Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Παναγιώτα μου το ζητούμενο είναι να πάνε όλα καλά και να γενησεις ένα γερό μωράκι.

Απο κει και έπειτα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες! Θα κάνεις ό,τι χρειαστεί.

Άργι μου έλα ανέβα λίγο... Αν δεν είσαι καλά λόγω αυπνίας σου λέω οτι συμπάσχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσακι μου ναι!!Αυτο λεμε συνεχεια με τον αντρα μου!!!!

Να πανε ολα καλα και να ειναι γερο το μωρο.Αλλωστε ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια ειμαι που ειχε ζαχαρο!!!!

Σας αφηνω φορ δε ταιμ μπιιν!!!!! :D:D:D:D Μακιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει, εντάξει, οφείλω μια δημόσια συγγνώμη στην Αργυρώ, που κατηγόρησα το τρενάκι της για υπερταχεία, το δικό μου έγινε διαστημόπλοιο!!! :shock:

ΔΕΚΤΗ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πάντως αν δεν θέλετε να μένετε έγκυες να ανοίγω εγώ τρενάκι, στο δικό μου δεν είχαμε καμμιά ανακοίνωση εγκυμοσύνης !!! ;)

Άργι μου έλα ανέβα λίγο... Αν δεν είσαι καλά λόγω αυπνίας σου λέω οτι συμπάσχω.

έκανα εμετό, έχω ευκοίλια και πονά η κοιλιά μου (μάλλον γαστρεντερίτιδα).....αλλά επίσης δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ εξαιτίας της μικρής!!!! αν ξυπνήσω μετά δύσκολα ξανακοιμάμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχου σας κ παλι!

:lol::lol::lol::lol:

Πλακα -πλακα το μαγαζι ειχε αδειασει οποτε δε θα με εβλεπαν πολλοι!Αλλα

αυτο δεν θα ηταν απλο ξεβρακωμα!Θα ηταν στριπ σοου!Φορουσα φορεμα απο σταθερο υλικο

που θα επρεπε να το σηκωσω ολοκληρο!Και δεν φορουσα μπλουζα! :D

Θουλακι μου θηλαζω δημοσιως αλλα οχι συχνα γτ σχεδον παντα βρισκω μια εναλλακτικη...

Εστω κ να γυρισω πλατη ή να παω λιγακι παραμερα...πχ το σαββατο θηλασα μεσα σε εστιατοριο αλλα

πηγα σε ενα τραπεζακι πισω-πισω...

Μονο οι μαγειρες θα μπορουσαν να μας καμαρωσουν απο ενα παραθυρακι! :lol:

Νατασα μου εγω δε θα ζηλεψω που ξυπνας ΜΕΣΗΜΕΡΙ κ μας λες κ καλημερα!(θρασυτατη εισαι!)

Απλα θα ευχηθω να βγει κ η μπουμπου υπναρου!!! ;)

Βενη αστειευεσαι????Που θα χωρεσουν 40 μεγαλοι κ 10 παιδια?

Αχ....Να ερθω αλλη μερα?Θα παθω πανικο!!!!!!!!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ περαστικά

Παναγιώτα μια χαρά τα νέα σας, έχασες και 1 κίλο σούπερ:D μια χαρά θα πάνε όλα μην αγχώνεσαι

Βένι πλάκα μας κάνεις 50 άτομα δηλαδή είναι λίγα? :shock::shock::shock:

Μάρθα και Νατάσα πραγματικά έχω την απορία που τα βάζετε αυτά που τρώτε :roll::roll::roll: εκτός αν δεν τρώτε τίποτα αλλά εκτός από αυτά που γράφεται εδώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία μέσα στον παιδότοπο έπρεπε να πας, εκεί θα σε βλέπανε μόνο παιδάκια (δεν είχαν μείνει και πολλά), ειχε και ωραιές κρυψώνες ένα τούνελ φανταστικό (κατά τα λεγόμενα του Μιχάλη) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου

τι κανετε????

