Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Βρε την Ειρήνη τέτοια σου κάνει ρε Νατάσα στα άγρια χαράματα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έχει πάντως ανεπτυγμένη την αίσθηση του χιούμορ........

Επίσης ευχαριστώ πολύ με κάνεις και κοκκινίζω :oops::oops::oops::oops: κι εσύ και οι υπόλοιπες για τα καλά σας λόγια για το καμάρι μου

Γωγώ 280γρ έγινε η μπουμπού μπράβο σας, η κοιλίτσα φούσκωσε καθόλου????????

Λένα ούτε εγώ θα τις έτρωγα έτσι αλλά στην Άννυ μπορεί να αρέσουν μιας και δεν τις τρώει όπως εμείς ;)

Γίωτα θεατρικό θα κάνουν και θα ντυθεί τάρανδος?????? εσύ πρέπει να βρεις κολάν δεν θα ράψουν στολές?

Εγώ θέλω chesscake με φρέσκιες φράουλες από το πρωϊ το σκέφτομαι αλλά που να βρώ φράουλες για να φτιάξω :?::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λένα για τη μιζερια..μαλλον ειναι χαρακτηριστικο των εκπαιδευτικων! :?

στο σχολειο μου κλαιγονται ολοι για ολα!

μονο εγω κ ενας ακονη συναδελφος,νεος,ειμαστε στην κοσμαρα μας;τυχαιο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

λοιπον,κλαιγονται για τη βενζινη,για το πετρελειο,για τις τιμες φρουτων κ λαχανικων στη λαικη,για ρουχα κ εκδρομες ουτε λογος,κλαιγονται για τους μισθους,ο.κ.αυτο κ εμενα με ενοχλει,αλλα δε θα σκασω κιολας αφου δεν αλλαζει!εγω πλεον,δε μιλαω!οσες φορες συμμετειχα σε τετοιες κουβεντες,κατεληξα να μου πουν"α,εσυ εισαι πλουσια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: "!τεσπα,περι ορεξεως..! ;)

Νατασουλα,ηθελα να σε ρωτησω.ο αντρας σου εχει μια αδερφη που τη λενε Χριστινα;;;ειδα φωτο στο face γι αυτο ρωταω!αν ναι,τοτε ηταν συμφοιτητρια του Χ.στις Σερρες κ μαλιστα ημουν κ στο γαμο της!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα απο την αξονικη!

Τελικα ειναι μια νεκρη κυστη η οποια πλεον θα κανει παρεα στην σπληνα μου για μια ζωη!

Δεν ειναι τιποτα το ανυσηχιτικο!

Δεν χρειαζεται επεμβαση ουτε αντιβιωση(συμφωνα με τον γιατρο της αξονικης).

Θα παω ομως, αν και μου ειπε οτι δεν χρειαζεται, σε εναν παθολογο για επιβεβαιωση!

Ειμαι πολυ χαρουμενη που τελικα δεν ηταν τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ιουλια!! τοσο μικρος ειναι ο κοσμος τελικα ε

καλα ασε.. δεν τους μπορω, δεν καθομαι γενικοτερα στο γραφειο, δε μπορω να ακουω τσακωμους και γκρινιες... παω κ καθομαι στο κυλικειο γενικα αλλα τωρα εχουν αρχισει κ κατεβαινουν κ αυτοι μαζι μου :lol::lol::lol:

καλε δε σας ειπα

χτες βλεπαμε ειδησεις με τον τολη κ δειχνει τη διαμαντοπουλου

κ λεει ο τολης αντε παλι αυτη η πουτανα

κ αρχιζει ο αναστασης

πουτααααααααααανα!! πουταααααααααανα!!!! :lol::lol::lol::lol:

ειναι η νεα αγαπημενη του λεξη!!

εν τω μεταξυ το λεει κ χαιρεται!! κ δεμπορω να καταλαβω το γιατι.. οταν το ειπε εμεις απλα κοιταχτηκαμε ουτε γελασαμε ουτε τιποτα για να μην τον ενθαρρυνουμε

κ το λεει συνεχεια κ δειχνει την τηλεοραση!!!

