Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια και μπεμπακια!! Καλως την Σοφιτσα, με το καλο να υποδεχτεις τις κορακλες σου!! Θα ευχαριστηθεις κοκαλακια, φουστιτσες καιιι ναζια.. με τις πριγκιπισσες σου!!

Κοριτσια, μσν ή φειςμπουκ εχει καμμια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα εγκυούλες!!!

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση...

Δεν διάβασα όλες τις σελίδες που γράψατε όσο έλειπα... Καλώς μας ήρθαν οι καινούριες εγκυούλες!!! Με το καλό να κρατήσετε τα νινάκια σας αγκαλιά..

Συγχαρητήρια σε όσες έκαναν αυχενικές και είχαν καλά αποτελέσματα.. Καλή επιτυχία σε όσες είναι να κάνουν...

Nikol μου αποκόλληση είχα και εγώ... δεν είναι τίποτα... θα ξεκουραστείς μερικές μερούλες και όλα θα στρώσουν! Περαστικά σου κοπέλα μου...

Ζάχα μου στην πρώτη εγκυμοσύνη που είχα και εγώ δίδυμα τα ένιωσα κάπου την 20η εβδομάδα... οπότε κάνε λίγη υπομονή και θα τα νιώσεις και εσύ ;)

Εμείς πήγαμε χθές στον γιατρό... είμαστε 175 γρ και έχουμε και τσουτσουνάκι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τα αποτελέσματα μας απο το PappA βγήκαν πολύ καλά και μου έφυγε ένα βάρος...

Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαλιζ μου καλωσηρθες πισω!!!

Συγχαρητηρια για τις εξετασεις σου..και για το παλληκαρο..

μεχρι στιγμης τα αγορακια υπερυχυουν συντρηπτικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαλιζ μου καλωσηρθες πισω!!!

Συγχαρητηρια για τις εξετασεις σου..και για το παλληκαρο..

μεχρι στιγμης τα αγορακια υπερυχυουν συντρηπτικα!!!

Καλώς σας βρήκα Cesilia μου!!! Ευχαριστώ πολύ!! :D:D:D

Ναι αυτό σκεφτόμουν και εγώ.. μέχρι στιγμής έχουμε πιο πολλά αγοράκια... θα γίνει σφαγή για τις νύφες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορισες ΝΤΙΟΣΑΚΙ!!!! Ελπιζω να μην κουραστηκες!!! Καλα εισαι?

πολυ ευχαριστα τα νεα για το μωρο σας που θα ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΣΑ ΟΡΘΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! :lol:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ κοπελα μου!!!

Σοφιτσα σορυυ δνε σε καλωσορισα επειδη σε βλεπω και στο ποστ εξωσωματικης μας και ξεχαστηκα!!!! Καλως την και με το καλο τα διδυμακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Ζαχαρένια μου!!!! Να είσαι καλά.. Καλά είμαι,δεν κουράστηκα σωματικά... απλά λίγο ψυχολογικά ήμουν πεσμένη... αλλά απο χθές το βράδυ που είδαμε το θηριάκη μας (έτσι το είπε ό γιατρός μας) είμαι πολύ καλύτερα....

Α εμάς δεν θα κάνει τσίσα όρθιο!!! θα το μάθω εγώ να τα κάνει καθιστό!!! Γιατί όταν κάνουν τσίσα όρθιοι έχουν παραπάνω πιθανότητες να πάθουν προστάτη!!! ;);) Άσε που λερώνουν κιόλας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουλινια μου!!!!

πως ειστε σημεραααα???

ξανα καλως μας ηρθες ντιοσα μου...μας ελειψες αλλα μας εφερες ωραια νεακια..

με το καλο ο αγοραρος λοιπον...

γραψε με κ μενα...

οπως λεει κ η ζαχα ενα θα κατουραει ορθιο κ ενα καθιστο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουλινια μου!!!!

πως ειστε σημεραααα???

ξανα καλως μας ηρθες ντιοσα μου...μας ελειψες αλλα μας εφερες ωραια νεακια..

