Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ????


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ,,,ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ??ΤΡΩΕΙ ΑΝΑ 2.5 ΜΕ 3 ΩΡΕΣ......ΘΑ ΕΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ???ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ Τ Α ΠΑΤΕ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΤΡΩΝΕΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5ΩΡΑ Κ 6ΩΡΑ ΣΕΡΙ ΠΛΕΟΝ.ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΔΗΛΑΔΗ 12 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ 6 Η 7 ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ.ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΕΜΕΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΤΡΩΝΕΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5ΩΡΑ Κ 6ΩΡΑ ΣΕΡΙ ΠΛΕΟΝ.ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΔΗΛΑΔΗ 12 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ 6 Η 7 ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ.ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΕΜΕΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ.

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ.........ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ......ΠΟΣΑ ML ΤΡΩΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A TEΛΕΙΑ ΣΥΝΩΝΟΜΑΤΕΣ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100 - 120 .ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ 5 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 56,5 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΤΩΡΑ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ 6 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ.

ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΞΕΝΟ Η ΘΗΛΑΖΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 51 ΠΟΝΤΟΥΣ...ΘΗΛΑΣΑ ΛΙΓΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΠΟΛΥ..ΤΩΡΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ.............ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΞΤΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΡΩΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΠΑΛΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΧΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΜΑΜ.ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΙΝΑ ΤΡΩΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΜΑΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΤΡΩΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΥΠΝΑΡΑΣ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΑΓΟΡΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν είμαι μαμά αλλά όσες έχετε προβλήματα με τον ύπνο θα σας συστήσω ένα βιβλίο το είχα αγοράσει εγώ οταν ήμουν έγκυος και μετά το έκανα ΄δώρο σε μια κοπέλα που γέννησε πριν λιγους μήνες.<<Κοιμησου παιδι μου>>λέγεται είναι παμφηνο 10 ευρώ το είχα πάρει,best seller και η κο[πελιά με χιλιοευχαριστεί οταν με βλέπει λέει έκανε δουλειά :D .Δοκιμάστε το :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΙ ΕΔΩ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑ ΕΦΑΡΜΩΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΑΣΤΑ!!!ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΠΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα .....

το μωρακι σου ειναι παααααρα πολυ μικρουλη ακομα ...

τουλαχιστον μεχρι δυο μηνων πρεπει να ξυπνας και να το ταιζεις ...ετσι μου ειχε πει η παιδιατρος ..μετα το δευτερο μηνα εκοψα το βραδυνο ...δηστυχως ομως δεν μπορεσα ακομα να κοψω το ξενυχτι ,ειναι τριων μηνων κι ακομα δεν κοιμαται το βραδυ ,δεν ελπιζω πια ,ξερω οτι μπορει να παει ετσι για τον επομενο ενα χρονο !!!!!αν γνωριζεται καμια καλη λυση πειτε μου ...αν και τα δοκιμασα ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8Α σταματησει τα ξενυχτια οταν 8α κοψει το βραδινο γευμα πιστευω... Αλλα σταματανε απο τις 40 το ξενυχτι , εμενα στους 2 μηνες , άλλα κα8ολου... :?:lol:

Α ρε μανουλες ανυπομονες ...

- ποτε 8α σταματησει το ξενυχτι?????????

- Ποτε δεν 8α βγαζει γουλιτσες ?

- ποτε 8α μα8ει να βαζει πιπιλα μονο του ???

- ποτε 8α σταματησω να ρουφαω μυξες 4 φορες τη μερα ? (αυτο ακομα γινεται αλλα πιο σπανια)

- ποτε 8α ξεκινησει στερεες τροφες ? (αναλογα το βαρος , μεσος ορος 4,5 μηνων και ΑΝΩ)

- ποτε 8α κά8εται ? (αναλογα το παιδι)απο 5 μηνων κ μετα...)

- ποτε 8α περπατησει ? (μεσος όρος 12 μηνες)

- ποτε 8α μιλησει ??

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΠΩΩΩ ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ! ΟΛΟ ΧΤΥΠΑΕΙ !

ΟΛΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΡΩΕΙ , ΔΕΝ ΚΑ8ΕΤΑΙ ΣΕ 1 ΣΗΜΕΙΟ,

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΩΡΟ Κ ΟΠΟΥ Η8ΕΛΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ Κ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΕ :lol:=))=)):ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και ειναι μικρουλακι ακομη το μωρακι σου παρε το βιβλιο κοιμησου παιδι μου και θα δεις διαφορα μεγαλη στον υπνο. Αν και το πηρα τωρα το βιβλιο (ειμαστε 6,5 μηνων) και επιτελους μετα απο 6,5 μηνες κοιμηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax μου αρεσει αυτο που λες!!!

ετσι κανουμε ολες... ανυπομονουμε για αυτο που θα ερθει!!

και χανουμε το σημερα.

εμενα η δικια μμου ειναι 19 μηνων και μερικες φορες ακομα ξυπναει για γαλα.

