Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δώρο γέννας!


Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για κάτι...

Σε ένα μήνα περίπου-πρώτα ο Θεός- πρόκειται να γεννήσω το τρίτο μας παιδάκι! Είμαστε όλοι τόσο χαρούμενοι!!!

Σήμερα οι γονείς μου με ρώτησαν τι δώρο θα ήθελα να μου κάνουν για την γέννα, στο μαιευτήριο. Θέλουν να κάνουν ένα προσωπικό δώρο σε μένα, όχι κάτι για το μωρό. Αυτό είναι άλλο. Έχουν κατά νου κάτι σε χρυσαφικό.Το θεωρώ κι εγώ κάτι που μένει και χρόνια μετά σου θυμίζει ευχάριστες στιγμές. Το ίδιο μου κάνανε και στις προηγούμενες γέννες, χωρίς να ρωτήσουν. Τώρα όμως, μιας και είναι το τρίτο θεώρησαν και πολύ σωστά κρίνω να με ρωτήσουν τι ακριβώς θέλω...

Για ρίξτε καμιά ιδέα! Έχω στερέψει.

Αν φεύγαμε από το χρυσαφικό; Τι θα προτείνατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλη ιδεα ειναι ισως καποιο δαχτυλιδι και μεσα να χαραξουνε την ημερομηνια της γεννησης του μωρου σου,επισης το μονογραμμα σου,κατι αλλο και μην γελασεις :!: ειναι χρυση λιρα 8-)8-)8-)8-) ,κατι που δεν χανει την αξια ποτε και θα μπορεσεις να το δωσεις και στα παιδια σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ???????????????????

ΧΑ ΧΑ (ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ).ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ(ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ) ΜΕΝΤΑΓΙΟΝ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΥΟ ΘΗΚΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ 2 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

"SMALL BART"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις ιδέες σας!!!

Πάνω κάτω κάτι τέτοιο σκέφτομαι κι εγώ...

Που είσαι καλέ και σ' έψαχνα;(Είσαιο λόγος που ξαναμπήκα εδώ μετά από πολύ καιρό!!)

ΦΙΛΕΝΑΔΑ???????????????????

ΧΑ ΧΑ (ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ).ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ(ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ) ΜΕΝΤΑΓΙΟΝ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΥΟ ΘΗΚΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ 2 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

"SMALL BART"

Τέλεια ιδέα!!!

Σ΄ευχαριστώ φίλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...