με το καλο ο αγοραρος λοιπον...

γραψε με κ μενα...

οπως λεει κ η ζαχα ενα θα κατουραει ορθιο κ ενα καθιστο :lol::lol::lol::lol:

Καλώς σας βρήκα marilou μου και εμένα μου λείψατε!!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Με το καλό και εσένα ο αγόραρος και ο κορίτσαρος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω πολυ καλη μου...

μα τι ωραιο μωρε που φαινεταιιιιι....

αχ εγω ξεχασα να τον ρωτησω ποσο γραμμ ηταν...μονο εκατοστα μου ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω πολυ καλη μου...

μα τι ωραιο μωρε που φαινεταιιιιι....

αχ εγω ξεχασα να τον ρωτησω ποσο γραμμ ηταν...μονο εκατοστα μου ειπε

Εμάς πάλι δεν μας είπε εκατοστά... μόνο γραμμάρια... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε γμτ πιτσιλανε!!!! Εχει πολυ πλακα το ανιψακι μου (4 χρονων) οταν παει τουαλετα και δεν φτανει να σηκωσει το ΄΄πλι'' να κατουρησει...το παλευει το μαυρο ομως!!! Κι εμενα το ενα παιδακι μας ειπε μαλλον αγορακι...αφου και οι χτυποι της καρδιας του αλλου ειναι σχεδον ιδιοι ΑΡΑ εμεις οι γιατροι ειπαμε (απο μονοι μας) οτι αγορακι θα ειναι και το αλλο!!!! ερεεεεεεεε σωωωωωωβρακοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρένια μου εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που είχα 2 αγοράκια είχαν διαφορετικούς χτύπους καρδιάς!!!

Πότε έχεις γιατρό πάλι? Λογικά τότε θα φανεί καθαρά... εμάς χθές μέχρι και τα "μπαλάκια" είδε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγορομανες........ :lol: κ κοριτσομανες.....

εγω στην β επιπεδου στον γιο μου...μου λεει η γιατρος εχει τσου...κ κανει τσισα.... κ της λεω ενταξει δεν πειραζει :lol: ηθελα απεγνωσμενα κορη...τωρα ομως το αγορακι μου μου εχει παρει τα μυαλα την καρδια....με τρελαινει...ειναι η ζωη μου......

βεβαια το επομενο γερο να ειναι κ να κατουραει καθιστο :lol::lol::lol:

πλακα κανω....

ζαχα ντιοσα μαριλου....εχετε να πλυνετε σοβρακα......με μακουιν,γουντι, μπομπ ολους τους μαστορακους....χιχιχι παμε σε μαγαζια κ διαλλεγει μονος του.......οτι κινουμενο σχεδιο εχουμε δει το θελουμε κ σε ρουχο πια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη γκρινιαζετε καλε..

για σκεφτειτε να ειχατε κορες..ε ρε σερβιετα που ειχε να πεσει!!!

καλα να ειναι και ας κατουρανε οπως γουσταρουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου και τώρα το μεγάλο μου μωρό ( ο άντρας μου καλε!! ) τέτοια βρακιά ψάχνει!! :lol::lol::lol::lol: Ειδικά άμα δει κανένα με τον TAZ (τον δαίμονα) δεν του ξεφεύγει με τίποτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Οπότε αν όλα πάνε καλά και έρθει το ζουζούνι μας θα ψωνίζω τα ίδια βρακιά σε 2 μεγέθη!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Cesilia έχεις δίκιο με τις σερβιέτες!!!! Και τα στρίνγκ? Που τα βάζεις τα στρίνγκ?????

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα κ μας ειχαν τους ιδιους σχεδον χτυπους κ ελεγα το ιδιο...2 αγορα θα εχω...

κ ομως η κυρια μας εκανε την εκπληξη...

εμεις θα εχουμε ποικιλια σε βρακια για να μην βαριομαστε...αλλα το μεγαλο μου αντρακι

εχει κ αυτος κολλημα ντιοσα μου με τον νταζ...χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα κ μας ειχαν τους ιδιους σχεδον χτυπους κ ελεγα το ιδιο...2 αγορα θα εχω...

