Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννησε η Crazy!!!!!!


lena

Recommended Posts

Σήμερα το πρωϊ η αγαπημένη μας φίλη Ρούλα έφερε στον κόσμο το αγοράκι της!!!!

Ρούλα μου να σας ζήσει , να είναι γερός και καλότυχος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησε η Ρουλιτσα μας :ymparty::ymparty:

να της ζησει το αγγελουδι της γερο και δυνατο να ειναι.καλη λοχεια Ρουλιτσα σε περιμενουμε να μας πεις την εμπειρια σου :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσαααα!!! τι χαρά είναι αυτή που πήρα!! να σας ζήσει κοπέλα μου, να είναι γερός και ευτυχισμένος! επιτέλους το αποφάσισε ο μικρός να έρθει! τέλεια!! σε περιμένουμε να μας πεις τις λεπτομέρειες! καλή λοχεία να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησε η ρουλα??????????????????????πω πωωω..περασε ο καιρος..

να σου ζησει ρουλακι μου..γερο κ καλοτυχο να ειναι..

καλη λοχεια..περιμενουμε εμπειρια σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο είχα πεί Ρούλα μου ότι θα γεννηθεί πιο νωρίς είδες έχουμε γενέθλία μαζί με τον γιό σου . Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώσεις ΄όπως εσυ θέλεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει ο μικρουλης!!!!!!!!!! τι τελειο νεο!!! Μπραβο Ρούλα!!!Καλη λοχεια κοριτσακι και με το καλο να μαθουμε την εμπειρια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα γλυκιά μανούλα (πλέον) να σας ζήσει ο μπέμπης!

Όλα τα καλά του κόσμου να έχει στη ζωή τους και σεις να τον καμαρώνετε!

Να ναι γερός και να σας χαρίζει μόνο χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ο πριγκιπας γλυκια μανουλα!!!να ειναι παντα γερος και καλοτυχος!!!!!!!!!!φανταζομαι πως θα περασεις τα πιο ομορφα χριστουγεννα της ζωης σου!!!!!!!!!!!!καλη λοχεια να εχεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο γιος της Ρούλας είναι ένας κούκλος! Κοιτούσε τη μαμα του μέσα στα μάτια.

Αλήθεια δεν εχω ξαναδει τόσο ζωηρό νεογέννητο.

Η Ρούλα πανέμορφη! Έλαμπε από ευτυχία!

Φιλενάδα μου να σου ζήσει ο κούκλος σου! Θα στο λέω και θα στο ξαναλέω!

Πάντα τυχερός και γερός και δυνατός!

Έχει την καλύτερη μάμα του κόσμου!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΟΥΛΑ!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

[smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]

Σαν χθες μου φαίνεται που συνομιλούσαμε στα ποστ της Εύης και μου δίνατε οδηγίες και πληροφορίες...

Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα που διάβασα την ανακοίνωση.

Να σου ζήσει, να σου ζήσει, να σου ζήσει!!!! [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Και να είσαστε και εσείς γεροί, να τον δείτε όπως τον ονειρεύεσται... [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif]

Σε φιλώ γλυκά και σου στέλνω όλη μου την αγάπη :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι μου ομορφο να σου ζησει ο παιδαρος!!!

Γερος και τυχερος να ειναι και εσεις παντα να τον καμαρωνετε!!!!!!

Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει ο λεβεντάκος σου γλύκα μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Γερός!!!!!!!!!!

Δυνατός!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και χαμογελαστός!!!!!!!!!!!!!!

Να "τρελαίνει" τη μανούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία κορίτσι μου.......

Τώρα αρχίζουνε τα ωραία!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...