ρε νατασα στο εχω ξαναπει κ αλλες φορες ποσο τελειος ειναι ο μιχαλακης!!!! το λατρευω αυτο το παιδι!!!!

γιωτα το ειδα αλλα αργα το βραδυ :oops::oops: δεν εχω καλες σχεσεις με το κινητο :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία ναι ήθελα και εγώ να σε ρωτήσω την Κυριακή αλλά το ξέχασα. Άρα πρώτη φορά με είδες πριν 8 χρόνια. Όντως μικρός είναι ο κόσμος

Λένα μην δίνεις σημασία όταν το λέει και θα το ξεχάσει σύντομα

Ελένη τέλεια οπότε τέλος καλό όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ελεγα κατι μου θυμιζεις,κατι μου θυμιζεις!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πλακα κανω,ε!! :lol::lol::lol:

ελενη μου ολα τελεια!!τα κοριτσακια σου τί κανουν;δουλευεις ακομη ή ηταν για την καλοκαιρινη σεζον μονο;πες τα νεα σου!μας ελειψες! :):)

Λενα ευτυχως ο συλλογος μας αποτελειται απο 30 εκπαιδευτικους,οποτε με αρκετους εχω να συζητησω πιο..αναλαφρα θεματα!! ;) αλλιως...... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλα νεα ελενη!! μπραβο!!!!

νατασουλα ουτε εμεις ραβουμε στολες.. οι γονεις θα τα βρουνε οτι ρουχα χρειαστουμε για το θεατρικο.. ευτυχως δε θα κανουμε κατι δσυκολο

καλα νατασα πεθανα στο γελιο με την κορακλα σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ο τολης ολο για αυτη λεει!!!

συμπεθερα μια χαρα το νινακι!!!!!!! ολα τελεια!!!!!!

αχ ποσο σε καταλαβαινω με τη μετακομιση.... καο κουραγιο!!!!

εγω ειχα ζοριστει παρα πολυ το καλοκαιρι.. να μην κανεις πολλα εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia. Prospathw na sas diavasw alla apelpistika, kale posa grafete esois :o:o:o:?::?:

Koutsompoles :lol::lol::lol:

Emeis edw ta idia, einai polu vareta na eisai lexona telika, thn megalh mou thn gennhsa Augousto kai voltarame apo thn proth evdomada, twra ximoniatika pou na pas??? Karadokoun kai oi iosois....

Elenh2 signomh pou epemvenw, alla thn aksonikh sou na thn pas se Gastrenterologo na thn dei. Autoi einai idikoi gia thn perioxh ano kai kato kilias...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια κ εμεις ειμαστε πολλοι, 19, αλλα ολοι ειναι.....

παρε τον ενα κ βαρα τον αλλο!!!!

η λινα τι κανει?? μιλησε καμια μαζι της? πως ειναι αυτη κ η μικρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα

Ελενη τελεια τα νεα σας...μπραβο...πολυ χαρηκα..

ο μικρος τρωει βρασκεμο καλαμποκι..γυρναει με τ μπολ στο χερι και σκορπιζει τα μισα...μετα θα περιλαβει τις βιδες ολικης..τελικα αυτο το παιδι ειναι της πολυ υγειηνης διατροφης..μακαρη να το κρατησει και μετα...

Γιωταααα μα ταρανδος;;;;...χαθηκε να την ντισουν βασιλισσα του χιονιου..νεραιδα..ξωτικο που της παει κιόλας...ακου ταρανδος!!!

Ιουλια μου φιλακια..ευχαριστω για τις ευχες..

Γωγωκα ευχαριστω και εσενα..κουραγιο..στο θεμα βρωμια σε νιοθω οσο κανεις..και σε συμπονω...

