Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά αυτά τα 3 κουπες ζάχαρη μου θυνίζουν τα γλυκά της παλιάς σχολής. 3 κούπες ζάχαρης ειναι 675 γρ ζάχαρη... σε ενα ταψι??? Νομίζω ότι είναι ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ζάχαρη...

Συμπεθερούλα μου η προσφορά ειναι μεγαλύτερη απο ότι περιμέναμε. Οχι πολύ, στις 6 χιλιάδες δολάρια παραπάνω απο αυτά που περιμέναμε. Παιδιά αν τα καταφέρουμε και φυγει, ξέρετε τι δουλεια με περιμένει?

ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?

Χρειαζόμαστε και λέφτα... Εχω αγχωθεί λίγο τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου Θου θα συμφωνισω με την Αργη...αν διλαδη το παιδι ειχε αλεργια σε κατι θα του το δινανε χωρις να σε ρωτισουν;;;;

Θελω να φαω παλι πιτσα...και μπριζολα στα καρβουνα...και κοκα κολαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααααααα.....Βλέπω Θουλάρα με ψάχνεις ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Είχα πάει τράπεζα να πληρώσω...Εκεί που περίμενα να έρθει η σειρά μου βλέπω απέναντι τον διευθυντή της εφημερίδας... :shock::shock::shock::shock: Η ώρα 11.15.....Λέω "Πάει τη γ@@@α...Ντροπή να βλέπει ότι τέτοια ώρα δεν είμαι δουλειά...Αν και γενικά στην εφημερίδα όλοι έρχονται αργά...Μετά τις 1-2....Έκανα πως διάβαζα προσπέκτους κλπ, πάω να πληρώσω και την ώρα που έφευγα σηκώνει το χέρι ο αγαπημένος μου διευθυντούλης και με φωνάζει.... :o:o:o:o:o:o:o

Πήγα σα να μη συμβαίνει τίποτα, με φίλησε σταυρωτά, με ρώτησε πως πάω με την εγκυμοσύνη και αν έχω κανένα πρόβλημα με τη δουλειά και έφυγα.... :?:?:?:?:? Τι καλός.....

Να σημειώσω βέβαια ότι τον είχα παλιά διευθυντή σε άλλο μέσο, ήταν επί 8-9 χρόνια διευθυντής του άντρα μου και εδώ και 1 χρόνο είναι δικός μου..Ως μαθητευόμενη γνώριζα τη γυναίκα του, επίσης μαθητευόμενη...Αυτή είναι 26-27 και αυτός 45+.... :shock::shock::shock::shock::shock: Πάντως, είναι πολύ καλός μαζί μου..... :roll::roll::roll:

Λοιπόν, ακούστε σκηνικό...Χθες πριν φύγει ο πεθερός μου για χωριό, πέρασε να δει τη μικρή που την κρατάει η μαμά μου...Την πήγε βόλτα ο κυριος και την κράτησε μέχρι να πεταχτεί η μαμά μου στο φούρνο...Φεύγει ο πεθερός, πάει η μάνα μου βα ταϊσει την Ιωάννα φασολάδα, έφαγε 5 κουταλιές και της έλεγε μετά "Ε θέλω γιαγιά"...Της λέει η μαμά μου..."Γιατί κορίτσι μου;;;;Αφού δεν έχεις φάει σήμερα...Με νερό μόνο δεν πεινάς;;;;Δεν έφαγες..." Και απαντάει η μικρή..."Έφααα κααμελίτσα".... :o:o Και συνεχίζει η μάνα μου..Και τι άλλο έφαγες αγάπη μου;;; Και της λέει η Ιωάννα "Ε, μαώσεις Ωάννα"....Όχι, της απάντάει η μάνα μου... "Σοκοάτα"....Ποιος την έδωσε τη σοκολάτα της λέει;;; Και λέει η μικρή "ο παππούς....." :o:o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil:

