Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσαρες σας ευχαριστω για τις ευχες!!!

σισσιω μου δεν προσπαθουσα ακριβως,απλα ειχα πει πως θελω αλλο ενα μωρο και πως θα ξεκινουσαμε χαλαρα προσπαθιες και οποτε ερθει χωρις αγχος πιεση κλπ κλπ..και τσουπ ηρθε με τη μια...τελικα ειμαι κολοφαρδη

Ελπιζω να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα και πολύ άντεξες!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Με το καλό κοριτσάκι! Όλα να πάνε τέλεια!!!!

Απέβαλε όόόόόόλο το άγχος και ετοιμάσου για μεγάάάάάλη πλύση εγκεφάλου από μενα!!! :D:D:D

Θα πας και στους 3....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..αρχισε η πλυση χιχιχιχι..δεν πειραζει..μ'αρεσει.

Ναι μαλλων θα παω και στους τρεις

Του παπανικολαου τα στοιχεια τα εχω τον ειχε γιατρο μια φιλη μου αλλα μου ειπε πως ειναι αρκετα μεγαλος σε ηλικια..αλλα ΟΚ..και ειναι αυτος μαζι με τον Ασιμακοπουλο που εκαναν τις εξετασεις στη μαμα μου στο παπαγεωργιου προσφατα..οποτε πρεπει να αρχιζω να κλεινω ραντευου..αλλα ενα θα σας πω..δεν προλαβα να γκαστροθω και ηδη ασχυμηνα...μη γελατε δεν αστειευομαι..η πεθερα μου με κοιτουσε καπως οταν γυρησα..λετε να καταλαβε κατι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπ! Ανέβηκα και εγώ! Πήγα να γράψω και είπα να διαβάσω πρώτα τα νέα σας! Αλλά ξύπνησε η μικρή, τη θήλαζα πόση ώρα, ήρθαν τα κορίτσια, φτιάξαμε κουλουράκια και άντε να θυμηθώ τι ήθελα να γράψω!!!

Χρόνια Πολλά Φρανίτα!

Γωγώ κράτα γερά ή βάλε μανταλάκι στη μύτη!!! Είναι μεγάλη απόσταση μέχρι το ΟΑΚΑ;

Αργυρούλα είναι αρ΄ρωστη η Ρέα;

Εύη μη τα παρατάς! Είναι μικρό ακόμα το μωρό και μπορείς να το φέρεις στα μέτρα σου! Αν και γεννήθηκε μεγάλος σαν τη δικιά μου αν θυμάμαι καλά! Και μένα πότε μου κάνει γεύματα κάθε 3-4 ωρες και πότε κάθε 1,5-2 ώρες. Όταν κλαίει αμέσως στο βυζί. Το κακό με μένα είναι ότι πονάω ακόμα.. Υπομονή όμως. Όταν στρώσει θα απολαμβάνω θηλασμούς!

Όσο για τον ύπνο... όταν δεν κοιμάται τη νύχτα με πιάνει απελπισία...

Θυμάστε από πότε δεν κάνουν κακά σε κάθε γεύμα; Δεν γέμισε πάνα για 18 ώρες και ήταν απίστευτα νευρική. Ούτε καν κοιμόταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχ..εμ τι να κανω..ειναι μεσα στην τρελη χαρα!!!!

Πως πατε με τον θηλασμο;;;;

Διαβασα τα νεα σου..απο πανες ποσες βρεχει;;;

Otan ton alaksa twra teleftea den mou fanike kai polu katourimenos opos ales fores kai eixa na ton alaksw arketes wres giafto tou edosa mpoukali to apogevma...

Vasika mporei na me pernate gia ipervolikh pou anxonome etsi alla thn epatha me thn korh mou mia fora otan htan vrefos kai twra fovame...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

τι κανετε?

νεο τρενακι....και με το που ανοιγω....διαβαζω για την εγκυμοσυνη!

Χρυσα πολλα συγχαρητηρια!

μια καλη εγκυμοσυνη!

αχ πολυ χαρηκα!

μπραβο μπραβο.....πολλα μπραβο! [smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] και στις υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη για τα κακά ευθύνεται η φόρμουλα. Με το θηλασμό τα κάνουν πιο συχνά.