καλε νατασα σε ειδα στον υπνο μου, ειδα οτι γεννησες κ εκανες ενα αγορι κξ ηταν τεραστιο!!!!! ηταν σα βουδας!!! παρα πολυ χοντρο!!! :lol::lol::lol::lol: ηταν παλωριο κ ξυπνησα με αγχος!!! :lol::lol::lol::lol:

χρυσα λεω στον τολη χτες οτι εμεινες εγκυος κ αρχισε να με δουλευει!!!!!!!

μου λεει θαδεις ολες θα γκαστρωθουν πριν απο σενα!!!

κ η αναστασια λεει (πολυ σε συμπαθει παρεπιπτοντως) που δε θελει λεει πιο πριν θα μεινει εγκυος!!!!

ουαααααααααααααααααααα!!!!!!!

:lol::lol::lol:

μουαχαχαχαχα αναστασια θα ηθελα να ειμαι απο μια γωνια κ να παιρνω ματι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα μην αγχωνεσαι κοριτσαρα μου, ολα θα πανε καλα, το μωρακι σου θα ειναι υγιεστατο!! ολα τα αλλα γινονται!!!!

οπως το ειπες αλλωστε δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια!!!

εχασες κ ενα κιλο!!! :mrgreen:

αργυρουλα να προσεχετε!! κ περαστικα σας!!

κ για να μην το ξεχασω, μεχρι να μεινω εγκυος δε θα ανοιξεις τρενακι!!! :lol::lol::lol::lol:

νατασουλα αν προσεξεις τους αστραγαλους τους εχουν παχυνει τον τελευταιο καιρο!!! :lol::lol::lol:

οχι σαν εμενα που αν φαω κατι παει αμεσως να κανει παρεα στα ψωμακια μου να μη μενουν παραπονεμενα τα ερμα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης βενετια ποσα ατομα???????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock:

μαρη τρελη που θα τους βαλεις ολους αυτους??????

ρε κοριτσια θα τρελαθω...

με παιρνει τηλεφωνο ο πατερας μου καρχισε να μου φωναζει γιατι δε σηκωνω το κινητο κλπ κλπ

κ δεν εχει χτυπησει ολη μερα!!!!!!

ειναι δυνατον να με παιρνουν τηλεφωνο και να μη χτυπαει????

συναμα μου το εχουν ξαναπει αυτο αλλα επειδη ειχα την παλια συσκευη νομιζα οτι φταιει η συσκευη...

μα ειναι δυνατον???? εχει προβλημα η κοσμοτε??

το παθαινει καμια αλλη αυτο?

τι να κανω, δε θελω να αλλαξω ΠΑΛΙ συσκευη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κου κου τζα!!!

σημερα πηγαμε εκδρομη κ τελειωσα νωριτερα!! :):)

περασα κ απο το δημο να κανω επιτελους μεταδημοτευση,επειδη ο Χ.με ειχε πρηξει!ετσι κ επισημα πια,απο δημοτισσα καλαμαριας,εγινα δημοτισσα Πολιχνης..δε βαριεσαι,καλα ειναι κ ετσι!

Χρυσα μου!!!!!!!πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!χαρηκα τοσο πολυ με τα νεα σου,που το πρωι που πηγαινα σχολειο,τα ελεγα στον Χαρη!κ αυτος ο καψερος με κοιταγε με ενα βλεμμα του στυλ"δεν πιστευω να σου μπαινουν τιποτα ιδεες κ εσενα!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευχομαι ολα να κυλησουν ηρεμα,ομορφα,με ευχαριστες μονο σκεψεις! :)

στον παιδοτοπο περασαμε πολυ ομορφα!μου αρεσε πολυ,ευρυχωρος,με ωραια παιχνιδια!τα κοριτσια κουκλαρες κ οι εγκυουλες μας θεες!

