Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

κΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ....

ειχατε ολες ενα ομορφο βραδυ???

τα αρρωστουλικα???οι εγκυουλες???

φιλακια σε ολες

καπου εφω γυρω θα ειμαι!!

ΑΝαστασιώ...να την χαιρεστε το Αννυδιακι!!

ειδικοτερερς ευχες στο ΟΛΟδικότης ποστ!!!

της αξιζει τετοιο αστερι που ειναι!!!!!!!!!!!!!

(*)[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

'αν δεν μαγαπας δεν πειραζει..προς το παρον εγω ειμαι η μαμα σου και αν σαρεσει....οταν μεγαλωσεις μπορεις να αποφασισεις αν με θες η οχι....' και εβαλα τα κλαμματα.........

Aναστασια μου τοσο καιρο εχεις δει οτι σε τετοια θεματα δε σχολιαζω γιατι θεωρω οτι ειναι πολυ προσωπικα και επισης με θεωρω εντελως ουφο να δινω συμβουλες διαπαιδαγωγησης. :oops:

Αλλα ρε συ μου φαινονται λιγο σκληρα να τα λες αυτα σε ενα παιδακι :(:(:(:(:( και στο τελος να σε βλεπει και να κλαις.

Μηπως ολη αυτη η κατασταση με την εκπαιδευση υπνου τον εχει συγχισει;;;Μηπως τον κουρασανε οι συνεχομενες λογοθεραπειες,φυσιοθεραπειες κτλ;;;

Αρχισε να περνας "ωραια" μαζι του.Να πηγαινετε βολτες ,κανα μεγαλο εμπορικο να δει οτι και με τη μαμα του περναει όμορφα.

Και παλι χιλια συγγνωμη για το θαρρος. :oops::oops::oops::oops::oops:

Ειχα καταλαβει οτι κατι δεν πηγαινε καλα.Σου ειχα στειλει και sms.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας είδα μέσα σε μια βάρκα μαζί με τα παιδιά μας

σε μια φουρτουνιασμένη θάλασσα..

Οι άντρες μας δεν ξέρω που ήταν

Μπορεί και να τους πετάξαμε στα ψάρια =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε με κοροϊδευετε εεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;; :)):)):)):)):)):))

Να ρε παιδι μου.Πως να το πω;;;Σε μια παρεα προτιμω να μιλανε οι αλλοι και εγω να συμπληρωνω παρα να μιλαω εγω και να συμπληρωνουν οι αλλοι.Δε μπορω να το εξηγησω αλλιως.

Γενικως μιλαω.Δεν ειμαι αμιλητο νερο. Αλλα μου φαινονται πιο διασκεδαστικα αυτα που μου λενε οι αλλοι.:-@:-@:-@:-@:-@:-@

Δηλαδη Αργυρω με το αμαξι δε μπορεις να πας;;;Γλιστραει;;;

Μαρια Ιωαννα φροντισε να μη βαλεις πολυ ζαχαρη και την πατησεις οπως η Αργυρουλα.(χιουμορ) :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγω τωρα ειδα οτι υπαρχει το τοπικ " ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ...." που μαλλον πεφτει και το αναλογο θαψιμο για τα πεθερικα. Αν θες μαλλιοτραβηγματα μπορεις να μπαινεις εκει. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια Ιωαννα φροντισε να μη βαλεις πολυ ζαχαρη και την πατησεις οπως η Αργυρουλα.(χιουμορ) :?:?

Αργησα αλλα το καταλαβα!!!! :lol::lol::lol:

Η Αφρο προτεινε να φτιαξει η Αργι γλυκο στον αντρα της και η Μαρια Ιωαννα της ειπε να φτιαξει σοκολατοπιτα. Α καλα ποσο ξανθια ειμαι????????? :?::?::?::?::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

Ειπα και εγω;;;Θα μαγειρεψει η Μαρια Ιωαννα????? :-*:-*:-*:-*:-*;;);;);;);;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα πει η Γωγω να συμμετασχει σε αυτο το τοπικ...θα χασω πασα ιδεα που ειχα γι'αυτη... :lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα τι λεει;;;

εσυ κανα συμπτωμα οτι οσονουπο θε γεννησεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Δηλαδη Αργυρω με το αμαξι δε μπορεις να πας;;;Γλιστραει;;;

σήμερα είδα ένα αμάξι γλίστρησε και μέχρι να βγω σε κεντρικό έχουμε ανηφοριες, κατηφοριές και δεν ξέρω τι γίνεται!!!!...ψιλοβαριέμαι κιόλας!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας..δε διαβασα ακομα τιποτα..γιτι δε ξερω αν προλαβω...

σημερα το επαθα το εγκεφαλικο.. :shock:

προχθες παω στο παιδικο κ ακουω να λεει η μια απο τις 3 κυριες ελα να φας τη κρεμα σου..

μπα λεω δε ακουσα καλα..αποκλειεται..

