Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Καλά δε διάβασα πολλά...Απλώς πάτησα στο google ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ και μου έβγαλε σελίδες στο parents, έριξα μια ματιά σε 2-3 σελίδες του και είδα τα καλύτερα.... :?:?:?:?:?

Αλλά ούτως ή άλλως δε με ενδιαφέρει.... :roll::roll::roll:

Εντωμεταξύ κάτι άλλο που μου έκανε εντύπωση είναι το γεγονός ότι στο εν λόγω φόρουμ στο οποίο δεν έχω μπει ποτέ πέρα από τη συγκεκριμένη γιατρό, δεν είδα να αναφέρεται άλλο όνομα...Αλλά έλεγαν για pm κλπ.... :roll::roll::roll::roll: Καλά απαγορεύεται ακόμα και ονόματα γιατρών να αναφέρουν;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κουτσομπολες!!!

Ποσα ειπατε;;;

μαρια Ιωαννα τυχερη..

Αρτζ εγω μιλαω 3-4 φορες σηγουρα αλλα τις περισσοτερες μεπαιρνει αυτος γιατι δεν εχει και πολυ χρονο

Γιωτα καλα τελεια η Κων/να ταρανδακι....κουκλιτσα ηταν ..και η στολι πιο καλη και απο ετοιμη..εισια κρυφο ταλεντο τελικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia...

Prospathw na sas diavazw otan exw xrono alla esois den prolaveneste me tpt opote kanw mia grigorh perilipsh kai oti parei to mati mou...

Xrusa diavazw pos exeis souvlies, mhn anxonese auto einai kalo simadi kai kirios mhn siggrineis tis eggumoshnes sou giati den einai aparetita idies epidi einai dikes sou kai oi duo..Emena den eixan tpt kino...

Natasa exeis kataliksei telika gia to maieftirio?? Pou tha gennhseis?

Shmera o mpempis mou to exei riksei ston upno, oute gia fagito den sikonete :?:? Autos xalaei ton kozmo ales fores otan pinasei, na anisixisw???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα έχεις πολύ γέλιο!

Γωγώ κάνουν επισκληρίδιο και ο άντρας σου σίγουρα θα πρεπει να παρακολουθησει μαθηματα, να πάρει τη βεβαίωση και με αυτή να μπει μέσα στο χεορουργείο.

Εγω είχα τον Σταυρινουδάκη, αλλά δε σου τον συστήνω. :roll::roll::roll:

Επίσης Γωγούλα και ο δικός μου άντρας είναι ο αγαπημένος της μαμάς, καθότι ο μικρότερός της. :D

Αργυρούλα με τον άντρα μου μιλάμε 5-6 φορές την ημέρα όταν ειναι απογευματινός και 2-3 όταν είναι πρωινός. Αν και τώρα τελευταία πολύ με έχει εκνευρίσει και θέλω να του σπάσω το κεφάλι. Ετσι του κάνω καψόνια. Εγω δεν τον παίρνω καθόλου και όταν με παίρνει αυτός του λέω να κλείσει γιατι δε θέλω να του μιλάω!!! Ειμαι ηλίθηια το ξέρω, αλλά δε μπορω να το αποφύγω...

Με τα πεθερικα μιλαω το πολύ 1 στις 15 και στο τσακιρ κεφι 1 την εβδομάδα!!

Αφρο και Βίκυ θέλω και μένα να μου πείτε γιατρούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια Ιωαννα εγω εχω αγωρασει απο το http://www.strawberrynet.com

Μεχρι προσφατα αγοραζα σχεδων τα παντα απο απο εκει..με το που εμεινα εγγυος βεβεια αλλαξα αρδην τις συνηθιες μου και το γυρισα σε πιο φυσικα καλλυντικα

Ευη εγω λεω να τον ξυπνησεις για να φαει..ειναι πολυ μικρο ακομα δεν εχει καν σαραντισει, η να τον ταισεις στον υπνο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ομορφες μανουλες?

