Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

agi mou teties foto blepw kai zileuw :(

xionia ,elkithra ....na ethw gia xristougenna? :D

koritsia egw den to briskw kako na rwtane kai na apelpizonte ,oles ta perasame kai ta pername panw katw .

auto to biblio pou to protinoun kai se neogennita briskw kako .

kai egw efaga megales frikes me ta ksipnimata tou ...idika apo tous 6 mhnes kai meta ....

den hthela oute na ton parw sto krebati na koimomaste mazi ....to ekana merikes fores ,to metaniona ,prospathousa na mhn to kanw ,to ksana ekana ......

aytos o kanapes pou anigokline sinexia h pou htan sinexia aniktos ta kserei ola .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμπεθέρα και εγώ Παρασκευή γέννησα τον Κώστα... Στις 8.30 το πρωί.. ηταν σαν παπαρουνάκι.. αχ συγκίνηση!!!

Καταπληκτικές οι φωτογραφίες με τα χιονια και το ελκυθρο! Ειναι πολύ τέλεια ρε συ! Αχ αντε να φυγουμε και εμεις να πάμε στους -20 να γουσταρουμε χαχαχαχα

Μια χαρά ειναι ο παιδότοπος. Έτσι νομίζω δηλαδή.. Τελος παντων σημερα πρέπει να αποφασίσω..

Α! Και δεν έχει Κυριακή...! Εχει μονο Σαββατο 11-2 το πρωί....

τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Ιωαννάκι μου έχει γενέθλια 11/12 (2007)

Η Φαιδρούλα 21/03 (2009)

Πες του να τα βρει!

χαχαχαχχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο έλα βρε!!!

να σου πω: ακόμη και αν κάποιος μου προτείνει ένα βιβλίο, θα το διαβάσω και θα κρίνω αν μου ταιριάζει ή όχι, αν συμφωνώ ή όχι.....υπάρχουν βιβλία που προτείνουν να αφήνουμε τα μωρά να κλαίνε μέχρι και 3 ώρες π.χ.,..... αυτό εμένα δεν με βρίσκει σύμφωνη και δεν πρόκειτε να το κάνω επειδή το λέει κάποιο βιβλίο!!!!!....θα πρέπει, όπως πολύ σωστά είπε και η Χρύσα, να αποδικωποιείς το κλάμα του μωρού, να μάθεις τι θέλει να σου πει με το κλάμα του, .....η πιο εύκολη λύση είναι να το αφήσεις να κλάψει ....... , να το μάθεις να παίζει μόνο του χωρίς να συμμετέχεις εσύ κ.λπ., κ.λπ.........

Συμπεθέρα ο Λουκάς γεννήθηκε 14.47!!! Παρασκευή και αμέσως μετά, επειδή είχα μια πείνα, έφαγα ψάρι με άσπρη σάλτσα και πιλαφάκι.....μμμμμ νοστιμότατο!!!

το μπουμπούκι γεννήθηκε στις 0.09 ξημερώματα Κυριακής δλδ!!!! και όλη την ώρα έκλαιγε!!!! :roll::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν το συζητω..γι'αυτο ειναι το μαμι...για να παρηγοριομαστε...

και το τρενακι μας αυτο κανει..θυμαστε που στην αρχη λεγαμε τον πονο μας και αλληλοπαριγοριομασταν.

Το βιβλιο αυτο το εχω...

δεν θελλω να δοκιμασω την μεθοδο αυτη...γιατι απλα δεν θελλω

Τωρα πρεπει απλα να καταλαβουμε πως τα παιδια ειανι διαφορετικα..και αυτο που δουλεψε στο δικο μας παιδι σε καποιο αλλο οχι μονο μπορει να μη δουλεψει..αλλα να δημιουργησει και προβλιμα.

Απο κει και περα καθε μητερα πρεπει να κρινει μονη της τι θελει να κανει αναλογα παντα με το παιδι και την κατασταση - ψυχολογικη και σωματικη.

