Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜariaIoanna, σ' ευχαριστώ για την ενθάρρυνση κοριτσάκι μου! :-* Έτσι ονειρεύομαι τον ερχομό του νινακίου... :x Οπωσδήποτε περιμένω κούραση και λίγη ζήλεια απ' τη Β, αλλά ελπίζω ότι όλα θα πάνε πολύ καλά... :D

Αναστασία μου, περαστικά στον Σπυράκο σου! Είναι λογικό να στεναχωριέσαι, όμως προσπάθησε να το εκλογικεύσεις και να μη παίρνεις τις αντιδράσεις του τόσο τοις μετρητοίς... :( Είναι παιδάκι, ποιος ξέρει γιατί του τη βάρεσε έτσι, το σίγουρο είναι ότι θα του περάσει... Είσαι τα πάντα για εκείνον και αυτό δεν άλλαξε απ' τη μία μέρα στην άλλη!!!!!! Και βέβαια είσαι μια πολύ ΑΞΙΑ μανούλα, που κάνει τα πάντα για το σπλάχνο της κι εκείνος σε ανταμοίβει με την αγάπη του... Ακόμα κι αν κάποια στιγμή, για κάποιο λόγο, δε τη δείχνει... δε σημαίνει ότι ξαφνικά εξαφανιστήκε!!!!!! Προς Θεού!!!! Όπως λέει κι η Χρύσα... στην εφηβεία τι θα κάνουμε τότε????? ;)

Θουλάκι μου όμορφο, είσαι καλά;

Χρυσοκουμπαρούλι, εσύ;

Νομίζω έχουμε κι οι 3, τη Δευτέρα γιατρό; :D Φοβερός συγχρονισμός! Εύχομαι τριπλά ευχάριστα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια!!!

αχ μαριαιωαννα τι τελεια φωτο...κι εμενα ο δικος μου καπως ετσι ηταν την κυριακη με μια μπριζολα μονο που δεν προλαβα να τον βγαλω φωτογραφια.

κουκλαρα εισαι καλε φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας!!!

Αναστασια μου :(:( Εισαι η μανουλα του μωρε...Σε σενα θα βγαλει τα πιο τρυφερα

αλλα κ τα πιο ασχημα του...Ελα ανεβα!Οτι κ ειναι θα περασει!!!Να εισαι εκει με μια τεραστια αγκαλια

για να χωθει!

Μιτσακι μου? :x

Καλα..Τι συμβαινει ρε κοριτσια....

Εχω γινει χρυσοψαρο>????...Κενο μνημης...Γιατι ετσι? :o

Το παθαινετε κ εσεις ή να το κοιταξω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια εισαι φοβερη μανουλα!

απλα ο Σπυρακος ταλαιπωρηθηκε με το βηχα και κολλησε πανω στο μπαμπα του!

στον μπαμπα του κολλησε.....οχι σε καποιον ξενο!

αλλωσετ αυτο τον βλεπει λιγοτερες ωρες απο εσενα....και εσενα φυσικα σε σε θεωρει δεδομενη και ετσι πρεπει να μας θεωρουν!

πρεπει να ξερουν οτι ειμαστε εκει και οτι τα αγαπαμε ακοαμ και αν αυτα δεν μας δειχνουν την αγαπη τους ετσι οπως εμεις θα θελαμε!

εισαι ΑΞΙΑ και σου αξιζουν πολλα ΜΠΡΑΒΟ...........!

Μαρια εσυ συνοδευεις τις κουκλες σου?

θεαααααααααααααααααααααα!

Νατασα 38η εβδομαδα!

περασε ο καιρος!

προσοχη και με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιστεύετε οτι ξέχασα να σιδερώσω;; Και έλεγα τί έχω να κάνω... τί έχω να κάνω;; Μετα αρχισε και η εκπομπη της Ολίβιας και δε θυμηθηκα πότε τελικά τί είχα να κάνω!! Πάει το έχασα...!