Ιουλια και Λενα...αυτη τη μιζερια δεν την αντεχω και εγω...με ρωτανε στη δουλεια...ακομα απληρωτος ειναι ο αντρας σου..τουε λεω ναι..μετα απο 3 ευδομαδες πηρε 200 ευρω εναντι..ευτυχως εχει κατι ψιλοδουλιες δικες του και κατι παιρνει απο εκει..και μου λενε..μα πως τα βγαζετε περα..ε τα βγαζουμε ρε παιδια τους λεω..σαμπως αμα κλαιγομαι ολη μερα θα τα παμε καλυτερα..οχι βεβεια..και στην τελικη εχω μαζευτει πολυ στα εξοδα μου και στα ψωνια μου, δεν αγοραζω περισσια κυριως τροφημα και αποροιπαντικα εκμεταλλευομαι προσφορες που με συμφαιρουν και ειμαστε ΟΚ...αλλα τους λεω εσεις και εγω φταιμε που δεν αντιδραμε σωστα...

Λυσσαξαν ολοι κουτσι στραβοι που καθονται και τα ξηνουν να μπουνε στο δημοσιο και σε θεσεις που δεν κανουν τιποτα..με αποτελεσμα αυτοι που δουλευουν ουτε η δουλεια τους να φαινετε ουτε τιποτα..Οκ ολοι δουλευουν με το μοτο ο γνωστος του γνωστου..ε μη το κανετε ετσι ...υπαρχουν πολυ δημ υπαλλιλοι που δεν κανουν τιποτα..πχ οι 300 γνωστοι..και αλλοι που βγταζουν καπνους απο τον κ@λ@ τους και δεν προλαβαινουν...

Γεννικα δε μου αρεσει η κατασταση στην χωρα..μου θυμιζει την Ρωσσια στα τελευται αχρονια πριν την καταρρευση του Κομμουνισμου...

ετσι ηταν τα πραγματα και εκει...εικονικη ευτυχια..βισμα παντου....τεραστιος δημοσιο τομεας και εκμεταλλευση της θεσης για προωθηση συμφεροντως γνωστων και φιλων για ενα μπουκαλι βοτκα...μονο που αμφιβαλλω αν στην Ελλαδα υπαρχει καποιος Πουτιν με @ρχιδι@ για να τα βαλει με τα μεγαλα συμφεροντα..τεσπα ας μη πολιτικολογω...εγω σε αντιθεση με την Κασσανδρα τον αντρα μου- με επρηξε με την απαισιοδοξια του και θελει και 3 παιδια τρομαρα του- πιστευω πως θα επιζησουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

* Επεξεργασία δημοσίευσης

* Αναφέρετε αυτήν την δημοσίευση

* Απάντηση με παράθεση

Το εξπρες του βυζονυχτίου!!!

Δημοσίευσηαπό LUCKY! » Πέμ Δεκ 03, 2009 5:15 pm

Καλησπέρα κορίτσια!κάθησα εχθες κ σημειωσα πόσες φορες θηλασαμε όλο το 24ωρο κ το ιδιο κανω κ σημερα,ωστε να δω περίπου τι γίνεται!θηλάζουμε αποκλειστικά κ σε 2ο ημερες περιπου που θα ξεκινησουμε τις στερεες τροφές,θέλω να δω ποιο γευμα θα αντικατασταθει,σταδιακά βέβαια..!

λοιπόν,τα ωράρια θηλασμού μας εχθες ειχαν ως εξής:

7 παρα π.μ.

9:30π.μ.

12:30μ.μ.

2μ.μ.

3 παρά μ.μ.

4μ.μ.

4:30μ.μ.{μετα κοιμήθηκε}

5:30μ.μ.

6:30μ.μ.

8:00μ.μ.

10μ.μ.{κοιμήθηκε για βράδυ}

αλλάζουμε ημέρα,αφού περάσαμε τισ 12 το βράδυ!

1:40π.μ.

5:οοπ.μ.

κ επειτα το "προγραμμα" θηλασμού μας συνεχιζεται πανω κατω με την ιδια συχνοτητα κ μικρες αποκλήσεις!!

