Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχ..καλημερα ΑΦρο παραπονιαραααααα

Που να προλαβω το ερμο να διαβασω πρωτα εσας και να απαντισω...χαχαχαχα

ην καλημερα μου σε ολες

θα επανελθω με σχολια

αφρο αγορομανα φιλακια..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία περαστικά στην μικρούλα σου

Άφρο εμένα στην Β επιπέδου μου δώσανε Dvd χωρίς έξτρα χρέωση και χωρίς να το έχω ζητήσει το δίνανε σε όλους. Εξαρτάται από το κέντρο οπότε καλύτερα να ρωτήσεις πριν την κάνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα..και κανονικα!!!

Μαρια Ιωαννα περαστικα ρε συ...

Αφρο εμενα μου εδωσαν στον Β επιπεδο χωρις καν να με ρωτισουν και δεν ηταν εξτρα η χρεωση...

μετα που μπηκα στο μηνα μου εκανα τρισδιαστατο για να προσδιορισει το μεγεθος της περιτυλληξης- μετα αοφασισε να με σφαξει- αλλα δε μου εδωσαν τιποτα παρα μονο μια φωτο που ο Χριστιοφορος ειναι με το ενα χερι με το δαχτιλο στο στομα και με το αλλο στο τσουτσουνι..ειχε πολυυυυ γελιο..να τη βρω να σας τη βαλω .

Σημερα εχω αναγουλες πολλες...

ο δε καλος μου επειδη ηθελε να χαιδεψει τον Χ τον ξυπνησε απο τισ 7...ηθελα να τον πνυξω γιατι τιποτα δεν προλαβα να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif] Χρόνια πολλά στο Τρενάκιιιιιιιιιιιι!!! Εγώ θα κρατάω το πόστο στο bar! [smilie=occasion16.gif] Ωχ οδηγάω κιόλας?? [smilie=sleepy3.gif]

Μοιράστε τα πόστα για το πάρτι του τρενακίου… ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!

Συμπεθερούλα μου τι κάνετε? Όλα οκ ? Έτοιμο το έλκηθρο? Πηγατε χθες η θα πάτε σήμερα? Πως είναι δηλαδή αυτό, ανεβαίνετε όλοι μαζί?

Μαρια περαστικά στην μικρή σου! Υπομονή τώρα και θα περάσει…

ΤΑΟ ΤΑΟ !! Τι καταπληκτική φωτό, μα τι γλυκό που είναι το παλικαράκι σου! Θέλω να τον φιλήσω! Είναι κούκλος!

Αφροδίτη μου τα είπαμε και χθες και ελπίζω να τα πούμε και μέσα στο Σαββατοκύριακο, αν θες αύριο.. θα μιλήσουμε…

Νατάσα γεμιστή αχ κοιτάω το τικεράκι σου και λέω έφτασε!! [smilie=lovestory.gif] Περαστικά στο Ειρηνάκι, το πάθαμε και εμεις αυτο την προηγούμενη εβδομάδα αλλα πιο ελαφριά..

Νατάσουλα μου γλυκιά τι κάνετε? Να την βάλεις την φωτο με τα νινάκια σου θέλω να τα δω!

Χρυσα μου καλημέρα! Καλό κουράγιο με τις αναγούλες!

Πηγαμε παιδότοπο χθες…. Δεν ξέρω τι να σας πω.. δεν έχω αποφασίσει τίποτα.. :|

Δεν έχει πάρκινκ ο ίδιος ο παιδότοπος αλλά έχει γύρω γύρω.. είναι σε κεντρικό σημείο οπότε τον βρίσκεις εύκολα,

είναι ΜΙΚΡΟΣ αλλά άνετος.. , βασικά δεν έχω πάει και σε κανέναν άλλο να ξέρω να συγκρίνω ρε γμτ… Πάντως δεν ενθουσιάστηκα…

Στην αρχή ο δικός μου ήταν αγχωμένος αλλά μετά λύθηκε.. Μπήκα και εγώ φυσικά και ανεβοκατέβαινα στους λαβυρίνθους ολόκληρη μουλάρα . … Οι κοπέλες που απασχολούν τα παιδιά είναι πολύ καλές.. Μας βάψανε κιόλας είχε πολύ πλάκα ο μικρός.. πήγαμε 7 και φυγαμε 9!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ! :|

Φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις τρενακι και χρονια πολααα..μεγαλο να γινεις με πολλη γκαστρια...