Αναστασια μονη περιμενες;τί ωρα φυγατε καλε;να σου πω,εκει που ηταν η πορτα με τον συρτη που οδηγουσε στις τουαλετες,δεν ειχε καποιον χωρο να απομονωθεις;εμενα αυτος ηταν ο μεγαλος μου φοβος,κ εν μερει ειναι ακομη,οταν βγαινουμε με τον γιωργο..ειδικα παλαιοτερα,φροντιζα να φοραω ρουχα που κατεβαινουν ανετα,ωστε να θηλασω αν χρειαστει..ετσι φορουσα ολο τα ιδια,σπασιμο μεγαλο :evil: !

παντως,αν ξεβρακωνοσουν,δε νομιζω να διαμαρτυροταν κανεις! ;);););):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

βενη θελω κ εγω τη συνταγη για τα κουλουρακια που ειχες στη συναντηση!πολυ μου αρεσαν εμφανισιακα,δε δοκιμασα γμτ,αλλα σιγουρα θα ειναι πεντανοστιμα!

νατασα μιση πιτσα ΜΟΝΟ;αχ,εγω γουρουνιαζω μου φαινεται..μια ολοκληρη ανετα την κατεβαζω! :oops::oops:

σας ειπα;δε σας ειπα,αλλα θα σας πω!! :lol::lol::lol:

αυριο θα ερθουν τα καινουρια επιπλα του μικρου κ ειμαι κατενθουσιασμενη!!!το αντρακι μου θα εχει πια μεγαλο κρεβατι,ημιδιπλο για να χωραει κ η μαμα αν χρειαστει ;) ,κ του παρηγγειλα κ μεγαλη 4φυλλη ντουλαπα!αχ!απο τη χαρα μου εχθες σιδερωσα ολα τα ρουχακια του κ σκεφτομουν πως θα τα τακτοποιησω στα συρταρια κ τις κρεμαστρες,το σαββατο ειχα παει κ αγορα κ του αγορασα παρα πολλα καινουρια ρουχαλακια,ξοδεψα ολα τα λεφτα μου κ επειδη θηελα κ αλλα..εβαλα χερι κ στην πιστωτικη μου! :idea::lol:

σημερα θα ξαναπαω γιατι ξεχασα να παρω σεντονακια κ κουβερλι για το καινουριο κρεβατι! :)

νατασουλα ηθελα να σου πω!λατρεψα τον μιχαλη!κ την ελενα φυσικα,αλλα ο μιχαλης με καταγοητευσε!σοβαρο παιδακι κ τί ωραια που μιλαει!τα ειπαμε λιγο πανω στον παιδοτοπο!με ανεβασε ο γιωργος στον πανω οροφο :roll::lol: ,κ εκει καπου μεσα σε ενα λαβυρινθο,ελεγε στον Γ."εδω ειναι για τα μεγαλα παιδια,μη γιωργο,να πηγαινε στην τσουληθρα,θα σε χτυπησουν,προσεχε!"ο Γ.φυσικα εκανε του κεφαλιου του κ ετσι κατεληξα να ανεβοκατεβαινω κ εγω!μα τωρα καταλαβα γιατι ξεραινονται μετα τον παιδοτοπο τα παιδακια μας!πτωμα εγινα!

αργυρω περαστικα σου..καλε τί τρομοκρατικο χτυπημα;ποτε το ειπαν; :roll:

κοριτσαρες χρωσταω πολλα σχολια ακομη,παω να κανω ενα τσιγαρακι τωρα που ειμαι μονη :oops: ,κ επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μέσα στον παιδότοπο έπρεπε να πας, εκεί θα σε βλέπανε μόνο παιδάκια (δεν είχαν μείνει και πολλά), ειχε και ωραιές κρυψώνες ένα τούνελ φανταστικό (κατά τα λεγόμενα του Μιχάλη) :lol::lol:

Νατασα σε αυτο το τουνελ ημου κ εγω!οντως πολυ ωραιο,αν κ λιγο κλειστοφοβικο για τα κυβικα μου!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε ιουλια!!!