Τα ξέρασε όλα το σκατό...Γύρισα το απόγευμα, πήρα τον άντρα μου τηλ του το είπα και πήρε τον πατέρα του...Ο οποίος βεβαίως βεβαίως έμεινε κάγκελο και είπε ότι της έδωσε 2 καραμέλες, αλλά όχι σοκολάτα..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Βεβαίως εγώ δεν τον πιστεύω...Δεν μπορεί να είπε η μικρή για την καραμέλα και να το επιβεβαίωσε αυτός και για τη σοκολάτα να λέει ψέματα......Θέλω να του σπάσω τα μούτρα του ηλίθιου...Του παλίομάλακα....Με έχει φτάσει στα όρια μου...Ζωγραφιστή δεν θα την ξαναδίνει....Αει στο διάολο πια.... :evil::evil::evil::evil:

Και μετά λες εσύ Θούλη για την κρεμούλα..... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τα 6000 δολάρια Καναδικά ειναι 4.500 euro,,ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ αυτη ειναι η διαφορά σε σχέση με τα λεφτά που περιμέναμε να μας πουνε.

Δεν ειναι ο μισθός αυτος. Γενικά μας δίνουν αυτά που περιμέναμε και λίγο παραπάνω.. Δεν ξέρω αν καταλάβατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ εγώ βλέπω ότι τα πεθερικά σου είναι παππούδες που ενδιαφέρονται πολύ για τη μικρη σου.

Οκ αυτά που κάνουν μπορεί να σε ενοχλούν αλλά καλύτερα έτσι παρα να είναι τελείως αδιάφοροι .

Παππούδες είναι και χαίρονται ρε μη τους αποπαίρνεις πολύ.

Η μεγάλη έχει γενέθλια το Σάββατο και δε νομίζω να το θυμηθούν τα πεθερικά.

Ειδικά η πεθερά δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει ούτε τηλ ακόμη και να θυμηθεί. Που δεν νομίζω.

Εδώ έχει να μάθει νέα των κοριτσιών πάνω από 2μηνο και δεν ενδιαφέρεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Ερη...δεν ειναι και λιγα καλεεεε

εκει τουλαχιστων θα εχετε καλυτερη ποιοτητα ζωησ!!

Εγω και τα ιδια να με διναν καπου οπου η ποιοτητα ζωης θα ηταν καλυτερη πολυ καλυτερη ομως απο την Ελλαδα θα εφευγα χωρις τυψεις..κυριως για να εχει το παιδι μου ευκαιρια να μορφωθει και να αξιοποιησει τα ταλεντα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σχολίασω τα δικά σας τώρα....

Αναστασάκι μου μη στενοχωριέσαι βρε κοριτσάκι μου...Μα φυσικά είσαι άξια μανούλα και κάνεις τα πάντα για το παιδί σου...Απλώς και τα μικρά όπως κι εμείς περνάνε φάσεις...Μην του δίνεις σημασία...Περαστικούλια του και σύντομα ο Σπυράκος δε θα ξεκολλάει πάλι από σενα.... :D:D:D

Αρτζι μου εγώ με τις σκάλες έχω φτυσει αίμα στο ανέβασμα...Στο κατέβασμα δεν έχω πρόβλημα...Επίσης έχουμε βάλει 2 πορτάκια για την Ιωάννα αλλά και στα άλλα σκαλιά που δε βάλαμε δεν πάει...Αλλά την επιβλέπουμε...Να ανεβαίνει μπορεί....Έτσι, συνήθως ανεβαίνει μόνη της και εγώ είμαι από πίσω της..Να κατέβει δεν μπορεί και δεν την αφήνω κιόλας να δοκιμάσει γιατί φοβάμαι μη χτυπήσει.... :?:?:?:?:?:?:?:?:? Πάντως αν πάρουμε έναν καναπέ για το υπόγειο και μια τηλεόραση δε θα χρειάζεται να ανεβαίνει καθόλου στο ισόγειο ή στον 1ο η μικρή παρά μόνο για ύπνο....

Αναστασία μου χρόνια πολλά για την τσαχπίνα σου...Να τη χαίρεστε...Γερή και καλότυχη να είναι πάντα....

