Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: χο χο χο χο

ζητω το βρακοζονι ζητω και το ''κορδονι''!!!!!!

Το ανιψι μου σεταρει καλτσα με βρακι και φανελακι!!!! ελεοςςςςςςςςςςςςςς

Καλόοοοοοοοο!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε οχι γιατι να εχουμε καυγα...

οντως εχει να γινει καιρο ξεκατινιασμα..χαχαα

μπαα..

ε ολο και καποια θα βαλει καποια στιγμη κανενα αφιλεγομενο θεμα..στιλ θηλασμος κλπ κλπ..καιθα γινει σφαγη..μη μασατε..

Απλα συνιθως οταν γινετε αναφορα καποιου μελου ςη μινηματος..λενε γιατι..πχ βριζει η προσβαλει η..κατι αλλο..

Γι'αυτες τιποτα..και δεν ξερω και τι να κανω...

τεσπα..εχουμε και εχουμε δει εδω μεσα...

Ρε κοριτσια για τις καουρες τι κανετε;;;;;...εγω δεν μπορω αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia εγώ απο τις καούρες μόνο με γαλατάκι ηρεμώ... κρύο γαλατάκι..

Κορίτσια ανακάλυψα "φάρμακο" για την δυσκοιλιότητα... σπόρους απο πιπεριά!! Θαυματουργό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω να πω ποιος- δεν κανει- αφορα το θεμα "αναγουλες" και αλληλοπροσβολες που υπηρχαν...

στην αρχη υπεθεσα οτι εγινε κατα λαθος- σημβαινει καμια φορα- αλαλ μετα ειδα οτι ειανι 2-3 οι αναφορες...

Εγω τα ειδα χτες γιατι δεν μπαινω συχνα στο κεντρο συντονιστων

τεσπα..ελπιζω να τα βρουν μεταξυ τους...συντονιστης ειμαι οχι δεσμοφυλακας!!!

Το κρυο γαλα με αναγουλιαζει τωρα...

στον γιο μου ομως βοηθουσε πολυ..θυμαμαι ειδικα στο τελος επινα κοντα στο 1 λιτρο την ημερα

χμμμ..Γιελιζ λες;;;;..θα το δοκιμασω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΠΟΡΟΥΣ???? ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ??? :lol::lol:

ελα πλακα κανω...τι εννοεις?πρασινη πιπερια?δεν σε πιανει καψιμο στο λαιμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia μου στο εγγυώμαι... δοκιμασμένο... Βάλε τις πιπεριές ολόκληρες στον φούρνο ψήστες... φάτες μαζί με τους σπόρους.. και την άλλη μέρα θα ζήσεις την απόλυτη ανακούφιση!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το γάλα εγώ απο πάντα πίνω 1 λίτρο την ημέρα... και τώρα στην εγκυμοσύνη μπορεί και παραπάνω... Αφού με κοροιδεύει ο άντρας μου και μου λέει ότι θα βγεί το παιδί με δόντια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΠΟΡΟΥΣ???? ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ??? :lol::lol:

ελα πλακα κανω...τι εννοεις?πρασινη πιπερια?δεν σε πιανει καψιμο στο λαιμο?

Ζάχα μου πώς κάνουμε τηγανιτές πιπεριές , μελιτζάνες ??? εγώ το κάνω αυτό στον φούρνο γιατί δεν μπορώ τα τηγανιτά... και το τρώω η με σάλτσα που φτιάχνω στην κατσαρόλα με φρέσκιες ντοματούλες η με γιαουρτάκι στραγγιστό και σκορδάκι... μιάααμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπριτσες μου ηρθε ο καλος μου.,.

θα μπω το απογευματακι

φιλακια σε σας κ στα κοιλονια σας κυριως,,,

υ.γ κ επισημως εφαγα ενα κλοτσιδακι??!! απο την μικρη μολις τωρα :o:o:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παιδιά είπαμε να βγάλουμε βρε Ζάχα!!!! όχι πιπεριές!!!!!!

Marilou μου στο καλό και τα λέμε μετά!!!! Άντε καλή αρχή με τις κλοτσιές!!!!

