Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

ναι βρε αναστασια σας θελουμε και εσας!!! :):):)

θα το κανουμε σπιτι τελικα οπως και περισυ.μια χαρα ητανε!!

απο του χρονου βλεπουμε!!!

αργυρω περαστικα μωρε! αυτο το ταξιδακι και εγω το θελωωωωωωωωω!!!!!!!! :?:?:?

xrysaaaaa ακομα δεν το μαθαμε πλακωσαμε τα κρουασανακια`???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πλακα κανω!! φαε γκαστρουλα!!!!! :):):):):):):):):):):)

μια χαρα η παραγγελια παρασκευη λογικα θα τα εχω αυριο μπαινει.

η γωγω μπορει να πηρε αναρρωτικη σημερα!!! εγω θα επαιρνα αν ημουνα με αυτες στο ιδιο αμαξι!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αδιαθετησα τελικα και με εχει πεθανει η μεση μου

μολις εφαγα πισια που ειχα κανει χθες και τωρα που μου ανοιξατε την ορεξη θα κανω λουκουμαδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδιαθετησα τελικα και με εχει πεθανει η μεση μου

μολις εφαγα πισια που ειχα κανει χθες και τωρα που μου ανοιξατε την ορεξη θα κανω λουκουμαδες!!!!

κακες συναναστροφες αναστασια!!!!!!!!!!!!!!!!! και εμενα ολο την ορεξη μου ανοιγουνε!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα είμαστε ακόμα άρρωστες... :cry::cry::cry:

Όσο για το δέντρο σας το βρίσκω πολύ καλή ιδεα!! :lol::lol::lol:

Εμείς ευτυχώς είμαστε ήσυχα κορίτσια ακόμα! Προς το παρόν το κοιτάζουμε από μακρυά!

Φρεσκογκαστρωμένη σε μισω! Και πάω αμέσως να φάω το τοστακι γαλοπούλα-τυρί μου! :lol::lol::lol:

Άργι, γιατί φοβάστε για τρομακρατική;;

Περαστικά στο κοριτσάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια απορια .

θυμαστε τι ειναι το τεστ Α ?

γιατι δεν θυμαμαι να το εκανα στον Μανωλη ?

μετα την αυχενικη και μεχρι την β επιπεδου λεει οτι ειναι .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια απορια .

θυμαστε τι ειναι το τεστ Α ?

γιατι δεν θυμαμαι να το εκανα στον Μανωλη ?

μετα την αυχενικη και μεχρι την β επιπεδου λεει οτι ειναι .....

afrodith αν δεν κανω λαθος ειναι η συμπληρωματικη της αυχενικης..που σου περνουνε αιμα.αλλα γινεται μαζι με την αυχενικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι..... =((=((=(( δεν επρεπε να το φαω αυτο το τελευταιο κρουασανακι...χαχαχαχα

Αχ σημερα θα φυγω νωρις..και ευελπισω να μη βρεχει για να παμε καμια βολτα με τον μικρο.

Αχχχ...πρεπει να κανω ξανα μανα αναδιαρθρωση στο νεσεσερ μου...να καταχωνιασω στα βαθη του συρταριου τις κρεμες..και να επισκευτω το φαρμακειο να παρω κρεμες βαφτικα ξεβαφτικα του Κορρε ..κλαψ κλαψ..δεν ξερω γιατι αλλα σε αυτη την εγκυμοσυνη θελω να ειμαι ομορφη και περιποιημενη..στον Χριστοφορο δε με ενοιαζε καθολου πως θα ειμαι και τρυγυρνουσα οπως να ναι.

Αφρο με τον διαβιτολογο της Παναγιωτας ολα καλα;;;;

Αφρο ειναι το PAP-A τεστ και ειναι αιματολογικη εξεταση.συνηθω ςτην κανουν μαζι με την αυχενικη η καπου κοντα εκει..

Σισσιω περαστικα ρε σεις..πολυ καιρο ειστε αρρωστοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"Anastacia

[/quote']

Περιμενα 35 λεπτα! :shock: Και η Αννυ ηθελε να θηλασει...κ δε φορουσα βολικο ρουχο(επρεπε να ξεβρακωθω εντελως :P ) και φυσικα δεν υπηρχε δωμ θηλασμου!...