ειχα μια συζητηση με τον αδερφο σου πριν λιγο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με γεια τα καινουρια επιπλα!! κ εγω θελω!!!!!!!!!!!!!!!

ρε κοριτσια τι σκατα θα γινει, θα χρεωκοπησουμε η οχι???

δε μας λενε να ξερουμε, μην παρουμε το δανειο κ μετα δε μπορουμε να το ξεχρεωσουμε!

επισης εχω βαρεθει αυτη τη μιζερια, αυτο το μιρ μιρ μιρ μιρ το ατελειωτο....

ειδικα στη δουλεια ρε κοριτσια!!! τι μιζερια ειναι αυτη!!!

αφου γυρναω σπιτι κ ειμαι ψυχοπλακωμενη!!!!!!! εγω που παντα ειμαι στην τελεια καρακοσμαρα μου!!

αχ αναστασακο μου περιμενατε κοριτσι μου??? αν σου πω οτι τωρα το καταλαβα :lol::lol::lol:

τοση ωρα διαβαζω αλλα αυτο δεν το πιασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα αληθεια;;;;;;;;;;;;;;!!χα χα χα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτο το παιδι,δε λει να ανοιξει δικο του λογαριασμο στο face!καλα ειναι;για πες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτο με το τηλ.που λες,το εχω παθει κ εγω!δε νομιζω οτι ειναι θεμα συσκευης,απλα οι γραμμες μπλεκονται κ γινεται κουλουβαχατα το θεμα! :evil::evil::evil::evil::evil:

με το καλο να μας ανακοινωσεις την εγκυμοσυνη σου!περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Παναγιωτα μπραβο για το χαμενο κιλακι!μη στεναχωριεσαι,προληπτικα πρεπει να παρουν ολα τα μετρα,μια χαρα θα γεννηθει ο μπεμπακος κ θα ειναι κ υπναρουλης! :):););):lol::lol::lol:

παλι ξεχασα τί ηθελα να πω..α!αφρο!μαλλον η νυφη σου θα ξεχασε να ενημερωσει..μη το παιρνεις ομως τοσο βαρια..κ εγω θα συγχιζομουν,αλλα αφου δεν αλλαζει τωρα,αστο να παει κοπελα μου!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aθηνα μου εν ειδα την ερωτηση σου !

συγνωμΗ!

επιτρεπεται και καλα κανεις και πυ το ξεπλενεις!

πωπβ τρεχει γαλα?

εγω τα εχω ξεχασει αυτα.... νομιζω οτι δεν τα περασα ποτε!

τωρα δεν τρεχει τιποτα ουτε πρηζεται....παει το στηθος μαρμαρο.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα εγώ που έχω κοσμοτε δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα

Γρήγορα το τρενάκι :roll::roll: όχι καλέ κακοήθειες είναι μην τα πιστεύεις, πάντως βδομάδα δεν το βλέπω να κλείνει:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλία με γειά τα έπιπλα

Πότε μπήκες μέσα στο παιδότοπο δε το κατάλαβα:? έτσι το καμάρι μου, ναι μωρέ είναι πολύ καλό παιδί και δεν σταματάει να μιλάει, αν του μοιάξει και η Έλενα την βάψαμε :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω σκασει στο γελιο!!!!

Που εισαι βρε Μιχαλακη να μου δειξεις το τουνελ του...πλειμποι!!! :lol::lol::lol:

Ενταξει...!Την ξεγελασα με βολτες!Εκει στηντουαλετα κοντα δεν ειχε τπτ γτ πανω γινοταν παρτυ...ετσι μου ειπαν!Μπορει κ να ηθελαν να ξεφορτωθουν την τρελλη με το "ολοκληρο παιδι" που ηθελενα θηλασει!