Αργυρούλα σου απαντησαν τα κορίτσια. Για αποφευχθουν οι λιποθυμίες γίνονται τα μαθήματα! :roll:

Αναστασία αν κάθε φορά που η κόρη μου με έδιωχνε έκλαιγα, θα γέμιζα τη λίμνη του Μαραθώνα με τα δάκρυα μου. Χαλάρωσε ο Σπύρος μεγαλώνει και σαν μικρός ανθρωπάκος θα έχει και τα δικά του. Θα σου πω όμως κατι που μου "χτύπησε καμπανάκι". Το οτι πήγες και του είπες μπορει να μη μ'αγαπάς και τα λοιπα, μου ακουστηκε λίγο σαν τη μαμα μου που όταν ήθελε να με εκβιασει ψυχολογικά μου έλεγε οτι θα την πεθάνω και άλλα τέτοια :oops::oops::oops:

Δεν είναι κρίμα μωρέ να τον φορτώνεις με τις δικές σου ανασφάλειες; Είναι δυνατον το σπλαχνο σου να μη σε αγαπαει;

Αυτα και ελπίζω να μη με παρεξηγησες. Σου λέω τη γνώμη μου πολύ καλοπροαίρετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι τις καλησπέρες μου!

Μαρίαιωαννα είσαι η επιτομη της κομψότητας! Τα συγχαρητήρια μου!

(Πως το είπα έτσι και δε με μαζεύετε;; :oops::oops::oops: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια

Καλέ σωπάτε πια τα παραλέτε :oops:

(πείτε κι άλλα, πείτε κι άλλα B-) )

Σας ευχαριστώ πολύ!!

Σήμερα θα πάμε στο εμπορικό κέντρο, η τάξη της Ιωάννας έχει bazaar για το "κάνε μια ευχή"

Τι καλά!

Αύριο θα πάει τούρτα στο σχολείο έχει γενέθλια το Σάββατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Αναστασία, μην ξεχνάς ότι ο Σπύρος έχει τραβήξει πολλά το λαημενούλη και τώρα ταλαιπωρήθηκε με τον βήχα του, αυτό είναι όλο και όπως είπε και η Βίκυ στον μπαμπά του πήγε!....και η δικιά μου όταν την πιάνουν οι κρίσεις κλάματος, ούτε να με δει δεν θέλει, άσε τον όπως αυτός θέλει, θέλει τον μπαμπά του άστον με τον μπαμπά του, θέλει την ησυχία του, άσε τον στην ησυχία του.....να ανησυχούσες αν ήθελε τον γείτονα!!! :o:o:o:o:?

και θα συμφωνήσω με την Σισσιώ ότι αυτό που του είπες δεν ήταν και τόσο "καλό"...ηρέμησε εσύ για να ηρεμήσει και το παιδί......! :x

Μαρία τι ωραία που είσαι, αδύνατη, αδύνατη!!! :) ....τα κοριτσάκια σου , κουκλάκια......

Μητσάκη πρώτον στον 2ο τοκετό δεν κατάλαβα τίποτα, ήρθε σε μισή ώρα.....και όταν θα δεις να μεγαλώνει και το 2ο και να είναι μαζί....απλά υπέροχα!!!! ακόμη και όταν μαλώνουν!!! :roll::roll::roll:

η δικιά μας χθες πάλι την έπιασε το κλάμα, δεν ξέρω γιατί, μάλλον επειδή όταν έτρωγε το γιαουρτάκι της το βράδυ της είπα να προσέχει μην λερωθεί (τι χαζομάρα και εγώ!!!) και αυτή το πήρε κατάκαρδα και άρχισε το κλάαααααμα της!!!! (δεν είχε κοιμηθεί και το μεσημέρι) :? ....τελικά και ύστερα από πολύ προσπάθεια των γονιών συνεχίστηκε το κλάμα, ώσπου την πήρα στην αγκαλιά μου ξανά και έτσι ηρέμησε, κάθησε έφαγε το υπόλοιπο γιαούρτι της και πήγε για ύπνο......το βράδυ ξύπνησε, πήγα, ξανάξύπνησε με κλάμα, πήγα και κάθησα κάτω στο πάτωμα δίπλα στην κούνια για μία ώρα!!!! :o:o:o:o !!!!

πάμε να πλύνουμε τα δόντια μας και να πάμε σχολείο!!!!

ξέχασα να σας πω: ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΑ!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τρενάκι!