Βίκυ αν μπορείς, στείλε μου πμ με το όνομα του γιατρού σου....Περαστικά στην κουκλίτσα σου..

Μαρία εγώ δεν πρόλαβα τη φώτο σου........... :(:(:(:(:( Θέλω να σε δω!!!!!!!!!

Έρη 6000 δολ καναδά πόσα ευρώ είναι;;;;; :?:?:?:?:? Θέλω κι εγώ πολλά λεφτά αλλά από την Ελλαδίτσα μου....Δε θέλω να ξενιτευτώ.... :roll::roll::roll:

Σισσάκι κι εμένα ο άντρας μου ο μικρότερος είναι.... :D:D:D:D

Επίσης γιατί ρε γαμώτο να παρακολουθήσει μαθήματα;;;; :roll::roll: Αφού το έχει περάσει ήδη μια φορά.... :?:?:?:?

Αφρο πιο χέστης από τον άντρας μου δεν υπάρχει...Μια φορά πριν χρόνια είχε χρειαστεί να μπω στο νοσοκομείο γιατί πόναγε η κοιλιά μου και την ώρα που πήγαιναν να μου βάλουν ορό, κιτρίνιασε, πήγε να πέσει κάτω και τον πήραν σηκωτό.... :shock::shock::shock: Κι όμως στη γέννα άντεξε και με το παραπάνω..Και εγώ δεν ήμουν και εύκολη υπόθεση που πάλευα τόσες ώρες.... :?:?:?:?

Μιτσάκι μου τι κάνεις ρε;;;;;;Πως πάτε;;;;

Χρύσααααααααααααααααααα ελεος με αυτές τις δουλειές...Ξεκουράσου λίγο ρε...Η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη.... :roll::roll::roll:

Νατάσαααααααα μου τι κάνεις;;;;;Η γλωσσοκοπάνα η Ειρήνη καλά;;;;;

Παναγιώτα μου τις καλημέρες μου και τα φιλιά μου....Άντε περιμένουμε νέα από το γιατρό!!!

Επίσης έχω να σου πω ότι σε αντίθεση με εσένα εγώ λατρεύω να μιλάω για μενα....Για τη ζωή μου...

Δε φαίνεται ε;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το χρόνο εννοεί η Ερη μην τρελαίνεστε και αρχίσετε όλες τη μετανάστευση! :lol::lol::lol:

Θούλη δεν ξέρεις ποσο εκνευρίζομαι και γω με τον παιδικο. Είναι κάποιοι γονείς που πηγαίνουν στην τάξη τα παιδιά του και αφήνουν μπισκοτάκια, κουλουρακια,σκατουλάκια κλπ και μετά οι δασκαλες τα μοιράζουν στα παιδια!!! :shock::twisted::twisted::twisted: Αι σηχτηρ κύριος!! Εγώ δίνω σαβούρςες στα παιδιά σου;; Εσυ τι νομίζει οτι κάνεις δλδ;; Αλλά είναι και αυτές βλαμμένες! Κανονικά θα έπρεπε να μη δέχονται γλυκά και μακακίες!! Τα έχω πάρει!!!

Έχω και τη μανα μου να μου λέει δεν πειράζει και παρόλο που ξέρει οτι τρώει διαφορα σκατά στο σταθμό της δίνει και σοκολατάκι μόλις φτάσουν σπίτι!!! :twisted::twisted:

Τους είχα πει (σε μαμα και πεθερα) οτι αν κατα καιρούς θέλουν να την κερνάνε να της δίνουν ένα κομματάκι σοκολατα υγείας του Παυλίδη και αυτες και οι δύο το έδεσαν σχοινι κορδόνι και τώρα στο σπίτι πλακωνομαι με τη μικρή, γιατί ζητάει σοκολάτα κάθε μέρα! Τσατάλια τα νεύρα της δολιας μάνας!!! X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα γλωσσοκοπάνες!!! :D

Ζαλίστηκα να σας διαβάσω!!! :lol:

