Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα Μωρακια του 2011 για παντα!!!!


Recommended Posts

ζαχα αν επινα σοδα εγω θα ξερν....για κανα μηνα.....μιλαμε τρελα το στομαχι......

καλα δεν εχουν τσαγακι αυτο στο κουτακι?

απο τρικαλα μερια ειναι το χωριο μου...αλλα τελικα ολα τα χωρια τα ιδια ειναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και μετα τα ρεβύθια, μια πίτσα και μετα ενα αρνι και μετα μια τούρτα και μετα 1 λίτρο κοκα και μετα σαλάτα να χωνέψεις? :lol: σε πειράζω μωρό μου....................οτι θέλει ας είναι το μπεμπε....kinder έκπληξη..........

έχει πιαστεί ο [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] χαλαλι για το παιδί μου.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθ δεν ειχε μωρε, θα παω στο σουπερ οταν σχολασω. 2η φορα στη ζωη μου που πινω σοδα...μπλιαχ

Νικολ αχ κωλαρακι κωλαρακι ξυλο που θα το φας....χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα..εμενα με βοηθαγε..να μη τροω τιποτα!!!

μη γελας καλε..με τετοια δυσπεψια που ειχα στον γιο μου...εχω και τωρα!!!

Αχ...

πινω καμια σοδα που και που..αλλα μεχρις εκει!!!

Καρδιολογο κατα θεσσαλονικη μερια..ευπροσδεκτος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παιρνω μαλλοξ, αλλα σημερα που εφαγα φακες δεν με βοηθούν καθολου!!! Μαύρα χαλια!! Ευτυχως σημερα για πρωτη φορα μετα απο 22 προσπαθειες εφαγε και η κορουλα μου τις δικες της φακουλες!!! Το ζουζουνι μου!!! Με χαροποιησε πολυ σημερα!!!

Πλυντηρια ε; Λοιπον αυτη την εβδομαδα σπασαμε καθε οριο με την μικρη μου!!! 3 οκτακιλα πλυντηρια και 1 τετρακιλο!!! Εχετε να πειτε κατι; Και αυτα τα πλυντηρια ειναι αποκλειστικα της κορης μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα σας!!! πως ειστε σημερα?

ακομα δεν θα μουρμουρησω ειμαι καλα....αλλα το νοιωθω θα μουρμουρισω αργοτερα!!! :lol:

Πωπωωωω χθες ηταν φοβερο το πρηξιμο που ειχα!!!!

Τοσα πλυντηρια βαζεις Μαρια ε??? ερε γλεντια!!! αν τις φορας αδιαβροχο???ντοιν!!!

Α Σεσιλιακι Θεσ/νικη μενεις ε???μου ειχε διαφυγει!!!! Ακυρο τοτε, βρες μονη σου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααααααα γκαστρουλες!!!!Τι κανετε???

Εμεις καλα ειμαστε εδω σπιτι καναπε και τουαλετα για μπλιαχ!!!Πιο λιγο αλλα ακομη εχουμε!!!!!

Κατα τ αλλα μια χαρα!!!

Σεσιλια μου μπραβοοοο για την αυχενικη!!!Με το καλο κ η αιματολογικη!!!

Α εμας βγηκε κ ειναι μια χαρα κ αυτη!!!!

Υπολοιπες τι νεα??Η γελιζ δενε χει μπει καθολου ακομη ε??

Νικολ μου υπομονη!!!!

Σισι μου υπομονηηηηη τι αλλο???Ευχομαι μονο να σου σταματησουν οταν κλεισει το τριμηνο!!!Σε ολες μας το ευχομαι!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

ζαχα ελα να γκρινιαξουμε παρεα!!!

να πω τον πονο μου;;;

δε με φτανουν οι αναγουλες μου και η απιστευτη καουρα..εχω και μερικα ψωνια στελεγχη γκρρρρ..

ηρθαν κατι τυποι συμερα με τοςυ οποιους μπορε να δουλεψουμε στο μελλων...

και μου ζητανε..

καφε με ζαχαρινι και καφε με μαυρη ζαχαρη...

βρε ψωναρες..ειχατε και στα χωρια σας νεσπρεσο με μαυρη ζαχαρη και ζαχαρινες...γραφειο ειναι εδω οχι καφετερια...

αχχχ

επισης...πλεων δεν κανω γραμματειακη υποστιριξη στο αφεντικο αλαλ λογω του διαχωρισμου των ετειαριω κανω αλλη δουλεια..και ερχονται και ζητανε καφεδες και χυμους απο μενα...

τσατιστηκα..και επειδη δε με πληρωνουν πια αυτοι..τους λεω πως δεν μπορω να του κανω καφεδες γιατι εχω δουλεια..και επειδη δεν δουλευω πλεων για το κυριο ταδε..ειναι στη διακριτικη μου ευχαιρια να τους κανω καφε...γκρρρρ...ξανα

κατα τα αλαλ πως ειστε;;;

η αιματολογικες θα βγουν απο βδομαδα..ελπιζω πριν την τεταρτη που εχω γυναικολογο....