Λενακι σταματα να βλεπεις την Νατασα στον υπνο σου!!!!!ψυχωση εχεις μαζι της! :lol::lol::lol: Τι φαση που εχεις!!!!!

Δες κανενα κακακι(λεφτα ειναι λενε) κανενα γαργαρο νερο...!!!!

Κ εγω τον συμπαθω τον αντρα σου!να του πεις οτι εγω θα σε περιμενω!!!! :P Ας στειλει ομως

τις κολυμβητριες για πουςαπς!!!!

Για το τηλ σου..δεν ξερω...Αλλα οταν μου λενε κατι τετοιο ανθρωποι μεγαλυτεροι απο 50 και δεν εχω

αναπαντητη τοτε ειμαι σιγουρη πως ή πηραν καπου αλλου ή ξεχασαν να πατησουν το πρασινο κουμπακι!!!!

Χα!!!Τι θυμηθηκα!Μια φορα επαιρνε ο παππους του Α τηλ στον Α!Ε...Δεν το σηκωσε κ βγηκε ο τηλεφωνητης.

Λεει λοιπον ο παππους(το ακουσαμε μετα στο μνμ) "Γεια σου κοπελα μου!Ο Α που ειναι???"!!!! :lol::lol:

Ιουλια μου γι'αυτο σε εχασα καποια στιγμη???Δεν ειδες πως δεν επιτρεπονται παιδια ανω των 12? :lol::lol::lol:

Δεν φοραω παντα(πλεον βολικα ρουχα) ουτε σουτιεν θηλασμου!Μου αρκουν τα παλιοεπιθεματα :twisted:

Εγω εφυγα στις 2.05 :shock: Ποτε ξανα παρεα με τον Α εκτος κ αν θελει να κατσει μαζι μας! ;)

Μεγεια τα επιπλακια!Να τα χαρειτε!Εσυ κ ο Γιωργος!!!!

Α!Λενα....Ρε συ δεν εχεις καταλαβει πως ολα αυτα τα λενε γτ εχουν σκασει στην κλεψια ολοι οι προηγουμενοι κ επειδη αυτοι δεν εχουν μπολικα αποθεματα μας εχουν πρηξει με οικ κριση κ μακακιες.

Λοιπον..Θα με τρελλανει το παιδι μου...Προσπαθω να την ταισω φακες...Πεφτουν ολες γυρω...Αυτη γλυφει

σαν παλαβη το στομα της αλλα οταν πλησιαζει κουταλι γυρναει αλλου...1-2-3....λεω δεν θελει!

Παω να παρω χαρτι κ την βλεπω τρωει 1-1 τις φακες απο το τραπεζακι...παω να της δωσω παλι γυρναει αλλου...την αφηνω να παρει μονη παλι κλαει!!!Τι θελει?Ή τι δεν θελει????? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι κου..δε το ειδα για το οριο ηλικιας!!αλλα εσεις δε λετε οτι μικροδειχνω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ε!γι αυτο δε με σταματησε κανεις!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για τισ φακες,ακου!!ο γιωργος τις τρωει μονο σε φακορυζο!μπλιαξ!δε θελει τα ζουμια γενικα!βαλε σε ενα πιατακι μονο φακες,χωρις ζουμι,οσο μπορεις κ δωσε της να φαει!εγω τις πιανω με τα χερια μου κ τις κανω μπουκιτσεςε κ ετσι τρωει!για να καταλαβεις,ετσι τρωμε κ φασολαδα!1 ωρα κανουμε,αλλα τρωει ενα πιατο,χωρις το ζουμακι ομως!

καλη σας ορεξη! :)

καλε φορας επιθεματα ακομη;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock: !!!!!!σουτιεν θηλασμου κ εγω δε φοραω κ τα εχω μισησει τοσο,που οταν με το καλο μου ξαναχρειαστουν,απλα δε θα φορεσω!!!χαλια,χαλια,χαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

12χρονο Ιουλιακι μου ευχαριστω για τις συμβουλες αλλα οι φακες μου ετσι κ αλλιως

δεν ειχανν ζουμακι... :?

