωραια μακαροναδα και περασα πολυ ωραια!!!

εχτες η μικρη μου ηταν τοσο ανυσηχη στριφογυρνουσε με πονουσε απιστευτα η κοιλια μου επερνε περιεργα σχηματα,φοβομουν μην κανει τουμπα και γυρισει αλλα ευτηχως το πρωι ενιωσα τα ποδια της στα πλευρα μου!!!το μαναρακι μου μεγαλωσε πολυ για να κατσε μεσα σε αυτην την κοιλια!!!τι να κανω δεν ξεχειλωνει αλλο!!! :roll::roll::roll:

δεσποινακη μου λιγοτερο απο 10 μερουλες τι ωραια ανυπομονω να μας πεις!!!θα σε αφησουμε να μας ξεχασεις για λιγες μερες αλλα οχι για πολυ :P

αννουλα μου εσεις να εισαστε καλα και μπες οποτε θες!!!στελνε που και που κανενα μυνηματακι να ξερουμε οτι εισαι καλα!!!σε φιλω

ζωουλα μου ενταξη αμα κανεις λιγες δουλιτσες να περναει η ωρα να μην αποτρελαθεις δεν πειραζει αλλα μην το ζοριζεις και πολυ!!!

μπαρμπιτσα τελειο το δωματιακι μου αρεσει πολυ!!!

ελενακι μεγαλη η μπεμπουλα σου εμενα τωρα στην 35η και ειναι 2.200 μπραβο!!!!

εγω κοριτσια βεβαια εχω το ανχος για τον τοκετο να πανε ολα καλα αλλα παω και συνειδητοποιημενη στο τι θα μου συμβει,θα πονεσω ναι το ξερω αλλα για μια μερουλα βρε κοριτσια θα ταλαιπωρηθουμε ισως και ωριτσες μονο!!!!λεω συνεχεια μια μερα ειναι θα περασει!!εδω καθε μηνα κοιλοποναω και δεν περνω κανενα δωρακι :D τωρα που θα παρω να φοβηθω???? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles sas :-ss:-ss:-ss:-ss xairomai para poli poli pou akouo oti eiste oles kala me ta morakia sas. :ymparty::ymparty::ymparty: rebbeka na zisete panta eftixismenoi kai me to kalo to moraki sas. :ymapplause::ymapplause::ymapplause: rebbeka exthes to vradi etsi imoun kai go den mporousa na koimitho itan poli anisixi...eixan pristi kai para poli ta daxtila mou toso pou me ponagan otan ta ligiza :(:( tin alli evdomada exo giatro tha ton rotiso ...se sas simvaini afto prizontai katholou xeria podia???? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles sas :-ss:-ss:-ss:-ss xairomai para poli poli pou akouo oti eiste oles kala me ta morakia sas. :ymparty::ymparty::ymparty: rebbeka na zisete panta eftixismenoi kai me to kalo to moraki sas. :ymapplause::ymapplause::ymapplause: rebbeka exthes to vradi etsi imoun kai go den mporousa na koimitho itan poli anisixi...eixan pristi kai para poli ta daxtila mou toso pou me ponagan otan ta ligiza :(:( tin alli evdomada exo giatro tha ton rotiso ...se sas simvaini afto prizontai katholou xeria podia???? :?::?:

καλημερα :D σ ευχαριστω !!!!!!

να μην τρως αλατια και πινε πολυ νερο!!!ελενξε την πιεση σου!!!! ;) και φυσηκα ρωτα την γιατρο σου αλλα μην περιμενεις την αλλη βδομαδα οτι σε ανυσηχει να το ρωτας αμεσως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εδώ πάλι βρέχει … πάλι το ρεύμα πάει και έρχεται … τα γνωστά…

Ηρεμία … ηρεμία … ομμμμμμμμμμμμμμμμμ….

Barbitsa πολύ ωραίο το δωμάτιο! Άντε να κάνω και το δικό μας να σας το στείλω να το καμαρώσετε!