κάνουμε δηλαδή περιπου 10 θηλασμούς το 24ωρο!!πώς σας φαίνεται σαν "πρόγραμμα";το δικό σας πόσο διαφέρει;;δεν ειναι αρκετα συχνοι για την ηλικια μας οι θηλασμοί;;

προβληματίζομαι λίγο ,επειδή όταν αρχίσουμε το ρυζάλευρο μετα τον εκτο μηνα,ποιο γευμα θηλασμού υποτίθεται πως θα αντικατασταθεί;;αφού είναι τόσοι πολλοί οι θηλασμοί που κάνουμε!!! :blush: :blush: :blink: :blink: ευχαριστ΄ω προκαταβολικά κ συγγνωμη για το τεράστιο post!!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!ΕΨΑΞΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΜΟΥ,ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟΑΝΟΙΞΑ!!ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ!!3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΤΟΥ 2009!!ΑΧ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑς ΧΡΟΝΟΣ!ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ..Κ ΠΟΣΑ ΓΛΥΚΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ!!ΚΑΛΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΗΛΑΖΑΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβαζα, διάβαζα, διάβαζα και μετά έγραφα, έγραφα, έγραφα...

Και μετά έκανε ένα "ιιιιιιιιιι....." κι έσβησε εντελώς το laptop!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Tην αρχιγκαντεμιά μου μέσα!!!! X(X(X(

Αδυνατώ να τα ξαναγράψω, αλλά δηλώνω παρούσα!

Αφού δεν κάηκε το χαζοlaptop, πάλι καλά!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη, με ποιό όνομα είσαι στο Φέισμπουκ;;;;;

Νατασούλα ευχαριστώ!!! Είδες αποτέλεσμα με το σπαθόλαδο; Κάπως φτιάχνει η κατάσταση αλλά ακόμα έχω δρόμο μπροστά μου!

Κοριτσάκια θέλω κι άλλα να γράψω αλλά πρέπει να θηλάσω!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ολο το βρεφικο τμήμα θα ντυθεί ταρανδακια!! ειχαμε εχθες συναντηση στο σταθμο για να συζητησουμε,απο το βρεφικο ειμασταν ολο κ ολο 3 μαμαδες λειπανε καμμια δεκαρια,ε λεμε να βαλουμε καφε ρουχα ,λενε μετα τα μεγαλα θα ραψουν ,λεω και εγω μην ειμαστε ο φτωχος συγγενης εμεις ας ράψουμε και εμεις,βέπω τη μια τη μανα σφιγγεται!!! λεγανε 25 ευρω χωρις το υφασμα ,πες 30 η στολη + να αγορασουμε εμεις κερατα! μας ξεφουρνίζει οτι για το χώρο που θα γινει η εκδήλωση πρέπει να πληρωσουμε 13,50 ευρω ανα οικογενεια,οποτε παιρνω και εγω το λόγο και λέω: επειδή απουσιάζουν πολλοί γονεις και δεν μπορω εγω να κρινω και να τους υποβαλλω την επιλογη να ραψουν καθοτι δεν γνωριζω την οικονομικη κατασταση του καθενος ας βάλουμε καφε μπλουζάκι και κολάν ή καλσον ,αλλωστε τα παιδια μας μπορει να μην ανεβουν καν στην σκηνη (καθοτι μικρα και προσκολημενα επανω μας) , ειδα την μια μαμα ανασανε! να σας πω την αληθεια εγω γουσταρα πολυ την στολη ταρανδου απο τα μαδερκερ!!! αλλα 35 ευρώ...αντε πες τους να δωσουν 35 ευρω,θελω να κοιταξω στο ιντερνετ για στολες μπας και την κανω να μοιαζει με ταρανδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a kai mia kai xthes sas elega gia ton aderfo mou ......thelw na dw pote tha progmammatisoun thn baftish tou mikrou .....tha hthela na dw an tha skeutoune na mhn thn kanoun maio -iounio pou tha gennaw h tha exw asarantisto mwro ......giati hlikrina an to kanonisoun tote apla den tha paw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditaki mou den sas to eipa gia auto to logo ,oi mamades ton megaluteron paidion (rapsane kai persi) itan ligo ee pos na to po ...psulomites?mou tin edose ligo gt anakateftikan kai stis dikes mas stoles..oi kairoi einai duskoloi ,ego nai tin exo tin trella kai na min mporousa tha ekoba apo allou ,alla alloi zorizontai polu ( gurise k mas eipe i idioktitria oti afou leipoun oi upoloipoi na apofasisoume emeis giautous!) ELEOS!!!!

gia to thema me ton aderfo sou den sou krubo oti k ego tis kouniades mou grammenes tis exo!!! pos itan oi sxeseis sas eos protinos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα θα διαφωνησω...