Ακόμη, για να δεις πως είναι μια βρεγμένη πάνα (το βάρος της εννοώ) πάρε μια καινούργια και ρίξε μέσα 100ml νερό. Δε χρειάζεται να είναι ασήκωτες.

Αθηνά ακόμη;;; Χαρά στο κουράγιο σου που φτιάχνεις και κουλουράκια...

Χρύσα σιγά μη σε κατάλαβε. Χαλάρωσε...

Και σιγά μην είσαι και πανούκλα. Έλεος...

Γωγώ πες μας τα νέα!!!

Επέζησες τελικά;;;

Ρε πες το mail του να του στείλουμε. Πόσο σε νιώθω να ξερες...

Περιμένουμε και νέα από ο γιατρό.

Θου που είσαι;;

Παναγιώωωωωωτα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα χαλαρωσε..αμα ακολουθεις τις συμβουλες των γουρου μας θα θηλασεις αποκλειστικα για οσο καιρο επιθυμεις..και θα ειναι και χορτατο και απ'ολα...

μειωνε σταδιακα το συμπληρωμα

Αθηνα νομιζω πως ηταν γυρω στα δυο μηνων οταν σταματησε να μου κανει κακα το βραδυ και 3 μηνων περιπου που σταματησε να κανει κακα μετα απο καθε γευμα..αλλα δεν θυμαμαι καλα..το μονο που θυμαμαι ειναι πως τουλαχιστων για ενα διμηνο ειμασταν θηλαζουμε και εκεινη την ωρα ακουμε ενα φρουτσ..αλλαζουμε..ξαναθηλαζουμε..ξανα φρουτσ..κλπ κλπ κλπ..κυριολεκτικα ηταν μαμ κακα και νανι!!

Γωγω τοσο καιρο ηθελα να σου πω πως εγω στον Χ ειχα απιστευετς αναγουλες και ξερνουσα αβερτα και ειχα μια κυρια που μαλλων δεν ειχε μπανιο και πλυντηριο σπιτι της.. ε τι να εκανα το ερμο..εφτιαξα ενα αποσμιτικο χωρου απο μειγμα αιθερεων ελαιων και νερο και ψεκαζα γυρω μου η εκαιγα σε ειδικη συσκευη αρωματισμου χωρου ελαχιστες σταγονες- γιατι στην εγκυμοσυνη δεν επιτρεπετε πολυ- εθαιρεο ελαιαο ευκαλυπτο και μεντα με νερο...δε με πλησιαζε ποτε σχεδων...να σου πω και να σε αηδιασω και αλλο..εξακολουθει να βρομαει και να μη πλενει και τα δοντια της..αλλα το νυχο..κοκκινο και τεραστιο..μπλιαχ..και εχει και boyfriend

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxa xrusa kai ekeinh sigoura elege "pw pw ww mia sthn douleia pou olo paspalizete me aromata kai bazei kai sto grafio na kapsei etheria elea kai bromokopaei o topos " :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mporei na tn anabei h idrotila :lol::lol::lol::lol::lol: etsi den lene gia tis gunaikes oti mas elkei h mirodia tou antra :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax..γι'αυτο δε με πλησιαζε Αφροοο...χαχαχα

Εμενα παντως αυτη η "αντριλα" με παχυ Λ..δε με ελκυει καθολου..αντιθετα το φρεσκολημενο σωμα που μολις μπανιαριστικ εμε ελκυει ΤΡΟΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη...... διαβασα καλα?????????????????

μωρη χρυσα γκαστρωθηκες?????????????????????????????????????

καλε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε το ειδα στον υπνο μου, δεν το πιστευω!!!!!!!!!!

αχ ολα καλα να πανε κοριτσι μου!!!!!

αχ ποσο σε ζηλευω... με την καλη εννοια παντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συγχαρητηρια και παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παρα πολυ χαρηκα ρε!!!

αντε κ στα δικα μου ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να τριψετε κοιλιτσες και να μου στελνετε θετικη ενεργεια!!!

αν κ αυτοσ ο μηνας χαμενος θα παει, δε μπορω, φοβαμαι να του κατσω που ειναι ακομα φρεσκια η εγχειρηση :oops::oops:

εμενα μαρεσει η ιδρωτιλα μετα το σεξ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οχι η γενικοτερη!!