κ ομως η κυρια μας εκανε την εκπληξη...

εμεις θα εχουμε ποικιλια σε βρακια για να μην βαριομαστε...αλλα το μεγαλο μου αντρακι

εχει κ αυτος κολλημα ντιοσα μου με τον νταζ...χαχαχαχαχ

:lol::lol::lol: ρε συ Marilou λές να προσπαθούν να περάσουν κάποιο μήνυμα για το περιεχόμενο του βρακιού???? Λές να είναι μία δήλωση ο ΤΑΖ ο Δαίμονας :lol::lol::lol::lol: ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: χο χο χο χο

ζητω το βρακοζονι ζητω και το ''κορδονι''!!!!!!

Το ανιψι μου σεταρει καλτσα με βρακι και φανελακι!!!! ελεοςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια απο την έγκλειστη!!

Μετά απο 3 εβδομάδες κρεβάτι - καναπέ, λέω να πάω Σ.Κ. στην ... πεθερά μου!

Βίτσια που έχω ε?

Ρε κοριτσάκια έχω 2 απορίες.

Η μια είναι αν όταν τεντώνεστε πονάει η κοιλιά σας? Το έπαθα χθες το πρωι και πόνεσα αρκετα, σαν σουβλιά. Και σήμερα είπα να ρωτήσω για να βγει απο το μυαλό μου.

Και η δεύτερη είναι σαχλή, αλλά τι να κάνω? Αν θέλω να βάλω και δεύτερο τικεράκι στην υπογραφή μου τι κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου εσυ εισαι καμμενη απο χερι...χαχαχαχα....και σοβρακα..και σερβιετες..

καλα μονο ο δικςο μου αντρας φοραει τα κλασσικα σοβρακα..θα φταιει η ηλικια...θα του πω οτι ειναι ετοιμος για τα ΚΑΠΗ!!!!!

Χρυσανθη η μαμα μου ειναι 6 αδελφες....ο παπους ειχε παθει παρακρουση...

πατατα εισαι βιτσιοζα πολυ...ακου βολτα στην πεθερα...

ΑΜα θες να βαλεις δευτερο τικερακι θα πατησεις ενα εντερ απο το ροηγουμενο και θα βαλεις τον δευτερο κωδικο..

ΡΕ κοριτσια να σας ρωτισω κατι;;;..

η Σια και η αλλη η κοπελα η καινουρια η Μωρουδενια πως τη λενε..τι εχουν μεταξυ τους;;;;

εσεις τςι ξερετε απο τα αλλα ποστ..εγω εχω συχνα αναφορες γι'αυτες, χωρις να μου λενε για ποιον ακριβως λογο τις αναφερουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μαμα μου εχει 4 κορες κ 1 γιο.......μιλαμε μια φορα να συγκρονιστουμε στην περιοδο? :lol::lol::lol:

Χρυσάνθη μου εμένα η γιαγιά μου έχει 5 κόρες και 1 γιό! (τον μπαμπά μου) Όταν ήμουν μικρή και ήταν ανύπαντρες κάποιες θυμάμαι που γινόταν πανικός... μαζεύανε και άλλες τόσες φίλες... :lol::lol: ΧΑΜΟΣ!!!!

Γειά σου πατατούλα!!!! Αυτό που λές τοι παθαίνω και εγώ συχνά.. είναι σαν κράμπα... μάλλον είναι η μήτρα... δεν ξέρω... αλλά μετά απο λίγο περνάει... θα ρωτούσα χθές τον γιατρό (μαζί με 1002 ακόμα) αλλά τα ξέχασα όλα μόλις είδα το μπεμπέ!! Αλλά δεν νομίζω να είναι τίποτα ανησυχητικό!

όσο για το 2ο τικεράκι παίρνεις τον κωδικό απο το τικεράκι και το κολλάς μετά το πρώτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...