Eelleennaa κοπελάρα η μπέμπα!!!!!!!!! 2,000κιλά!!!

mini82 και εγώ την βαλίτσα λίγο λίγο την κάνω … μη νομίζεις. Κάθε πρωί βάζω και κάτι γιατί το απόγευμα αποφεύγω να ανεβαίνω στο δωμάτιο που είναι στον πάνω όροφο. Έχουμε και την σκάλα βλέπεις. Οπότε λίγα λίγα.

Geozouli εμένα με έχει πιάσει μια τεμπελίτιδα ή είναι άμυνα του οργανισμού για να μην κουράζομαι … τι να πω. Τα βασικά κάνω, ένα μαγείρεμα, κουζίνα λίγο τα μπάνια και πάλι κουράζομαι. Αλλά ούτε και να καθίσω μπορώ. Έτσι το ρίχνω στον περίπατο μέσα στο σαλόνι. Ευτυχώς που έχω και αυτήν την λύση!

Δεσποινάκι μας κοντεύεις! Άντε να κάνεις την έναρξη!!! Με το καλό κουκλίτσα μου!

Stk εγώ δεν έχω πρηστεί καθόλου αλλά ίσως παίζει ρόλο που χρησιμοποιώ το πράσινο αλάτι και πίνω πάνω από 2 λίτρα νερό χωρίς τα τσάγια και τα γάλατα. Βέβαια είναι χαρακτηριστικό των τελευταίων μηνών το πρήξιμο οπότε μάλλον δεν είναι ανησυχητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους μετά από τόσες μέρες που κόλλαγε το Internet κατάφερα να συνδεθώ σήμερα , από ότι διάβασα είσται όλες καλά, εγώ πάω σήμερα στο γιατρό και θα σας πάω τα νέα το βράδυ ή αύριο . Αντε λίγες μέρες μείνανε και τελειώνουμε κορίτσια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες!!!

Καλα τι κρυο ειναι αυτο σημερα...Εδω στην Πρεβεζα δεν χιονιζει σχεδον ποτε, μια φορα στα 10 χρονια και αμα....Παντου τριγυρω τα βουνα ειναι χιονισμενα, μακαρι να χιονιζε και εδω...Τι ωραια που 8α ηταν. Εχω αναψει και το τζακακι μου και απολαμβανω τη φωτιτσα!!! Να ρωτησω και κατι...Σας εχουνε πει εσας πως οταν εχεις μωρο απαγορευεται να αναβεις τζακι??? Αχ θα τρελαθω...!!!Ειναι τελεια παρεα, ειδικα οταν καθεσαι τοσες ωρες μονη σου..

Δεσποινα ερχεται η μπεμπουλα σου!!! Τι καλα, περασανε οι μερες και θα την κρατησεις στην αγκαλιτσα σου!!! 10 μερουλες ακομα!!!!!

Ρεββεκα, μια χαρουλα κανατε που καθησατε σπιτακι χθες...Καμια φορα περνας πολυ καλυτερα στο σπιτι παρα εξω...Και ουτε ταλαιπωρηθηκες...ευτυχως το αντρακι σου σε προσεχει και σε εχει σαν βασιλισσα...Τωρα που περιμενετε και την πριγκιπισσα σας, ποιος σας πιανει!!!! Αυτο που λες με την κοιλια το ειχα και εγω για αρκετο καιρο..νομιζα οτι θα σκιστει η κοιλια μου..Τωρα δεν το αισθανομαι τοσο εντονα, αλλα εχει βαλει αυτα τα ποδαρακια κατω ακριβως απο τα πλευρα, στη δεξια μερια και ωρες ωρες μου κοβει την ανασα...Ασε που την αισθανομαι τοσο χαμηλα που νομιζω πως αν βηξω θα βγει εξω!!!

Αννουλα ηρ8ε ο καλος σου επιτελους!!!! Παρε το χρονο σου και περαστε τελεια...Α και αναπληρωστε το χαμενο χρονο..αλλα με μετρο!!!!!