τις γενενς να κανεις υεκολες και γρηγορες..και ολοι να λενε να ενα γουρλιδικο τρενοοοοοο

Ερη οδιγω και πινω....θα σου παρουμε το διπλομα...χαχαχαχα

Θουθου..ο Ντοντος ειναι κουκλος....ολα τα λευτα ..Θεος..φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Χρόνια πολλάααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τα εκατοστήσουμε βρε!!!

Προβλέπω να γίνεται σύντομα!!!!!

Τί μου κάνετε;;;;

Εμείς ξυπνησαμε οικογενειακώς, φαγαμε, χορέψαμε και τώρα λέμε να πάμε μια βόλτα!!

Το πρωί εκεί που βουρτσίζω τα δόντια κόβεται το νερό...Γκρρρρρρρρρρ... :evil::evil::evil::evil:

Τα νεύρα μου... Με τις σαπουνάδες έμεινα...

Πολύ εκνευρίζομαι όταν γίνεται αυτό απροειδοποίητα. Τώρα ούτε το φαγητό μου δεν μπορώ να φτιάξω!!!

Εγώ για Τετάρτη είμαι μέσα! Ακούτεεεεεεεεε;;;;;;;;

Συγνώμη που δεν σχολιάζω....

Καλημέεεεεεεεεεεεεεεεεραααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάρες! :D

Πολύχρονο το τρενάκι μας!!! :ymparty:

Να τα εκατοστήσει... :-\ :roll: Θα μιλάμε εδώ και για τα εγγόνια και τα δισέγγονά μας; :lol:

"Αυτή η νύφη μου, ρε κορίτσια, αρνείται να θηλάσει!!! Πως να την πείσω ότι ΕΧΕΙ γάλα και να μη στουμπώνει τον εγγονό μου με το ξένο;;; Όχι πως μου πέφτει λόγος βέβαια εμένα..." :lol::lol::lol:

Θουλάκι... ΚΟΥΚΛΟΣ ο Θοδωρής!!! Και η γραβάτα φανταστική!!!! Ένας μικρός κύριος πραγματικά!!! Τυχερή η Ειρηνούλα! Τι παλληκάρι σου δίνουμε!!! :P

Νατασούλι, περαστικά στο Ειρηνάκι!! :x

Χρυσοκουμπαρούλι, κουράγιο και υπομονή... Θα περάσουν οι ρημάδες οι αναγούλες!!!! :ymsick: Μία απ' τα ίδια, αν και τελευταία είμαι λίιιιιγο καλύτερα... :roll:

Έκλεισα ραντεβού με το γιατρό για τις 13 του μηνός. Αυχενική... Πω, πω, έχω αγωνία από τώρα... Θα είμαι 11w+6d, μου είπε η μαία ότι είναι ok! Τέτοια ηλικία περίπου την κάνατε την αυχενική;

Αφροδιτούλα... αγόραρος και το μικρούλι; Με το καλό κοπέλα μου!

Φιλιά σε όλο το τρενάκι, τρέχω να προλάβω τις δουλίτσες μου! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε σημερα εκτος απο το τρενακι μας ..εχει γεννεθλεια και το Μιτσακι κουμπαρουλ ΜΟΥ!!!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

χΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ξανά!!!

έχω σηκωθεί από τις 5.30 επειδή ο Λουκάς γκρίνιαζε γιατί του πονούσε η κοιλιά του, τελικά τον πήρα στο κρεβάτι μαζί μου, κοιμήθηκε και ήταν καλά μετά και πήγε και σχολείο....δεν το χάνει με τίποτα το σχολείο, ζωγραφίζουν όλο αστέρια και χριστ. πραγματα!!!! :)

Θούλη κούκλος κούκλο ο Ντόντος, μου αρέσει που έχει μονίμως ένα χαμόγελο στο πρόσωπό του!!! πολύ γλυκούλης!!! :x

Νατασσούλα μπράβο για τον βραδυνό θηλασμό, βέβαια δεν κατάλαβα τι έκανες ακριβώς γιατί δεν παρακολούθησα τι συμβουλές δόθηκαν, κάπου το έχασα!!! :oops: , σημασία έχει ότι μπορείς και κοιμάσαι!! :)

Συμπεθέρα ο πρώτος παιδότοπος δεν σου άρεσε, αυτός που προσφέρει και τα πολλά καλούδια?