Καναμε βολτες εξω,τσακισαμε τα θαμνακια τους κ ηρεμισαμε! :lol:

Φιλακια-καλη δουλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αιματολογική είναι και δείχνει πιθανότητες για τρισωμίες. Εγώ την είχα κάνει 16η εβδ.

Βένι και στο σπίτι 90 άτομα υπολογίζεις????? :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμα, μπηκα να σου πω μια καλημέρα!

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω...

Στον υπνο μου είδα οτι το τραινάκι έφτασε στην 98 σελίδα ΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αιματολογική είναι και δείχνει πιθανότητες για τρισωμίες. Εγώ την είχα κάνει 16η εβδ.

Βένι και στο σπίτι 90 άτομα υπολογίζεις????? :o:o

OXI KALEEEEEE!!! :lol::lol::lol::lol::lol: τρομαξες??? :lol::lol::lol::lol::lol:

καμια 50αρια οπως περισυ! ;) με τα παιδια 50αρια αρα καμια 10αρια νινια μετρανε για εναν μεγαλο!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!! :lol::lol::lol:

Τώρα ξύπνησα, μη βαράτε... :oops::oops::oops::oops:

Ήθελα να πάω και στο ΤΕΒΕ πρωί πρωί :lol::lol::lol::lol:

Βενετία τα κουλουράκια σου μούρλια!!! Τα έκανα με ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ και έγιναν υπέροχα! :twisted::twisted::twisted:

Καλέ στείλτην...

Φυσικά και θα έρθουμε στα γενέθλια ! Δε νομίζω να έχω γεννήσει μέχρι τότε! Οπότε θα σας κάνουμε την τιμή!!!

Αρραβώνα ή βάφτιση θα κάνεις τελικά;;;

Αναστασία περιμένες τον Α; Και άργησε;; Δεν το ήξερα...

Καλά είπε η Νατάσα... Και γιατί δεν ξεβρακώθηκες;;; :D:D:D:D

Αφροδίτη το Τεστ-α γίνεται ή την ίδια μέρα με την αυχενική ή την επόμενη. Στην Ειρήνη δεν το είχα κάνει ενώ τώρα το έκανα.

Σισσιώ ζηλέυω που στολίσατε δέντρο....

Και γω θέλω. Περαστικά στη Χαριλινα. Ακόμη;;;

Μπεμπούλης να σαι καλά κοριτσάκι!

Χρύσα καλή όρεξη και σε σενα!!!

Welcome to the club!

Στη δουλειά πως πιστεύεις πως θα το πάρουν;;;

Έεεεεεεεεερηηηηηη καλημέεεεεερααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία περαστικά σου!

Αφροδίτη μου σε ευχαριστώ! Και νομίζω οτι το τεστ Α το κάνεις μαζί με την αυχενική.

Σεσιλ θα είσαι μια κουκλα έτσι κι αλλιώς!

Έφαγα, μου πέρασε η πείνα και έγινα καλή πάλι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα Ερη!! Μας ανησύχησες!

Νατασα μου σε ευχαριστώ. Αυτός ο παιδικός μας τάραξε φέτος!

Τι περιμένετε καλέ στολίστε και σεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήσχω στην δουλειά, δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω.. προσπαθώ στα πεταχτά να σας διαβάσω..

Χθες αργησα να φυγω απο την δουλειά. Και δεν μπόρεσα να μπω και το βράδυ.. Κομμάτια..!

@};-:-bd[smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif]ΧΡΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!! Με το καλό το δευτερο νινάκι και σου ευχομαι και εγώ να έχεις την πιο ομορφη εγκυμοσύνη!!! [smilie=occasion18.gif]

Φιλάκια σε όλες κοπελούδες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια εγω ξεβρακωθηκα σε συνατηση..στο Sity Gate που πηγαμε περισι..ε και τι να εκανα..ειχε λυσσαξει..χιχιχιχιχ

Νατασακι δεν ξερω πως θα το παρουν..ορισμενοι συγουρα δεν θα ευχαριστιθουν...μια..η γνωστη βρομουσα..θα σκασει απο το κακο της γιατι θα ειναι καλοκαιρι..κοινως High season..και ομολογω πως λιγακη φοβαμαι να τους το πω γιατι θα με σιχτιρισουν..