σημερα τον παω λεει η αλλη..ελα θοδωρουλη να φας κ τη κρεμουλα σου..

λεω ποια κρεμα?10 δινετε πρωινο?(γιατι με ειχαν πει τοοοοτε 9)

οχι λεει 9 δινουμε αλλα του κραταμε μια μεριδα..

λεω δε θελω να του δινετε..εγω του δινω στις 9 πρωινο..

μα τη τρωει λεει..

λεω δε θελω..

μα ποιο πολυ με τσατησε οτι οτνα τον πρωτο γραψα τον σεπτεμβρη ειχαμε πει τι να τρωει κ τι οχι :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

δηλ 1.5 μηνα σχεδον που παει καθε μερα τρωει ανθος αραβοσιτου :twisted: κ δε το ξερα..

μιλαμε εγινα τουρκος :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χρυσα μου!!!

Μπαααααααααα.Ηρθε η μανα μου και το ριξα στο σορολο οποτε κατσικωθηκε και ο μπεμπης. :lol::lol:

Σημερα εχω γιατρο να δω τι θα μου πει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρέμα?

Δεν είχατε συννενοηθεί τι θα τρώει το παιδί??

Σε φαντάζομαι νεύρα.

Τι τρώει κανονικά τέτοια ώρα??

Ρε Παναγιώτα σοκολατόπιτα έχω φτιάξει \:D/ και μάλιστα χωρίς ζάχαρη

έβαλα σοκολάτα γάλακτος και δεν την πάτησα όπως η Αργυρώ :-p

Ξέρετε τι παθαίνω με τη μαγειρική και τα γλυκά?

Έφτιαξα μια μέρα πχ σοκολατόπιτα και την πέτυχα.

Την επόμενη ακριβώς ξαναφτιάχνω

Τη μεθεπόμενη πάω στη μαμά μου και φτιάχνω κι εκεί

Ε αηδιάζουν όλοι μετά κι εγώ δεν ξαναφτιάχνω [-(

=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθεσ πανω στο παιχνιδι μου εδωσε μια γερη κλωτσια στην κοιλια .

κανω αμεσωσ ενα επιφωνημα πονου (αυθορμητα) και το καιμενο σαστισε .....μετα του ειπα οτι με κλωτσισε και πονεσε και η μαμα και το νινι και στεναχωρηθηκε η ψυχουλα μου και εκανε μακια το νινι .

αλλεσ φορεσ εκει που καθομαι ερχετε και κανει μακια το νινι μονοσ του .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα δηλ 1.5 μηνα σχεδον που παει καθε μερα τρωει ανθος αραβοσιτου :twisted: κ δε το ξερα..

μιλαμε εγινα τουρκος :twisted::twisted:

το κακό δεν είναι ότι τρώει κρεμούλα, αλλά ότι του δίνουν ό,τι θέλουν χωρίς να σου το πουν!!!! :o:o:o

Μαρία τι είναι η σοκολάτα γάλακτος? :o:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Τί μου κάνετε;;; Εγώ μόλις έφαγα 2 κομμάτια κεικ διαβάζοντας σας. Με την ησυχία μου σήμερα μιας και ο μπαμπάς μας είναι εδώ και παίζει με την Ειρήνη.

Τί νέα;;;;

Αναστασία μου γλυκιά μανούλα γιατί σε παίρνει από κάτω; Είσαι άξια, τρέχεις αφιερώνεις τόσο χρόνο για τον Σπυράκο και δεν πρέπει να σκέφτεσαι έτσι. Είναι λογικό να μη σε θέλει πάντα μιας και σ'έχει όοοοολη μέρα. Δεν είναι οτι δε σ'αγαπάει. Να μη σου ξαναπεράσει ποτέ αυτό απ'το μυαλό και να μην του το ξαναπείς. Είμαστε γονείς και πρέπει πάντα μα πάντα να είμαστε βράχοι για τα παιδιά μας. Ανέβα και σκέψου πόση αγάπη έχεις ακόμη να δώσεις στον αγωνιστή Σπυράκο...

Θου καλά;;;;

Κατέβηκε το αίμα απ'το κεφάλι;;;

Παναγιώτα σήμερα γιατρό;;; Περιμένω πως και πως να μας πεις νέα.

Σισσιώ ακαμάτρα φτου σου που δε σιδέρωσες...

Σου στέλνω ΤΩΡΑ πμ.

Μαρία βγήκατε από τη φουρτούνα;;;;

Χρύσα κάθε πρωί ανακατεύομαι και γω μαυτά που γράφεις...

Δημητρούλι που είσαι;;;;

Καλημέεεεεραααααα!!

Argi ζηλεύωωωωωωωωω και γω θέλω χιόνι!!!!

Λίνα μου πολλά φιλιά!!!

Νατάσα θα σε τηλ. Το ξέρω οτι έχασα ρε γμτ. Είμαι λίγο υπναρού τον τελευταίο καιρό...