Γωγω απλα δεν ρολαβα να σιυ στεειλω μηνυμα!

αυτος που ειχα εγω ειναι μαγαλογιατρος....υπερ του φυσιολογικου...εμπειρος....τον ειδα και στα δυσκολα!

εκει που τον περνει κανει και αστεια αλλα στα σοβαρα.....αψογος!

εμενα μου εκανε υπερυχο αυτος!

στις 4 το ξημερωμα που ειχα 2λεπτους πονους απαντησε στο κινητο του !μεχρι να φτασω στο νοσοκομειο ειχε ερθει και αυτος!

στη γεννα υπεροχος.....ηρεμος....κσι ολοι σουζα μπροστα του!

εμεις ψηνματε!

εφτασε παλι 39...ιωσουλα ....αν συνεχισει περν του 3μερου αμοξιλ και αυτη με παρακολουθηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrusa auto ekana ton taisa ston upno tou kai ekane 1 wra kai 15 lepta mexri na faei 120 ml..Sto telos gia na parei mpros tou evreksa to moutraki me nero giati eixe stamatisei poses fores na roufaei...

Elpizw mono na mhn sikothei thn nuxta kai kanei party pou tha eimai egw kourazmenh..

Perastika sta paidakia sas pou einai arostoulika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη λες;;; να μπερδευψει τη μερα με τη νυχτα...δε σου το ευχομαι καθολου αυτο!!!

Τι εγινε τελικα με το αιματακι;;;;

ξαναειδες στα κακα;;;

Παντως το μαμι ειναι εξαιρετικα επιμορφωτικο..μαθαινεις πχ πως ο Γαλινος μιλουσε απταιστα τα μπντερνα Αγγλικα...

Στολισα το σπιτι...εβαλα τα δυο μεταλικα χρυσαφι δεντρακια στο πανω ραφι στο σαλονι...και ενα κοκκινο ροδι απο φυσιτο γυαλι στο κατω...ο Χ τα κοιταει και λεει πωπωπώώώώώώώ...

Μαγευρευω πατατες γιαχνι με μοσχαρακι.....εχ να σφουγγαρισω το μικρο μπαλκονι το σαλονι την κουζινα να πλυνω μερικα πιατα και να απλοσω το πλυντηριο...και ομολογω δεν εχω καθολου μα καθολου ορεξη να το κανω αυτο...

και ηθελα να φτιαξω και κεικ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ ο άντρας μου δε υπέγραψε τίποτα και δεν έκανε μαθήματα!...τι μαθήματα θα πρέπει να κάνει δλδ? γιατί αυτός θα ξεγεννήσει? ή εννοείτε να βοηθά την γυναίκα στις αναπνοές?

Σας καληνυχτώ..... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειχε στομα το πλυντηριο μας σημερα θα με ειχε βρισει!

το εχω ξεπατωσει!

εχω βαλει 5 ως τωρα !

σιδερωνω!

εχω παρα πολλα!

η μικρη βλεπει γκαρφιλντ με το μπαμπα στο σαλονι!

παρειγγειλα στην αδελφη μου ενα πολυ ωραιο σετ απο τραπεζοκαρε και ρανερ ....μα παρα πολυ ωραιο...για τα χριστουγεννα και μονο!

ταιριαζει με το δεντρο μας!

τραπεζοκαρε -καρε -ρανερ(2) 55 ευρω!

η Μ-Ι εχει λυσαξει πλαι με το γαμο και την βαφτιση!