Σημερα εχουμε παιδιατρο για εμβολιο και τον τακτικο ελεγχο...

εξαιτασεις αιματος δεν καναμε τελικα γιατι ειχε μηξες και μας ειπαν πως δεν εχει νοημα...

πρεπει να γινει καλα...

καλο πασχα που λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σεσιλια καλο Πασχα!!!! :lol:

στο γραφειο εχουμε ακομα το δεντρο στολισμενο. Εγω δεν μπορω, τους ειπα να το ξεστολισουν αλλα περα βρεχει. Ε τους λεω θα βαλουμε σε λιγο σερμπατινες!!! γρρρρρ

Φτιαξτους εκει εναν ελληνικο και ΑΜΑ θελουν!!! το αφεντικο μου εχει γελιο, οταν μου ζητουν κι εμενα τετοια τους την λεει οτι και καλα μεγαλωσαν στο εξωτερικο και τετοια οποτε το βουλωνουν!!!! χαχαχα

Μετα τους λεει να σας φερουμε καλυτερα ενα ντονερ με πιτα???αχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..ζαχα καλο αφεντικο εχεις!!!

ναι σηγα μη τους φτιαχνω και Ελληνικο...να προσεχω να πετυχει το καημακι..

εχουμε γαλλικο και νες...αμα θελλουν!!!

Πηγα ξερασα και ηρεμησα..

σημερα για μεσιμεριανο εχω χταποδι με μακαρονια..σηγα μη μπορεσω να το φαω

θελλω να τσακισω κανενα μπιφτεκακι..κανενα σουτζουκακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. η μεση μου συνεχιζει να ειναι σε μαυρα χάλια.. η μικρη μου εκανε εμβολιο σημερα και προς το παρον κοιμηθηκε.. (ναι.. θα κανω παρτυ!!!) Αρχισα να σκέφτομαι το μενου για το παρτυ της τον αλλον μηνα!!! Το μωρο μου φτανει ενος ετους.. απιστευτο μου φαινεται!!!! το ζουζουνακι μου εχω να το ακουσω απο προχθες το βραδυ και μου λειπει πολυ.. χτυπαω την κοιλιτσα για να απαντησει αλλα με γραφει..

Ζαχαρενια τις βγαζει ολες τις σαλιερες.. χτυπαει κουταλια.. φτυνει.. γενικως κανουμε διαφορα... Αλλαζουμε 2-3 φορες ρουχα την ημερα..

Σεσιλια υπομονη τι να πω..

Να ξερατε ποσο μου λειπει η δουλιτσα μου.. Και ας μου εσπαγαν τα νευρα και ετρεχα σαν παλαβη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε απαντηστε μουυυυυυυυυυυ....Μαρια εισαι 12 εβδομαδων οπως λεει το τικερακι σου?

το εχετε ακουσει και οι αλλες και δεν μου το λετε που χαζευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

13.5 εβδομαδων ειμαι.. πηρε τα πανω του το ζουζουνι και καλυψε τις 3 εβδομαδες που ειχαμε διαφορα.. Στις 12.5 το ενιωσα!!

:D:D:D:D:D

Βρε ειναι το δευτερο.. ξερω πια.. με την κορη μου ψαχνομουν.. μην ανησυχεις, θα νιωσεις και εσυ και καποια στιγμή γυρω στον 8ο με 9ο θα λες να σταματησουν λιγο τα χτυπηματα και οι τουμπες!!!!

μισο η ταλιμπαν μου παλι μου αδειασε την λεκανη με τα ασιδερωτα.. παω να την μαλωσω.. θα με γραψει φυσικα αλλα εγω την δουλεια μου ως μαμα θα την κανω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρεεεεεεεεεεε συυυυυυυυυυυ!!!Ωραιαααα ε???

Το ενιωσες ακουπβντας το χερι ή οτι κατι κουνιοταν στην κοιλια σου?

Βαλτην μεσα στην λεκανη τη μικρη!!! Ειχα βαλει τα ανιψακια μου παλια και πολυ τους αρεσε!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα θα ειναι σαν φτερουγησμα...

στην αρχη θα νομιζεις οτι ειναι το εντερο..μετα..θα τρως κατι κλωτσομπουνιδια..αστα να πανε

θα αλλαζει σχηματα η κοιλια..θα ακους κατι γκντουπ..τοκ τοκ...κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό απόγευμα κοπέλες. Τι κάνετε;

Εδώ όλα καλά. Έχω την Τετάρτη την εξέταση Β Επιπέδου αλλά αγχώνομαι που νομίζω, δεν είμαι και σίγουρη αν νιώθω το μωρό. Νιώθω κάτιτις λίγο πιο πιο κάτω απ τον ομφαλό αλλά δεν ξέρω αν είναι η μήτρα ή το μωρό. Μπέρδεμα...