Stk μουδιασμενα χερακια εχω και εγω, μουδιαζουνε οι αρθρωσεις απο τα δαχτυλα... Ο γιατρος μου ειπε να κοψω το αλατι αν και η μανουλα μου το δικο μου τουλαχιστον φαγητο το κανει σχεδον αναλατο..ουτε λευκωμα εχω να πεις οτι ειναι απ'αυτο... Ρωτα παντως το γιατρο σου να εισαι σιγουρη!!

Ειρηνη τι πακετο αυτο με το ρευμα...Εδω κανα δυο φορες που εκανε διακοπη μου σπασανε τα νευρα... Εν τω μεταξυ τα παντζουρια στο σαλονι ειναι ηλεκτρικα και δεν μπορουσα να τα ανεβασω και μεσα στο σπιτι ειχα συσκοτιση...δεν εβλεπα τπτ...Σε καταλαβαινω απολυτα!!!!

Φανικο περιμενουμε νεα απο το γιατρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωσταλεξι κανονίκό! Θα το μετονομάσω το χωριό!

Εννοείται και το γκαράζ ηλεκτρικό και δε μπορείς να βγάλεις το αμάξι να φύγεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααα!!!!!!

Σήμερα άργησα να ξυπνήσω, σηκώθηκα από το κρεβάτι κατά τις 12! :o:o Κάνει κρύο σήμερα πολύ και δνε έχω όρεξη να κάνω τίποτα.. ευτυχώς έχουμε φαγάκι.. δεν έχει τίποτα και η τηλεόραση.. Το απόγευμα περιμένω μια ξαδέρφη μου που είναι έγγυος σε διδυμάκια με τον άντρα της!!!! Μιας και δεν μπορώ να βγω, τουλάχιστον θα έχω καλή παρέα σπίτι :D:D

mini κι εγώ το έχω ακούσει αυτό για το τζάκι και το ανάβω κάθε μέρα τώρα που μπορώ γιατί μετά με το μωρό δεν θα το ανάβουμε :(

Δεσποινάκι θα εισαι η πρώτη και περιμένουμε όλες με αγωνία να μας πεις την εμπειρία σου!!! Με το καλό κούκλα μου!!! :-*:-*

Αννούλα αν είναι για καλό σκοπό... άντε να χαθείς για λίγο.. λίγο όμως ε?? ;);)

Φανούλα να πάνε όλα καλά σήμερα και περιμένουμε νέα από τα μπεμπάκια!!!

Ειρήνη μου κι εγώ τα βασικά κάνω μη νομίζεις, αλλά κουράζομαι κι εγώ βρε παιδί μου λες και έχω κάνει όλο το σπίτι.. χθες έπλυνα κάτι κατσαρόλες και πότισα τα λουλούδια και μετά με πόναγε η μέση μου λες και δούλευα στην οικοδομή :? Υπομονή με το ρεύμα, που θα πάει θα στρώσει ;)

stk συμβαίνει σε πολλές εγγυούλες αυτό με το πρήξιμο.. εγώ δεν το έχω αλλά ξέρω πολλές κοπέλες που το παθαίνουν τον τελευταίο μήνα. Να ελέγχεις την πίεσή σου και το αλάτι και μην ντρέπεσαι να πάρεις και τον γιατρό!

Ρεββεκάκι μια χαρά περνάτε και τα δυο σας σπίτι, τι τα θες τα έξω?? Η Λυδία σου είναι ανήσυχη ε?? Είναι και δυο μέτρα γυναικάρα!!! :lol::lol:

Πάω να κάνω καμία δουλίτσα, σας φιλώ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε; εγω πηγα ειδα τον μπεμπουλη μου ειναι πλεον 2700 :D

εγω εχω παρει μονον 3.5 κιλα τιποτα δηλ. θα πλακωσω τα ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ!!

ειδαμε κ τη φατσουλα του κ μαλιστα με ψιλοανοιχτα ματακια μας κοιτουσε...μαγεια μειναμε αφωνοι :o:o

φυσικα μοιαζει στη μανουλα!!

τωρα θα πηγαινω καθε βδομαδα κ για καρδιοτοκογραφημα κ ..περιμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...