μαρίαιωαννα δεν τα παραλέμε! Εγω έχω γενεθλια τη Δευτερα, αλλά είναι η τελευταία φορά που τα γιορτάζω... Το πήρα απόφαση!

Σήμερα πήρε ο συνάδελφος άδεια και προβλέπεται δύσκολη μέρα! Ουφφφφφ! :|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφομανουλες!!!!

καλα Μαρια εισαι ΘΕΑ!!!!!

κουκλαρα κορμαρα πανεμορφη!!!

Σισσιω καλο κουραγιο

Μιτσακι τι καλα...ολες γιατρο θα εχουμε την δευτερα..αντε ρε καλα μας αποτελεσματα

Αναστασακο ελπιζω σημερα να εισαι καλυτερα!!!

Εγω σημερα δεν....

πολυ αναγουλα ολα με ενοχλουν ολα μου μυριζουν, μου βρωμαει το σπιτι μου το αμαξι μου ακομα και εγω η ιδια μου βρωμαω

Πρεπει να παω για ψωνια

εχω μονο ενα παντελονι στο οποιο χωραω και ειναι εποχης Χριστοφορου και ενα φορεμα..ε με αυτα τα δυο γυρναω...ντροπης πραμα..ποιος εγω;;

πρεπει να παρω και κανενα πατουμενο..τι να κανω επενδυσα σε 12ποντα και σε 10ποντα το ψωνιο!!!

Α!!! το κορυφαιο..ο Χριστοφορος το πρωι πινει το γαλα σε μπιμπερο για να ξανακοιμηθει στο καπακι....εκεινη την ωρα βρισκω ευκαιρια να του αλλαξω την πανα..ε λοιπον με το που την ανοιγω τι κανει το σκατο με το ενα χερι κραταει το μπιμπερο, πινει καιμουγκριζει και με το αλλο χερι ανακατευει το πουλακι του.... :lol::lol::lol: ..κλασσικος αντρας!!

Λεω το Ο..να τον τραβιξουμε βιντεο...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Βρε τη Ρέα που είναι και ευθικτη!

Και μένα σήμερα το πρωί δεν ήθελε να πιει το γαλα της και με κοιταγε με μισό μάτι. Μου φώναζε κιόλας να φύγω! :shock:

Ξυπνήσαμε νωρίτερα απ' όλες τις μέρες και φυγαμε αργότερα απ' όλες τις μέρες! Τρέχαμε στο δρόμο να προλάβουμε να μην κλειδώσει η πόρτα!

Μαρία και γω εκεί σταματάω!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, τι κάνετε?

εμείς είχαμε ένα πολύ ήσυχο βράδυ η Έλενα κοιμήθηκε στις 9:30 μαζί με τον Μιχάλη στην κρεβατοκάμαρα, τους μεταφέραμε αργότερα στα κρεβάτια τους και κοιμηθήκαν αν πουλάκια μέχρι την ώρα που χτύπησε το ξυπνητήρι :evil::evil::evil: Κοιμόταν τόσο ωραία δίπλα δίπλα που καθόμουν και τους χάζευα, η Έλενα είχε κολλήσει πάνω στον Μιχάλη και ο Μιχάλης την είχε αγκαλιάσει :oops::oops:

Μιτσακι αυτή η στιγμή νομίζω λύνει όλες σου τις απορίες, θα είναι όλα υπέροχα

Ανυπομονώ να πάμε και ονειρούπολη. είπαν ότι θα κάνει και αρκετό κρύο το Σκ άντε να δούμε

Το βράδυ θα γράψουμε και γράμμα στον Αγιο Βασίλη για να του το δώσουμε το Σάββατο ;)

Νατάσα έχασες που δεν ήρθες χθες περάσαμε υπέροχα, ευχαριστηθήκαμε καφεδάκι τα είπαμε γελάσαμε κοτσομπολέψαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και πότε θα σε ξαναδούμε τώρα γιατί άλλο καφεδάκι μέχρι να γεννήσεις χλωμό το βλέπω να κανονίζουμε

Μαρία είσαι θεά δεν έχω λόγια κι εσύ και τα κορίτσια σου βεβαίως βεβαίως!!!!!!!!!!!