αχ τι θα κανω....ποσες φορες θα το δουμε ακοαμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικροε ειναι αλλεργικος, εχει αναπνευστικες αλλεγιες..οποτε τον χειμωνα που οσο να ναι το σπιτι ειναι πιο κλειστο και υπαρχουν καποια χαλια κλπ δεν πρεπει να υπαρχει ιχνος σκονης στο σπιτι...οποτε αναγκαστικα

Αντε ρε ωραια ευτυχως ηταν κατι τυχαιο

Αργη εδω το λενε για την περιπτωση που ο μπαμπς ρηξει μια λυποθυμια και τρεχουν γι'αυτον μετα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nomizw oti prepei na kseroun ti tha antimetopisoun kai na mporoune na simparastathoune sthn gunaika tous .

egw ton diko mou den tha ton hthela me tipota mesa ,kai idika twra pou genisa kai mia fora kai eida .

de to antexei olo auto tha ta eixe xasei kai tha mazeuame ayton .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου-Βένι- Νατασούλα πείτε μας πως περάσατε...

Εγώ είμαι λίγο υπναρού τελευταία συγνώμη... :oops::oops::oops:

Δήμητρα τί υπονοείς;;;;

Βίκυ περαστικά σας ρε συ. Ακόμη τόσο πυρεττό έχει;;;

Χρύσα κουράστηκα που τα διάβασα...

΅

Εύη γεια σου! Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου!!!

Στην κλινική είχα καταλήξει εδώ και καιρό...

Στο Γαληνό θα γεννήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι να υπονοώ Νατασούλι μου??? :lol:

Σας χαιρετάω!!!!! :D

Ετοίμαζα τη μικρή για ύπνο, έβλεπα την εκπομπή της Ολίβιας, ετοίμαζα το φαγητούλι μου, σας παρακολουθούσα κιόλας, δεν είχα χρόνο για πολλά λόγια... Είναι φτώχια!!!! :lol:

Το 'χεις ρίξει στον ύπνο καρδιά μου; Καλά κάνεις!!! Να είσαι ξεκούραστη για τον τοκετό, αλλά και για τη λοχεία... Αν και είμαι πολύ αισιόδοξη, ότι στη 2η μας φορά, όλα θα είναι λιγότερο αγχωτικά, κουραστικά κλπ και περισσότερο απολαυστικά!!!! :D Ελπίζω να μη μας διαψεύσουν τα σπορίδια!!! :shock: Θα μας πουν οι διπλο-μανούλες... Argi, natasoula, ΜariaIoanna!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε???

χαθηκα μερικες μερες αλλα δεν ειμασταν καλα....ο μικρος δευτερα μεσημερι ξαναρχισε τον βηχα ο οποιος σιγα σιγα δυναμωνε σε ενταση...αρχισε μια απιστευτη γκρινια με σπαρακτικα κλαμματα που κρατησαν απο τις 8 το βραδυ μεχρι τις 5 το πρωι

προσπαθουσαμε να τον ηρεμισουμε μα δεν γινοταν τιποτα!!!!!!!

δεν με ηθελε κοντα του...μολις τον πλησιαζα ουρλιαζε....με τα πολλα πολλα κατα τις 2 τον επιασε δυσπνοια και φυγαμε για παιδων

εκει τον εξετασαν και η δυσπνοια ηταν απο το πολυ εντονο κλαμμα και την μεγαλη ενταση που φωναζε!!!!!

απο την δευτερα το απογευμα και μεχρι πριν λιγες ωρες δεν με πλησιαζε...οπου ημουν εγω δεν ερχοταν

ηθελε ολους τους υπολοιπους εκτος απο εμενα

ενιωθα πολυυυυυυυυ ασχημα,με ακυρωνε σαν μαμα και εκλαιγα κι εγω

περασα 2 πολυ ασχημες μερες

σημερα το πρωι ηταν το αποκορυφωμα!!!!

ξυπνησε και καθοταν στο δωματιο του...τον φωναζα,του ελεγα να παιξουμε αλλα δεν ηθελε

οσο ηταν ο μπαμπας στην κουζινα ηταν και ο σπυρος,μολις εφυγε εφυγε και ο σπυρος

συνεχεια μου ελεγε 'μπαμπα' και 'τατα νονα'

ενιωσα πολυ πληγωμενη οχι θυμωμενη απλα σαν να μην υπηρχα!!!!!!!!!!!!!!