θα περιμενω να περασει το πρωτο τριμινο..ειμαι που ειναι χοντρη δε θα το καταλαβουν..και μετα θα του ςτο πω..αρκει να μην αρχισω να ξερναω στο γραφειο οπως στον Χ...

Σισσακι τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!111

καλα ρε νατασα τετοια ωρα ξυπνας??????????/η ειρηνη με ποιον ηταν?με τον δ? :shock::shock:

σισσιω μα δυο πιατα κοτοσουπα???????τη λατρευωωωωωωωωωωωω

χρυσα ζυγιστηκες να δεις με ποσα θα αρχισεις? :lol::lol:

αργι καλε ασε τα σκουφια κ κατσε σπιτι...

ερη τελικα θα πατε καναδα?

νατασουλα τα φιλια μου...εγω εξω δε στολιζω..μεσα ενα δεντρακι κ τελος..

αφρο που σε ρωτησα αν καπνιζεις εννοουσα προ μανωλιου ρε..οχι τωρα

αναστασια αν παρεις εσυ στη δουλεια να μαθεις ποτε πας?

βικυ ιοουλια λενα κλ που ειστε???????????????/

βενι εγω δε θα ερθω ρε...εχω γιατρο εκεινη τη μερα στι; 6.30..μπορει να δουλευω αν δε νομιζω..

αναστασια θηλαζεις δημοσια?εγω πρωτη φορα θηλασα 2.5 μηνων οταν ηταν ο θοδωρης..μισο βυζι κ μιση μπλουζα πρεπει να ετρωγε :lol::lol::lol::lol:

γωγωκααααααααααααααα λυποθυμησες εντελει??????????/

αχ κακουργες...αυριο με βαλατε σε σκεψεις να κανω λουκουμαδες//μιαμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!

ΚΑΛΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟςςςςςςςςςςςςςς????????????????????? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

παω να σας διαβάσω και επανερχομαι!!!!Μωρε καλα ποτε δε δουλευετε???? 8-|8-| Ολο στο τρενο ειστε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν πήγα, πήγαμε μόνο ΣΜ και σε ένα μαγαζί για να δω για μπότες, δεν αγόρασα, δεν αισθάνομαι και 100% καλά, μερικές φορές μου πονά και η κοιλιά μου!!! και μαζεύομαι, πού να πάω για ψώνια? αν δεν έχεις και διάθεση, ευελπιστώ αύριο.....

Σισσιώ τόσο νωρίς στόλισες? εγώ φέτος δεν έχω χριστ. διάθεση, έχουμε ένα μικρό δέντρο 10 ετών και μπάλες και λαμπάκια 10 ετών.....Ο Λουκάς δεν πήγαινε ποτέ στο δέντρο να το πειράξει, το μπουμπούκι όμως.......!!!!

περαστικά στην μικρούλα..... :YMHUG:

περιμένω να κοιμηθεί η κοπέλα να ξαπλώσω λίγο, δεν ξέρω τι γίνεται και συνήθως κατά τις 3.00 ξυπνά, ανάβει το φως, βγάζει τον υπνόσακο, κάθεται, παίζει και μετά με φωνάζει!!!! :o:? μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ!!!! :?

συμπεθέρα η πολύ δουλειά τρώει τον αφέντη, λένε..... :x

έξω έχει ένα κρύο μπρρρρρρ και από Πέμπτη περιμένουμε το πρώτο χιόνι, είπαν!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟ

Για τον προγεννητικό έλεγχο της τρισωµίας 21 χρησιµοποιείται και το λεγόµενο ΑΛΦΑ ΤΕΣΤ ή ΤΡΙΠΛΟ ΤΕΣΤ. Πρόκειται για εξέταση η οποία πραγµατοποιείται στο δεύτερο τρίµηνο της κύησης, µεταξύ δέκατης έκτης και εικοστής εβδοµάδας και περιλαµβάνει τον βιοχηµικό έλεγχο της hCG, της α-εµβρυϊκής σφαιρίνης (AFP) και της ασύζευκτης οιστριόλης (uE3). Ο έλεγχος αυτός σε συνδυασµό µε την ηλικία της µητέρας, αποτελεί ένα χρήσιµο εργαλείο για τον έλεγχο του σ. DOWN αλλά και για τον έλεγχο των βλαβών του νωτιαίου σωλήνα, όπως είναι δισχιδής ράχη και η ανεγκεφαλία, αν και ο έλεγχος των βλαβών αυτών γίνεται πλέον υπερηχογραφικά. Αν ο ανωτέρω βιοχηµικός έλεγχος περιλαµβάνει και τον προσδιορισµό της ινχιµπίνης-Α, µιας διµερούς γλυκοπρωτεϊνης που συντίθεται στις γονάδες και στον πλακούντα, τότε προκύπτει το ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΤΕΣΤ.