μερικες φορες μπορει να θελει και απλως αγκαλια

γενικοτερα απο τη μικρη εμπειρια που εχω αποκτησει ως μητερα, εχω καταλαβει πως απο τη στιγμη που κανεις παιδι σταματας να κοιμασε οπως πριν.

μπορει το παιδι να μη ξυπναει αλλα εγω ξυπναω μονο και μονο για να δω αν ειναι σκεπασμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι και εγω Εφακι !

Αλεκα μου , Το βιβλιο ειναι για μεγαλυτερα παιδακια απο οτι εχω ακουσει , και εγω δεν συμφωνω κα8ολου με το να τα αφηνεις να κλαινε (για κανεναν λόγο )

Η αυτοπεποι8ηση και η ''ασφαλεια'' τους σαν αν8ρωποι χτιζεται τώρα .

Και στην τελικη πόσα χρόνια νομιζετε 8α κουρνιάζουν στην αγκαλια μας ? - Λιγα !

Χορταστε μωρουδιλα ! :D

Εγω χωρις το βιβλιο 10 μερες τον πηγα στο δωματιο του κα8ομαι διπλα του κ κοιμαται . ;)

Το κα8ε παιδι εχει τις αναγκες του κ όσο δεν μιλανε ειναι δυσκολα τα πραγματα , Για σκεψου την ωρα που το χεις αφησει να κοιμη8ει μονο του να φοβαται , η να ποναει , η να σε εχει αναγκη να σε μυρισει μανουλα... παει η καρδια σου ? εμενα με τπτ ...

γνωμη μου παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jouliax ωραια τα γραφεις...αλλα πραγματικα προς το παρον αυτο που με απασχολει περισσοτερο ειναι ο υπνος!!!!

γραφετε πως χανουμε το σημερα...μια χαρα το βιωνω το σημερα πιστεψτε με ..οταν δεν κοιμαμαι ουτε μια ωρα τοτε απολαμβανω στην κυριολεξια την καθε στιγμη με το μωρο μου !!!!!!!

δεν γνωριζω πραγματικα τι προβλημα εχει το μωρο μου...

αρχικα ελεγα οτι ξυπναει για να φαει ...αφου ξυπνουσε και εκλαιγε ..οταν ετρωγε ηρεμουσε ..μετα απο εναν μηνα του εκοψα το βραδυνο ...ωστοσο συνεχιζει να μουγκριζει,να προσπαθει να γυρισει πλευρο( ακομα δεν γυριζει ειναι στην προσπαθεια!)και στο τελος μετα απο ολα αυτα κλαιει!!!!!!

φυσικα δεν αντεχω ολη αυτην την κατασταση κααααθε βραδυ..τον παιρνω στο κρεβατι και κοιμαται ...ελα ομως που δεν κοιμαμαι εγω ...δεν μπορω να γυρισω πλευρο, θελει να ειναι κολλημενος επανω μου !!

τοσο μαμακιας ρε κοριτσια τοσο????????????????????

υγ θα παρω το βιβλιο που μου ειπατε ειναι η τελευταια μου ελπιδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jouliax μου ειναι τριων μηνων ..δεν θηλαζω ...

και τρωει περιπου 180 ml ανα 4 ωρες ...

μην μου πειτε οτι πειναει ....

αν πειναει γιατι κοιμαται στην αγκαλια μου ??????

ολο το βραδυ στην καλυτερη κοιμαται 3ωρο στην χειροτερη καθολου!!!!!!

Αυτα τα προβληματα τα εχω αν το αφησω στο κρεβατακι του το οποιο ειναι διπλα απο το κρεβατι μου..

Αν τον παρω κοντα μου τον εχω ικανο να κοιμηθει και 12 ωρο .....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά εμένα σε λίγες μέρες ο μικρός κλείνει τον 6ο μήνα και συνεχίζει να ξυπνάει ανά 3-3μιση ώρες για φαγητό. Στην αρχή νόμιζα ότι φταίει ο θηλασμός αλλά εδώ κι ένα περίπου μήνα που του δίνω έτοιμο δεν έχω δει διαφορά. Μέχρι και λίγο κρέμα δοκίμασα να του βάλω στο γάλα για να τον "κρατήσει" καλύτερα αλλά και πάλι τίποτα. Ξύπνησε κανονικά. Πίνει βέβαια λίγο περίπου 80-100ml και ίσως γι'αυτό ξυπνάει τόσο συχνά. Αλλά όσες φορές προσπάθησα να του δώσω να πιει περισσότερο απλά δεν το πίνει και το πετάμε. Αυτό το κάνει και την ημέρα. Γενικά με το θέμα του φαγητού και του ύπνου τα έχω φτύσει!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy εχεις δοκιμασει να του βαλεις (να ακουμπαει το μουτρακι) σε ενα πολυφορεμενο μπλουζακι σου (μυρωδια μανουλα , δοκιμασμενο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"WENDY"Αυτα τα προβληματα τα εχω αν το αφησω στο κρεβατακι του το οποιο ειναι διπλα απο το κρεβατι μου..