Σήμερα την πήγε ο μπαμπάς της στο σχολείο κι εγώ ξαναέπεσα για ύπνο, μέχρι τις... 11.30!!! Ζήλια!!! :P:lol:

Διπλο-μανούλες, καταρχήν, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις τρυφερές σκηνές που μου περιγράψατε κι επιβεβαιώσατε τις καλές μου σκέψεις... Ανυπομονώ να έρθει στο κόσμο το μπεμπάκι και να μεγαλώσει λιγάκι, για να μπορούν να μοιράζονται στιγμές παρεούλα... :x

Σισσάκι, 30ρίζεις???? :))=)):)) Έλα, πλακίτσα σου κάνω... Αν σε παρηγορεί, μοιάζεις για 25αρα πολύ άνετα!!!!!!!!!!! :YMHUG: Ρε συ, κι εγώ ξέχασα να σιδερώσω... τους τελευταίους 2 μήνες!!! Λες γι' αυτό να έχουν φτάσει στο ταβάνι τ' ασιδέρωτα???? :-?=))=))=))

Αnastacia μου γλυκιά, να χαίρεσαι το τσαχπινοκοριτσάκι σου!!!!!!!! :x:x:x Να ζήσει, να 'ναι πάντα γερή και χαμογελαστή, να 'στε κι εσείς καλά να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε!!!!!! Να μας τη φιλήσεις την ομορφούλα!!!!!!!!!! :YMHUG::-*:-*:-*

Κάποιος, κάτι με ρώτησε, το ξέχασα!!!! :oops: Κι αυτό, κι άλλα πολλά που ήθελα να πω!!! :oops:

anyway, τρέχω να προλάβω καμιά δουλίτσα και θα επανέλθω πιο μετά!!!! :x Σας φιλώ όλες!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα!

τι κανετε?

χρΟνια πολλα στην ΑΝΝΥ!

ΓΩγω ειπαμε οι παπουδογιαγιαδες εινι για να χαλανε τα παιδια!

οι βρεφονηπιαγωγοι παλι οχι!

αγαπουν το παιδι σου αι αυτο ειναι συμαντικο!

τα ανηψια μου βλεπουν την αλλη του γιαγια 1/μηνα αν τα παρει και τα παει ο πατερας τους!

αλλα κι αυτη τα εγγονια της ουτε ενα τηλ...κια να θελει μη μιλησει στην πρωην νυφη της αλλα στα εγγοννια της!

η μικρη χθες παλι με πυρετο!

εκανε τσισα πανω της και στις 5:00 το πρωι αλλαζα σεντονια!

καιαπο τοτε ειμαι ξυπνια!

αν συνεχισει κα αυριο βραδυ...θα ξεκινησει για 1η φορα αντιβιωση.....αν την παρει.....

βεβαια μας ειπε να μην ειμαστε μακρια απο νοσοκομειο.....αχ ατιμες αλλεργιες!

σημερα θα της βρασω τραχανα...ελπιζω να τον φαει...δυσκολευεται να καταπιει το μωρο μου!

σημερα ειμαι νυχτα....αχ ωραια ηταν με την αδεια!

θελω κι αλλη!

Eley8eria 4500 επιπλεων απο οτι περνετε εδω?

εκει που θα μεινετε?

εσυ θα δουλεψεις?

γενικα η ζωη πως θα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου βεβαίως και ενδιαφέρονται πολύ και τη λατρεύουν τη μικρή...Από την πεθερά μου δεν έχω κανένα παράπονο (σχεδόν :roll::roll::roll::roll: )...

Όμως ο πεθερός μου ασχέτως αν είμαι προκατειλημμένη, μου τη σπάει που με αγνοεί, που με γράφει στα @@@@ του....Του έχω εξηγήσει άπειρες φορές ότι έχω κανόνες, οι οποίοι θέλω να τηρούνται και πάντα με γράφει....Γιατί να είμαι καλή μαζί του...