Παιδιά είπαμε να βγάλουμε βρε Ζάχα!!!! όχι ΑΙΜΟΡΟΙΔΕΣ!!!! χαχαχαχα

Μπραβο μαριλουυυυυυυυυλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κοριτσάκια έμαθα και κάτι ακόμα... Δεν ξέρω αν είναι χρήσιμο η όχι... απλά το λέω έτσι για να το ξέρετε... λοιπόν για να δείτε αν η κοιλιά σας έχει το σωστό μέγεθος θα μετρήσετε με μία μεζούρα απο το οστό στο πιπί σας :oops::oops: μέχρι τον αφαλό... και τα εκατοστά πρέπει να είναι όσες οι εβδομάδες κύησης... εγώ θα το κάνω μόλις πάω σπίτι αν και νομίζω ότι με την κοιλάρα που έχω θα έχω πολύυυυυ μεγάλη απόκλιση!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α και κάτι ακόμα ο γιατρός χθές μου είπε ότι η μήτρα μας σε αυτήν την εβδομάδα 15η-16η είναι λίγο πάνω απο τον αφαλό... Αυτάαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά είπαμε να βγάλουμε βρε Ζάχα!!!! όχι ΑΙΜΟΡΟΙΔΕΣ!!!! χαχαχαχα

Μπραβο μαριλουυυυυυυυυλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Ωχ... ελπίζω τουλάχιστον αυτές να τις αποφύγουμε!!!! Γιατί ακούω κατα καιρούς απο γυναίκες που έχουν γεννήσει ότι έβγαζαν προς το τέλος της εγκυμοσύνης!!!

ΧΑΧΧΑ Ζαχα φαντάσου να είναι και καυτερές οι πιπεριές!!!!! Αντι να κάνουν τα μωρά τούμπες θα κάνουν οι μαμάδες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερααα..να μπω και εγω στην παρεα σας???Εγω γενναω μεχρι 18-09 αλλα ακομα ζεστες εχει τοτε...οποτε ψιλοκαλοκαιρινο ειναι το μωρακι μου..και το πρωτο Σεπτεμβρη το γεννησα στις 21 και ειχε παααρα πολυ ζεστη!!Φιλια πολλαααα οσο για τις αιμοροιδες,οπου ειχα παθει στην πρωτη εγκυμοσυνη εγω κομπρεσες με χλιαρο νερο εκανα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosaki.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σεσιλιακι θα μετρηθω μετα και θα σας πω.

Εγώ θα μετρηθώ και δεν θα σας πώ γιατί θα τρομάξετε και θα φύγετε όλες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Kiska καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη...

Έτσι όπως έχουν γίνει οι εποχές... απο 4 που είχαμε τώρα έχουμε 2.. Χειμώνα και καλοκαίρι... σε λίγο θα έχουμε μόνο καλοκαίρι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: όλα τα μωρά καλοκαιρινά θα είναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την και με το καλο και το 2ο μωρακι σου!!! γερα να ειναι και τα 2!!!

:D

εννοειται εδω ταιριαζεις κι εσυ...μεχρι Οκτωβρη καλοκαιρι εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια!!!! Μπήκα στα γρήγορα να σας πω μια τεράστια καλημέρα σε εσάς και τις κοιλίτσες σας!!!!

Κοριτσάκια συγχαρτήρια για τις αυχενικές!!! Πολλά αγοράκια ε???? έτσι έτσι γιατί είχαμε έλειψη από άντρες!!;);):D

Diosaki καλώς ήρθες πίσω!!!:P

Sofitsa, Kiska καλώς ήρθατε στην παρέα μας και με το καλό τα μωράκια σας!!!! :P

Τη Δευτέρα θα πάω να δω το μπεμπάκι και ελπίζω αυτή τη φορά να μην μας δείχνει τον ποπό του!!

Εχτές γυρνώντας από τη δουλειά κολλημένη στην κίνηση το μικρό σπορίδι έκανε την παρουσία του αισθητή!!!!! Κι ήταν μαγικό.. σαν την πρώτη φορά!! Εδώ και κάτι εβδομάδες νιώθω διάφορα αλλά από αυτά που λες τωρα αυτό είναι το έντερο? το στομάχι? ή το σπόρι? Τελικά ήταν το σπόρι!!!! Το χθεσινό σκούντημα ήταν σίγουρα αυτό.... :D:D Με το καλό και στις υπόλοιπες να αρχίσουμε να νιώθουμε τα μωρά μας!!!

Κοριτσάκια θα προσπαθήσω να μπω πάλι το βράδυ... μέχρι τότε σας φιλώ όλες και να προσέχετε τις κοιλίτσες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχ..Γιελιζ..τελεια..

θα παω σπιτι..θα μετριθω..και θα σας πω..ΑΛΛΑ...υποσχεθειτε πως δε θα τρομαξετε!!!

Ρε παιδια..κοιτουσα κατι φωτο μου παλιες του 2005..που ημουν νια...και γερασα..που ημουν 53 κιλα..που ημουν κορμαρα...που ειχα προικα αφαγωτη...μιση ημουν τοτε ρε ΓΜΤ..

πως εγινα εγω τωρα ενας ταρανδος...μονο τα κερατα μου λειπουν!!!!

Κισκα καλοςηρθες στην παρεα μας..ελπιζω να μην φυγεις και εσυ στην πορεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...