επιθεματα φοραω αλλιως τρεχει το 1 οταν θηλαζω απο το αλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δοκιμασες να τις της δωσεις με το χαερι σου κ οχι με κουταλακι;;μαλλον το δοκιμασες βεβαια,αλλα λεω τωρα..

ή μηπως με λιγο ψωμακι μαζι;;το ρυζι της αρεσει;λεω μηπως το ετρωγε κ η αννυ παρεα με τη φακη,οπως ο γιωργος.. :?:?

εγω παλι εχω αποθηλασει απο το δεξι στηθος..με βολευε το αριστερο κ εδω κ ενα διμηνο τον βαζω μονο εκει..αυτο που περιγραφεις,το ειχα τους πρωτους μηνες!αααααααααα!!εσυ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

12χρονο Ιουλιακι μου ευχαριστω για τις συμβουλες αλλα οι φακες μου ετσι κ αλλιως

δεν ειχανν ζουμακι... :?

Πίτα τις έκανες;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ ρε καημένη Αννυ...

Η μάνα σου ούτε ένα αβγο δεν ξέρει να τηγανήσει....

Καημένη...

Ιουλία έχεις δίκιο για τον Μιχαλάκη! Είναι πολύ καλό και γλυκό παιδί!

Νατάσα μπράβο για την 'δουλειά' που κάνατε ως γονείς!!!!!!!

Παναγιώτα τί είχε το ΄πρόγραμμα σήμερα;;; Μπαλκόνια;;; :lol::lol:

Μπράβο ρε συ για το ζάχαρο. Άντε μια χαρά θα είσαι. Μια υπομονή ακόμη κάνε για να κρατήσεις τη δίαιτα!

Λένα τα ίδια μου λέει μια φίλη μου εκπαιδευτικός. Γυρνάει στο σπίτι μιζεριασμένη. Αφού πλέον δε συμμετέχει σε κουβέντες συναδέλφων και πλέον αποχωρεί.

Καλέ σας είπα τί καψόνι μου έκανε το καμάρι μου σημέρα;;;

Ξύπνησε στις 6.30 και ήρθε στο δωμάτιό μου. Την βλέπω μπροστά μου και της λέω 'τί θέλεις κοπέλα μου;' Απαντάει 'Μανούλα έκανα κακά'. Ωχ λέω από μέσα μου πρωι πρωι σκατούλες θα μυρίζω...

Την πάω στο δωμάτιό της την ξαπλώνω στο κρεβάτι, της βγάζω τον υπνόσακο την ξεντύνω της ανοίγω το πάμπερς και αυτή γελάει!!! Βλέπω άδειο το πάμπερς :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και λέει η κυρία 'Δεν έκανα, μόνο κατούλημα έχω' χαχαχα και γελάει....

Με κοροιδεύει κιόλας το σκατό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν προλαβαίνω....Καίγομαι!!!!!!!!!!!Σας διάβασα στα πεταχτά......

Να σας πω χθες για το βρωμιάρη..... :twisted::twisted: Σηκώθηκα κατά τις 5.20 να φύγω από το γραφείο για να τον αποφύγω και μου λέει "φεύγεις;;;"...Του λέω "ναι"..Μου λέει "μα μου είπες ότι θα φύγεις κατά τις 6".... :evil::evil: Του λέω "πρέπει να φύγω νωρίτερα...Έχω να κατλεβω κέντρο στο γυναικολόγο"....Οκ, μου λέει έρχομαι κι εγώ τώρα.............. :o:o:o:o:evil::evil::evil:

Μπαίνουμε στο αυτοκίνητο, ανοίγω παράθυρο, αυτός έζεχνε...... :shock::shock::shock::shock:

Η διαδρομή δεν κράτησε πάνω από 5 λεπτά.....Αποπιβάστηκε, το αμάξι βρώμαγε, εγώ έτοιμη να ξεράσω και άνοιξα όλα τα παράθυρα..Πούντιασα μέχρι να πάω σπίτι.... :?:?:?:?