αθηνα κ εγω αν θυμαμαι καλα μετα τους 2 μηνες σταματησε να κανει συνεχεια κακα... αλλα δε διακρινομαι κ για τη μνημη μου...

να ρωτησω κατι

ο αντρα ςμου μιλουσε με μια φιλη του κ του ειπε

οτι επεσε η μητρα της μανας της :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τι ειναι αυτο καλε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαϊμουδάκι θα το τρέξουμε το τρενάκι για να μας ανακοινώσεις στο επόμενο την εγκυμοσύνη σου! Λέτε τελικά ο θηλασμός να βοηθάει τη σύλληψη αντί να λειτουργεί ως αντισύλληψη ή τα ξενύχτια μας κάνουν πιο "ορεξάτες";

Εύη θηλάζουμε αποκλειστικά! Σήμερα η μικρή (4650γρ, δεν είναι και τόσο μικρή) έγινε 3 εβδομάδων! Περνάνε οι μέρες!

Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Εγώ θήλαζα τη Δανάη, μια φορά τη νύχτα, μέχρι τον Ιούλιο. Ο θηλασμός εξακολουθεί να θέλει 40 μέρες να εδραιωθεί ή λιγότερο; Το βυζί μου είναι τσουνάμι... Θηλάζω από το ένα και από το άλλο πετάω κουβάδες. Γίνομαι μούσκεμα.. Την κοιτάζω, πάλι τα ίδια.... Πως θα κυκλοφορήσω; Πως θα θηλάσω έξω, όταν γίνομαι μέσα στο γάλα σε κάθε θηλασμό;

Τι σας θύμησα τώρα ε; Παλιές εποχές... Αν και οι περισσότερες θα ζήσετε τον θηλασμό από την αρχή ξανά!!! :lol:

Πέμπι σε ρώτησα στο προηγούμενο τρενάκι για το σπαθόλαδο, αν κάνει που το βάζω στις πληγές μου. Το ξεπλένω πριν θηλάσω. Επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά σου απάντησε η Νατάσα οτι έβαζε και αυτή...

Άντε ρε...

Να περάσει σύντομα εύχομαι και να μην πονάς.

Λέτε να πονάω και γω;;;;

:D:D:D

Λένα καλέ ο Τόλης δε θα κάνει τίποτα!!!

Κάνε εσύ τη δουλειά σου!!!!

:lol::lol::lol:

ΥΓ πιστεύω να είδατε πως σε μια μέρα γεμίσαμε 12 σελίδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πινω τσαι συμπεθερα μου...

λοιπον ο μικρος με εχει ζαλισει..νινινι νινινι( ειρηνη ειρηνη) :lol::lol::lol::lol:

πηγε ο αντρας μου αν δει αν κοιμηθηκε ο μικρος κ κοιμοταν πανω στο στρωμα..

σελτεδακ ικουβερτα κ σεντονι τα πεταξε κατω :lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ στα ειπα κ στο τσατ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

συγχαρητηρια...σταματα νβα αγχωνεσαι καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ολα θα πανε καλα ΦΥΣΙΚΑ

α κ τι θες να μας πεις οτι θα κανεις κοριτσι κ ασχημηνες? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω σε εχω για αγορι..μη γελατε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφαγα μισή πίτσα και σκάω...

Πριν 3 ώρες έφαγα 2,5 λουκουμάδες γεμιστούς με σοκολάτα.

Όλο γουρουνιές κάνω σήμερα...

μιση πιτσα εννοεις κοματια?????????εγω τοσο τρωω αν δε πειναω..δηλ τωρα ανετα..

επισης εβλεπα στη καρτα του θοδωρη οτι το τελευταιο μηνα σε 3 βδομαδες ειχα βαλει 3.5 κιλα :D:D:D

κ ειχα ακομα 2 βδομαδες για να γεννησω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη δε σε καλωσορισα :oops::oops::oops:

να σου ζησουντα παιδακια σου...με καλυπτουν απολυτα τα κοριτσια ..σε νιωθω πολυ..εγω να δεις πως ειμουνν

ελεγα ολο δε εχω γαλα..ασεε

αθηνα ακομα βογγας ρε?πω πωωωωωωωωωω

εισαι θεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...