η συναντηση γινεται για τετοια θεματα, για να συμφωνησουν οι γονεις με τις δασκαλες για καποια πραγματα.. πρεπει να αποφασιστει αν θα ντυθουν τα παιδια, τι στολες θα ραφτουν κλπ για να γινει και η καταλληλη προετοιμασια..

δεν το θεωρω σωστο να αποφασιζουν οι λιγοι για τους πολλους, αλλα αν οι ιδιοι οι γονεις δεν ενδιαφερονται... να λες οτι ηρθαν οι 3 απο τους 13!! το ποσοστο ειναι παρα πολυ μικρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι ακόμα γραφείο...Πάλι κατά τις 8 με βλέπω να φεύγω... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Κορίτσια, βαρέθηκα ειλικρινά με αυτή τη σκατοδουλειά.... :(:(:(:(:(

Μπήκα να σας διαβάσω λίγο να ξεσκάσω....Μου λείψατε σήμερα... :oops::oops::oops::oops:

Και την ώρα που διάβαζα το θέμα της Ιουλίας με τους ατελείωτους θηλασμούς (το πρώτο θέμα του τρενακίου) και σκεφτόμουν ότι ο θηλασμός δεν είναι για μένα ( :lol::lol::lol::oops::oops::oops: ), ένιωσα το κοριτσάκι μου.........Κανονικά...Και τώρα δεν είναι φαντασία....

Ένιωσα ένα φιδάκι να σέρνεται μέσα στην κοιλάρα μου.................... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιώτα καλά τα είπες...Αν και νομίζω ότι θα έπρεπε να επαναληφθεί η συνάντηση για να είναι περισσότερες μανούλες....

Αφρο μου τι κάνεις κοπέλα μου;;;;;;;;;;Να πας να κάνει το PAPP-A.... :roll::roll:

Συμπεθέρα ωραία φώτο έχεις στο προφίλ.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβώς επειδη γιαυτο γίνονται οι συναντήσεις προτεινα κ εγω το πιο ανέξοδο,για να καλυφθούν όλοι οι γονείς!! πήγα μεχρι τα ορκεστρα και ειχε καφε κολαν,τώρα μένει να ράψω την φούντα!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως Γιωτακι εμεις στον δικο μας παιδικο θα ντυθουμε Αγιοβασιλακια...ΟΛΟΙ...

Πηγαμε βολτα με τον Χριστοφορο και πηραμε τα καλλυντικα της μαμας...ξαναγεμμυσα με προιοντα κορρε...ευτυχως ειναισ χετικα οικονομικα...πανω που ελεγα οτι θα ξαναπαρω συμβατικα και ακρως αρωματικα..γκρρρρ...

Σημερα ο αντρας μου ειπε στα πεθερικα μου για την .εγκυμοσυνη...ο πεθερος καταχαρηκε..η πεθερα μπορω να πω καθολου...

ΟΚ σε ενα βαθμο την κατανοω..για διαφορους λογους...

μου την εδωσε ομως που ειπε πως τωρα πια δεν θα αποταμιευουμε...

και ομολογω πως σε αυτη την εγκυμοσυνη οι ορμονες θα χορευουν τσαμικο...

δεν ξερω κατα ποσο θα συγκρατιεμει σε σποντες και κουβεντες που πεταει τις οποιες παλια αφινα να πεσουν κατω και δε χαλουσα τη ζαχαρενια μου...

Ε μετα το ειπα και στη μαμα μου..η οποια στην αρχη με ευρησε που εμεινα εγγυος ενω ακομα θηλαζω..να μη κανω λεει κακο στο νινι..μετα ηταν μεσα στην τρελη χαρα...

Ομολογω με χαλασε λιγο η συμπεριφορα της πεθερας,,..μου εφυγε η χαρα και ο ενθουσιασμος που ειχα για το νινι..

Γιωτα οταν ημουν παιδι ειχ αμια στολη κουνελι με φουντα αληθινη ουρα κουνελιου...αραγε αμα πω τη μανα μου να ψαξει θα τη βρει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...