Και αυτό που του έχω πει άπειρες φορές είναι ότι η Ιωάννα είναι ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ και θα τη μεγαλώσω όπως θέλω ΕΓΩ....Αυτός έκανε ό,τι ήθελε με τα παιδιά του...Θα κάνω κι εγώ ό,τι θέλω με τα δικά μου...

Γιατί είμαι παράλογη ρε;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εσύ έχεις δώσει στη μικρή καραμέλα Halls;;;

Επίσης η Ιωάννα έχει ένα θεματάκι αν θυμάσαι με τη χοληστερίνη και δεν κάνει να τρώει τέτοια πράγματα....

Έρη νόμιζα ότι 6000 δολάρια παραπάνω το μήνα.... :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Αν ήταν καλή η πρόταση και αντέχετε, δρόμοοοοοοοο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου

σημερα πηγαμε μια ωραιοτατη βολτα με τον σπυρακο μου

ηταν καλυτερα και πιο ευδιαθετος

μου χαμογελουσε και ελαμπε ο κοσμος ολος!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ειχα ήδη αρχίσει να δημοσιεύω και μετά είδα οτι απαντησες Έρη. :oops::oops:

Γωγούλα θα κάνει τα μαθηματα γιατι έτσι λέει το πρωτοκολλο. Επίσης ΜΗ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ!! Σκέψου οτι έχει μόνο έναν... :cry::cry::cry:

Εγώ τουλάχιστον έτσι σκέφτομαι όταν θέλω δείρω τον δικο μου και ηρεμώ για χάρη του παιδιού μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι με συκοφαντείς?!?!?! :shock::shock: Ακου εκεί 30ρίζω!!! :lol::lol:

Και εγώ όσο κράταγε η μαμα μου τη μικρή δε σιδέρωνα, σιδέρωνε εκείνη τα πρωινά. Τώρα με τον παιδικό την πάτησα! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ειδες που σημερα ειναι ολα καλυτερα!

για τον παιδακι σου θα εισαι παντα η μαμα του!

η καλυτερη μαμα!

εγω σε 1 μηνα και κατι παω στα 31!

Αργυρω με την Αθηνα μιλησες?

κανενα νεοτερο?

εγω παλι τα κανω ολα μονη μου!

και τωρα εχω 3 πλυντηρια παλι για σιδερο!

σισσιω να σου φερω και τα δικα μου...δεν θα τα κατααβεις....κατι πουκαμισα ειναι και παιδικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθαααααααααα!!!!!!

Σισσακι hello!!!!

Αναστασια μου ειδες που κανατε κατι χαλαρο και ωραιο και ετσι το παιδι ηρεμησε;;;Ρε συ εχετε περασει πολλα. Πρεπει να κανετε και διασκεδαστικα πράγματα.Δε βγαινει αλλιως.

Θουλι τι να πω για τις ηλιθιες;;;αχ φανταζομαι τι θα τρωει το παιδακι μου του χρόνου. :?

Βικυ εννοει 6000 δολαρια καναδα παραπανω απο αυτα που υπολογιζανε συνολικα ,οχι σε σχεση με αυτα που περνουνε εδω. Παντως εκει καλυτερα θα ειναι μου φαινεται (απο οικονομικης αποψης).

Περαστικα στη Μαρια Ιωαννα και καλη δυναμη για αποψε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ περαστικα...

οσο για τον παιδικο σισσιω εμας ειναι δημοτικος..δε αφηνουν τιποτα να τους παω..μα τιποτα...

απλως αυριο θα ξαναμιλησω μαζι τους..

θα τους πω οτι τον παω φαγωμενο..δηλ οταν με το καλο γεννησω που θα τρωει εκει τι θα τον δινουν?

τους ειχα πει τοοοοτε να δινουν ψωμι με μελι κ κασερι..αλλα θα τους το θυμισω ξανα..

αχχχχχχχχχχχχχ

μα δε μπορω να καταλαβω...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝΘΟΣ ΑΡΑΒΟΣΙΤΟΥ?????????????????????

μα καθε μερα???????????????ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...