Αν τον παρω κοντα μου τον εχω ικανο να κοιμηθει και 12 ωρο .....![/quote']

Κι εμένα έτσι κάνει. Μέχρι που πήραμε κούνια μικρή από το ΙΚΕΑ και την βάλαμε κολλητά στο κρεβάτι μας για να του πιάνω το χεράκι τη νύχτα και πάλι τίποτα. Δίπλα μου κοιμάται 4ωρο και μόλις τον βάλω στην κούνια του ξυπνάει ή κοιμάται 2-3 ώρες το πολύ και ξυπνάει. Τι να πω; Υπομονή!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marygeo μηηηηηπως να του αυξησεις τα Ml?????

ο δικος μου στην καθησια καθαριζει 180 και ειναι τριων !!!

με το θεμα του φαγητου παμε καλα ...

με το θεμα του υπνου ομως .....ειναι δραμα!!!

εχω γινει βρυκολακας !!!!

δεν σας ειπα το καλυτερο !!!οταν τον εχω κοντα μου στο κρεβατι και ειναι κολλημενος επανω μου ανοιγει και τα ματια του να δει αν ειμαι διπλα του !! μα τι στο καλο δεν με μυριζει ???τι νομιζει οτι του εβαλα κουκλα????

jouliax αυτο δεν το δοκιμασα ...λες να πιασει ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy εχεις δοκιμασει να του βαλεις (να ακουμπαει το μουτρακι) σε ενα πολυφορεμενο μπλουζακι σου (μυρωδια μανουλα , δοκιμασμενο!)

Το δοκίμασα αλλά δεν έπιασε. Εγώ απλά το πήρα απόφαση ότι ο μικρός είναι ζωηρός! :D Η μαμά μου μου λέει ότι έτσι έκανα κι εγώ μικρή και ότι κοιμήθηκαν κανονικά όταν πήγα σχολείο!!!! Οπότε έχουμε μέλλον ακόμη!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω πως ειναι στο παιδι τελικα ...

πολλες γνωστες μου κοιμουνται 8 ωρο ( ναι ναι καλα διαβασατε 8ωρο) πριν καν τα μωρα τους σαραντισουν :shock:

αλλες παλι εχουν 3 χρονων μωρο-παιδι κι ακομα ξυπναει το βραδυ .... :?

θελει πολυ κουραγιο για οσες τραβαμε το δραμα-ξενυχτι ...δεν λεω ειναι ομορφες στιγμες ακομα και τα ξενυχτια ..δεν ειμαι αχαριστη ...αλλα πολυ φοβαμαι πως αν δεν κοιμηθω εστω 5 ωριτσες οι μαυροι κυκλοι κατω απο τα ματια μου, θα φτασουν μεχρι το γονατο!!!!

υγ εμενα η μαμα μου λεει οτι ημουν παρα πολυ ησυχη ..δεν καταλαβε λεει ποτε μεγαλωσα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ συνέχεια μήπως και φάει περισσότερο αλλά τίποτα. Μέχρι τον 4ο θήλαζε αποκλειστικά και μετά ξεκίνησα να του δίνω συμπλήρωμα. Τώρα πίνει σχεδόν μόνο έτοιμο. Την ημέρα αν μείνει νηστικός 4 ώρες και, μπορεί να πιει μέχρι 150. Το βράδυ το πολύ 120 αν έχει κοιμηθεί πάνω από 3 ώρες. Έχω πετάξει απίστευτες ποσότητες από γάλα. Όταν δεν θέλει σφραγίζει το στόμα, το φτύνει και αν τον πιέσω πάρα πολύ αρχίζει και κλαίει πολύ έντονα. Οπότε ειδικά το βράδυ δεν με συμφέρει να τον αναστατώνω έτσι γιατί μετά αργεί πολύ να κοιμηθεί. Η παιδίατρος μου είπε ότι συμπληρώνει την ποσότητα που πρέπει να πίνει από την συχνότητα των γευμάτων. Μου είπε ότι όταν αρχίσει να τρώει στερεές τροφές θα στρώσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αυτος σιγουρα θα παρει το γαλα που του λεπει με την συχνοτητα των γευματων ....

εμεις τον υπνο που μας λειπει πως θα τον σημπληρωσουμε?????

λοιπον παω να του ετοιμασω το τελευταιο γευμα και μετα ......υπνο

( πλακα κανω!!! ποιος υπνος τι ειναι αυτο????)

marygeo δοκιμασε σαν λυση τον απορροφητηρα ...εγω εχω γραψει τον ηχο σε cd και το εχω διπλα απο το κρεβατι μου ....!!!!!

οταν κοιματια 3 ωρα ( στην καλυτερη ειπαμε!) εχω ανοιχτο το cd του απορροφητηρα !!δεν πιανει παντα

υπαρχουν ομως στιγμες που τον ηρεμει ..... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΓΟΥΕΝΤΑΚΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΝΟΥ Ε :cry::cry: ΠΑΡΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΚΑΠΩΣ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΦΑΡΜΩΣΑ ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΧΑΛΑΣΕΙ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ 9 ΤΡΩΕΙ 3.30 ΜΕΤΑ 7.30 ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8.30 ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ.ΕΓΩ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,,,ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ ΝΑ ΓΥΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΜΕΝΑ ΞΕΡΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...