Αφροδίτη τους κουραμπιέδες τους πέταξες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα λοιπόν μαμά! Τι θα μαγειρέψεις σήμερα?

Αναστασία μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΝΝΥ!!!! Να είναι πάντα γερή, ευτυχισμένη και καλός άνθρωπος! :x:-*

Άσχετο το ξέρετε ότι η καλοσύνη δεν υφίσταται επιστημονικά? Καλά ντε μη βαράτε! Θα την κάνουμε άλλη φορά αυτήν τη κουβέντα χαχαχα

Πήγα και παρηγγειλα την τούρτα του μικρού χθες! Διάλεξα μια με θέμα τον Μικυ γιατί έχει κολλήσει με τον Μίκυ τελευταία.. Μου έκανε εντύπωση που δείχνει αδυναμία στον 70χρονο ποντικό με τόσα καινούργια cartoons που υπάρχουν σήμερα… anyway, την παρήγγειλα σοκολάτα φράουλα χωρίς ξηρούς καρπούς για τα νινάκια μας!

Αναστασία μου, θα συμφωνήσω με την Παναγιώτα, έχεις κουραστεί και χρειάζεται να χαλαρώσεις λίγο..

Το περιμένω και εγώ, όπου ναναι να δω τον μικρό να μην με θέλει σε κάποια φάση που θα είναι συγχυσμένος, μην ανησυχείς, μην το παίρνεις κατάκαρδα και μην απογοητεύεσαι.. Μωράκια είναι, δεν μπορούν να ελέγξουν και να καταλάβουν τα συναισθήματα τους. Ειδικά όταν αρρωσταίνουν δεν ξέρουν τι είναι αυτό που τους βρήκε..

Υπομονή θα σου πω και κουράγιο…

Μας ήρθε η οικονομική προσφορά από την εταιρεία στο Τορόντο… Του είπαν ότι αν δεχτεί θα πρέπει 4 Γενάρη να είναι στην δουλειά!!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ η συνταγή έλεγε κακάο και 3 κούπες ζάχαρη!!!! γενικώς αποφεύγω τις συνταγές που έχουν σαν μέτρο μέτρησης την κούπα και όχι τα γραμμ.!! :evil:

και πόση κουνερτούρα ( =)) ) να βάλω και πόση σοκολάτα? :?:

Γωγώ ήθελα να σε ρωτήσω: πώς τα πάτε με τις σκάλες στο σπίτι? κουραστικά? η Ιωάννα πώς τα πάει?

Έχω πρόβλημα με το μπουμπούκι: δεν με αφήνει να της πλύνω τα δόντια, τα πλένει μόνη της και το στόμα της μυρίζει!!!! :? θα βάλω τον άντρα μου το βράδυ να της τα πλύνει!!! :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάντε το ντου βρε Ερη

Εδώ τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο.

Ύστερα αφού έχει ζήσει εκεί (ή λάθος θυμάμαι) τι τον αγχώνει τόσο?

Τόσα ακούγονται για εδώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας ήρθε η οικονομική προσφορά από την εταιρεία στο Τορόντο… Του είπαν ότι αν δεχτεί θα πρέπει 4 Γενάρη να είναι στην δουλειά!!!! :o:o

αμάν...δλδ μετά την πρωτοχρονιά.....ο μισθός είναι καλός τουλάχιστον?

αν αξίζει μην το σκέφτεστε καν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θυμάμαι

Λίωστα μαζί σε μπεν μαρί και βούτα το δάχτυλο

Αν το θες πιο γλυκό βάλε κι άλλη γάλακτος

αν όχι κουβερτούρα ή μπίτερ ή υγείας βρε αδερφέ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια ιωαννα εχεις απιστευτο στυλ..

μου θυμιζεις δασκαλα με τα ρουχα κ το γενικο συνολο...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ να χαιρεσε τη αννυ σου....

(ασχετο τη μαμα σου λενε αννα?)

να ειστε παντα ευτυχισμενη κ αν τις χαρισεις ενα αδερφακι...τα φιλια μου στα υπεροχα μαγουλινια της..

αργι δε ξες τη σοκολατα γαλακτος???????????λακτα ας πουμε???????????

ερη ολα καλα????

παναγιωτα γιατρο ε?αντε περιμενουμε νεαααααααααααααα

μιτσακι κ χρυσα τι ωρα εχετε γιατρο?εγω 6..το πρωι θα τρεχω με ικα :twisted:

εκανα αυτο εμτη σοδα αλλα δε βγηκε ολο..πρεπει να μπει κ σγουγγαρι γμτ να καθαρισει..

ποια εχει πλυντηριο παιτων να το φερω? :lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο κ μενα τρελα με το νινι..ολο μα κ μα..το γιαβρι μου..αλλα μολις βγει θα λεει μεσα μπες

συμπεθερα μου καλη κατεβηκε το αιμα αλλα οταν το ξανα θυμαμαι φουντωωωωωωωωωωωνω

σισσιω κ γω βαρεθηκα να σιδερωσωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...