Ασχρτο..λετε ρε παιδια να ποναω επειδη ο Χ θηλαζει...αλλα σηγα που θηλαζει...

μια φορα την ημερα απο ενα 5λεπτο απο καθε στηθος..και αυτο οχι καθε μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολες!

τι κανετε?

Αργυρω τελειες οι φωτο!

θελω και εγω χιονι!

Θουλη κουκλος ο γιος!

γαμπρος!

η γραβατα φοβερη!

τι γθνεται στο θεμ με το ξενυχτι?

Ερη μια χαρα ειναι το σαββατο....ισως δεν εχει και τοσο κοσμο!

σου κλεινει την αιθουσα μονο για το παρτυ?

Χρυσα............το βραδυ θα δοκιμασουμε ΧΑΒΙΑΡΙ............!

Μα πως αφηνεις εα μωρο να κλαιει 3 ωρες?

η φιλη μου που γεννησε το 5ο της παιδακι ....θηλαζει 45 ημερες ...ο μικρος εκανε κηλη χειρουργιο και εμφανησε ικτερο....τωρα εχει 12 και ο παιδιατρος της ειπε να κοψει τον θηλασμο και να δωσει ξενο. μεσα σε ενα μηνα ειχε παρει 1 + κιλο!

αχ αχ αχ αχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000448896871

αυτος ειναι. παιδιά θα το κλείσω.

βικυ μου Κ εμένα ετσι μου είπε αυτη ότι το Σαββατο το πρωί δεν έχει τοσο κοσμο οσο έχει Κυριακή..

Ειναι χωρισμένος ο χώρος των γεννεθλιών με διαχωρίστικές πέργκολες αλλα ειναι μια χαρά νομίζω.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι! :D

Ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάρες μου για τις ευχές σας. :x Να χαίρεστε όλες τα παιδάκια σας, υγεία κι ευτυχία στις οικογένειές σας!!! :YMHUG:

Αφροδιτούλα, πλάκα έκανα, όντως αναφερόμουν στην υποθετική μέλλουσα νύφη μου... :lol:

Η νύφη μου έχει πάρει master στο θηλασμό, θήλασε και την τρίτη της κορούλα αποκλειστικά και ήταν πολύ ενημερωμένη. Χάρη σε 'κείνη, το πήρα κι εγώ ζεστά το θέμα, απ' το μαιευτήριο, που είμασταν μαζί, να 'ναι καλά! Αλλά μετά, κάπου στους 4 μήνες... δε την άκουσα η χαζή, και ήταν η μόνη που μου έλεγε να μη δώσω συμπλήρωμα, αλλά που εγώ... %-(

Προσπαθώ να ενημερώσω τη συνυφάδα μου όμως, που γεννάει Μάρτιο... Όπως λες, είναι λεπτό το ζήτημα και θέλει λεπτούς χειρισμούς. Γι' αυτό προσπαθώ να την πείσω ότι είναι πολύ σημαντικό να ενημερωθεί από τώρα, να μη πέσει στις γνωστές παγίδες... Αν και δε το βλέπω να τις αποφεύγει, μιας και σε μια σύντομη κουβεντούλα, πετάχτηκε η μαμά της και μιλούσε για 10λεπτα θηλασμού και όχι παραπάνω, ΑΝ έχει γάλα κλπ κλπ...... :(

Αrgi, ζηλεύω θανατερά γι' αυτές τις εικόνες με τα χιόνια και τα έλκηθρα!!! :evil: Θέλω κρύο, χιόνι, σκουφάκια, κασκόλ και Χριστουγεννιάτικη διάθεση!!!!!!! :evil:

Έρη, ωραίος φαίνεται ο παιδότοπος!!! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μητσάκι μου συγνώμη δεν σου ειπα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! με το καλό το δεύτερο νινάκι σου!