Τα νέα από το γιατρό τώρα....Η μικρούλα μου είναι μια χαρά, θα σας πρήξω και θα σας ξαναπω ότι έχει ατελείωτες ποδάρες και ζυγίζει 280 ολόκληρα γραμμάρια..... :D:D:D:D:D:D:D Φατσούλα δε φαινόταν καλά...Τον έπρηξα το γιατρό ότι ακόμα δε τη νιώθω όπως την Ιωάννα, μου είπε να μην ανησυχώ και όπου να ΄ναι θα την καταλάβω και μου αύξησε και το μανγήσιο....4 την ημέρα.... :?:?:?:? Επίσης μου είπε ότι τα 3 κιλά που έχω πάρει μέχρι στιγμής είναι μια χαρά...Δεν είναι καθόλου πολλά!!!!! :roll::roll::roll::oops::oops:

Τρέχουμε με τη μετακόμιση, από εδώ και απο εκεί..Χθες στις 11 τη νύχτα καθόμουν και μάζευα ποτήρια και καλά σερβίτσια, γέμισα 4 κούτες και ακόμα δεν τελείωσα.... :o:o:o

Η Ιωάννα με τρελαίνει...Είναι απίστευτη...Λέει προτασούλες κανονικά και χρησιμοποιεί πλέον συνέχεια ρήματα...Τη λατρεύω!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Χρύσααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!Τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!!!!!!Με το καλό αγάπη μου..Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο νινάκι.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Συμπεθέρα είσαι η επόμενη!!!!!!!!! ;););););) άντε!!!!!!!

Νατάσα μπήκες στο μήνα σου μωρή;;;;Με το καλό......Τι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βένι βρήκες πιατάκια κλπ happy hipo????? :roll::roll:

Τα φιλια μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops:

Πνίγομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ο αναστασης μου τρελαινεται για φακες!!!!! τις κατεβαζει με τη μια κ θελει κ αλλες!!!

χαλλλλαρα τρωει δυο πιατα!!!!

καλα ετσι πεθανα στο γελιο με τα σχολια σας!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε νατασουλα εμενα αν μου εφερναν ετσι τις φακες δεν υπηρχε περιπτωση να τις φαω!!!!

ειναι αηδιαστικο!!!!

ρε αναστασια.. τι να κανω.. μεχει σημαδεψει η νατασα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den mporo na sxoliaso polla ,pate poly grigora! Lena min amusixeis pantos apo emena pio prin tha meineis egkuos!!! ;)

se eperna til exthes to eides?

xrusouli mou congrats!!! ta eipame kai sto til!

7 dekembri exoume giorti kai tha ntuthei tarandos!! prepei na vro sokolati kafe kolan!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ετσι σε εκανε? :lol::lol::lol::lol: σωστηηηηηηηηηηηηηη

ετσι για να συνηθησεις σιγα σιγα στη ξενυσχτια :shock::|:|:oops:

αχ τα ξεχασαααα,,κ δε εχει καιρο που τα σταματησε..

εμενα παλι 6.30 φωναξε μαμα κ ηθελε να τον παρω στο κρεβατι μου :roll::roll:

γωγω ουφ παει κ αυτο..για τον μπιχλα μιλαω :lol::lol::lol:

ιουλια κριμα που δε μπηκα να δω το τουνε..καλε μονο εμενα δε ξεραθηκε στο υπνο?εμ εκανε μια ωρα ολοκληρη ωρα να κοιμηθει εμ κοιμηθηκε μια ωρα...

μολις εφαγα ενα κοματι παστιτσιο κ ενα ντακο..αλλα το μυαλο μου στο γλυκο ειναι γαμωτο..

θελω 2 ανωμαλα απο απεναντι :oops:

γιωτααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D ταρανδος? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...