Κοριτσαρες μου ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον :oops::oops: Χθες ειχα βγει για κατι ψωνια το πρωι και το απογευμα πηγαμε απο τη διαβητολογο. Τα βρηκε ολα καλα,μου ειπε να συνεχισω τη διατροφη με ζυγισε κιολας.Εχω χασει 1 κιλο!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif]

Το μονο που καπως με στενοχωρησε ειναι οτι μπορει τις πρωτες ωρες μετα τη γεννα να κρατησουν το μικρουλη μου για παρακολουθηση ζαχαρου και να του δινουν γλυκοζη για να μην παθει υπογλυκαιμια. :?

Α και μου ειπε οτι αφου γεννησω το ζαχαρο φευγει κατα 100% απλα για λογους ασφαλειας θα κανω καμπυλη ζαχαρου αφου σταματησω και τον θηλασμο.Εχουμε μελλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργι, γιατί φοβάστε για τρομακρατική;;

Περαστικά στο κοριτσάκι σου!

σύμφωνα με πληροφορίες, θα χτυπήσουν την χώρα τώρα και στην περίοδο των Χριστουγέννων!!! :evil::evil::evil::evil:

το κοριτσάκι καλά είναι, η μαμά της όχι!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιθιο πληκτρολογιο!!!Κολλησε :evil::evil::evil::evil::evil:

Ρε κοριτσια που τα βαζετε αυτα που τρωτε;;;Καλα λεει η Αφροδιτη!!!!Πω πω εγω αν ετρωγα μιση πιτσα και λουκουμαδες (δε μιλαω για τωρα αλλα για τοτε που ημουν 25) θα ειχα φτασει 80 κιλα. :lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτη τι εγινε με τον αδερφο σου;;;Εγω παντως θα του τηλεφωνουσα. :oops:

Παντως αν καταλαβα καλα πρεπει να παιτηχκε αυτο το σκηνικο.Ο αδερφος σου θα πρεπει να αφηνει ολα τα "κανονισματα" στη γυναικα του λογω δουλειας. Η νυφη σου καλως ή κακως (εχει και το μωρο βεβαια και τη μετακομιση) δεν καιγεται και να σας δει οποτε δεν κανονισε τιποτα. :? Δε πιστευω οτι εγινε επι τουτου παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μονο που καπως με στενοχωρησε ειναι οτι μπορει τις πρωτες ωρες μετα τη γεννα να κρατησουν το μικρουλη μου για παρακολουθηση ζαχαρου και να του δινουν γλυκοζη για να μην παθει υπογλυκαιμια. :?

Α και μου ειπε οτι αφου γεννησω το ζαχαρο φευγει κατα 100% απλα για λογους ασφαλειας θα κανω καμπυλη ζαχαρου αφου σταματησω και τον θηλασμο.Εχουμε μελλον.

εγώ όταν γέννησα, την πήραν και της τρύπησαν το ποδαράκι να της πάρουν αίμα για να δουν αν όλα είναι καλά, την τρυπούσαν κάθε μέρα για 3 μέρες!!!! :(:(:(:(:(:evil::evil:

πολύ την λυπήθηκα την καημενούλα.....αν δεν ήταν καλά θα έπρεπε να πάει στην παιδιατρική κλινική για παρακολούθηση και ό,τι άλλο!!!!

εγώ δεν ξανά έκανα καμπύλη ζαχάρου μετά την γέννα!!!! αλλά δεν έχω και τα συμπτώματα του διαβητικού! επομένως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμένω να κοιμηθεί η κοπέλα να ξαπλώσω λίγο, δεν ξέρω τι γίνεται και συνήθως κατά τις 3.00 ξυπνά, ανάβει το φως, βγάζει τον υπνόσακο, κάθεται, παίζει και μετά με φωνάζει!!!! :o:? μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ!!!! :?

Το βραδυ εννοεις;;;Και τι ;;εισαι ξυπνια απο τις 3;;; :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...