πήγαμε χθες με το έλκυθρο στο ΣΜ αλλά οι δρόμοι ήταν καθαροί και δεν το πολυχρησιμοποιήσαμε, στον γυρισμό η κοπέλα μου δεν ήθελε να περπατήσει και την πήρα αγκαλιά - 13 κιλά!!!- η μέση μου πόνεσε!!!...τελικά πλησιάζοντας στο σπίτι βρήκαμε χιόνι και ανέβηκαν τα παιδιά και τα έσπρωχνα!!!

θα βάλω φωτό για να δεις!!! να παίρνεις ιδέες για το Τορόντο!!!! :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα ντροπή καλέ να γράψεις πρώτα κάπου αλλού και μάλιστα σήμερα!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eri giati etsi me ton paidotopo ?

kita kanenas den exei parkin diko tou ,to oti einai mikros den pirazei ,arkei na mhn exei polu kosmo thn kuriakh :?

arese ston kwsta ?auto ftanei :lol::lol::lol::lol:

an thes pame kai mazi na ton doume na sou pw thn gnomh mou pou eida pollous paidotopous .

sabbato apogeuma mono den mporw .

mitsaki den mporeis na kaneis kaipolla sthn nufh sou gia na thilasei ,opos den mporesa kai egw :(:(

enai euesthito thema ,dose oti pliroforia perissoterh mporeis kai ws ekei .

px an exeis to biblio .

a! xronia sou polla !!!!

prospathw na skeutw ta thetika me duo agoria ....

tha einai se polu kontinh hlikia kai tha einai polu kala filarakia .

exoun adinamia sthn mama tous ta agorakia ;)

........den tha agorasw pote roz rouxa kai sentonia oute tha balw neraides ston tixo :((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα Χρόνια Πολλά!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Πολύχρονη κι ευτυχισμένη, να χαίρεσαι την Β και με το καλό να υποεδεχτείς και το νινί

Έρη ο παιδότοπος που πήγατε είναι αυτός που μας είχες πεί ή άλλος?

Αργυρώ περιμένουμε φωτο

Νατάσα εγώ ακούω ~o)

Χρύσα ο θηλασμός σταμάτησε τελείως??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μη παραπονιεσαι...

εγω μπορω να σου πω πολλα θετικα με δυο αγορακια!!!!

Νατασουλα εξακολουθει να θηλαζει μια φορα την ημερα ανα τακτα χρονικα διαστηματα..οταν γυριζω απο τη δουλεια..αλλα συνηθως το ξεχναει.

Θελλω μεχρι το τελος της χρονιας να το κοψει τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηαλλοοοοοο.....

Λοιπόν εδώ και 3 μέρες όλο πάω να σχολιάσω αυτά που λέτε και όλο έρχεται ο μικρός και την κάνει την πατάτα...Εκεί που γράφω την ιστορία της ζωής μου το σβήνει για να δει τον Μίκυ! :evil::twisted:

Τώρα είμαι στο σχολείο και σας γράφω από το λαπτόπι.

Άφρο κάκαλα έχεις τελικά???(που λέμε και μεις οι πόντιοι). Πότε έχεις ΠΗΤ???

Μάρθα πολύ τεκνό ο γιος σου... Μήπως θες να σου πασάρω την Μαρίλια για νύφη????

Χρόνια πολλά στο τρενάκι είπα???Δεν είπα. :YMHUG::YMHUG:

Θέλω διάλειμα για έναν καφέεεε... Ρε κορίτσια πίνω έναν γαλλικό τη μέρα πειράζει???? Σούρνομαι αλλιώς. Ξύπνησα και από τα άγρια χαράματα πριν έρθω στο σχολείο για να μαγειρέψω και παρατήρησα ότι τα τζάμια που έκανα χτες το βράδυ ήταν πολύ θολά...Η αιτία ήταν ότι αντί για υγρό τζαμιών βαποριζατερ είχα βάλει viacal βαποριζατέρ...αααααααααααααααααααααααααααααααα :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsaki den mporeis na kaneis kaipolla sthn nufh sou gia na thilasei ,opos den mporesa kai egw :(:(

enai euesthito thema ,dose oti pliroforia perissoterh mporeis kai ws ekei .

px an exeis to biblio .