Γι αυτό θα πάω αύριο στο γιατρό να δω και να ακούσω το μωράκι μήπως και φύγει το άγχος:-)))))

Τι κάνετε εσείς όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia SAS KORITSIA!!!!!!!!!TI KANETE?!!SHMERA EGINA 12 EBDOMADWN KAI DEN EXW NIWSEI TO MWRAKI -NA KOYNIETAI-;H KATI ALLO PERA APO KATI GOYRGOYRISMATA POY PISTEYW OTI EINAI APO TH PEINA POY NIW8W SYNEXWS.....XA!XA!

TH DEYTERA EKANA AYXENIKH KAI DOKSA TO 8EO..EINAI OLA KALA.!!!TON GIATRO TON RWTHSA EAN MPOREI NA KATALABEI EAN EINAI KORITSAKI H AGORAKI KAI DEN MOY ELEGE..META POY TOY EIPA"O,TI NA EINAI GIATRE YGIESTATO ARKEI NA EINAI"MOY EIPE OTI MALLON EXW KORITSAKI"!!!!!!!!ALLA OTI DEN EINAI SIGOYROS..OMWS SE MIA KOPELA POU HTAN MIA EBDOMADA PIO POLY APO EMENA THS EIPE OTI EXEI AGORI KATA 90% ..SE MIA EBDOMADA "BGAINEI TO TSOYTSOYNAKI????MHPWS STA KORITSAKIA EPIKRATEI ...AYTO POY EIXAN OI"PALAIOI"...POY OTAN HTAN KORITSAKIA DE TO LEGANE???EGW EIMAI TOOOOOOOOOOOOSO XAROYMENH!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα εξαρτάται απο την θέση του μωρου. Εμας αρχικα μας ειχαν πει πως εχουμε αγοράκι, εγω ομως δεν το πιστευα και να τελικα που εκανα ενα πανεμορφο κοριτσακι!!! Προς το παρον παρε ουδετερα ζιπουνακια ή παιχνιδακια.

Χτυπηματακια μου κανει το ζουζουνι μου, ουτε γαργαλητο, ουτε γουργουρισμα. Μην αγχωνεστε, κανονικα γυρω στις 16 εβδομαδες αρχιζουν οι μανουλες να νιωθουν τα ζουζουνια τους!!!

Κρυσταλλένια το ζουζουνι σου ειναι!! Θα σου δωσει καποια γερη κλωτσια μια απο αυτες τις ημερες και θα το καταλαβεις στα σιγουρα!!!!! Οσο μεγαλώνουν τοσο πιο πολυ θα τα καταλαβαίνουμε, μεχρι την στιγμή που θα τα βλέπουμε εξωτερικα στην κοιλιά μας!!! Ακομα θυμάμαι με συγκινηση την πρωτη φορα που αγγιξα το γονατο της Μαρινας μου απο την κοιλια μου!!!! Κλαμματα που ειχα βαλει απο την χαρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Σας διαβαζω καιρο αλλα πρωτη φορα γραφω στο φορουμ σας.Γενναω κι εγω καπου Ιουνιο αν ολα πανε καλα τις διδυμες ζουζουνιτσες μου μετα απο εξωσωματικη.Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας!!Οσο για συμπτωματα,κι εγω ακομη δεν εχω καταλαβει τιποτα απολυτως κ ανυπομονω να νιωσω εστω μια μικρη μικρη κλωτσια... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!! τι κανετε???κοιμηθηκαμε καλα? Οταν κοιμαμαι ολο ξενιεμαι και τεντωνομαι και με ποναει η κοιλια μου μετα γμτ!!!!

Χθες (επηρεασμενη προφανως απο αυτα που λεγαμε) σαν να νιωσω ενα σαν να περνααει ενα φιδακι στην κοιλια μου...(μπλιαξ καλε πως το περιεγραψα ετσι?), σαν ψαρακι. Ολο ψαχνομαι, αν δεν κουνηθουν μεχρι αυριο θα παρω ΥΠΕΡΗΧΟ σπιτικό!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

Χαρα χαρηκα που ολα ειναι τελεια!!!

Τωρα αν ειναια γορι η κοριτσι..μικρη σημασια εχει..

εγω δεν ειδα καθολου και τιποτα...

Ζαχα χαλαρωσε ρε...θα τα νιωσεις..

εγω τον γιο μου τον ενιωσα για τα καλα αλλα πολυ αργοτερα...οταν λεω για τα καλα..ενα βραδυ με ειχε ταραξει στις κλοτσιες...θα φταιεει που ειχα σφαχτει με τον πατερα του την προηγουμενη!!!

εξαλλου το δευτερο το νιωθεις συνιθως πιο νωρις.

Σοφια καλωσηρθες στην παρεα μας...

τυχερη εισαι που δενε χεις συμπωματα.

Εγω και σημερα ειμαι μια απο τα ιδια..

υποτιθετε οτι σημερα εκλεισα το πρωτο τριμηνο και θα επρεπε να υποχωρισουν...

Τα φιλια μου σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...