τοτε αφου εκλαιγε υστερικα και δεν με αφηνε να τον πλησιασω......πηγα στο δωματιο του και του ειπα 'αν δεν μαγαπας δεν πειραζει..προς το παρον εγω ειμαι η μαμα σου και αν σαρεσει....οταν μεγαλωσεις μπορεις να αποφασισεις αν με θες η οχι....' και εβαλα τα κλαμματα.........

καθοταν και με κοιταγε οσο του μιλουσα στα ματια....το απογευμα τον πηγα βολτα και καπως ηρεμισε...

δεν μπορω να καταλαβω γιατι εβγαλε τοσο ασχημη συμπεριφορα!!!!!!!!!!!!!

2 μερες δεν τολμαω να του μιλησω,δεν τολμαω να τον ακουμπησω.......νιωθω οτι με απορριπτει!!!!!!

ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα,χθες επιασα τον εαυτο μου να σκευτεται πως δεν αξιζα να γινω μανα,πως δεν τον θελω κοντα μου,πως ημουν πολυ σκληρη απεναντι του και γιαυτο δεν με θελει

πως η καταθλιψη που μου στερησε 7 μηνες χαρας με το μωρο μου τωρα πληρωνεται και με τον χειροτερο τροπο.......

συγνωμη κοριτσια μου αν σας μαυριζω το βραδυ σας...δεν εχω που αλλου να τα πω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ειστε τρελες..αληθεια....βαρεθηκα να διαβαζωωωωωωωωωωωω

νατασου ρε κριμα που δε ηρθεςςςςςςςςς :x:x:x:x:x

καλα περασαμε..ηπια καφε με τη υσυχια μου που λενε...

χορτασα κ το κοριτσια...

εχω κ το θηλαστρο..αλλα δε θα στο δωσω ετσι απλα..αλλα με καφε :P

αργι με τα πεθερικα μιλαω μια φορα τη βδομαδα..κ αν τυχει μεσα στη εβδομαδα καλως..

με τον αντρα μου αν μιλησω μια φορα καλως..αλλιως καμια :roll::roll::roll:

περαστικα στη γλωσσου μαςςςςςςςςςς :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναστασια αμα σκεφτεσαι ετσι τωρα..οταν θα σου βγαλει τις αντιδρασεις της εφηβιας τι θα κανεις;;;;

μη σε παιρνει απο κατω, φαση ειναι θα περασει. Ο Σπυρος ειναι απαιτητικο και δυσκολο παιδι..πιστευω οτι θα το ξεπερασει συντομα

Δωστου Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασιααααααααααα :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

οχι ρε μη λες τετοια κοριτσι μου..πραγματικα στεναχωρεθηκα ρε...

φυσικα κ εισια ολη η ζωη του...μεχρι προτινως μας ελεγες πως δε φευγει απο κοντα σου..

δε μπορω να σε πω γιατι σε απεριπτε..πιστυω ολες θα τα περασουμε αυτα λιγο η πολυ..

περαστικα σας κ δε θελω να ακουω τετοια...

εισια καταπληκτικη μανα για μενα...κανεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ για το σπυρακο σου..

ελα χαμογελα..εχει κ γιορτη σε λιγες μερεςςςς :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αναστασία μην τρελένεσαι

Έχω περάσει εγώ τέτοια σκηνικά ουουουο

Μη στεναχωριέσαι ρε αυτά ξέρουν καλά ποιά έχουν μαμά.

Απλώς καμιά τρελένονται κι αυτά άνθρωποι είναι

άντε γέλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γελασω μονο οταν γελασει και ο μικρος

οταν ηρεμισει θα ηρεμισω

ποναει η καρδια μου να τον βλεπω να κλαιει συνεχεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...