ρε συ Αφρο, αν κατάλαβα καλά, η Μητσάκι αναφέρεται στο όταν θα γίνουμε εμείς πεθερές και γιαγιάδες και θα συνεχίσουμε να γράφουμε στο τρενάκι, μόνο που τότε θα γράφουμε για την νύφη μας που δεν θηλάζει τον εγγονό!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

prospathw na skeutw ta thetika me duo agoria ....

tha einai se polu kontinh hlikia kai tha einai polu kala filarakia .

exoun adinamia sthn mama tous ta agorakia ;)

........den tha agorasw pote roz rouxa kai sentonia oute tha balw neraides ston tixo :((:((:((:((:((

καλέ τι είναι αυτά που λες? εγώ πάντα ήμουν υπέρ τα αδέλφια να είναι το ίδιο φύλο γιατί έχουν πολλά κοινά και όταν μεγαλώσουν θα είναι πιο κοντά από ότι αν ήταν διαφορετικού φύλλου!!!

και για να σου φύγει το μεράκι των νεραϊδων, 2 λύσεις υπάρχουν: 1. κάνε και ένα 3ο παιδί, ίσως να είναι κορίτσι και 2. βάλε στον δικό σου τοίχο!!!! :roll::roll::roll: (πλάκα κάνω για το 2ο!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..Εκεί που γράφω την ιστορία της ζωής μου το σβήνει για να δει τον Μίκυ! :evil::twisted:

χαχαχα η δικιά μου μόλις είδε το παπάκι σου - του προφίλ- και θέλει να το πιάσει και φωνάζει: παπάκι παπαπαπα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκη Χρόνια Πολλά, να τα εκατοστήσεις, πάντα ευτυχισμένη και χαμογελαστή να είσαι!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] :ymparty:

μόλις έριξα μια ματιά στο "τι γίνεται τώρα με το ξενύχτι"...πολύ γέλιο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η 2η φωτό είναι χθες το βραδάκι, δεν βγήκε καλά, είναι από το κινητό μου!

και η 1η από πέρυσι...έπεσαν και κάθε φορά που την κοιτώ πεθαίνω στα γέλια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ Argi τι τέλειααααα

ζηλεύω...

Τι γίνεται στο "τι γίνεται τώρα με το ξενύχτι"?

Διάβασα λίγο χτες..

Μα είναι η κλασσική ερώτηση που μου έχουν κάνει οι φίλες μου που γίνονται μανούλες πρώτη φορά. Λογικό είναι να παθαίνεις ενα σοκ και να αναρωτιέσαι "μα πότε θα κοιμηθεί" κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι γελατε καλε....για κλαμματα ειναι οχι για γελια!!

Απλα εμεις οι μαναδες..και οι ανθρωπο γεννικοτερα- δεν καταλαβαινουμε πως τα μωρα δεν ερχονται με οδιγιες χρισης...και πως πρεπει να εμπιστευομαστς το ενστικτο μας για το τι πρεπει να κανουμε.

Νομιζω πως οταν γεννιετε ενα παιδι..γεννιετε και μια μητερα..

ειδικα μετα απο καποιο διαστημα μια μητερα ξερει γιατι το παιδι της κλαιει..πχ αν κλαει γιατι κατι θελει αν ειναι ετσι για να γκρινιαξει..οπως επιση ςκαι μετα απο καποιο διαστημε ξερει και πως να το χειρηστει.

Αν ακουει το παιδι της και οχι το μακρι και το κοντο του καθενος..θα δει πως θα ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα...μερικα παιδακια εχουν εντονο ταμπεραμεντο και χαρακτηρα φλογερο..μη ξεχναμε..τα δικα μας γονιδια κουβαλανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ο Λουκάς γεννήθηκε 731.961 μέρες μετά την γέννηση του Χριστού και η Ρεβέκκα Ανδρονίκη 733.173 μέρες!!!!! τα υπολόγισε ο άντρας μου!!!! :? , του λέω αν δεν έχεις δουλειά να κάνεις!!! :lol::lol:

και ο Λουκάς, κοιτώντας το ημερολόγιο, το 2011 θα έχει γενέθλια την ίδια μέρα που γεννήθηκε, δλδ, Παρακευή!!!! :roll::roll::roll::roll:

Μαρία δεν χαλιέμαι, οα καθένας έχει τις απόψεις του για το πώς θα μεγαλώσει τα παιδιά του, πώς θα τα κοιμίζει, πότε θα τα κοιμίζει, τι αξίες θα του δώσει κ.λπ., δεν ασχολούμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...