Να εισαι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη! [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε οριστε μπορεις ανετα να λες πως εχει ΚΑι κοριτσακι!!!

χαχαχα

ασχετο αλλα και ο Τζεφ θελει κουρεμα..

να δω πως θα του τα κουρεψω

ετσι μπουκλωτα που ειναι δεν μπορω ουτε να τα χτενισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου και του δικού μου μπουκλωτά ειναι...εγώ του τα μακραίνω... τον έχω κουρέψει τρεις φορές ως τώρα επειδή ηθελαν η μανα μου και η πεθερά μου. τωρα πάτησα πόδι. θα του τα μακρίνω

Ρε συ Αφρο εμένα μ'αρεσαν τόσο πολύ τα μαλάκια του Μανωλάκη! Κοψε μονο την φράντζα κάπως να μην μπαίνουν στα μάτια του! Τι ώρα θα πας? Που?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριοτσια το ξερετε οτι ειστε χτεσινες στο μαμι..και λεω ειστε γιατι εγω εγινα μελος μετα απο σας..τον Σεπτεμρη του 8 αλλα οχι ,...αλλες ειναι οι εμπειρες στο θεμα εγκυμοσυνη..εσεις που εχετε ηδη ενα παιδι και περιμενετε αλλο ειστε ρε ψαρουκλες!!!!

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριοτσια το ξερετε οτι ειστε χτεσινες στο μαμι..και λεω ειστε γιατι εγω εγινα μελος μετα απο σας..τον Σεπτεμρη του 8 αλλα οχι ,...αλλες ειναι οι εμπειρες στο θεμα εγκυμοσυνη..εσεις που εχετε ηδη ενα παιδι και περιμενετε αλλο ειστε ρε ψαρουκλες!!!!

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Καλέ ηρέμισε, τι έγινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τα πηρα με τιποτα...

απλα διαβασα κατι και με συγχησε...

Μερκες εδω μεσα δεν προσεχουν καθολου τι λενε

Και μετα θα ερχονται τα πχ με τις αναφορε και εγω πρεπει να κανω παλη τη νηπιαγωγο.

Ειναι απιστευτες με αυτα που γραφουν..πηγενετε εκει γιατι εκει ειναι οι εμπειρες μανουλες στο θεμα εγκυμοσυνη...

αντε τωρα!!!!!

Αφρο θες να κανουμε ανταλλαγη...

τα δικα μας ειναι σχεδων αχρισημοποιητα...και το στρομα κοκο ματ παρακαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαίρεται!!!! επιτελους έκατσα!!!απο το πρωι ξεπατωθκα,ηρθα δουλειά για να ξεκουραστώ!χαχαχαχαχαχα

λοιπόν εχθές πήγαμε αλλεργιολόγο,θα κανουμε παλι ραστ για να εχει μια κλινική εικόνα κ αυτός καθότι δεν το παρακολουθουσε εξ αρχης αυτός το παιδί και μετά θα προχωρήσουμε στην πρόκληση ,η οποία θα γίνει στο ιατρείο απότι κατάλαβα...τα αποτελέσματα κανουν να βγουν 10 ημέρες μα θα πιέσει η γυναικα του να βγου νωρίτερα (ειναι μικροβιολόγος),αυτό που με χάλασε είναι οτι όλα άπο εδώ στέλνονται Αθήνα και δεν μιλάω μονο για την περίπτωση αυτή μα και τα τεστ ΠΑΠ πχ.

συζητώντας δε με τον γιατρό με τα λίγα ή τα πολλά μου είπε ο άνθρωπος οτι μονο η μη πρόσληψη βάρους δεν ειναι σύμπτωμα για αλλεργία και ότι το παιδί από τη στιγμή που αναπτυσσόταν και ηταν πάω απο την 5η καμπύλη ήταν καλα..και ότι ίσως η παιδιατρος μας να ήταν λίγο υπερβολική ...οπως και να εχει τωρα το φαγαμε το γαιδαρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...