Μπεμπούλης υπομονή κορίτσι μου πέρασε πολλή ο Σπύρος και περνάει ακόμα και αντιδράει περίεργα καμιά φορά. Εσύ πρέπει να είσαι πάντα εκεί και να τον στηρίξεις στα εύκολα και στα δύσκολα όπως άλλωστε κάνεις κάθε μέρα μέχρι τώρα. Και φυσικά μην κατηγορείς τον εαυτο σου, είσαι η καλύτερη μανούλα για τον Σπύρο και το ξέρεις καλύτερα από όλους αυτό, απλά τώρα είσαι κουρασμένη και στεναχωρημένη σε λίγες μέρες θα δεις που θα τα βλέπεις όλα διαφορετικά.

Αργυρώ εγώ με τον άντρα μου συνήθως θα μιλήσουμε 1 φορά στο τηλεφωνο

Σας φιλώ γλυκά :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thanks Σισσακι..μονο μην εχω τα ιδια με τον Χ...

Σημερα θα στειλω τις Χριστουγεννιατικες καρτες!!!...δενε ιναι και πολλες φετος λογω περικοπων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia .

maria-iwanna se zileuw :evil: exeis auto to stilaki pou pote den tha apokttisw :evil: alla den niothw kai aneta omos ......egw einai polu pio rock sto ntisimo ...san dekaeksaxrono :lol::lol::lol::lol:

alla mono etsi niothw "egw" .

xrusa mou arxisane na mhn sou kanoun ta rouxa ?

emena akoma mou kanoun kai foraw akoma ta tzinakia moy xoris na me piezoun .

apo kila eimai sinexeia 66-67,5 ekei .

o mikros efage to prwto tou melomakarono .....enthousiastike!!!!

xthes den kserw ti ton epiase kai ksipnouse me sparaktika klamata :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Χρονια Πολλα στις Ανουλες ολου του κοσμου!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ να χαιρεσαι την τσαχπινα σου!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Να ειναι παντα τοσο κεφατο και χαρουμενο παιδακι ,αξια στη ζωη της και εσεις να την καμαρωνετε!!!!!

Τι κανετε;;Δε σας διαβασα ακομη.Παω ...Φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πεθερικά είναι Βερολίνο 600χλμ μακρυά!!!

κορίτσια φανταστείτε οι άντρες μας να φτιάξουν ένα δικό τους φόρουμ κατά του μάμμυλαντ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και να λένε για μας!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μη γελας καθολου. Ο προφεσσορας ειναι ετοιμος.

Θα λενε λεει ποσο ψυχανωμαλες ειμαστε και ειδικα αυτος θα με τραβαει βιντεακια που ολο καθαριζω και θα τα δειχνει για να δει ο κοσμος τι περναει!!!!!

=))=))=))=))=))=))

Καλα Μαρια Ιωαννα δεν παιζεσαι!!!!Με τους φιλους πώς εισαι;;;;;Εννοω ρε παιδι μου τους ακους αν εχουν να σουν πουν κατι (τον πονο τους) ή βαριεσαι;;; #-o#-o#-o#-o

Εγω παντως προτιμω να ακουω παρα να μιλαω.Πω πω το χειροτερο μου ειναι να με ρωτανε για τη ζωη μου. :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω το χειροτερο μου ειναι να με ρωτανε για τη ζωη μου. :-? :-? :-?

Πώς είναι η ζωή σου γλυκιά μου? πώς περνάς με το παιδί, τον άνγτρα κ.λπ.? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία πώς με "είδες"? ελπίζω καλά!!! :?:?

Συμπεθέρα εγώ ονειρεύτηκα τον γαμπρό και εσένα, το θυμόμουν το πρωί αλλά τώρα το ξέχασα πώς!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

γμτ οι δρόμοι δεν είναι και πολύ καλοί, δλδ οι κεντρικοί είναι καθαροί αλλά οι παράδρομοι όχι και ήθελα να πάω στο κέντρο να πάρω ένα δώρο για τον άντρα μου που έχει τα γενέθλιά του την Δευτέρα, πώς θα πάω? :-?:-? ...βασικά αν κάποιος μου κρατούσε την μικρή θα πήγαινα!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...